Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4

Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4

המשחק נראה פגז בעיני. בזמנו איוול אמר שנראה לו שיש להם שם בסגה מפעל יאקוזה לפי המהירות שהם מפתחים משחקים, וזה באמת נראה ככה.

במבט שטחי קל להתייחס למשחק הזה כ"יאקוזה עם דמות חדשה"
אבל המשחק הזה שונה מאוד מיאקוזה למרות שנראה שהוא יורש הרבה ממנו.

משחקים בלש פרטי, שמסתנן למבנים ואוסף ראיות לפתירת תעלומות/מצלם ראיות. יש כמובן גם קרבות כדי שזה לא ישעמם כמו משחק של דיוויד קייג

אבל כל הגדג'טים גומרים לזה להרגיש הרבה יותר מודרני ומגוון מיאקוזה.
אני מצרף את טריילר הסיפור שמגיע עם כתוביות אנגלית.

המשחק מגיע למערב בשנה הבאה.

טריילר גיימפלי לProject juge למי שמעדיף רק גיימפלי.

המשחק פשוט ירש את הגיימפלי הזורם של יאקוזה 0 והביא אותו לטכנולגיה של הPS4. מי שלא יודע יאקוזה 0 מאפשר כמה וכמה סגנונות קרב שונים מאוד אחד

מהשני, ונראה שהמשחק הזה לוקח את זה לשלב הבא, אפשר גם לראות איך אתה עוקב אחרי דמויות שאתה חוקר ומשיג תלבושות שעוזרות לך בהסתננות סטייל היטמן.

וכמובן מצלם כל מיני תמונות שמהוות ראיה, נכון שאין פה דברים שאף פעם לא ראינו במשחקים אחרים, אבל פאק אחרי יאקוזה 0 אני סומך על כל דבר שהבחור הזה עושה, וזה נראה משחק הרבה יותר מרענן משאר היאקוזות אז אני שם Day one.

זה לא שיאקוזה לא טוב, יאקוזה מדהים, אבל כשאתה יודע שיאקוזה 0 הוא השיא וכבר שיחקת בו ושום דבר לא הולך להשתוות אליו עדיף לעבור כבר הלאה לIP הבא.

Samurai Shodown חוזר והוא בלעדי לPS4.

משחק המשך לסדרת המכות של SNK יכול להיות שחלקכם זוכרים את סדרת המכות הזו ממכונות הוידיאו (ארקייד) כי הסדרה הזו היתה די נפוצה בארץ לפחות באזור שלי.

למי שלא מכיר תדמיינו סטריט פייטר/מורטאל קומבאט עם סמוראים והרבהמאוד דם וזה בערך זה.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=2FKoZb1sv64
אני לא כזה מבין משהו בסדרה הזו אבל זה נראה יותר מגניב מסול קאליבר 6 בעיני.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=2FKoZb1sv64

Project Awakening משחק בלעדי לPS4 לא ברור אם סינגל או

מולטי פלייר או שניהם, זה נראה בערך מונסטר האנטר/סול (יותר מונסטר האנטר)
המפתחת בדרך כלל עושה משחקי סמארטפון אבל היא עשתה גם כמה משחקי סינגל לPS4 אז זה יכול להיות במידה שווה משחק מולטי או סינגל ונצטרך לחכות לפרטים נוספים אני חושב שזה נראה טוב מאוד

אני מאוד מקווה שזה משחק סינגל כי הם הראו רק דמות אחת במקום קבוצה מה שנותן הרגשה של מסע אפי של גיבור מוגדר. וגם אין להם כל כך טעם לעשות משחק מולטי כזה, שקפקום כבר הוציאה את המשחק מונסטר האנטר הכי טוב בשוק.

תנו לי עלילה למה שראיתי פה ואישיות לגיבור ואני שם.
זה הרי גם מה שחסר במשחקי הסולס למינהם והחייקוים שלהם.

Left Alive משחק הAA של סקוור לPS4/מחשב מקבל טריילר.

זוכרים את משחק האקשן הAA של סקוור עם הדמויות של מעצב סדרת מאטל גיר?
אז הוא קיבל טריילר חדש היום אבל מבאס שאין גיימפלי.
הטריילר באנגלית.

סקוור אמרו בעבר שאפשר לצפות למשחק קשה עם עלילה בוגרת ומבנה מבוסס שלבים.

הוא מפותח על ידי אחד מאנשי From Software לשעבר, בשיתוף פעולה עם אחד המפתחים הראשים של דרגון קווסט ככה שאני בטוח שהולך להיות פה משחק איכותי למי שלא ייצפה לAAA.

יוצא בשנה הבאה.

מישהו 2

New member
זה נראה ממש מעניין

אבל כרגע מוקדם לי מידי לגבש על זה דיעה או על שאר הדברים

אכן מקודם, אבל אני בטוח שכל אוהב של מטאל גיר יתחבר לזה

לא רק בגלל מעצב הדמויות, גם בגלל שהסדרה של המשחק הזו כמו סדרת מטאל גירצ עצמה היא מאוד (מאוד) Story driven מאוד מבוססת על המציאות.
ופשוט נראה לי שזה הולך לדבר אל אותם גיימרים.

אבל כמו שהם אמרו זה הולך להיות שוטר לינארי קשה מאוד עם שלבים, אני מוצא את זה מרענן בעולם של יותר מדי עולמות פתוחים, אתה צודק שבקושי ראינו משהו.

אבל מספיק לי לראות מי עומד מאחורי הפרויקט כדי להיות מעבר לאופטימי :) נעקוב אחריו.

מישהו 2

New member
עוד לא יצא לי לשחק ביאקוזה

אבל אני יכול להעריך את חברת המשחקים היפנית הזאת רק בגלל שהדמויות אשכרה נראיים כמו שיפנים נראים ולא כמו דמויות מסדרות אנימה חח

אני חושב שהיפני הזה הוא יפני אמיתי

כאילו כמו שנורמן ריידוס אדם אמיתי שהועבר למשחק של קוג'ימה אבל אל תתפוס אותי במילה אומרים שזה שחקן יפני מפורסם :)
(אני אולי ממש בעניין של משחקים יפנים אבל אני לא ממש מכיר את השחקנים שלהם)

המלצה שלי אליך עכשיו שיש לך מחשב.
תשחק ביאקוזה 0 ותתן צאנס עד שנותנים לך לשחק את מאג'ימה... אם אהבת
(ולדעתי אתה תאהב) תעבור למשחק הזה.

טומב ריידר החדש מקבל ממוצע 77 בPS4 שמונה+ על המחשב והבוקס

נראה שלא מעט אצלנו עדיין זוכרים לרעה לסקוור את הבלעדיות של טומב ריידר הקודם לאקסבוקס והורידו ציונים בהתאם הממוצע ירד בעיקר בגלל כתבים של אתרי פלייסיטישן.

בעיקרו לדעת רבים זה המשחק טומב ריידר שהכי עושה צדק לשם שלו, מאז שסקוור רכשו את הסדרה ולדעת רבים גם הסיפור הוא הכי נורמלי.

אבל.. וזה אבל חשוב.... הרייבוט מתחיל להימאס יותר נכון הנוסחא שלו, אנחנו משחקים את אותה לארה שוב ושוב ואנשים כבר מתגעגעים ללארה החזקה והאייקיונית שכולנו הכרנו בשנות ה90 וה2000.

ואני חושב ששם בדיוק הבעיה הרייבוט כבר צריך רייבוט אין אפס.
כלומר צריך להשאיר כמובן את ערכי ההפקה הגבוהים, אבל די צריך רעיונות חדשים ולארה חדשה.

אני מקווה שסקוור יתנו בדור הבא לרמדי לעבוד על הסדרה יש לי הרגשה שהם יתנו למותג את הריענון הדרוש.

או שהדור הבא עצמו כבר יביא איתו חידושים טכנולוגים שיתנו לאחד הצוותים הקיימים לרענן את הנוסחא לגמרי.

באופן אישי כאחד שדילג על RISE אני הולך לשחק במשחק הזה, RISE עדיין מופיע באופן תדיר בטופ המשחקים של הדור הזה, תעברו על הרשימות של IGN ואתרים אחרים ותמיד תמצאו אותו בטופ 10 או קרוב לזה.

אני לא אומר שהוא באמת בטופ הזה אבל אני אומר שאם הרייבוט היה לי כייפי מאוד ודילגתי על ההמשך שלו וההמשך היה מעולה לדעת רבים,אז אין סיבה שאני לא אהנה מהמשחק הזה, כי לא הספקתי להישרף מהנוסחא כמו המבקרים :)

אקנה אחרי שאסיים עם RDR 2 כמו שאמרתי כבר פעם.

מישהו 2

New member
גיימספוט נתנו לטומב ריידר רק 6

אני חושב שעבר הרבה מאוד זמן מאז הפעם האחרונה שמשחק "גדול" עם ציפיות קיבל ציון כזה נמוך בגיימספוט.
אני לא בן אדם ששם על ביקורות של אחרים מבלי לשחק אבל מבין כל אתרי המשחקים גיימספוט הם הכי פחות "מלוכלכים" IGN ידועים בזה שהם מקבלים כסף כדי לתת ציונים טובים ואתרים נוספים שמוטים באופן חד צדדי ומוגזם לסוני/מיקרוסופט.
אז זה די מפתיע אותי העניין, אני מבטיח לתת את הרשמים שלי על המשחק כשיצא

גיימספוט הכי פחות מלוכלכים יקיר? אולי אתה יותר מדי צעיר לזכו

לזכור את מה שהיה ב2007 שגיימספוט פיטרו כתב שלהם כי נתן ציון 6 למשחק שהיו לו מודעות ענק באתר ומאז הם חשודים בלכלוך וזה רק הלך והידרדר מאז.

לטעמי תקופת הזהב של גיימספוט היתה 2000-2006 מאז תחילת דור הPS3 הם פח זבל לא פחות מIGN.

אני לא אומר שהמשחק איזה להיט ואני אשמח לרשמים ממך אבל בוא נגיד ככה, השוק מוצף Overhyped games משחקים שמקבלים שבחים מכל מקום ואז שאתה משחק בהם אתה כזה יוצא בתחושה של "על זה היה כל הרעש?"

אני מעדיף את טומב ריידר שאמנם מקבל ציונים פושרים אבל אני יודע שאהבתי את הרייבוט ואני יודע שהנוסחא לא נשרפה אצלי מספיק כדי להתבאס ממנו.

אבל אני מודה שאני גם מעדיף את טומב ריידר על Uncharted בפה מלא אז אני מקרה מיוחד.

(כי לשניהם יש סיפור פח בעיני לומר את האמת חוץ מדרייק שאהבתי אז עדיף כבר טומב ריידר)

רוקסטאר : RDR 2 הרבה יותר עמוק ואינטרקטיבי מGTA5

לדברי רוקסטאר RDR 2 הוא המשחק היחיד שלהם בנתיים לדור הנוכחי מה שאומר שהוא קפיצה מאסיבית בAI בגרפיקה אבל לדברי רוקסטאר זה הרבה מעבר
לזה.העולם ירגיש כל כך מפורט ומלא חיים עם אנשים שעסוקים ביום יום שלהם וכל

כך הרבה דברים מתרחשים בו זמנית, שלפעמים נקלע לסיטואציות כל כך מושקעות עם קרבות וענינים ולא נהיה בטוחים אם זה משהו אקראי שקרה או משימה מושקעת/סייד קווסט.

הם מבטיחים שאף פעם לא חווינו בשום משחק עולם שכל כך עשיר בפרטים קטנים ואירועים.

מישהו 2

New member
הם אלה שמוכרים את המשחק

אבל אחרי הכול אם יש חברה שאני סומך עליה לעשות את הדבר הבא בז'אנר העולמות הפתוחים זה רוקסטאר

הם גם המפתחים של שניהם :)

אם יש מישהו שיודע במה RDR 2 יהיה יותר טוב מGTA5 זה רוקסטאר. אני מניח שהם שומרים את GTA6 לסוף הדור הנוכחי תחילת דור הבא עם גרסת דור קודם לדור הנוכחי, עדיין GTA6 ישתמש בלא מעט מהטכנולוגיה שאנחנו רואים כאן, אז הרבה מזה יעבור אליו.

עד שיהיה אותו למחשב כבר יהיה לך PS4 :)

אני די בטוח שהם בונים על רוב המכירות בחודש חודשיים הראשונים ושהוא לא יהיה משחק כמו GTA שמוכר טוב לנצח ולכן גם הפחד להביא אותו מיד למחשב (פיראטיות)

ותמיד יש את עניין הרוסים ברוסיה שבשבילם עצם הורדת המשחק זה עניין של כבוד במיוחד משחק אמריקאי :)

קרנפול

New member
אם הוא יצא לשתי הפלטפורמות

אני אעדיף את הקצב רענון של המחשב על פני הרזולוציה של הקונסולה...
(יש לי מסך 144 hz רק הרזולוציה היא 2560 *1440)

לסייברפאנק 2077 יהיו בסביבות מעל 400 קווסטים.

400 קווסטים זה למעשה מספר הקווסטים הכולל במכשף 3. וסייברפאנק מכוונים למספר פחות או יותר קרוב לזה בסייברפארנק. ככה שמי שחשב שזה שעולם המשחק יהיה קטן משמעותית מהמכשף 3 (ותאמינו לי הוא יהיה קטן משמעותית אחרת המשחק היה גוף שלישי) זה עדיין לא אומר שהוא לא יהיה דחוס בתוכן הרבה מעבר למה שדאוס אקס היה.

זה מעודד שהמשחק הולך להיות עשיר מאוד בתוכן וזה גם מסביר למה הם הרגישו בנוח להראות לנו 48 דקות שלמות מהמשחק הרי זה אפילו לא טיפה בים ממה שמציע המשחק המלא, אבל איכות הכתיבה מדאיגה אותי, נקווה שיהיה להיט ונקבל יורש ראוי לדאוס אקס.

PUBG ירד ל900 אלף שחקנים לראשונה שלשום.

משחק שבשיא שלו שיחקו בו זמנית 3.2 מליון שחקנים ולא ירד ממליון שחקנים בכל רגע נתון מאז ינואר.

אני חושב שזה כבר מעבר לכל ספק שפורטנייט הדיח אותו והוא לא יכול לעשות קאמבק הרי זה ברור שבדור הבא גם פורטנייט וגם הוא יפנו את מקומם ללהיט התורן.

למעלה