סקוור רוצים מאיתנו פיידבק.

הסיבה שהוא לא נראה לי בשבילך זה בגלל שהוא אנימה לאללה

פחות העולם הפתוח הרי אתה לא חייב לעשות כלום בעולם הפתוח הזה אבל הכתיבה מאוד אנימה בשבילך אחי. לעזאזל הכתיבה מאוד אנימה אפילו בשבילי.

אבל פשוט נראה לי הזוי בשבילי לעבור את דור הPS4 ולא לחוות את אחד המשחקים הגדולים של הדור וניר נחשב ככזה בכל פרמטר.

אני לא חושב שסקוור ישנו את המדיניות שלהם אחי.
כל העדויות הם שמייק שילמו על הפורט.סקוור לא היו עושים את זה בעצמם.

לדעתי הם ימשיכו עם המדיניות הזו של להוציא בלעדיים לPS5 לתת לבעלי הבוקס להתגרות ולזרוק להם עצם אחרי שנה שנתיים או בכלל לא.

כי הם כאלה. אני אוהב את סקוור מאוד אבל הם החברת משחקים הכי גרידית שראיתי בחיים שלי.

אם משחק לא הולך למכור למעלה מ1M הם לא הולכים לטרוח והם גם מודים בזה.

אבל אין להם תירוץ לשטויות האחרות שהם עושים.
יש עכשיו תמשחק סוויץ הזה Octopath Traveler אני צופה לממוצע גבוה מאוד.
זה JRPG שנראה כאילו סקוור הוציאו אותו מתקופת הזהב שלהם ובעוד אני יכול להבין למה משחק כזה מדלג על הוואן כי משחק פיקסל ארט בתורות זה יותר מדי הארדקור לבוקס כנראה, איך יכול להיות שזה מדלג על הPS4?

למען השם כל הIP הכי גדולים שלכם על הPS4.למה אני צריך סוויץ רק בשביל לשחק במשחק שלהם?

שיסלחו לי בעלי הONE אני עוד יכול להבין דילוג עליהם למרות שזה לא פייר.
אבל לדלג על הפס4 איפה שנמצאים רוב האנשים שהביאו אותם למעמד שלהם היום? רנדומלי לחלוטין ולא מוצדק.

הם רוצים 60 דולר על המשחק פיקסל ארט הזה אולי הם חושבים שאף אחד בפס4 לא יסכים לשלם סכום כזה על משחק כזה ובסוויץ כן בגלל היובש, אבל אתה יודע מה? לא איכפת לי לשלם על זה 60 דולר, אבל שיביאו לי אופציה.

ככה לזלזל במי שקונה את המשחקים שלהם 18 שנה.אבל כמו שאמרתי חפרתי להם בסקר שזו אחת מנקודת התרופה שלהם.

evilplate

New member
כל החברות הן גרידיות בסופו של דבר :)

ואתה צודק במה שאתה אומר, שחקני פס4 לא ישלמו 60$ על דבר כזה, שחקני הסוויץ׳ משתוקקים למשהו לשחק על הקונסולה והפאן בייס שנמצא כרגע הוא הכי אדוק (תמיד הקהל הראשוני של הקונסולה הוא הכי שרוף) אז המשחק יכול להצליח שם מאוד.
&nbsp
אם הם יראו במשחק פוטנציאל להצליח על הפס4 אז הם יביאו אותו במחיר מוזל כי יש למשחק יותר תחרות שם.

גוגל רוצה להתחרות בסוני ומייק?

לפי שמועות שמסתובבות ברשת גוגל עובדת על שירות הזרמת משחקים משלה מה שמייחד את גוגל (לפי השמועה) היא שלשירות ההזרמה שלה יהיו משחקים אקסקלוסיבים.

בואו נגיד ככה, אם גוגל באמת רוצה להתחרות במייק וסוני ולא למשל פשוט בEA
אז שירות ההזרמה זו לא הדרך.

אני אתן לגוגל משהו אחד, למרות שלסוני ולחברות אחרות יש תשתיות להזרמת משחקים, אני לא חושב שאף אחת (כולל מייק) יכולה להתחרות בגוגל בהזרמת משחקים, אני צופה שהשירות שלהם יעבוד הכי טוב מכולם בוודאי עם טכנולוגית ה5G

עדיין לדעתי המקסימום שאני יכול לצפות מגוגל בשירות הזה, זה משחקי PS4/ONE בדור הבא, אין מצב שהם יוכלו להציע מעבר לזה.

והאקסקלוסיבים שלהם לרוב יהיו אינדי בטח או מקסימום AA.
עדיין נאחל להם בהצלחה.

evilplate

New member
אני לא הייתי מאחל להם בהצלחה

גוגל זה המיינסטרים של המיינסטרים, הם מדברים רק בכסף גדול ואני ממש לא סומך עליהם שהם יקחו את התעשייה למקום טוב.
&nbsp
למזלנו הם הולכים על סטרימינג שגם אם הם יצליחו לעשות את זה טוב הפוטנציאל עדיין יחסית מוגבל ביחס לקונסולה עם חומרה מקומית.

evilplate

New member
איזה פרסים P:

לא היה לי כח לענות לסקר שלוקח רבע שעה עבור סקוור. אם זו היתה סוני אז בטוח הייתי עונה.
&nbsp
מקווה שרוב האנשים שענו הדגישו עד כמה אנחנו רוצים עוד חוויות של סינגל מהם.

חבל אחי כל קול משפיע לדעתי.

ממה שאני מכיר אותך יש לך דווקא הרבה פיידבק לתת להם. מאיך שטומב ריידר נראה לדעתך מ"איפה הנוקמים שהבטחתם סקוור" מהאכזבה שלך מתערוכת הE3
שלהם ובכללי איזה משחקים אתה רוצה מהם ומה הכיוון שהם צריכים לקחת לדעתך.

הם מבינים מראש שהבן אדם מתעניין בסינגל כי התשובות מבהירות מי אתה.

הם אפילו שואלים אם אתה מעדיף JRPG או WRPG או אף אחד מהם :)
אחלה סקר :)

evilplate

New member
שמע אין לי יומרות לאמר אם היו צריכים להראות את הנוקמים או לא

יכול להיות שהמשחק לא מוכן לתצוגה או שלא הסתדר להם עם אסטרטגיית השיווק שלהם להציג אותו (אולי העדיפו להתמקד במשחקים היותר מידיים שלהם כמו טומב ריידר וקינגדום הארטס) אבל אני כן חושב שלא היו צריכים להרים מסיבה משלהם והיה עדיף שפשוט היו מביאים דברים למסיבות של סוני ומייק. הם היו ממש מביכים עם המסיבה שהרימו, אחת הגרועות שראיתי ב E3.
&nbsp
הייתי שמח לענות על שאלות על טומב ריידר אבל לא על מיליון שאלות על JRPG בין לבין P:

למעלה