סקוור רוצים מאיתנו פיידבק.

סקוור רוצים מאיתנו פיידבק.

לפי איינסידרים סקוור לוקחים את תוצאות הסקר הזה מאוד ברצינות ויש לו סיכוי לעצב לא מעט את קבלת ההחלטות לשנים הקרובות.

שימו לב שאמנם רוב הסקר מגיע בשאלות עם תשוובת סגורות אבל כשסקוור שואלים אותנו לפיידבק אישי כמו גם איזה משחקים אנחנו רוצים שהם יפתחו השאלות הללו פתוחות וכל אחד יכול כמובן להעלות את מה שחשוב לו.

אני הצעתי להם לפתח דאוס אקס חדש בסגנון סייברפאנק 2077.
תוך כדי שהדגשתי להם מה ההיתרונות של דאוס אקס לדעתי.
כמו כן נימקתי להם את הדעה שלי למה Dragon quest מדשדש במערב ומה הם צריכים לעשות, כמו כן הם היו צריכים לחשוף כבר את משחקי המארוול.

בכל מקרה מי שרוצה לענות על הסקר
https://www.surveymonkey.com/r/SQUARECRM
יש גם פרסים.

הריימיק של יאקוזה 2 לפס4 מקבל דמו מערבי.

בחנויות הPSN הדמו שוקל 10GB שווה במיוחד למי שרוצה לטעום ממשחקי היאקוזה במלוא הדרם הגרפי בדור הנוכחי.

יש לי את הריימיק של יאקוזה 1 אבל אני לא יכול להתאפק אני חייב להוריד את הדמו הזה.

evilplate

New member
אני גם אוריד

מקווה שהדמו יביא אינדיקציה מספיק טובה להאם אני מתחבר לסדרה הזו או לא.
&nbsp
בקשר לגראפיקה, נראה לי שיא הגראפיקה של הסדרה זה יאקוזה 6 לא?

הם נראים בערך אותו דבר אחי.

אותו מנוע גרפי רק שביאקוזה 2 ריימיק המנוע רץ קצת יותר טוב. וברור שעדיף
יאקוזה 0 יאקוזה 1 ריימיק- יאקוזה 2 ריימיק.

מלקפוץ ישר ליאקוזה 6 :)

מקווה שהדמו יסקרן אותך קצת.

evilplate

New member
חבל שאין דמו ליאקוזה 0

זה נראה שרוב האנשים חושבים שהוא היאקוזה הכי טוב בסדרה למרות שגם 6 מאוד אהוב.

הכוח של דור הPS5 יאפשר להכניס כמה מדינות למשחק AC/WD

לפי יוביסופט אחד ההיתרונות של הדור הבא ובעיקר קפיצת הזיכרון שהוא יעניק
יתן להם את האפשרות להכניס כמה מדינות שונות במשחקי AC וWD כלומר, שסוף סוף יהיה לנו למשל משחק AC שמתרחש באירופה ובמזרח התיכון במקביל במשחק אחד תוך כדי מעבר חלק בינהם.

בהחלט עושה תיאבון :)

מישהו 2

New member
הבעיה שלא אכפת לי מ- ubisoft

בוא נקח את ההודעה שלך ונשנה את המילה ubisoft לרוקסטאר. ואת AC/WD ל- GTA
הופה! עכשיו זה נורא מרגש פתאום!

אז זהו שלפי רוקסטאר GTA יכול להתרחש רק בארצות הברית/לונדון.

ככה שאני לא רואה אותם מנצלים את הטכנולוגיה הזו לGTA אי אפשר גם לבנות עליהם שיעשו IP חדש שינצל את זה, אנחנו בסוף הדור ועוד אין לנו לא GTA6 וRDR 2 התעכב בטירוף ולדעתי לא יהיה משהו.

ככה שיובי היא היחידה שיכולה תכלס לעשות משהו עם הקפיצה הטכנולוגית הזו.
אני גם לא מת עליהם בכלל אז אני מבין אותך אבל אני כן חושב שיש פוטנציאל למשחק WD שמתרחש במקביל ביפן/ניו יורק.

מישהו 2

New member
GTA מתעכב בגלל ההצלחה הגדולה של האונליין של החמישי

אם אני לא טועה הם עדיין עושים כסף מהמשחק הזה, והוא עדיין נמכר טוב
מקווה שבדור ה- PS5 נקבל מהם משהו טוב

GTA6 יהיה משחק PS4 הוא פשוט יהיה גם משחק PS5

רוקסטאר בחיים לא ידלגו על דור קונסולות שלם זו התאבדות כלכלית.
GTA5 באמת עדיין מצליח הוא יותר ממצליח הוא המשחק הכי נמכר בכל הזמנים.
אין באמת סיבה להפסיק איתו, אבל לדעתי יש פה מעבר לזה אני חושב שרוקסטאר הולכת לרדת מגדולתה.

ואנשים יראו את זה כבר בRDR2.

GTA תמיד ישאר בהמת מכירות אבל לדעתי נגמרו הימים שGTA היא חוד החנית של העולם הפתוח, יש לרוקסטר יורשים רצינים החל מהדור הזה.

וזו עוד סיבה לעיכוב, הם הודו שהם מפחדים מהתחרות שמחכה לRDR2 השנה.
אם רוקסטאר אמרו דבר כזה הם יודעים שהם לא מה שהם היו פעם.

evilplate

New member
זה נשמע טוב אבל גם עם פוטנציאל לחפירות

שמשחקים יהיו עד כדי כך גדולים וממושכים ובמקרה של יובי עם עוד יותר תוכן פילר להחזיק את כל זה.
&nbsp
בטח גם התקציב של זה יהיה כל כך גבוה שההגבלה תהיה יותר תקציבית מאשר החומרה עצמה. אני מאמין שבגלל העניין הכספי לא נראה יותר מדי משחקים מגשימים את החזון הזה, אולי רק מפיצות ענק עם צוותים גדולים כמו של יובי אבל בטח לא הרבה יותר מזה.

Nier אוטומטה שובר שיאי מכירות על האקסבוקס.

כרגע מקום שלישי או שני בטבלת המכירות של האקסבוקס וואן והמשחק הנמכר ביותר של פלטיניום גיימס מיום הקמתם כולל רוב המשחקים שעשו בתור קפקום.

וזו עוד נקודה שהעלתי לסקוור בסקר, אולי מספיק לנעול את המשחקים שלהם על פלטפורמות ספציפיות?

קודם הבלעדיות של טומב ריידר שפגעה אנושות במכירות של המשחק אחר כך בלעדיות של Nier, אם חשבנו כולנו שקהל הבוקס יתעלם מהמשחק, אז טעינו בענק.

גם עכשיו אנחנו רואים את סקוור ממשיכים לנעול משחקים שלהם לפלטפורמות ספציפיות, (למשל משחקים אקסקלוסיבים לסוויץ בלבד)

בכל מקרה כל זה לא מוריד מההישג שלהם ושל פלטיניום. אני חייב לשחק בזה מתישהו.

מישהו 2

New member
Neir הוא אחד המשחקים המאכזבים ששיחקתי

זה הכול בגלל הדמו המטעה שלו
כששיחקתי בדמו של זה, הרגשתי שזה ה- משחק.
הדמו שלו התחיל בדיוק מהנקודה שבה המשחק המלא מתחיל
וזה הרגיש כמו משחק ארקייד גאוני, כזה שמשתנה כל הזמן ומגוון את עצמו
זה מתחיל מקרב מטוסים , משם ללחימה בגוף שלישי , ואז ארקייד יריות ממבט על
אחרי רבע שעה זה הופך ל- RPG עולם פתוח משעמם במיוחד. לא יודע איך נפלתי
בעידן היוטיוב

בטח ציפית שזה יהיה סוג של DMC למרות שידענו 100 שנה

לפני היציאה שהוא יהיה JRPG זה משחק של סקוור כאילו, הם אף פעם לא עשו משחק האק אנד סלאש.

אני יכול להבין למה הוא לא בשבילך אבל אובייקטיבית משחק שיושב על ממוצע 88 הוא לא משחק רע בלשון המעטה.

אני בטוח שהוא יותר טוב מהוריזון DOOM והרבה משחקים שהיה עליהם הייפ מטורף בדור הזה.

מישהו 2

New member
לא ידעתי כלום על המשחק למען האמת

לא עכבתי אחריו לא בדקתי ולא כלום.
כשהוא יצא הייתי תמים, שיחקתי בדמו , נורא נהנתי , רצתי לקנות ורק אז נפל עליי שזה RPG יפני לא קל עם הרבה היסחבות בין NPC הלוך חזור בעולם פתוח שצריך יותר מידי לרוץ בו.
כשאתה מצפה שזה יהיה X ומקבל Y זה תמיד מאכזב. כנראה שבידיעה מראש אפשר היה להנות מזה יותר

amithas190

New member
אנשים נשבעים שזה המשחק הכי טוב שהם שיחקו....לא יצא לי לנסות

אני בטוח שהוא מדהים אחי שיחקתי בדמו ומאוד התרשמתי ממנו

אין מצב שהוא סתם כובש כל מקום שהוא מגיע אליו. החיסרון היחיד שלו שראיתי בדמו זה שהם יותר מדי חורשים על אותם סוגי אויבים שוב ושוב בלי לגוון, אבל

מעבר לזה קשה לי לציין איזשהו חיסרון, נראה שאפילו שהעולם פוסט אפוקליפטי הם הצליחו ליצור פה עולם מרהיב, כמו למשל לונה פארק באמצע השממה
(ריפרנס
לווסטוורלד אולי?

אני עדיין מחכה שאוכל לפנות לו זמן.
עוד חיסרון ששמעתי שיש לו זה שצריך לסיים אותו איזה 2-3 פעמים בשביל לקבל את כל התמונה המלאה על העלילה, אבל חפיף אם אני אתחבר אליו לא תהיה לי בעיה להריץ עליו כמה סיבובים.

evilplate

New member
וזה רק מדגיש עד כמה זה תמוה שהוואן לא מקבלת תמיכה יפנית

כי הנה משחקים כאלו יכולים להצליח שם ועדיין המון מפתחות יפניות מדלגות אוטומטית על הפלטפורמה הזו ומייקרוסופט עד עכשיו היתה די אדישה למצב הזה שסוני מקבלת ככה בלעדיים בחינם.
&nbsp
סקוור באמת עושה מהלכים לא חכמים עם חלק מהמשחקים שלה. הנה בגלל מה שקרה עם טומב ריידר אז המשחק השלישי יצא בו זמנית גם לפס4 (רק חבל שנראה די בינוני ויש סיכוי גבוה שיכשל מחוסר עניין) ואני מתאר לעצמי שגם נייר 2 יצא בו זמנית על הבוקס, מתי שזה לא יהיה.
&nbsp
בעניין נייר, באמת מתלהבים ממנו הרבה, אישית העולם הפתוח שלו נראה ממש משעמם ואני לא בטוח שהוא תורם לקצב ולסגנון משחק הזה אבל מקווה לנסות אותו מתישהו.

למעלה