chrono

מישהו 2

New member
chrono

מה אתה אומר על השלט הזה? הוא נראה טוב למשחקי מכות
מפריע לי בשלט הרגיל שיש הפרדה בין החצים וצריך "להגליש" את האצבע על החצים כדי שזה יתפוס את האלכסון
ואז כשמתאמנים על קומבואים זה נהיה ממש כואב באצבע...
אני יודע שגם בסטריט פייטר יש מהלכים דומים שדורשים מעבר על האלכסון
בשלט הזה לא רק שהחצים מחוברים גם יש אפשרות לחבר את הגלגל הזה במקום, זה נראה מזה טוב!

השלט הזה נראה כמו מתכון בטוח לinput error

נראה לא מדויק בשיט אחי במיוחד עם הגלגל הזה. הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהמשחק יחשוב שניסית לעשות האדוקן (כדור אש) כשניסית לעשות בכלל שוריוקן.
כי הוא לא הבין על מה לחצת.

הinput בדרגון בול הרבה יותר פשטנים מסטריט פייטר נגיד, אין צורך בדרגון בול לעשות תנועה אמיתית של שוריוקן.אבל עדיין לדעתי השלט הזה מתכון לטעויות גם בדרגון בול ואפילו משחקי פלטפורמה 2D לא הייתי משחק עליו.

מה גם שלא ניסינו אותו ואיכות הבנייה יכולה להיות גרועה פי כמה מהדואלשוק 4.
והוא יכול להתחיל לעשות לך input eroor רק בגלל איכות בנייה ירודה.

הוא נראה מעולה לשוטרים ומשחקי הרפתקאה בגלל שזה מחקה את השלט המדהים של הבוקס. אבל גם השלט המדהים של הבוקס גרוע למשחקי מכות.

אם תסתכל נגד על אלופי עולם בSF5 שמשחקים עם דואלשוק כולם משחקים עם דואלשוק.

אני אהיה צפוי ומשעממם אבל הדרך הכי טובה שיהיה לך פחות כואב באימונים זה לא להילחץ ולא לנסות להצליח באטרף תקומבו לקחת את זה באיזי עד שיהפוך
לזיכרון שריר, עצם זה שזה כואב לך אומר שחזרת על אותה תנועה הרבה יותר מדי פעמים והפעלת לחץ לא נחוץ על האצבעות.

אם אתה רוצה תשלט הזה כי משהו אולי מכר לך אשלייה שארקייד סטיק או שלט אחר יכולים להוציא ממך ביצועים יותר טובים ושהשלט הסטנדרטי hold you back.

בולשיט. על סטיק יותר קל לעשות תנועות של חצי סיבוב וקומבואים זה ברור אבל קשה יותר לזוז בו קדימה ואחורה ככה שלכל שיטה יש את ההיתרונות והחסרונות שלה.

אם אתה מעוניין בשלט הזה לנארוטו/שוטרים הייתי הולך עליו.

מישהו 2

New member
כל מה שמעניין אותי בשלט זה זה שהחצים שלו מחוברים

לא הייתי קונה אותו למשחקים שהם לא מכות כי אני רגיל שהסטיקים סימטרים
מוקדם מידי להגיד אם השלט הזה רע או טוב הוא אפילו עוד לא יצא
אבל יש לי תקוות נבדוק אותו יום אחד

הגיים פאד של הסגה סאטורן

הכי טוב שאי פעם השתמשתי בו למשחקי מכות אחי הכי מדויק הכי נוח והכי נעים.

אם הייתי משחק על הpc הייתי משתמש בו.

אני אומר שאם כבר הייתי משקיע במשהו למשחקי מכות זה בארקייד סטיק לא בגלל שאני מאמין לאנשים שזה יעשה אותי שחקן יותר טוב. אני פשוט מתגעגע לתקופת הארקייד.

השכנים שלי יהרגו אותי אבל וכל מי שגר בבית אז נשאר עם פאד

אגב מישהו 2, אני אנצלש תשרשור לשים לך דוקו על Tomo ohira

שחקן הסטריט פייטר הגדול בכל הזמנים (כן,יוֳתר טוב מדאיגו)
אם אחרי שתראה את הדוקו הזה לא תרצה לשחק SF אז שום דבר כבר לא יגרום לך.

אני רק רוצה לשבת עם הבחור הזה לקפה אני אפילו לא אבקש לשחק מולו.

נ.ב הכי קרוב שאי פעם הגעתי לשחק נגד אלוף עולם זה היה שהייתי באותו לובי ממש עם סאקו נוקו האגדי (שאני מעריץ אותו) הוא העיף אותי מהלובי כי החיבור ליפן היה ממש נמוך, מאמין שהיה נותן לי משחק אחרת חחח.

להמחשה: jeff בסרטון שאף פעם לא הצליח לנצח את טומו אפילו פעם אחת, עשה לדאיגו 20 פרפקטים אחרי שלא נגע במשחק 10 שנים.

מישהו 2

New member
אהבתי, סרטון יפה

אני כל כך יכול להבין את תחושת הריקנות הלא צודקת של jeff/mike כשהוא פשוט החליט לפרוש. אתה מבין שלעולם לא תצליח לחוש את תחושת ההישג הזאת של סוף סוף לעמוד בכבוד מול מי שתמיד מביס אותך. (ובין היחידים בעולם שמסוגלים בערך, במקרה הזה)
ועם זאת, הוא עשה את הדבר הנכון כשהוא בחר בחיים והקים משפחה, וזאת מן הסתם בחירה שתמנע ממך להיות ההכי טוב אז הוא פרש בשיא

כן, הם לפחות חברים לכל החיים כולם :)

למרות שכמובן לא יוצא להם להיפגש הרבה. היה מישהו שאמר, אם פעם אתה משחק במשחק מכות אונליין ומישהו אלמוני קורע אותך, זה כנראה טומו משחק בשביל הכייף :)

למעלה