PS4 Pro זו גימיק שיווק. אפילו אומר - הונאה צרכנית.

TsachiE

New member
PS4 Pro זו גימיק שיווק. אפילו אומר - הונאה צרכנית.

אין שום דבר "פרו" בPS4 Pro . עין אנושית רגילה כלל לא תבחין באיזשהו הבדל בין בנראות המשחקים על המסך בין הקונסולה הרגילה לפרו.
ו4K? זו פיקציה. הסוני לא באמת מסוגל להריץ משחקים ב4K מעבר לזה, אין שום משחקים היום ב4K בשוק בכל מקרה.

ולא רק שהוא לא יותר טוב מסוני רגיל, הוא בכלל רע יותר. למה? הוא יקר יותר, אתם משלמים כמה מאות שקלים יותר על כלום ושום דבר. על בלון שיש בו רק אויר. ומעבר לזה, הוא רועש יותר. הרבה יותר רועש. רעש בלתי נסבל שמקשה על האוזניים.

זו קונסולה חצי אפויה שסוני מיהרה להוציא לשוק עקב התחרות.
היה לי אותו, והחזרתי אותו לחנות שהבנתי שסוני עבדו עליי, על כולנו. ולקחתי במקום את הסלים המצוין. עשו לעצמכם טובה, ותתרחקו מה"פרו".

הנה סרטון אנבוקסינג שעשיתי לפרו:

RaikaRakka

New member
בטוח שלא לקחת אותו רק בשביל ליצור סרטון?

ואיך בכלל החזרת קונסולה פתוחה שהשתמשת בה? "חוויית השימוש לא תאמה את ציפיותי"? באיזו חנות היו מתיחסים לזה בכלל?
&nbsp
נראה לי שאתה משחק בלהמציא סיפורים.

TsachiE

New member
אייבורי

הם לקחו אותו חזרה וזיכו אותי עליו. יש להם שרות לקוחות מעולה אגב, ממליץ בחום.

מישהו 2

New member
זה קצת קיצוני

אני מסכים איתך בגדול - אני בעצמי לא הייתי ממליץ לאף בעל PS4 ללכת לשדרג במיוחד ל- PRO.
אבל להגיד שה- pro הוא "רע יותר" זאת הגזמה. גם אם ה- 4k לא אמיתי, אני יכול להעיד מניסיון שמערכת ההפעלה של הקונסולה עובדת מהיר וטוב יותר , התפריטים פחות נתקעים במעבר ממשחק ל- Party
ומשחקים מסוימים רצים בצורה יציבה יותר. למי שיש 4K ו- HDR כן יוכל להבחין בתמונה מעט טובה יותר.
שום דבר שאמרתי הוא לא הבדל רציני במיוחד, אבל זה כן הבדל שקיים ומורגש, אם היה מתקלקל לי ה- PS4 הייתי קונה את ה- pro.
אם חבר שאין לו PS4 מתייעץ איתי מה כדאי לו לקנות הייתי אומר לו, "אז לך כבר על הפרו".
לגבי הרעש זאת יכולה להיות תקלה מקומית לקונסולה שהייתה לך

למעלה