קניית נינטנדו סוויץ או מתחרה

סיב פחם

New member
קניית נינטנדו סוויץ או מתחרה

היי,

אני פנוי רגשית בימים אלו לקונסולה ניידת, והדבר היחיד שאני מכיר זה נינטנדו סוויץ. שמעתי עליה דברים טובים ואני סקרן, אבל יש לי כמה שאלות, ברשותכם.
1. האם יש קונסולות מתחרות לסוויץ?
2. אם אני אוהב משחקים בסגנון מערבי יותר - יריות, מכות ושיט כזה. יש היצע טוב לקונסולה?
3. האם אפשר לקנות משחקים להורדה, כדי לא להסתובב עם כרטיסי זכרון כאלה של משחקים?
4. האם יש הגבלה איזורית? כלומר, האם אני יכול לקנות משחקים מחו"ל בלי בעיה?
5. איפה קונים במחיר הכי טוב?

חיפשתי בפורום מאמרים בעניין ולא ראיתי, אז אם למישהו יש משהו להעיר/להוסיף אני אשמח!

תודה,
סיב

haim9798

New member
כמה תשובות

1. בגדול אין ממש מתחרים עבור הSWITCH , אבל יש גם לנינטנדו 3DS שגם היא קונסולה ניידת מאוד פופולרית.
2. יש היצע די טוב לקונסולה הזאת , אני חושב שהכי טוב יהיה עבורך לחפש SWITCH GAMES בגוגל ולראות מה תקבל. בגדול יש לך משחקים מערביים מכל סוג.
3. אכן , ניתן לקנות מהחנות של נינטנדו באינטרנט , ואז זה יורד לך ישירות לקונסולה. בשביל שתוכל לעשות את זה בצורה טובה , כנראה שתצטרך לקנות כרטיס זיכרון ולהרחיב את הזיכרון של הקונסולה.
שים לב בבקשה , שאתה צריך ליצור לך יוזר בארה"ב או אירופה , ואז תוכל לקנות משחקים אונליין עם כרטיס אשראי בינלאומי.
4. אין הגבלה איזורית ואתה יכול לקנות משחקים מכל מקום בעולם.
5. אני קניתי באמאזון עם משלוח עד הבית , כדאי לך לבדוק שם. אם אתה בחו"ל בקרוב זה גם אפשרות טובה לקנות. המחירים בארץ קצת יקרים.

arseny92

Well-known member
מנהל
לנושא של הורדות תוכן משחקים מהחנות והרחבות זיכרון

בגדול כפי שנאמר, אפשר, רק שים לב שמחירי התוכן המקוונים יקרים יותר ממשחקים בפריסה לא מקוונת על כרטיסי זיכרון האלו
בנוסף גודל המשחקים הוא כזה, שנהיה קצת לא משתלם לקנות מקוון ביחס לכרטיסים מוכנים שמחליפים כדי לשחק במשחק זה או אחר, אם כבר בכל זאת מעדיפים ספריה מקוונת, אז להשקיע בכרטיס מיקרוSD בגודל ענק, וענק במקרה הזה הוא יותר מ64GB, כלומר 119, 200 או 400GB, וכמובן שבמהורות קלאס 10 ו/או UHS I/II/III
ועד כמה שזכור לי, הקניות בחנות המקוונת בנינטנדו משתייכים לקונסולה ספציפית לעומת החשבון, כלומר אם אתה אחר כך מחליט למכור את הקונסולה, אז זה יחד עם המשחקים שקנית
&nbsp
&nbsp

haim9798

New member
אני מסכים לגבי המחירים וכרטיס הזיכרון

יש אפשרות לבדוק מחירים מול כל אתרי המשחקים.
לפעמים תמצא מחיר של עותק פיזי שזול יותר מהעותק הדיגטלי ולעיתים להפך.
למשל בבלאק פריידי היה מבצע על עותק פיזי של הפיפ"א 18 , מה שעשה אותו זול יותר מהדיגטלי , ועד לפני יומיים היה מבצע באתר של נינטנדו בארה"ב על הפיפ"א והNBA2K18 שעשה אותם זולים יותר מעותק פיזי.
&nbsp
הייתרון הגדול שיש לעותק דיגטלי , מלבד הזמינות הכמעט מידיית מרגע הקניה , הוא שהוא לא משוייך יותר לקונסולה ספיציפית , זה השתנה במעבר לSWITCH.
&nbsp

PlayGirl3

New member
זאת לא באמת קונסולה ניידת

ולא, אין היצע. במיוחד לא למשחקים מערביים.

צר לי, אבל זאת האמת.

haim9798

New member
מעניין , איך את מגדירה קונסולה ניידת ?

כי אני משחק איתה בנסיעות ברכבת , במטוס , ואפילו במיטה לפני השינה.
לפי כל פרמטר הגיוני היא ניידת.
&nbsp
לגבי ההיצע , יש כמות גדולה של משחקים , אני מניח שהם לא לטעמך.
אין טעם להניח את זה לגבי מישהו אחר , אלא לשלוח אותו לבדוק.
&nbsp

מישהו 2

New member
כבעל סוויץ'

אם אתה לא מתחבר למשחקים כמו הזלדה והמריו חבל על הזמן שלך כרגע, עדיף להמתין עוד

סיב פחם

New member
קניתי אתמול עם זלדה

שמעתי מאח שלי שהוא משחק טוב, אבל עוד לא יצא לי לשחק. אולי בראשון.

מישהו 2

New member
אפשר דיגיטלי

אבל האמת שכל מה שיש לי זה זלדה ומריו, (מחכה לקירבי)

למעלה