מספר שאלות:

מספר שאלות:

שלום,
1.יש לי PS4 ואני רוצה לפתוח משתמש בPSN כדי להוריד דמואים בעיקר, רציתי לשאול האם שתי הפעולות של פתיחת משתמש בPSN והורדת דמואים אינם כרוכים בתשלום, כלומר לא עולה לפתוח משתמש PSN ולהוריד דמואים?
2. הPS4 שלי הוא PAL וידוע לי שאם אני קונה משחק שהוא NTSC למשל זה יעבוד לי על הPS4 כי הוא חופשי לעומת הPS3.
רציתי לשאול- אם אני מזמין משחק מאיביי שהוא גירסה יפנית יש חסרונות למשחקים מאיביי שהם גירסה יפנית?
תודה.

arseny92

Well-known member
מנהל
קונסולות דור שמיני (PS4/ONE) לא מתחלקות לסטנדרטים PAL/NTSC

כי אין להם יציאות אות וידאו אנאלוגיות
אות HDMI היא דיגיטלית בלבד, ולכן יש חופש גלובאלי למשחקים (יש הגבלה רק על אזורי DVD ובלוריי עבור סרטים)
לכן סטנדרט האנלוגי NTSC-J רלוונטי רק ל-PS3 ו-360
&nbsp
לגבי חסרונות של משחק בגרסה יפנית, משחקים עלולים להיות ללא דיבוב/תרגום/כתוביות אנגלית, אז אם אתה שולט ゲームの日本語 אז אין לך בעיה כלל
&nbsp
לפתוח משתמש ולהוריד גרסאות חינמיות של תוכן החנות זה חינם

מישהו 2

New member
גם ב- PS3 המשחקים היו פתוחים - Region free

אפשר להזמין משחקים מארה"ב ולשחק אותם על קונסולת PS3 שנקנתה בארץ
אז זה לא שה- PS4 חופשי לעומת ה- PS3. הם שניהם חופשיים אותו דבר.
ב-PS2 זה היה שונה.
ולגבי השאר זה מה שהבחור מעליי אמר

תודה לשניכם, עוד שאלה

תודה לכם על התשובות, יש לי עוד שאלות:
1. רכשתי את הPS4 PRO לפני מספר ימים, כשפתחתי את האריזה לא היה לו ריח של חדש, לא לשלט, לא לקונסולה עצמה, זה אומר שזה היה אצל מישהו? כי בדרך כלל למשהו חדש צריך להיות ריח של חדש לא?
2. היום שיחקתי UNCHARTED 4, ובזמן שהוא הריץ את המשחק הפלייסטיישן עשה רעש די חזק, ואחרי איזה שעה פתאום עוצמת הרעש ירדה, ואז שוב המשיך להרעיש יחסית, זה בסדר?
3. הורדתי דמו ואני רוצה למחוק אותו, איך אני מוחק את הדמו?

תודה!

amithas190

New member
תבדוק ממי קנית

תעבור על האותיות הקטנות במכירה . יכול להיות שזה seller refubrished כלומר תוקן עי היצרן ונמכר מחדש או שמדובר במכשיר תצוגה.
&nbsp
לגבי הרעש של מנועי המטוס- זה דבר די מעצבן שיש גם בפס4 הרגיל. כנראה שהם לא תיכננו טוב את התוכנה שמדליקה את המאווררים.
בכל מקרה תשתדל שנוא יהיה במקום מאוורר וקריר.
&nbsp
כדי למחוק בתפריט תעמוד על הקוביה של המשחק. כפתור options

תגובה לAMITHAS190

תודה על תשובתך,
קניתי מחנות ידועה, ולמכשיר יש שנתיים אחריות מטעם ישפאר.
המכשיר היה סגור באריזתו, ולא היה מתצוגה.
מקובל שכשקונים פלייסטיישן יהיה לו ריח של חדש? איך אני יכול לברר שהמכשיר שקניתי הוא לא seller refubrished כמו שאמרת?
&nbsp

arseny92

Well-known member
מנהל
רושמים את המספר הסידורי של ההתקן בפרטי החשבון PSN באתר

סוני מהמחשב ובודקים סטטוס אחריות של סוני
אחריות של חנות זה מוצר ערך מוסף ולרוב לא תקף מהמבט של יצרן, כי רק היצרן (במקרה הזה סוני) מבצע אותה..

amithas190

New member
אם קנית עם אחריות של ישפאר קשה לי להאמין שמכרו לך מוצר מחודש

מישהו 2

New member
אני לא יודע מה זה "ריח של חדש"

אבל אתה יכול לכתוב ביוטיוב PS4 Unboxing ולראות שאכן דברים היו ארוזים בדיוק כמו באריזה שנפתחה בפעם הראשונה

למעלה