תגידו- משתלם לרכוש משחקים בבליק פרדיי?

peach20

New member
תגידו- משתלם לרכוש משחקים בבליק פרדיי?

בחוץ לארץ, נניח באתר game הבריטי? ראיתי גם שבארץ נותנים בבאג הנחות של 20% לכל המשחקים ומשחק שני ב-70% הנחה...אולי כדאי לקנות אצלם? מה אתם עושים?

מישהו 2

New member
זה די פשוט

כמו צרכנים טובים שמעוניינים במוצרים מסוימים. נכנסים לאתרים, ובודקים איפה הכי משתלם..
אין פה תשובה אחידה וחד משמעית. יכול להיות שזה יצא משתלם בבאג ויכול להיות שזה יצא משתלם באמזון. עושים את הבדיקות , זה חלק מהכיף.

אתר שאני ממליץ עליו זה base.com

peach20

New member
אני אסביר את ההתלבטות שלי...

יש לי עוד כמה משחקים לשחק ואני לא משחקת הרבה מידי ביום- אולי שעה שעתיים אז לוקח לי לפעמים חודש-חודשיים לסיים משחק. השאלה שלי אם לנצל את המבצעים של בליק פריידי לקנות משחקים שאשחק בהם עוד שלושה חודשים נניח או לחכות שאסיים ואז אולי המשחקים יעלו פחות (אבל עדיין לא כמו במחירים שהיו בבלייק פרידיי)...אני מדברת על משחקים כמו AC Origins,
Uncharted- the lost legacy, חדשים יחסית שיצאו...

amithas190

New member
Game אתר אמין מאוד

יש מחירים טובים שישתלמו לך.
לוסט לגאסי ב14 פאונד- זה לא ירד מתחת לזה עוד כמה חודשים.
הוריזון ב19 , וולפנשטיין 2 ב20 .
Origins ב40 פאונד זה לא מספיק טוב , עוד חודשיים המחיר שלו יצנח
&nbsp
יש מבצעים שחבל לפספס.
תבדקי גם את shopto

peach20

New member
אני מנסה לשלם ב-game

לא ממש מצליח לי, עוד מישהו ניסה- אין לי מושג מה הבעיה....

amithas190

New member
אני קונה שם מלא

הזמנות מעל 100 פאונד לא נשלחות לארץ.
יש משחקים שדורשים שנרשום את הגיל שלנו מעל 18.
יש להם צאט מאוד נוח באתר

peach20

New member
מוזר...איפה רושמים את הגיל?

יש וי סימון למטה על התנאים שלהם, לזה אתה מתכוון- ניסיתי לשלם עם ויזה, מאסטר קארד, פייפל, לא נותן כלום...

peach20

New member
אין מה לעלות....

כאילו גם אני קניתי כבר כמה פעמים באתר game והכל היה בסדר, אני עוברת את כל שלבי התשלום ורק בסוף מופיע הודעה שהתשלום נכשל ואני מנסה בכמה כרטיסי אשראי וב-paypal, מישהו כאן קנה ממש אתמול או היום?

amithas190

New member
חבר שלי ניסה לקנות אתמול וקיבל שגיאה כזאת. בצאט אמרו לו שזה

כי הוא קנה סוני ב200 פאונד שלא נשלח לארץ.
יש להם עומס רציני ומלא באגים בימים האלה.
&nbsp
אני קניתי בשישי בבוקר והיה בסדר

peach20

New member
כנראה...נחכה קצת לגמר הבלאגן, נקווה שההנחות ישארו

רציתי לקנות את Wolfenstein 2 , זה ממש במבצע טוב שם, הם מוכרים את המשחקים הקודמים בסדרה במעל 30 פאונד ואת החדש ב-19 פאונד ועוד מצרפים לזה כיסוי למשחק- מעניין למה?

amithas190

New member
דיל מעולה סטילבוק ב20 פאונד..

אין פה קאטצ' זה משחק מעולה וחדש -מבצע בלאק פריידיי אמיתי

eran_le

New member
יש בחנויות הדיגיטליות הנחות מצויינות

לדעתי - במקום כל ההזמנה והמשלוח, בדוק את החנות הדיגיטלית, יש שם הנחות ממש יפות לבלאק פריידי.
&nbsp
בכלל, ואמנם זה שייך לדיון אחר אבל גם קשור לשאלה - מזמן לא קניתי משחק על דיסק, ואני ממש לא מבין מה היתרון של זה על קניה בחנות הוירטואלית, אלא אם במקרה המחיר שלו אטקרטיבי (נדיר). אני רואה בזה רק חסרונות - הדיסק תופס מקום מיותר בבית, ויכול להתקלקל או ללכת לאיבוד, בעוד שדיגיטלי אפשר תמיד פשוט להוריד שוב. בנוסף אפשר את הדיגיטלי להריץ בקלות על קונסולות אם יש לך.

peach20

New member
לא היה לי מקרה שנהרס לי דיסק

יש גם משחקים שבאים עם מפות, נכון שאפשר להוריד הכל באינטרנט או להסתכל ביוטיוב אבל עדיין יש קסם בלקנות דיסק ולהחזיק את העטיפה עם שם המשחק. גם לא קרה לי שנהרס לי דיסק ובדרך כלל אני לא חוזרת למשחקים שכבר שיחקתי, יש מספיק דברים אחרים לשחק (-: כך שאני זורקת את הדיסק או נותנת או שומרת, כמה מקום זה כבר תופס...

eran_le

New member
כל הקסם זה המשחק ולא העטיפה

אני מבין שיש משהו נחמד בלהחזיק אריזה פיזית. עוד הייתי גיימר בעידן שאי אפשר היה לקנות בו דיגיטלי
, אני לא מזלזל בזה. אבל עם כל הכבוד לזה, בהתחשב בסרבול ובחסרונות שיש לעותק פיזי (צריך להזמין או ללכת לקנות, אי אפשר לשחזר אם הלך לאיבוד או התקלקל), ובזה שבסופו של דבר את משחקת במשחק ולא באריזה, זה מיותר לגמרי בעיני. למשל, אם את מזמינה מחו״ל כמו ששאלת, צריך לחכות לזה די הרבה, ולכי תדעי אילו בעיות יהיו במשלוח (כבר קרה לי). לרוב המשחקים הפיזיים אין אפילו יתרון של חסכון במקום אחסון, ממילא ההתקנה מעתיקה את כל התוכל לדיסק שלך בד״כ (חוץ ממקרים מסויימים).
&nbsp
למעשה הקיום של העותקים הפיזיים די מכביד על עולם הקונסולות בעיני - זה מייקר את המשחק, וגורם לכך שהחנות הדיגיטלית צריכה ליישר קו עם המחירים המקומיים, לכן כשאת נכנסת לחנות עם משתמש ישראלי את מקבלת מחירים גבוהים לעומת משתמש אמריקאי. ללא העותקים הפיזיים אין ממש סיבה שזה היה קורה.

peach20

New member
כל העניין הזה ממש לא תקין

זה מצחיק שלמשתמש ישראלי אותו משחק יעלה יותר ממשתמש אמריקאי, זה באמת קורה? זה אומרת שנניח אאסינט קריד החדש עולה יותר למשתמש ישראלי מאשר למשתמש אירופאי או אמריקאי? מילא השוני במחיר בחנויות משחקים בארץ ובחול אבל למה זה אמור להיות קשור? הרי גם מהארץ ניתן להזמין משחקים מחול...

למעלה