ות מתכוננים לשבוע המשחקים בפריז

אפשר לשחק בסאותפארק החדש בחינם לשעה אחת בPS4/ONE

יובי ממשיכה עם היוזמה (הנהדרת ן) שלהם לתת לנו לנסות משחקים שלהם. כאמור מדובר במשחק המלא לכל דבר בלי שום הגבלה ההגבלה היחידה היא שאפשר לשחק רק שעה שבסיומה יובי ישאלו אותנו אם אנחנו רוצים לרכוש את המשחק.

מי שרוצה לנסות את המשחק ולא יודע אם זה בשבילו, מי שאהב את המשחק הראשון, אבל לא בטוח אם משחקי טקטיקה הם בשבילו זה בשבילכם.

DF קיבלו את הסקורפיו, צפו בהם פותחים אותו.

מה דעתכם על העיצוב של הקונסולה? לדעתי הקונסולה הכי יפה בדור הזה היא עדיין הפס4 המקורית. בכל זאת הסקורפיו הזה נראה ממש יפה לדעתי, נראה מוצר שהיה מייפה לי את המזנון בסלון במקום שהייתי מנסה להחביא אותו. (כמו נגיד הוואן המקורי)

evilplate

New member
נראית מעולה, ממש פלא הנדסי

היא ממש פיצית זה מטורף, תראה עד כמה כעור, ענק ומגושם הוואן המקורית נראית לעומת זה, ומדובר במכשיר שחזק ממנה ברמה של כמעט דור שלם.
&nbsp
גם הפרו לא יוצא טוב מההשוואה הזו בלשון מעטה, סתם נראה כאילו סוני הדביקה עוד פס4 (רוב הסיכויים שזה מה שבערך עשתה) בלי הרבה טאקט או עיצוב והנדסה, רואים רק מהמכשירים האלה עד כמה הפרו בשביל סוני זו סתם נישה קטנה בחצי עבודה שהיא מציעה למי שרוצה עוד קצת פיקסלים ועד כמה בשביל מייק האיקס זה הפוקוס המרכזי מעתה והלאה.

תכלס וגם הפס4 סלים מכוער רצח.

אתה זוכר את הפס2 סלים ? אחת הקונסולות היפות בהיסטוריה.הפס4 סלים נראה כמו איזה סורק או סטרימר סיני.

הסקורפיו עומדת עם כל הטובות וזה אכן נראה כמו מכשיר פרמיום.

חזק זה היה טוב סורק או סטרימר סיני ������

לדעתי הקונסולה הכי מגושמת ומכוערת של סוני זו הסוני 3 סופר סלים זבל פלסטי

הוא נראה תחת באמת. אין הפס2 סלים הכי יפה היה לי ת'שמן בכלל

ומנגד חשבתי תמיד שהפס1 המקורי שהיה לי יותר יפה מהפס1 סלים הדוחה הזה שהם הוציאו.

כל דגמי הסלים של הפס3 נראים באמת תחת בעיני, יש לי את הסופר סלים, נראה יותר כמו סופר שיט.

גם הפס3 המקורי מכוערת בעיני אבל לפחות יש לה מראה אייקוני שזוכרים.

evilplate

New member
מגניב! אני אנסה אותו

אחרי שאחזור לארץ :)
&nbsp
כן יצאתי לחופשה קטנה בחו״ל אבל אני אשתדל להגיב כמה שיכול במגבלות האינטרנט הפח שפה.
&nbsp
בכל אופן אני אשמח לנסות ולראות אם אני מתחבר לגיימפליי, את ההומור אני מכיר ואני יודע כבר שהוא סבבה :)

נסעת לפריז לפחות
?

שתדווח לנו מהשבוע בפריז לפני כולם.
תהנה בחוץ לארץ אחי ... הפורום יחכה יש לנו את כל הזמן שבעולם לדון על ההכרזות.

evilplate

New member
לא, בטן גב בקופנגן

אני כמובן מתעדכן כמה שיכול, יש פה אינטרנט והכל פשוט הוא לא אידיאלי אבל גם בחופשה יש זמן מת ואני בזמן הזה נהנה לראות מה חדש :)

סרטונים מגרסת הPS4 של ac origins (הפס4 המקורי)

נראה פשוט נהדר על הפס4 המקורי, אם נתעלם על איכות התמונה שלא קשורה למשחק עצמו אלא לאיכות של המעלה עצמו.נראה ממש יפה וחלק, נראה כמו המשחק הכי טוב בסדרה מאז AC2.

שימו לב במיוחד כמה המדבר נראה טוב וכמה זה נראה טוב אפילו בהשוואה לסרטוני הסקורפיו שראינו.

המדבר
https://streamable.com/2he4h
הכפר
https://streamable.com/t6men

evilplate

New member
נראה באמת מעולה

ראיתי כמה התרשמויות מהגרסה הזו שאומרות שמדובר באחד המשחקים הכי יפים על הפלטפורמה, ה AC הכי יפה בקלות ושהוא קרוב גם ברמה אפילו להוריזון שזה באמת הישג מרשים.
&nbsp
אני חושב שחסר לו קצת הוואו של הוריזון אבל ללא ספק זה מרגיש ש AC סוף סוף הגיע באמת לדור הזה מבחינה ויזואלית לפחות.

חחח אחי אפילו אבא שלי נגנב על הוריזון

שהוא ראה אותו אצלי הוא אמר משהו כמו "פשש תראה איזו גרפיקה ממש אווטאר
"
כמובן שאחרי כמה דקות הוריזון עלה לו על העצבים והוא אמר לי 'איזה משחק משעמם כל היום הורגים סוסים עם
הקשת המפגרת הזו.

הם לא באותה רמה בכלל הוריזון וac בגרפיקה אני מסכים איתך. מה שכן אם משווים אותו בצורה הוגנת למשחק מולטיפלטפורום אחרים אז כן הוא אוכל הרבה מהם בלי מלח בגרפיקה.

evilplate

New member
חחחח אבא שלך צריך להיות מבקר מקצועי ממש

וכן AC החדש הוא אכן אחד ממשחקי המולטי פלטפורם הכי יפים שיש היום.

חחחח אבא שלי בעיקר אוהב לשנוא משחקי מחשב.

הוא מרבה לרדת עליהם שהם "לופ שחוזר על עצמו שוב ושוב" הוא לא מבין איך אני יכול לנסות את אותו קטע שוב ושוב ומול אויבים שחוזרים על עצמם.

לך תסביר לו שגיימינג לא אמור להיות כייף למי שצופה בו מהצד
(למרות שגם לזה יש יוצאים מן הכלל)

זה בעיקר אמור להיוץ כייף למי שמשחק ושולט.

דרגון בול יוצא ב26 בינואר. טריילר של נאפה.

ינואר הולך להיות חודש עמוס במיוחד עם דרגון בול וני נו קוני 2 שאת שניהם אני הולך לקנות בהשקה (אלא אם כן ני נו קוני 2 מקבל איזה 72 בממוצע וגם אז אולי כן)

בטריילר של נאפה אפשר לראות שהכוח המיוחד שלו זה לשתול סייבמאנים באדמה שאחר כך מתעלקים על הלוחמים ועושים לנאפה את העבודה, נראה מציק משהו.

לדברי נאמקו הבטא הפתוחה תגיע בקרוב אבל אף אחד לא יודע מתי זה בקרוב אצלם.

תזכרו שהם אמרו שטקן 7 ייצא בתחילת 2017 ובסוף מוקדם אצלם היה קיץ :)

evilplate

New member
אתה תנטוש את סטריט פייטר בשבילו?

יהיה קשה להתרכז בשתי פייטרים, במיוחד שגם דראגון בול מתיימר להיות רציני וכבד יחסית לשנים שעברו (לא שאני חושב שהוא ידגדג את סטריט מבחינת מורכבות אבל עדיין) ועוד לשחק ביניהם משחקי סינגל שעוד מחכים לך.
&nbsp
שמע הבקלוג בדור הזה הוא פשוט מכה

בכנות, התלבטתי המון בנושא והחלטתי שאני נשאר עם SF5.

יש לי הרגשה (אישית לגמרי) שבדרגון בול יש פחות "קרב פסיכולגי" מול היריב שלך.

זה נראה משחק שמי שמשקיע בו יותר שעות בתרגול קומבואים מנצח, ואני לא כאן בשביל זה אני רוצה להיכנס לראש של אנשים אחרים ולהרגיש שאני קורא אותם.

ברור שגם סטריט צריך שתשקיע בקומבואים וברור שגם בדרגון בול יש דרישה לקרוא את היריב, אבל העניין הוא על איזה אלמט כל אחד מהם שם דגש, ואני נמשך יותר לSF בקטע הזה.

וזה חבל לי כי את הגרפיקה של DB אני אוהב הרבה יותר.

evilplate

New member
נראה לי החלטה טובה

אתה כל כך נהנה ואוהב את סטריט פייטר, למה להחליף?
&nbsp
דראגון בול יכול להיות בשבילך קצת כיף קז׳ואלי אבל ברור שהוא לא יהיה עמוק תחרותית כמו סטריט פייטר אז אין טעם לטעמי לנטוש את סטריט עבורו ואז כמה חודשים אחרי תבין שאתה לא מתלהב מהעומק והסקיל של המשחק.

כן Dragonball זה משהו שמשחקים פעם בשבוע שבועיים :)

ככה אני הולך לשחק אותו, וכמובן שיבואו אלי אנשים שאוהבים את האנימה ובדוק יהיו בעד כמה סיבובים :)

סטריט זה לנצח לעולם לא החלפתי את הסדרה ולעולם לא אחליף. חוץ מדור הPS2 שזה די נכפה עלינו וזה למה לעולם לא אוכל לקרוא לאותו הדור מושלם.

זה הדבר היחיד שהיה חסר.

למעלה