במה משחקים השבוע?

amithas190

New member
Sudden strike 4 משחק אסטרטגיה של מלחמת העולם השנייה

עברתי 6 שלבים בקמפיין האמריקאי , מתוך 21 משימות סהכ.
משחק פשוט מעולה , מדובר בrts שלוקח את עצמו מאוד ברצינות , ושם דגש על אספקטים שלא רואים במשחקים אחרים ושגורמים למשחק להיות מאוד מציאותי ולהבין את התפקידים של כל יחידה במלחמה.
לכל טנק יש תחמושת ודלק שנגמרים ,לארטילריה טווח מטורף לעומת טנקים או חיילים.
טנק יכול לחסל 30 חיילים שאין להם נשק אנטי טנקי בלי להישרט.
חוליית נ"ט שמסתתרת בשיחים יכולה להשמיד טנקים בלי שהם ידעו מאיפה זה בא.
חיילים שמשתלטים על מבנה מקבלים יתרון עצום על חיילים חשופים , אבל מצד שני טנק יכול למוטט עליהם את הבית ולחסל אותם בקלות.
מקבלים יתרון על תקיפה מאחורה , איגופים ואש צולבת.
&nbsp
סיימתי עכשיו משימה עם קרוב ל200 חיילים מתים ואיבוד של 10 טנקים,הצלחתי לנצח עם 5 חיילים ששרדו ...אני יושב וחושב איך לעשות אותה שוב בצורה יותר נכונה.
&nbsp
מבחינת הכפתורים השליטה די סבירה, לא כמו מחשב אבל 80% בסדר וזה מספיק.
&nbsp
מבחינתי משחק של 9.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הראש עם היטמן SF5 היטמן. הלב היה רוצה סוניק מאניה 2

אני עדיין בבאסה רצינית שהמשחק נגמר זה לא פייר. למה הם עשו רק 12 שלבים, למה זה לא יכל להיות 22 שלבים? למה תמיד במאריו יש איזה 500 ? אוף!

היה כל כך כייף לחזור ל1994, וזה נגמר ממש מהר.
הבוסים היצירתים, שעל חלקם ממש צריך לשבור ת'ראש
(וחלקם קלים פצצות)
הפלטפורמה המדויקת, פאק בא לי סוניק מאניה 2.

במקום זה משחק היטמן וSF5 כי בקושי נגעתי בהיטמן מהרגע שקניתי אותו
ובא לי להוציא את הקריזות שלי בחניקה של דמויות וירטואליות בהיטמן.

שקלתי להתחיל מטאל גיר סוליד 5 אבל ישר בפתיחה שלו רציתי לעבור להיטמן
כי חשבתי שאם כבר משחק התגנבות אז היטמן.

SF5- אני עושה גרינד של קרבות רשת ומשימות שבועיות בשביל לקבל את zaku
בחינם.

מישהו 2

New member
south park בראבק

ממש בסיום שליחת הודעה זו אני רץ לקנות את southpark החדש. אני נלהב ומתרגש!

חחח מצחיק איך כששמים על זה סאותפארק, כולם פתאום משחקים JRPG

רק מוכיח שלחלק מהאנשים יש בעיה עם האנימה מאשר עם הז'אנר עצמו או המשחקיות שלו (אני יודע שאתה אוהב אנימה אתה לא קשור אני מדבר בכללי)

צחוק בצד, זה נראה משחק פשוט מעולה, גם הדיבורים על הירידה ברמה לעומת הקודם לא משפיעים עלי כי א' לא שיחקתי בקודם ב' גם אם הייתי משחק לא נראה לי שצריך להוריד להמשך ציון רק כי הוא מאוד דומה לקודם.

V Has Come To

New member
זה לא קשור לבעיה עם האנימה...

מי שאוהב את הסדרה(כמוני)בשבילו זה כמו פרק ממש ארוך של סאות' פארק אז לא רוצים לוותר על זה אפילו מי שלא אוהב RPG..לפחות ככה זה היה בראשון ששם הרמה של הכתיבה היתה גבוה ולגמרי בסטנדרט של פרק איכותי...

את החדש התחלתי ושיחקתי איזה שעה ויש מצב שאני מעדיף לצפות בו ולא דווקא לשחק בו..הקרבות נעשו יותר מסובכים וכבדים לטעמי ולא בטוח שיש לי כוח לזה...

זה לא יהיה לך מסובך ולא יהיה לך כבד אתה סתם לא אוהב לצאת מ.

אזור הנוחות שלך.
זה יזרום לך ואתה תהנה מזה גם אם זה יקח כמה שעות אז מה אם זה משהו שלא נגעת בו עד היום.

אישית אף פעם לא הצלחתי להנות מעלילה של משחק אם לא לקחתי חלק אקטיבי במשחק.

זה לא שאני אומר שאין במשחקים עליות טובות בשביל לעמוד בפני עצמן יש לא מעט כאלה שגם אם הם היו מיני סדרות הם היו טובים מאוד.

אבל קשה לי להרגיש בכל זאת חיבור אם אני לא חלק מהגיימפלי.

מישהו 2

New member
אני לא חובב JRPG

אבל הסיבה שאני משחק בסאות'פארק זה קודם כל בשביל המשחקיות. אני מת על הקרבות בינתיים, ממש ממש כיף ואסטרטגי. אני לא בטוח מה יותר טוב כמו שזה עכשיו כמו שזה היה במשחק הראשון, כי הם שינו את זה.
לדעתי הם יכולים ללמד משחקי JRPG טהורים איך עושים את זה נכון וממכר.

יש להם מה ללמוד אבל גם אתה צריך ללמוד לא לבזבז זמן על טיילס

ועל משחקי JRPG שיגרמו לך לשנוא את הז'אנר.
שיהיה פייר אמבלם על הסוויץ תנסה את זה ותגיד לי אם היפנים לא יודעים לעשות JRPG נכון וממכר. עם כל הכבוד לסאותפארק פייר אמבלם אסטרטגי ממנו פי 300 :)

כל זה לא סותר את זה שאני מקנא בכם ומת לשחק בסאותפארק אני פשוט לא חושב שהוא מצדיק מחיר מלא בגלל האורך הקצר יחסית.

haim9798

New member
סוף סוף נגמר הוריזון , אז עכשיו אני עם מריו+ רבידז

התחלתי אותו רק ממש השבוע , ובנתיים אני בהתחלה.
נראה כיפי ואני כבר רואה איך זה הולך להסתבך ולהיות יותר ויותר מעניין..

מישהו2 , יש סיכוי שאתה נותן סקירה מאוד קצרה לגבי הסאות'פארק ? זה נראה כאילו זה משחק שנבנה במיוחד בשבילי כחובב ענק של הסדרה וחובב JRPGs..

הפחד הכי גדול שלי זה שיקרה לי מה שקרה עם המשחק הראשון ואני פשוט לא אצליח להניח אותו ואז המריו XCOM יסבול.
מצד שני, אני לא בטוח שאני יכול לחכות איתו עד שאני אסיים את המריו XCOM..

רק שאלה יהיו הבעיות שלנו בחיים

מישהו 2

New member
המשחק משעשע מהשנייה הראשונה

הבדיחות של קרטמן בזמן שאתה בונה את הדמות שלך, העלילה, הבחירה שאתה עושה לגבי איזה סוג של גיבור על אתה רוצה להיות עם איזה כוחות. הומור שהולך עד לרמות הכי קיצוניות שיש בלי פחד.
&nbsp
אם תתחיל אותו, בדיוק כמו עם הראשון, לא תצליח להניח אותו.

תשחק אותם בו זמנית זה לא שיש למריו ארנבים איזו עלילה

ואתה יודע שתגיע המשימה במריו ארנבים שגם אחרי שבוע וחצי של ניסיונות חוזרים ונשנים אתה עדיין לא תדע מה האסטרטגיה הנכונה לעבור אותה, ובשביל זה סאותפארק יהיה שם :)

haim9798

New member
כנראה שזה מה שיקרה

אבל אני אחכה עם הסאותפארק קצת , אחרת אני לא אספיק להיכנס למריו עד הסוף.
במקרה כזה , אני פשוט לא אדליק את הסוויץ בגלל המשחק של סאותפארק.
&nbsp
ולחשוב שיש לי עוד בעתיד פרסונה 5 ואת המריו החדש , וכמובן את הפייר אמבלם שייצא לסוויץ , כי עוד לא יצא לי לשחק בסדרה הזאת.
ויש עוד את FF15 שכבר קניתי , יחד עם אנדרומדה שגם מחכה לי.
&nbsp
אני לא חושב שבקצב הזה אני אי פעם אגיע לכל המשחקים שכבר קניתי...

אני את אנדרומדה הייתי מעיף, אלא אם כן אתה ממש אוהב מאס אפקט

משחק גרוע למה לבזבז עליו זמן.:)

אבל זו העצה היחידה שאני באמת יכול לתת כי אני חי את הבעיה שלך יום יום שעה שעה (לגבי משחקים אחרים כמובן )

למעלה