ות

Zeku נחשף בStreet fighter 5 והוא פשוט מדהים

Zeku המורה של guy בסטריט פייטר, נחשף, הוא הדמות האחרונה לעונה הזו, ו... לדעתי הוא הדמות החדשה הכי מגניבה וקטלנית שראיתי בסדרה הזו עד היום.

למה הוא מגניב? הנינג'ה הזקן הזה אולי נראה כמו סבא ג'פטו אבל אפשר בלחיצת כפתור להחזיר אותו איזה 40 שנה אחורה ולהפוך אותו לצעיר.

כשהוא הופך להיות צעיר כל הmove set שלו והקומבואים שלו שונים לגמרי והוא דמות שונה, קיצר הוא חיה.

כמובן שהוא יגיע בחינם לאנשים שיקנו את הארקיד אדישן.
(לי יש כרגע 84 אלף FM אז עוד שבועיים שלושה הוא יהיה אצלי בחינם :)

evilplate

New member
באמת מגניב. אהבתי את הקטע של הגרסה הצעירה והזקנה

זה כיף שאתה יכול לפתוח את זה לבד, במקום לראות סרטון כזה ולהתחיל להתלבט אם לשלם או לא אתה מקבל מזה מוטיבציה ועובד על לפתוח את זה בעצמך, אחרים אולי כן מחליטים לשלם ולחסוך קצת מהעבודה וזה גם בסדר. כולם מרוצים, בסופו של דבר זה המודל הכי טוב והוגן שיש.

אין הם שיחקו אותה יש לסרטון מעל 400 אלף צפיות.

ושזה מספר מטורף לזמן הזה. הדמויות האחרות שנחשפו הגיעו למספר הזה אחרי חודשים ברשת.

זה לא רק שהוא דמות חדשה גם כשהוא צעיר וגם שהוא זקן, אפשר לעשות את שינוי הצורה מתי שאתה רוצה ויש לדמות הזו הכי הרבה תנועות אפשריות בסדרה עד היום (41)

ועוד לא התחלתי לחפור על זה שהוא בכלל Strider שזה משחק ישן של קפקום שאנשים בטח זוכרים את הריימיק שלו לPS4 בתחילת הדור.

בנוגע למודל התשלום אחי, כן ברור זה המודל הכי הוגן שיכול להיות לDLC בתשלום.

ותחשוב אחי אם לא הייתי טמבל ולא הייתי מבזבז המון FM על שלבים שאני בכלל לא צריך, כמו שלב "ליל הקדושים" "חג המולד" "חוף הים" " וכו'

אז היה לי עכשיו כסף וירטואלי לעוד איזה 3 דמויות מהseason 3 שהולכת לצאת מתישהו.

אתה יודע מה החלק הכי טוב? שאנשים שיקנו את הארקיד אדישן לא מבינים בכלל כמה כסף הם הולכים להרוויח בסינגל פלייר של כל הדמויות, שהולך להיות להם מספיק כסף לכל הseason 4 (שוב אם הם לא יבזבו כסף על דברים מפגרים)

אפילו אם איכשהו קפקום תגרום לי להיכנע ולקנות בסוף 2018 את העונה השלישית במקום להרוויח אותה בעצמי

עדיין הדמויות של העונה ה3 די יביאו לי את רוב העונה הרביעית בחינם עם כל הכסף שהסינגל שלהם מביא איתם.

אני כבר בשלב שאני רוצה לקנות את העונה השלישית בכסף אמיתי מתי שהיא תגיע כדי לתמוך במשחק, אני לא באמת צריך.

evilplate

New member
לא ידעתי שאפשר לעשות את הכסף הזה גם במצבי הסינגל פלייר

ממש מגניב!
&nbsp
אני כן חושב שכדאי לך לקנות את העונה ה 3 ולתמוך בהם קצת, אתה מוציא המון שעות של הנאה מהמשחק ועד עכשיו הם לא ראו ממך שקל מאז שקנית אותו למרות שהם שחררו הרבה תוכן שבטח לא עלה להם חינם. זה ברור שאתה מאוד אוהב את המשחק ואת המודל שלו אז הייתי אומר שלמרות שאתה יכול להסתדר בלי שבכל זאת תתרום להם קצת כסף אמיתי ותקנה את עונה 3.

לא מדיוק אחי קניתי בגד ים ועוד משהו :) אבל חסכתי 289 שקלים.

שזה מה שהייתי משלם אם הייתי קונה בכסף אמיתי את כל התוכן שהרווחתי.
קניתי בנוסף לזה גם דמות אחת מהS1 (כי בזבזתי כל כך וירטואלי על זירות)
ואני מחשב את זה על התעריף האמריקאי בישראלי זה היה עולה לי יותר.

הבגד ים והדמות עלו לי 79 שקלים ביח כאמור הרווחתי את הרוב המוחלט של הS1 לבד ואת רוב הדמוית של הSA2 בלי להוציא שקל וזה פלוס מספר ענק של

זירות מושקעות ביותר שאפשר לקנות גם בכסף אמיתי.רוב האנשים קנו את הS2 רק בשביל אקומה ואני השגתי אותו בכלל בחינם חחח :)

וכמו שאמרתי אם לא הייתי טיפש ולא הייתי מבזבז כסף על זירות וירטואליות היה לי מספיק כסף עכשיו לכל העונה השניה בשלמותה כולל לא מעט מהשלישית.

לא מפריע לי שאין לי את כל הדמויות של העונה השניה כי לא אהבתי את כולן
ואת אלה שאהבתי השגתי בכסף וירטואלי ככה שאני מרוצה עד הגג.

כן, ברור שאפשר להשיג כסף וירטואלי דרך הסינגל פלייר אחי, אני מודה שזה לא עניין פשוט זה מתיש, אבל זה אפשרי בהחלט.

הבעיה עד היום היתה שאחרי שגמרת את מצבי הסינגל שנותנים כסף,נשאר לך רק האונליין אי אפשר לחרוש על מצבי הסינגל בלי סוף בשביל להשיג FM.

עם הארקיד אדישן קפקום תשנה את זה, יהיה מצב קרבות סינגל פלייר שיתן כסף כל הזמן, ככה אומרים.

מעבר לזה יש גם משימות שבועיות שמתחלפות מידי שנותנות FM והם ממש בקטנה בסגנון הזה:
תעשה סיבוב על הסטורי מוד בשביל -5000 FM
תנצח מישהו בזירה X בשביל 3000
תנצח 10 קרבות אונליין השבוע בשביל -5000 וכו'
נצח את המחשב בזירה Y בשביל לקבל 1000
הם פיירים לגמרי לפי דעתי אין לי תלונות :)

evilplate

New member
מגניב תודה על ההסבר :)

כמה FM בדר״כ עולה דמות? סתם שתהיה לי אינדיקציה למספרים שהבאת.
&nbsp
גם נשמע שהוצאת כבר מספיק כסף אמיתי על המשחק אז אני מאשר לך לפתוח את העונה ה 3 דרך הגיימפליי ;)

דמות אחת עולה.

100000 fm שכל קרב ניצחון אונליין נותן לך 50fm. כל שלב יעני stage מושקע עם נכסים חדשים ולא ממוחזרים עולה 70000 fm. מכאן אתה יכול להבין כמה fm סתם זרקתי לפי על שלבים.

יש המון שמתלוננים שזה גריינד רציני כל העסק אבל זה חייב להיות כדי שקפקום יוכלו לעשות כסף מאלה שאין להם כוח לזה.

ויש גם את הseason pass במיוחד לאלה שמעדיפים לשלם מחיר מופחת על הדמויות של כל עונה מראש.

עוד סיבה שהמודל של קפקום הוגן מבחינתי היא.

א' הדמות הראשית שלי כבר נכללה עם המשחק המקורי ההשקה. אז יוצא שלמרות שיש לי את רוב דמויות הdlc שיצאו לאחרונה בסופו של יום אתה בקושי משחק בדמויות אחרות. יש לי איזה 4

דמויות שבגלל לא נגעתי בהם כי הן קשות מדי לשליטה והתנועות שהן דורשות אני בכלל לא מצליח פיזית לבצע.

אולי כשאני משחק משחקים קאזואלים או שאחותי באה אז יוצא לי להשתמש בהן.

הנקודה היא שמי שרצינו כלפי המשחק מקבל מספיק fm בשביל לקבל את הדמויות שבאמת מעניינות אותו.

אני לא אשחק אותה כאילו מצב ההישרדות שמכיל הרבה fm זה משהו שאפשר לעשות בלי מאמץ כי זה כן דורש מאמץ. אבל זה ההגיון של המערכת זה או שתתאמץ קצת או שתשלם כסף.

אני מודה שגם מי שלא משחק בכל הדמויות עדיין מרוויח מזה שיש לו את כולן כי הוא מנסה עליהן טריקים ב"מעבדה"
ולומד איך להתמודד איתן.

אבל יש דמויות שמכר מאוד ירדו בפופלאריות השימוש באונליין ואתה

בקושי רואה אותן אז בכל מקרה יהיה לך קשה מולן בגלל חוסר הניסיון שלך נגדן בקרבות.

evilplate

New member
זה באמת נשמע על פניו הרבה

אם כל ניצחון זה רק 50 נקודות אז צריך 2000 נצחונות כדי לקנות דמות?!

&nbsp
מצד שני יש עוד אפשרויות להרוויח נקודות ועובדה שפתחת לא מעט תכנים וזה לא שאתה שחקן סטריט בלעדי שרק משחק בזה ועדיין פתחת לא מעט דברים.
&nbsp
וזה בטח עדיף מזה ששוללים ממך את האופציה ומכריחים אותך לקנות מאה גרסאות סופר או שאתה נשאר מאחור, פה יש לך לפחות אפשרות לחסוך קצת ולפתוח חלק מהתכנים שמעניינים אותך (ובתכלס אני בטוח שלא כל הדמויות מעניינות מלחתכילה) ובכל מקרה אתה אף פעם לא נשאר מאחור ואתה תמיד יכול לשחק נגד כולם עם הדמות שלך גם אם לא בא לך לקנות כלום, ככה שאם באמת חייבים ליצור משחק מכות GaaS (וברור שאין חיה כזאת משחק מכות שלא יהיה) אז זה המודל האידיאלי ללא ספק.

יש כאלה שיעדיפו את המודל של מייק,לא?

free to play שכזה שכל שבוע נפתחת לך דמות למשך שבוע ואם אתה רוצה דמות קבועה אתה יכול לקנות רק אותה או את כל הדמויות.

יש משהו מושך על פניו במודל של מייק, אבל עדיין לא הייתי רוצה שקפקום תאמץ אותו לסטריט פייטר או כל חברה אחרת למשחק שלה.

כי באיזשהו מקום כן מגיע יום שחברים או משפחה רוצים לשחק איתך איזה משחק קאזואלי ואני מעדיף משחק כמו SF5 שמגיע עם 16 דמויות על הדיסק.

מאשר משחק כמו KI שאני צריך לשלם 20 $ דולר בשביל 8 דמויות ואז לחכות עוד איזה שנה בשביל עוד איזה 8 ולשלם עוד 20 דול.

ובלי שום יכולת להרוויח לוחמים חוץ מלשלם.

ואנשים לא זוכרים את זה שוואלה קפקום יכלה בכייף לחייב עכשיו אנשים לקנות את הארקיד אדישן והם יודעים שאנשים כמוני היו עושים את זה day one. ויכלו עוד שנתיים לעשות עוד אדישן ושוב אנשים כמוני היו עושים את זה על day one.

כמו שאמרתי אחי, תוכן הסינגל לבד יכול לתת לאנשים מספיק כסף בשביל כל הSA1 (או עונה 3 בעתיד למי שילך על הארקיד אדישן) אם הם מתאמצים לסיים אותו.

העונה השניה (או רביעית בעתיד למי שבארקיד אדישן) זה באמת יותר בעייתי וגריינד של קרבות רשת ומשימות שבועיות
אבל יחסית למשחק שקפקום הולכת לתמוך בו עד סוף 2019 מי שסבלני ולא חייב הכול עכשיו ומייד לדעתי כן יכול להשיג את רוב התכנים בחינם.

evilplate

New member
המודל של מייק נשמע מתאים למי שקז׳ואל יחסית

ורק רוצה קצת להנות מהמשחק בלי להכנס לזה יותר מדי, במקרה כזה הוא נהנה מלחוות אותו ללא תשלום אבל ברגע שהוא נכנס לזה ומחליט להתמקצע קצת אז הוא קולט שהעסק יעלה לו הרבה יותר כי הוא יהיה חייב לקנות הכל ללא אלטרנטיבה אחרת.
&nbsp
מצד שני זה כן יכול לתרום להפצת המשחק כי יותר מעזים לנסות אותו ואולי חלקם יתלהבו וישלמו.
&nbsp
המודל של קאפקום הוא עדיף בשביל שחקנים כבדים כמוך שמראש יודעים שיכנסו לזה אבל החיסרון זה שהוא מסנן קז׳ואלים יותר.
&nbsp
קשה לאמר מה עדיף כי זה תלוי בהעדפות שלך אבל ברור לי למה לך אישית המודל של קאפקום יותר קורץ.

רוקסטדי: סבלנות, שנדבר על המשחק החדש יעוף לכם המוח.

רוקסטדי מבקשים מאיתנו להיות סבלנים ויודעים שיש שקט מהכיוון שלהם, אבל.. שהשקט ייגמר מחכה לנו משהו לא מהעולם הזה לדברם.

הרשת עסוקה כבר חצי חודש בלנסות לפענח מה המשחק החדש שלהם.

הניסוח כמובן מסגיר את העובדה שמדובר בIP שכולנו מכירים אחרת לא היה עף לנו המוח מIP שבא משום מקום, וגם אין הגיון בלעזוב את באטמן בשביל IP לא מוכר.

קיצר, 4 הניחושים המובילים ברשת למשחק החדש שלהם.
1. משחק מטריקס.
2. משחק צבי הנינג'ה.
3. משחק סופרמן.
4. משחקי הכס
אנשים, איזה מ4 הניחושים האלה אתם רוצים שרוקסטדי באמת יעשו?
ההתלבטות שלי היא בין סופרמן למטריקס.

אף פעם לא אהבתי את המטריקס במיוחד, בכל זאת משחק מטריקס עם מערכת הקרב של באטמן זה יהיה משחק מדהים ברמות אחרות לדעתי, אז זו הבחירה שלי.

יש IP אחר שהייתם רוצים שרוקסטדי יעבדו עליו/ניחוש אחר שלכם?
https://mobile.twitter.com/GazDeaves/status/913418759129456640

מישהו 2

New member
מן הסתם סופרמן ומטריקס

צבי הנינג'ה לא כאלה מעניינים, משחקי הכס לא קשור לכלום
&nbsp
מטריקס גם לא קשור לכלום אבל זה משהו שאני יכול לראות אותם יוצרים משחק מגניב בהתייחס לאיך שהמשחק של באטמן נראה.
וסופרמן, אין לי מושג איך עושים משחק טוב של סופרמן, זה נראה לי כמו פרויקט מפחיד מידי לכל חברת משחקים באשר היא.
&nbsp
אז בקיצור אני לא יודע מאיפה באו הניחושים המוזרים האלה. מציאותית צבי הנינג'ה זה מה שיקרה בסוף
&nbsp

לדעתי מטריקס יותר סביר מצבי הנינג'ה הייתי שמח דווקא לצבים גם

אני פשוט לא חושב שצבי הנינג'ה יכול לצאת משחק טוב, אבל הייתי מאוד שמח אם היה משחק טוב של הצבים.

זה ידרוש מרוקסטדי לעשות 4 סגנונות לחימה שונים אחד לכל צב ויוריד את הרמה הגרפית של המשחק אם כל ארבעת הצבים נמצאים איתך בכל רגע נתון.

אלה הסיבות העיקריות שאני נגד, מת על צבי הנינג'ה.

מטריקס הכי מתאים בעולם מן הסתם בגלל הקרבות המדהימים שם, שאף משחק לא באמת הצליח לשחזר ורוקסטדי היחידים שיכולים.

אל תשכח שוורנר עובדים על סרט מטריקס חדש אחי, אז זה הגיוני שהם ירצו
שיהיה משחק חדש.

זו מפתחת ש74% ממנה שייכים לוורנר (והיתר לסקוור) ככה שמן הסתם יש עדיפות לIP של וורנר או לסרטים שוורנר עושים.

סופרמן..אני גם מאוד רוצה, אבל מטריקס זה אפילו יותר טוב מסופרמן. הסרט הראשון היה מאוד בינוני בעיני ושני ההמשכים היו ברמה של "בלתי נסבלים"

אבל שוב, כמשחק מדובר באחד הIP הכי מתאימים לגיימינג, במיוחד שהסרט החדש לא הולך להיות רייבוט אלא כנראה סיפור חדש לגמרי בייקום של המטריקס
.

evilplate

New member
מאיפה אנשים הביאו את המטריקס פתאום?

מותג לא רלוונטי עוד שאני לא רואה סיבה להחיות.
&nbsp
איך משחקי הכס יעבוד עם הסגנון של רוקסטדי בדיוק? לא רואה את העולם הזה מתאים למשחק אקשן, רק ל RPG או משהו בסטייל טיילטייל.
&nbsp
צבי הנינג׳ה זה אולי יתאים רק כאיזה משחק פעולה CO-OP עם גיימפליי לא מתוחכם במיוחד, לא נשמע הכי הסגנון של רוקסטדי ואם זה כן אז זה יאכזב מאוד.
&nbsp
סופרמן עוד איכשהו נשמע הכי סביר אבל קשה לי לחשוב איך אתה מעצב גיימפליי טוב סביבו, הוא ממש OP, אבל אם אלו 4 האופציות אז זו הכי סבירה מביניהן.
&nbsp
בעיקרון יש פה 3 אופציות הזויות ולא קשורות ואחת עוד סבירה אבל גם לא נשמעת הגיונית ביחס להיצע המותגים הקיים שהם יכולים לרצות לעשות.
&nbsp
אני בטח אבל סקרן לגלות מה זה אחרי ההצהרה הזו :)

גם לי לא ברור כל כך מה משחקי הכס קשור

זה בזבוז גם של משחקי הכס וגם של הכישרון של רוקסטדי. מי רוצה את מערכת הקרב של באטמן במשחקי הכס? זה נשמע לא שייך לשם בשיט.

המטריקס באמת מותג עתיק מאוד, אז אני מבין למה שניכם הרמתם גבה
, אבל זה מותג שהולך לחזור לחיים שלנו בשנים הקרובות נרצה או לא, ואני מניח שהוא יהיה שובר קופות ענקי שגם אנחנו נצפה בו רק כדי להגיד שעשינו את זה.

נראה לי הזוי שוורנר יותרו על ההזדמנות הזו של משחק מושקע למטריקס.
הם אפילו עשו משחק רשת של המטריקס פעם :)

רוקסטדי הם הכי מתאימים למשחק כזה בתעשיה, גם אם וורנר יהפכו עולמות הם לא ימצאו מפתחת שתעשה יותר צדק למותג מרוקסטדי.

איזה עוד מותגים יש לוורנר שהם יכולים לעשות עליהם משחק?
כאילו אנשים מדברים על הארי פוטר אחי :) אנשים באמת רוצים לראות את

רוקסטדי מתבזבזת על פאקינג הארי פוטר? זה יהיה יותר גרוע מלהתבזבז על "משחקי הכס"

וונדר וומן? סתם משעמם ועדיף סופרמן לדעתי :)
בלייד ראנר? לא מתאים לרוקסטדי,זה משהו שהייתי נותן למפתחי דאוס אקס/המכשף/קוג'ימה.

לבזבז את רוקסטדי על "מקס הזועם 2" גם כן יהיה בזבוז זמן כי לא משנה כמה רוקסטדי ישפרו את הגרפיקה מערכת הקרב וכו' (והם ישפרו) לדעתי זה עדיין מותג משעמם האמ אמא של הoverrated.

אולי זה רק אני אבל שאני חושב על וורנר עולים לי שלושה דברים לראש באופן אוטומטי. באטמן, מטריקס, באגס באני.

ואני די בטוח שבאטמן ובאגס באני לא על הפרק.

מסכים איתך לגמרי על צבי הנינג'ה. צבי הנינג'ה זה לגמרי משהו שפלטיניום יכולים לעשות כמו שצריך, אם יתנו להם תקציב נורמלי (בניגוד לאקטי)

סופרמן באמת OP כאילו הוא OP ברמות של איזה דמות דרגון בול, זרוק עליו פצצות מימן וזה מדגדג אותו, וזה באמת יגרום לקרבות איתו להרגיש קצת דבילים.

למרות כל זה, הם יהיו חייבים לעשות את סופרמן יותר פגיע ממה שהוא באמת עם כמה שזה יראה מוזר ויגרום להרמת גבה, זה די חובה שהוא יוכל להיות פגיע גם בלי הקריפטונייט.

הדבר שתמיד הכי היה מבאס במשחקי סופרמן זה הקטע של התעופה רוקסטדי יכולים לעשות סופרמן שלא רק יראה באדאס רציני שהוא עף, זה גם בטח יהיה כל כך אינטואיטיבי שלא נבין למה לא קיבלנו משחק סופרמן מושקע עד היום.

מאמין בהם.

איזה מותג של וורנר לדעתך עדיף שהם יקחו ? אמנם גם סקוור הם הבעלים שלהם, אבל בכמות קטנה באופן משמעותי ויש כמובן ניגוד אינטרסים ככה שאין מצב לצערנו שהם יעבדו על IP של מארוול רק וורנר וזה בדוק.

amithas190

New member
צבי הנינגה ומטריקס בדוק

מטריקס זה בדיוק כמו באטמן בקרבות קונג פו - תראה את הקרב עם אייגנט סמית בגשם , כאילו ביססו על זה את הקרבות של באטמן.
וגם צבי הנינגה יכולים להשתלב באותם הקרבות

לא ברור לי איך הם ידחסו 4 צבים לעולם הפתוח שלהם.

זה נשמע לי כבד גרפית ומשהו שיפגע במשחק. ואם הם יעשו Tag מוד שכזה שאתה מחליף בין הצבים בלחיצת כפתור אז זה גם מיותר כי כל הקטע במשחק של הצבים זה להרגיש שכל החבורה איתך בזמן אמת.

מטריקס לעומת זאת, אני מסכים שהוא ממש מתאים הכי מתאים לדעתי והכי סביר
וכמו שאמרת הקרבות בגשם,האפרוריות הזו של מטריקס מזכירה מאוד את האפרוריות של באטמן וזהו מראה כזה שרוקסטדי יודעת ללכוד מצוין.

לדעתי המשחק הוא מטריקס בלי שום ספק.

evilplate

New member
קשה לי באמת לחשוב על מותג אחר של וורנר

אבל מתאר לעצמי שיש להם בארסנל עוד גיבורי על פוטנציאלים כמו באטמן לפני שאנחנו מגיעים לזרוק אופציות כמו המטריקס.
&nbsp
אלא אם כן פספסתי חדשה מסויימת ומטריקס אכן הולך לחזור בקרוב לקולנוע והכל, אז יש באמת סיכוי טוב וזה אכן מותג שיכול להתאים להם אבל כל עוד לא שמענו על חזרה מתוכננת שכזו אז לדעתי האופציה נשללת.
&nbsp
סופרמן גם אם יהיה פגיע יותר אני לא יודע איך תיצור את הגיימפליי שלו, הבנאדם עף מהמקום בלי בעיה בכלל, יכול לעלות למעלה בשנייה, מי יכול לגעת בו?
&nbsp
עם שאר האופציות אתה גם מסכים שהן מופרכות אז אין מה להרחיב בנושא. אני מהמר שזה מותג שאנשים לא ממש חשבו עליו ושלא נמצא ב 4 האופציות שהבאת פה.

אחי כנראה פספסת את החדשות על הרייבוט של המטריקס

https://www.polygon.com/2017/3/15/14935390/the-matrix-reboot-remake
אפילו החברים שלי שרק רואים סרטים ולא משחקים בכלום שמעו על זה. :)

ברור שיש להם ארסנל דמויות שלם להפוך למשחקים,השאלה היא מה יותר גדול ממטריקס אצלם חוץ מבאטמן וסופרמן.

עם כמה שהם מוציאים להיטים גדולים כל שני וחמישי לבזבז את רוקסטדי על גיבור על פחות מוכר יהיה קצת מוזר, לא?

הרי אנחנו אפילו לא מצליחים לחשוב על גיבור על נורמלי חוץ מסופרמן.

כאילו לך דע אולי רוקסטדי וורנר וסוני עובדות על סופרמן בלעדי לPS4
חחח, אבל מטריקס נשמע יותר הגיוני.

גם רוקסטדי מדברים בסגנון של "יעוף לכם המוח" כאילו משהו שכולנו נגיד OMG איזה מדהים איזה מדהים, למה שנתלהב ממותג גיבורי על שהוא לא מספיק מגניב כדי שנזכור אותו פה? :)

סופרמן הזה בעייתי הוא כל כך חזק שהוא יכול להיות רק במשחקים שהאיזון שלהם שבור מהתחת, אבל בכל זאת הדרך לעשות עליו משחק שמכבד אותו זה
לתת לו "power bar" שכזה שרק שהבר הזה מלא סופרמן יכול לעשות את הדברים הOP המוגזמים שלו כמו לעלות למעלה בשניה בלי שיגעו בו וכל שאר הדברים המטורפים שהוא עושה.

גם לא כל כוח מטורף שלו חייב לבוא לידי ביטוי במשחק ואפשר סתם להראות את הכוח כשאתה הורג אויב אז אפשר להראות את סופרמן עושה משהו מטורף באופן סינימטי.

אבל הכי טוב מטריקס, זה הכי קרוב לבאטמן שיש מבחינת קרבות, יש לי הרגשה
שכמוני לא אהבת במיוחד את הסרטים חח.

למעלה