ות

הדמו של גראן טוריסמו ספורט זמין.

הדמו שוקל 43GB (מטורף לגמרי לדמו) הדמו יהיה שחיק עד ה12 לחודש.

evilplate

New member
הורדתי אותו, נקווה שיספיק לסיים היום את ההורדה

אני מן הסתם לא שחקן מירוצים בכלל, סתם מוריד כדי להתרשם מאיך שנראה למרות שזה נראה לי בזבוז זמן כי הוא נראה לי די מעפן ויזואלית כשזה מגיע לגיימפליי אבל יש לי מקום מיותר והסוני במצב מנוחה אז מה אכפת לי :)

אני מתקמצן על להוריד אותו :) כי יש לי את MGS5 בהורדה.

ואני לא רוצה שGT יגרום לי לחכות יותר זמן, גם ככה השרתים של סוני פח.
הם ממש ממש הגזימו עם ה43GB הזה אחי, לא ברור לי איפה איך הם התקשו לשים
את זה על 15GB.

אני כן סקרן רק לראות איך זה יראה על הטלווזיה שלי אבל דאמ, אם אני צריך לבחור מה אני רוצה לראות קודם, אז סנייק בא קודם. :)

evilplate

New member
MGS5 עדיין לא ירד לך?!

או שהאינטרנט אצלך ממש איטי או שלא ממש מיהרת להוריד אותו :)
&nbsp
אני חושב שזה סוג של משחק מלא ובגלל זה הוא שוקל כל כך הרבה, אם אתה קונה את המשחק אז בטח כל התוכן נפתח, אחרת לא סביר שדמו ישקול כל כך הרבה כי אם דמו שוקל ככה אז מה המשחק המלא ישקול 150GB? לא הגיוני.
&nbsp
בכל אופן נחסוך לך התקנה אם מעניין אותך איך נראה- הוא לא משהו גראפית. יותר התלהבתי מכל התפריטים, הממשק וכל הפרזנטציה שמחוץ לגראפיקה עצמה חחח
&nbsp
זה עשוי ממש טוב ו sleek כזה, אין מה לאמר.
גראפית המכוניות נראות טוב וגם התאורה אבל הסביבות מכוערות והורסות הכל אחי, לא התרשמתי בכלל למרות שאין לי מקור של השוואה למשחקי מירוץ אחרים שרצים ב 60 פריימים בדור הזה אז אולי ככה כולם נראים על הקונסולות וזו לא אשמת GT ספציפית.
&nbsp

חחח חיכיתי עם ההורדה אחי.

כי לא הייתי בטוח אם בא לי להתחיל אותו עכשיו, הרי יש לי גם את היטמן שאני עובד עליו ומלא אחרים.

בכל מקרה זה נראה לי משחק שאפשר לשחק בסבבה בON and OFF בין כל מיני משחקים.

גם ככה הוא נשמע כמו עבודה שניה מבחינת ההשקעה.
.

איזה יופי שחסכת לי את ההורדה לגמרי כי היתה לי הרגשה מהסרטונים שהמשחק הזה ממש לא הולך להרשים אותי.

אני מרגיש שמאז דור הפס2 עם גראן טוריסמו 3+4 משחקי המירוצים לא מרשימים אותי טכנית או גרפית.

לא יודע זה ז'אנר שיכול להיות מהנה בשבילי רק אם אני משחק אותו באיזה אולם ארקייד עם כסא והגה ובלה בלה ואין דברים כאלה בשום מקום .

ולהביא הגה צעצוע הביתה זה ממש לא זה.

ובגלל שהגרפיקה של הז'אנר הפסיקה להפיל אותי מאז אחרי דור הפס2
אז הגרפיקה באמת לא מפילה אותי.

שאני מסתכל על זה, זה די דומה למה שקרה לך עם משחקי המכות שהפסיקו להרשים אותך אחרי דור הפס2 טכנית.

כאילו זה ברור שפורצה יותר מרשים בדור הקודם והזה מאשר משחקי המכות, אבל לא יודע פעם משחקי המירוצים היו האמא אמא של החידושים הגרפים.

evilplate

New member
מרגיש ממש כמוך בעניין הזה

פשוט שום משחק מירוצים מאז דור הפס2 הצליח ממש להרשים אותי, לא ברור למה אבל הגראפיקה באמת לא מפילה עוד, הדבר הכי קרוב שהגיע ללהוציא ממני וואו זה לשחק בדרייב קלאב עם העדכון של המזג אוויר, זה באמת מדהים, כמו גם חלקים מהדמו של ניד פור ספיד החדש שהיה תחת המנוע של DICE (הזה שניסה לחקות את הוויב של מירוצי הרחוב)
&nbsp
2 המשחקים שציינתי הם במקרה גם רצים ב 30 פריימים אז אולי זה קשור אבל כמעט כל המשחקים בז׳אנר האלה מצליחים בעיקר להפיק סרטוני ריפליי ערוכים, תמונות מהממות וגיפים יפים בגאף אבל תמיד, פשוט תמיד כשאתה מפעיל אותם על מסך הטלוויזיה שלך ובוחן אותם בזמן גיימפליי רגיל בלי גימיקים וטריקים זה תמיד מאכזב.
&nbsp
באמת מוזר איך הז׳אנר הזה ככה לא מצליח להרשים עוד ויזואלית מאז דור הפס2 ביחד עם משחקי המכות, אלו באמת היו הז׳אנרים שנחשבו למפלצות גראפיות והיום לא מדברים עליהם כמעט בכלל מהבחינה הזו.

כן ומשחקי המכות אתה יודע מה עוד ניחא שלא ידברו עליהם.

אתה אמנם צודק שאתה אומר תמיד שזירות קטנות כאלה עם 2 לוחמים צריכים להוציא את הגרפיקה הכי מטורפת מהמכשיר, אבל עוד אפשר להגיד שאנשים לא יכולים לקחת את טקן ברצינות שהם רואים את לאו שנראה כמו ברוס לי, נלחם בפאנדה,כאילו הם יכולים לטעון שזה שובר תראליזם ודפוק.

אבל משחקי המירוץ, אלה פאקינג מנסים כל הזמן להגיע לפוטו ריאליזם וזה נראה שהיה אפשר לקחת את הז'אנר הזה יותר רחוק גרפית.

הייתי מתפתה לומר שהרוב חושבים שזה ז'אנר משעמם כמו שאנחנו חושבים ולכן הוא כבר מרשים אותנו מאז דור הפס2 כי אין בו את אותה ההשקעה והפופלאריות

אבל טבלאות המכירות של פורצה מראות אחרת.הז'אנר פופלארי ואחת הסיבות הנורמליות היחידות לקנות בוקס.

אני גם כמעט מתפתה לומר שבגלל שסגה וסוני היו החזית של הז'אנר בדורות שעליהם דיברנו, אז בגלל הדשדוש של המפתחים היפנים בדור הקודם הם הפסיקו להרשים אותנו.

אבל כמו שאתה יודע זה גם לא תירוץ יותר, כי היפנים חזרו לעצמם בדור הזה וסוני מפנקת מאוד בתקציבים של צד א' אז זה גם לא זה.

לא יודע מה קרה אחי.איזה הזוי זה :)

גם אם נגיד שלהסתכל על הרכבים כל כך משעממם אותנו שהשיפורים בגרפיקה לא מזיזים לנו, גם לראות דשא וכדור בפיפא ופרו כל הזמן זה משעמם, וזה עדיין יכול להרשים גרפית.

הזוי.

amithas190

New member
איך שאני רואה את זה ,עם ההיצע של המשחקים שיש בשוק

וביניהם יריות,אסטרטגיה , עולם פתוח וכו' -אין מקום למשחק מרוצים שלא מביא איתו משהו מעבר , וכבר אין כאלה היום.
&nbsp
הייתי שמח למשחק חדש מהסדרה של בורנאאוט או אפילו אנדרגראונד שהביאו איתם ערך מוסף מעבר לסתם לנסוע מהר ולפתוח מכוניות.

אמן בורנאאוט אחי, אמן.

ראיתי שלניד פור ספיד החדש תהיה עלילה אבל אלוהים יודע מה היא באמת תהיה שווה (בטח מרתקת כמו המאחורה של שקית ביסלי)

evilplate

New member
לא כל כך מקבל את התירוץ של הפנדה

אפשר לעשות גראפיקה מטורפת גם אם היא לא מכוונת למאה אחוז ריאליזם. טקן סתם לא מצליח להרשים גראפית במיוחד כבר 2 דורות, אין פה הרבה תירוצים.
&nbsp
אני גם מתקשה להבין למה משחקי מירוצים הפסיקו להרשים אחי, הרי ברור שמאז דור הפס2 היתה קפיצה יפה אבל זה נראה שהיא אף פעם לא היתה יפה וטובה מספיק בשביל שנתלהב ונעריך אותה במיוחד.
&nbsp
אני חושב שאם היינו אולי עוברים מ GT4 על הפס2 ל GT:S על הפס4 בלי כל המשחקים שיצאו לסדרה בדור הפס3 אז היינו ממש מתרשמים והיינו מקבלים אולי את הקפיצה שציפינו לה, אבל במצב הנוכחי זה כנראה מרגיש לנו כמו קפיצות של חצי דור במקרה הטוב בכל פעם ולכן לא הרגשנו את האקפט המלא של קפיצת דור שלמה.

הקטע המצחיק אחי שגם אף חברה מערבית לא מרשימה במשחקי המכות.

והם יותר טובים מהיפנית מהבחינה הגרפית טכנית כבר מדור שעבר, ועדיין הייתי מצפה מהמשחקים של וורנר להפיל ראשים וזה לא קרה, אני לא יודע מה עם אחרים, אני חושב שגם משחקי המכות של וורנר כולל החדש ההוא לא נראים יותר טוב מטקן.

אז כן טקן כנראה מדשדש בלי קשר לפנדה אבל גם המערב לא משהו בז'אנר ולא ברור פאקינג למה, ממש כמו שלא ברור למה זה קורה גם במשחקי המירוץ.

אני עדיין מחזיק בדעה שלי שSF5 הוא היחיד שנראה טוב גרפית בדור הזה ממשחקי המכות, וזה שאני חושב שהוא ממש ממש יפה זה עדיין לא סותר את זה שאני חושב שהוא יכל להיות אפילו יותר יפה.

כן, מסכים בהחלט שאם לא היינו חווים את דור הפס3 ועוברים ישר לפס4 היה עף לנו הראש ממשחקי המירוץ של היום.

אבל מה זה אומר? שרק אם נחייה במערה ונצא ממנה בעוד 20 שנה נתרשם ממשחקי המירוץ ? באסה :(

evilplate

New member
אני חושב ש Injustice 2 נראה הכי מרשים מבחינה טכנית by far

גם אם אפשר היה לצפות ולקוות ליותר הוא לדעתי נראה רמה מעל מה שיוצא מיפן.
&nbsp
מסכים איתך שסטריט 5 גם יפה מאוד לעין הרבה בזכות אומנות מוצלחת (וגם שדרוג טכני גדול כמובן מהקודם, אבל האומנות מוצלחת מאוד) אבל מן הסתם גם הוא לא בדיוק מפיל ראשים.
&nbsp
אין ספק שאנחנו מצפים ליותר ולא מהיום, עוד מדור הפס3, גם במכות וגם במירוצים, כבר לא חושב שנקבל את זה כבר בשלב הזה, יהיו עוד קפיצות שלא הכי ירשימו בפני עצמן אבל יצטברו למשהו גדול. חבל רק שאנחנו לא ממש נרגיש בזה בזמן אמת כי כאמור הקפיצות לא גדולות מספיק, עד שנשים לב בפס7 שאנחנו משחקים באיזו גרסת CGI של טקן אבל זה שוב יחוויר לעומת מה שילך בז׳אנרים אחרים בטח.

סטריט פייטר 5 ארקיד אדישן הוכרז(6 קמפיינים)

הגרסה החדשה של SF5 הוכרזה.מי שיקנה את הגרסא הזו שתעלה 40$ מקבל.
* 6 מסלולי ארקייד.
סטריט פייטר 1- 4 קרבות.
סטריט פייטר 2- 8 קרבות
סטריט פייטר אלפא- 10 קרבות
סטריט פייטר 3- 6 קרבות.
סטריט פייטר 4- 8 קרבות.
סטריט פייטר 5- 11 קרבות.

כמו שאפשר לראות כל משחק עיקרי בסדרה מקבל מצב ארקייד משלו בSF5.
מעבר לזה יהיה מצב extra mode שבו אנחנו נלחמים קרבות איינסופים מול הAI וזוכים בכסף וירטואלי, ומשלימים משימות שונות שמשתנות כל הזמן.

מעבר לזה מי שיקנה את גרסת הארקייד אדישן יקבל קודים להורדת כל דמויות הDLC של 2 העונות הראשונות.

כמובן שמי שיש לו את המשחק המקורי, יקבל את כל תוכן הסינגל פלייר בחינם,אבל לא את דמויות הDLC.

(למי שיש את המשחק המקורי היה גם ככה מספיק זמן להשיג את כולם)
https://www.youtube.com/watch?v=lj80Q0gA6zs

evilplate

New member
לא הבנתי כל כך את עניין הקמפיינים של כל משחק בסדרה

מה מבדיל בין קמפיין לקמפיין שם?
&nbsp
ממש יפה מצידם שמי שקנה את סטריט מקבל הכל בחינם (חוץ מדמויות DLC שלא פתח כמובן), מסכנים קאפקום, הם היו ממש בסדר בתמחור ובכל ההתנהלות שלהם עם המשחק, היום כשרואים עד כמה כולם דוחפים כמה שיותר אפשרויות כדי למצוץ כסף מהשחקנים זה עוד יותר בולט עד כמה הם הוגנים ועדיין הוא ככה נכשל, לא מגיע להם :(

האמת אף אחד לא מבין אחי :) הניחוש שלי.

זה שבגלל שיש בSF5 דמויות מכל הסדרה (ויצטרפו עוד בעתיד) זה שקפקום תשים
כל דמות בתור המשחק שהיא שייכת אליו במקור.

נגיד, יש דמויות מסטריט פייטר 1 (סאגט, נגיד) או סאקורה מSF אלפא שעדיין לא נמצאים בSF5 למרות שהם פופלארים מאוד,אז בטח קפקום תציג אותם במשחק הארקייד הזה.

מעבר לזה, כמובן שיש קשר עלילתי בין כל המשחקים, SF5 למשל מתרחש בין המשחק הרביעי לשלישי, ככה שיש הגיון מסוים לעשות מצבי ארקייד שיחברו את כל הסאגה :)

באמת כל הכבוד לקפקום. הם הבטיחו עוד ב2015 שמי שקנה את הגרסה המקורית, יקבל את כל תכני הסינגל/מולטיפלייר שהם יוסיפו בעתיד ושזה
הגרסה היחידה שיהיה צריך לקנות והם כמובן עומדים בזה.

לך תשווה את זה באמת לכל הקרקס שהולך עם shadow of war וכל מיני משחקי סינגל שנהרסו בגלל הבולשיט הזה.

יש מלא משחקי מולטיפלייר שאם אנחנו לא משלמים בהם.
(הארטסטון, המשחק קלפים, קשה מאוד להישאר תחרותים)

אני חושב שאם SF5 היה יוצא במצב הזה ב2016, הוא היה הצלחה גדולה.

קפקום דיברו אבל על SF5 הם אמרו שהם לא מודאגים ממנו כי הפופלאריות שלו בתור Esport רק עולה ועולה (הכוונה לצופים) והוא מכניס כסף.

(אני למשל קניתי לדמות שלי בגד ים אקסקלוסיבי ב50 שקל (כן, אני יודע)
ועוד כל מיני שטויות.

ואני עוד אחד שהשיג מספיק כסף לקנות הכל בכסף וירטואלי.

המשחק מצליח, אבל קשה לברוח מהתחושה שדרגון בול, די הולך לאכול לקפקום את הארוחה שלהם.

קשה לי להאמין שדרגון בול אי פעם ידגדג את סטריט פייטר בתור Esport או בתור עומק. והוא כנראה ישאר תמיד בלב הקהל, אבל בקרב על הקזואלים? נראה לי שSF5 אבוד אצל הקזואלים, אשמח לטעות.

הקטע המצחיק? שקפקום רצו לעשות משחק משותף של סטריט פייטר ודרגון בול.
אאוץ.
(ככה לפחות הם אמרו שהם היו שמחים לעשות אחד כזה, הרבה לפני ההכרזה)

evilplate

New member
יאפ. אין ספק שאם SF5 היה יוצא כמו היום הוא היה מצליח

הבעיה הכי גדולה שלו היתה שהתקבע לו דימוי שאין מספיק תוכן בשביל להצדיק 60$ ועד כשכבר היה מספיק הוא התקבע כבר ככישלון וכלום לא עזר.
&nbsp
אני מקווה באמת שבזכות ה e-sport הוא באמת מצליח להכניס להם אחלה כסף כמו שאמרת, דראגון בול ללא ספק הולך לתת לו בראש מבחינת מכירות.
&nbsp
הצחיק אותי שקנית בגד ים ב 50 שקל חחחח תמיד תהיתי מי הם האנשים האלו שקונים שטויות כאלו והנה אני פוגש אחד

חבל לי שהם לא לוקחים קצת השראה מפרו ופיפא עם סטירט פייטר.

כאילו נכון במשחקים האלה יש לך מצב שאתה לוקח ליגה עם הקבוצה האהובה עליך?
היה מגניב אם בסטריט פייטר היה "ליגת EVO " שבו אתה יוצר את עצמך ונכנס לאליפות בEVO.

ושם יש לך AI של דייאגו טוקידו וכו' כאילו ממש שהAI מחקה פחות או יותר את סגנון הלחימה האישי שלהם,ואם נגיד אתה עומד להפסיד בEVO אז נגיד כדי לא לרדת ליגה קפקום שולחים אותך לאונליין לאנשים ברמה שלך שגם עומדים לרדת בליגה.

אני מתכוון אבל שברוב הליגה אתה משחק רוב הזמן עם בוטים ורק כדי לא לרדת ליגה אתה משחק מדי פעם עם אנשים שהמשחק יודע שהם ברמה שלך כי הם באותה הסיטואציה כמוך.

אני אוהב את מצבי הארקייד המסורתיים ואני בטח אשחק בכולם לפחות איזה פעמיים שלוש אבל המשחק הזה צריך תוכן סינגל איכותי מספיק, שגם אנשים שרק רוצים לשחק נגד המחשב ירגישו שיש להם חתיכת קמפיין להשקיע בו.

חבל שהם לא מרימים מצב ליגה כזה, כי זה נראה לי פשוט אש ליישום, ואני בטוח שדייאגו והשאר יהיו בעניין.

בדור הPS2 סגה למשל בנתה בוירטוא פייטר לוחמי AI שחיקו סגנונות משחק של שחקנים מפורסמים, אז עם הטכנולוגיה של היום מעניין לאן אפשר לקחת את זה :)

נ.ב חחח והקטע של הבגד ים אחי, האמת הייתי בהלם מעצמי זו היתה פעם ראשונה שעשיתי דבר כזה, אבל יש לי איזה 400 ומשהו שעות על המשחק ככה שבגדול זה השתלם.

זה בגד ים שאי אפשר לקנות בכסף וירטואלי ואם כבר מעבירים כל כך הרבה שעות אז עדיף שיהיה על מה להסתכל כל הזמן הזה חח.

evilplate

New member
יכול להיות מגניב הרעיון שלך

רק לא צריך לערב בו משחק עם אנשים אמיתיים בשום שלב. אנשים שהולכים למצב סינגל רוצים לשחק נגד המחשב נטו ולהנות מסגנון גיימפליי שונה מאשר מה שמציע בנאדם וגם מקטעי עלילה שמשולבים וכו׳, אסור לערבב בין העולמות האלה.
&nbsp
חחח ותהנה מהבגד ים אחי, אני לא שופט P:

כן, כנראה שלהכניס שחקנים אמיתים לסינגל יהיה מאולץ

גם באמת אין צורך יש מספיק אנשים מרתקים בFGC שאפשר להכניס למשחק בתור יריבים לא רק טוקידו או דייאגו גם אמריקאים ברמה שזו יכול להיות קמפיין מעולה.

אם בנוסף לזה הם היו שוכרים גם את הקריינים המפורסמים של הEVO שיקריינו את הקרבות שלך זה היה מעולה.

כי הקריינים נותנים לך פיידבק מידי על צורת המשחק שלך אם משחקים מסוימים מקבלים voice acting מושקע ופס קול דינאמי שמשתנה בהתאם למעשים שלך, ופיפא ופרו מקבלים קריינות, אז קפקום יכולים להשקיע גם פה.

תאר לך נגיד הקריין אומר "אף פעם לא ראיתי את איוול הזה עושה פרפקט"
כי המשחק זוכר שאף פעם לא עשית פרפקט ואז אתה עושה את זה.

זה דברים קטנים אבל כן אפשר לבנות קמפיין מעניין. במיוחד אם הם יעשו לא רק ליגת evo אלא גם קפקום קופ, וכל שאר הליגות האחרות של SF.

למעלה