10 משחקים לא מוערכים לPS4 שאנחנו צריכים לשחק

10 משחקים לא מוערכים לPS4 שאנחנו צריכים לשחק

המלצה של Cross ל10 משחקים שלא מספיק אנשים שיחקו לדעתם ולא מקבלים מספיק מאור הזרקורים שלנו.

יש משחקים ברשימה הזו שאתם רוצים לשחק? יש משחקים שלא עניינו אתכם אבל אחרי הרשימה אולי תשקלו לעשות עליהם סיבוב?.
יש פה משחקים ששיחקתם? ככה שנוכל להחליט אם הרשימה בולשיט או לא? :)
דסקסו.
הרשימה עדכית לאוגוסט 2017.

GTA 5 המשחק הנמכר ביותר בכל הזמנים מנצח את קלואי ו...

נאדין (אני אוהב את נאדין
) בחודש אוגוסט.GTA 5 הוא באופן רשמי המשחק הנמכר ביותר באמריקה הצפונית בכל הזמנים, והייתי אומר שיש לו סיכוי טוב להיות המשחק הנמכר ביותר בכל הזמנים גם בכל מדינה או יבשת אחרת למעט יפן סין והודו חחח :)

רשימה של 20 המשחקים הנמכרים באוגוסט בארצות הברית.
(זה רק מכירות פיזיות אז אין סוניק וכו' שאמור להיות בתאכלס בטופ 5 )

Madden NFL 18
Grand Theft Auto V
Uncharted: The Lost Legacy
Splatoon 2*
The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Mario Kart 8*
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy
Overwatch**
Injustice 2
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
Minecraft
For Honor
Call of Duty: Black Ops III
Agents Of Mayhem
Forza Horizon 3
Battlefield 1
NBA 2K17
UFC 2
http://www.gamezone.com/news/npd-gr...-the-lost-legacy-in-august-2017-sales-3457415

evilplate

New member
אין כבר מה לאמר, לדעתי זה מגיע לרמה שהמותג יפגע

אין להם ממש סיבה למהר עם GTA הבא אבל הבעיה הגדולה יותר (ודי בטוח שדיברנו על זה) זה החלק של האונליין ברגליים הארוכות ארוכות שיש למשחק הזה, גם בגאף כבר הרבה חוששים מאיך ש GTA6 יראה, מתי שיצא בכלל אם רוקסטאר תטרח, האם יהיה לו קמפיין מושקע? או שילכו על איזה קמפיין קו אופ שיתופי עם חברים או משהו

&nbsp
בטח יהיה פוקוס ענקי על אונליין, ברמה שזה יכול לפגוע במשאבים לסינגל שלהם.
&nbsp
המצב הזה ש GTA5 כמה שנים אחרי היציאה מביס עדיין משחקים חדשים הוא אבסורדי כבר, אני מקווה שנראה בטעות עוד בדור הזה את GTA6 ושהוא לא יבגוד במסורת של הסדרה של סינגל מושקע וגדול מהחיים ברמה שקובעת סטנדרטים חסרי תקדים בז׳אנר כמו תמיד.

סוני יתחילו מסיבת עיתונאים יפנית עוד 12 שעות.

במסיבת העיתונאים סוני תכריז על משחקים חדשים של צד ג' או שלה או סביר להניח גם וגם.

וכמובן שנקבל עדכונים על משחקים שכבר נחשפו ומלהיבים יפנים.

הרבה אנשים ברשת מקווים לחשיפה של איזה DMC 5 באירוע הזה, אבל אני רק רוצה משחק חדש טוב להתלהב ממנו לא איכפת לי איזה.

ראוי לציין שסוני לוקחת בחשבון שהמערב ייצפה בתערוכה ככה שזו בתכלס תערוכה לכולם.
https://www.youtube.com/watch?v=hKjOHtdmtao&feature=youtu.be

evilplate

New member
מגניב נקווה שיהיו הפתעות

למרות שלא זכור לי TGS שהיה בו איזה מגהטון ענק אבל כן יש הרבה אחלה הכרזות לחובבי משחקים יפנים, השנה זה מרגיש שיש יותר הייפ למשהו גדול מהרגיל אבל אני הייתי מוריד ציפיות, תמיד בריא לעשות לפני שבאים לאירועים כאלו :)

evilplate

New member
המשחק היחיד שמעניין אותי ממש לשחק מהרשימה זה יאקוזה 0

השאר לא ממש עושים לי את זה ברמה של חובה, בטח לא מקס הזועם שלא ברור לי איך השתברבב בכלל לשם.

מישהו 2

New member
שיחקתי בחלק מהמשחקים ברשימה

Gravity rush 2 שיחקתי בדמו, האמת שמאוד אהבתי את הגיימפליי, יש שם הרבה מאוד דברים שאני מתחבר אליהם. הרבה אפקטים וכוחות ויכולות, וזה גם נעשה בצורה מאוד מקורית.
הבעיה שהמשחק הזה גורם לבחילה. השליטה שם על התעופה טריקית מאוד, לוקח זמן להתרגל אליה וגם אז זה דורש הרבה מאוד סיבובי מצלמה ושינויים חדים. זה מסובב את הראש ...
זה סוג של אינפיימוס

Dragon quest builders, המשחק הזה עשוי מאוד טוב, אני חושב שזה המשחק הכי "נינטנדואי" שיצא לי לשחק בסוני. הוא לוקח כמה מהרעיונות של מיינקראפט אבל נותן להם משמעות עם משחקי תפקידים , בנייה והתפתחות של הכפר שלך. עיצוב גרפי שאי אפשר לא לאהוב וגם העלילה שלו די מעניינת.

Rime - יש לי על המחשב, העברתי עליו משהו כמו שעתיים. הוא אחד היפים, העיצוב שלו פשוט מדהים, אחד הדברים שם זה לעמוד על גבעה בשעת לילה מאוחרת ולהביט על כל העולם מלמעלה, בשמיים יש מאות כוכבים, בכל מיני גדלים , כוכבים נופלים , זוהר צפוני, מוסיקה של שאנטי באנטי P:
אם מישהו רוצה איזה משחק להעביר עליו טריפ טוב מומלץ.

Nex Machina - אולי החברה מספר אחת למשחקי ארקייד. סכנת התמכרות רצינית.

למעלה