ות

פספסת אותו? :) יכולתי לסמן אותו העדפתי לא.

מתוך ידיעה גמורה שאני גם ככה לא אשחק בו.

ככה זה למרוקאים יש טעם הרבה יותר טוב מלרומנים.

באוכל, בנשים וכן גם במשחקים.

מישהו 2

New member
חח זה לא נכון, זה כשל לוגי מה שהולך פה

שתדע לך רומנים זה המרוקאים של האשכנזים

אני יודע שהם המרוקאים של האשכנזים.

אבל זה עדיין חיקוי זול, עדיף כבר אשכנזים אורגינל.
(אני סתם צוחק אני מת על רומנים/רומניות.

evilplate

New member
יש מצב שגם אני יכלתי להוריד

ראיתי את הנושא בגאף כשזה היה עוד בעיצומו אבל לא טרחתי לבדוק אם עוד יש או אין, זה באמת לא משנה כי אני לא מתכוון לשחק בו, נעדיף לשחק כבר ג׳ק ודקסטר מהפס2 אם יהיה לי רצון לשחק בפלטפורמר מאשר בזה, למרות שבתכלס המשחק לפחות שופר בהרבה מהראשון לפי הביקורות, לא שזה אומר הרבה.

גבר אם יש לך משתמש אירופי יכולת להוריד.

וממה שאני זוכר היה לך גם את הפלוס האירופי וגם האמריאקי אז יש לך משתמש אירופי, וגם ככה זו לא בעיה לפתוח משתמש כזה אם היית רוצה.
ככה שבהחלט יכולת להוריד אותו אם באמת רצית :)

אחי אני רואה מלא אנשים שהורידו אותו מספרים שהם מחקו אותו מרוב שהוא גרוע חחח ולא בגלל שהם מפחדים שסוני תעשה להם באן או משהו, מלא כאלה שאומרים שאפילו בחינם, הוא גרם להם להגיד לעצמם "מה אני מבזבז את החיים שלי עליו"

פשוט סדרה רעה.

לדעתי זה תרגיל שיווקי של סוני הםרצו שהוא יהיה בכותרות עוד כמה ימים וידעו שהוא לא ישאר בכותרות בזכות עצמו אז הם עשו את זה.

חחחח זה באמת לא אומר הרבה והוא גם זוחל על הפס4 הרגיל.

evilplate

New member
דווקא הדמו רץ אצלי בסדר גמור

לא יודע אולי בהמשך יש נפילות.

CODE vein מקבל 17 דקות גיימפלי.

אני אוהב את הגרפיקה ויש יותר סיכוי שאני אשחק את זה ממשחקים אחרים בסגנון הזה של דארק סולס, הבעיה שלי היא שהאויבים ממש משעממים אותי.רובם המוחלט אפורים וראיתי שדה אחת שחורה זה הכל, זה ממש מעייף לי את העין מהר מאוד.

אם אני אשחק את זה זה יהיה בהנחה ממש רצינית,יש לזה פוטנציאל להיות משחק נחמד, אם נאמקו יוכיחו שלפחות יש סיפור.

דעתכם?

evilplate

New member
מרפרוף מהיר

נראה שלקחו את מערכת הקרב והסגנון של סולס (די מדהים כמה הסדרה הזו משפיעה, בין אם אתה אוהב את זה או לא אתה חייב להודות שמדובר באחד המותגים הכי משפיעים בשנים האחרונות) אבל חסרה האווירה, העיצוב האומנותי והעיצוב והגיוון באויבים (לפחות לפי הדמו) וגם של הגיבור הראשי. בקיצור סולס רק בלי הקסם.
&nbsp
מסכים אבל שהגראפיקה יפה ובכל זאת מדובר בבילד מוקדם, אולי עוד יפתיע לטובה אבל מפה גם כמישהו ללא ניסיול עם סדרת סולס זה לא נראה באותה רמה בכלל.

חחחח הורג אותי מצחוק לראות שחקני סולס מתוסכלים בסוניק מאניה.

כי הם צריכים לעשות מחדש את כל השלב מחדש שהם מתים ולא יכולים לחזור לצייקפוינט כמו במשחקי הסולס, אשכרה ראיתי כמה יוטיברים גדולים שהם שחקני סולס אדוקים מציעים לסגה לקחת השראה מדארק סולס חחחחח.

איזו קבוצה לוזרית שלא באמת יודעת להתמודד עם כישלון.
הגאונות של סולס היא שהיא סדרה קלה שגורמת לך להרגיש שאתה יותר טוב ממה שאתה.

כן, אני יכול להודות שמדובר בסדרה משפיעה מאוד גם אם אני שונא אותה, לצערי היא מאוד משפיעה, ברמה כזו שמפתחים מוכשרים מעדיפים לעשות חיקוים לסולס במקום את הגיימפלי שהם טובים בו. (נגיד nioh שקיוויתי שיהיה סטייל האק אנד סלאש)

והסדרה הזו כאמור הולידה קבוצה אליטיסטית שחושבת שהשמש זורחת להם מהתחת והם איזה Hot shit שלמעשה מדובר בקבוצה של צוציקים שבורחים ישר שאתה מביא להם משחק באמת קשה.
(קראש, שוטמאפפ, משחקי טקטיקה כמו XCOM ועוד מלא משחקים באמת קשים)

evilplate

New member
אני מחכה כבר להתפנות לבלאדבורן ולראות עד כמה זה קל בעצמי :)

יש לי תחושה שאני לא אסכים איתך משום מה.
&nbsp
בכלליות אני חושב שאי אפשר לקבוע אם משחק הוא קל או לא עד שמסיימים אותו או לפחות מתקדמים בו משמעותית.

אם סיימת את קראש אני לא רואה איך הוא יהיה בעייתי בשבילך.

קראש יותר קשה ויש על זה הסכמה כמעט אונברסלית. ההבדל האמיתי בין קראש לסולס, היא שקראש היה קשה, אבל כייף ולכן כשנפסלת היה ממש כייף לנסות שוב ושוב ושוב.

במשחקי הסולס המשחק כל כך חד גווני וחוזר על עצמו, ראית את ה6 שעות הראשונות ראית את כל הסגנון של המשחק.

ושאתה מת, אפשר להרגיש שהמשחק פשוט לא כייפי.

זה לא שמערכת הקרב לא כייפית, היא כייפית והמערב היה מת למערכת קרב כזו, אבל המשחקים האלה פשוט לא כייפים.

יש לי שוטמאפ שאומר לי שמתתי בו מעל 400 פעם למשל, ואני ממשיך לשחק בו כבר שנה כי הוא פשוט כייפי.

כשהבוס האחרון בסוניק מאניה הורג אותי איזה 6 פעמים ברצף אני מיד מתחיל את השלב מחדש למרות שזה לוקח כמעט רבע שעה להגיע אליו.
כי זה כייף.

אני די בטוח שיש לך את כל מה שצריך בשביל משחק סולס, אנחנו גדלנו על משחקי 2D זה כלום בשבילנו.

אני לא בטוח שתמצא את המשחק מהנה מספיק בשביל להתמיד בו.

אבל בוא נגיד ככה? אם תחליט שאתה תסיים אותו אתה תסיים אותו.

(ולא על משחקים קשים באמת אני לא חושב שאפשר להגיד בוודאות שאם נחליט לסיים אותם אנחנו אשכרה נסיים אותם)

בכל מקרה מקווה שתהנה ממנו כי קנית אותו.
רק מה תכין מוזיקה טובה או איזה דיון מעניין להאזין לנו תוך כדי שמשהו יחזיק אותך.

evilplate

New member
אני בטוח שיש במשחק הזה משהו

אם הוא נכנס לך לרשימות של הגדולים בכל הזמנים כולל מקום 5 ברשימה שפרסמת בעצמך לא מזמן של EDGE :)
&nbsp
אם זה היה סתם חרא רפטיטיבי חסר סקיל אז אין מצב שהיה מגיע למקומות האלה.
&nbsp
ובלי קשר אני חושב שהקושי בקראש זה בסכ״ה קצת טיימינג עם הקפיצות, בבלאדבורן יש הרבה יותר מרווח לטעויות ולניסוי וטעייה, בקראש אתה לפחות יודע מה אתה צריך לעשות ואתה מנסה כמה פעמים עד שיוצא לך, בבלאדבורן אתה יכול להתקע על בוס כי אתה אפילו יודע איך לגשת אליו ובאיזו טקטיקה להשתמש מולו.
&nbsp
אבל כנראה זה גם עניין של סגנון לכל שחקן, אולי יש כאלו שיותר טבעי להם להתמודד עם הקושי של קראש ופחות עם של בלאדבורן ולהפך.

evilplate

New member
לא מת על הסדרה הזו

לא מושכת בכלל למרות שהקונספט על פניו נשמע מעולה אבל הביצוע תמיד יוצא לא מושך מבחינתי וגם המשחק הראשון שהתקבע כאיזו קלאסיקה יושב בסכ״ה על ממוצע 85. לא שזה רע אבל ביחס לרעש שהיה כלפיו הייתי מצפה לאיזה 9 לפחות. על המשחק השני אין טעם אפילו לדבר.
&nbsp
בקיצור אין מבחינתי הרבה הייפ.

PlayerUnknown’s Battlegrounds מגיע ל10 מליון עותקים.

זוכרים שהוא היה ב8M עותקים לא מזמן? אז חדשות ישנות אחים, וזה רק צפוי לגדול עם השקת הקונסולות. נזכיר שבסוף השנה הוא יגיע לאקסבוקס וואן וייצא במלואו לPC (זו גרסת בטא שמכרה 10M )

ככה שהוא צפוי למכור יותר.

מה דעתכם ? מה ינצח את החגים בגלל זה ? הסוויץ עם מריו אודסי, הוואן עם המשחק הזה או הפס4 עם גראן טוריסמו?

בכללי נראה משחק איכותי שמביא קונספט חדש לרעיון של השוטרים העייפים
יש דגש ענק על הישרדות.

מודה שאשמח לנסות אותו קצת רק נראה מקורי.
https://www.videogamer.com/news/playerunknowns-battlegrounds-hits-10-million-sold

למעלה