Horizon: Zero Dawn עם ממוצע 89!

Horizon: Zero Dawn עם ממוצע 89!

רוב המבקרים פשוט עפים על המשחק חברים!

השבחים של jeff מGb בולטים במיוחד הוא נתן למשחק ציון 5/5 ונראה כאילו הוא נהנה מכל רגע מהבערך 30 שעות שהוא שרף על המשחק.
ובקצרה הוא אומר.

Guerrilla's got something really special here
המון מבקרים גם כן עפו על המשחק, רבים קוראים לו אחד ממשחקי העולם הפתוח הכי טובים בדור.

הדעות על הסיפור חלוקות חלק ממש התלהבו מהסיפור נקשרו לגיבורה ומצאו את הסיפור שלה מרתק, חלק לא התלהבו מהסיפור בכלל.

למבקרים היתה הסכמה גורפת על שני דברים, שהגיימפלי פשוט מדהים וכייפי בטירוף, הסכימו שאין קרבות מאתגרים ומלוטשים כאלה בז'אנר הRPG והרוב גם הסכימו שהסייד קווסטים מעפנים.

באופן אישי אני פשוט לא יכול לחכות!
אני מרגיש שPush square הכי קלעו.

Debuts don't get much stronger than Horizon: Zero Dawn. Guerrilla Games' latest borrows liberally from a variety of different sources, and yet it leverages these fundamentals to forge an experience that's daringly unique. The main quest tires a little towards the end, and the writing never hits the same highs as The Witcher 3 – but the tactical action stands leagues ahead of what we've come to expect from the genre, and the presentation is quite simply unmatched.

http://www.pushsquare.com/reviews/ps4/horizon_zero_dawn
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/horizon-zero-dawn

מישהו 2

New member
בטח כולם שיחקו על הפרו

המכשיר היחיד שיכול להריץ את המשחק הזה ב- FPS יציב

אחי מה קרה נהיית ממורמר מאז הפרו

אל תדאג עוד לפני שפורסמו הביקורות אנשים ששיחקו על הפס4 שלנו אמרו שאפילו בלי הפאץ של היום הראשון הוא רץ חלק על הOG.

אני מבין את זה שעכשיו שיש לך מחשב שמריץ כל משחק צד ג' ב60FPS אתה צריך להצדיק לעצמך את הרכישה ולזלזל קצת בפס4 הרגיל, אבל אתה יודע טוב מאוד שאם תמכור את הפס4 אתה תתבאס על זה :)

מישהו 2

New member
הפרו מרמר אותי חבל על הזמן חח

הם בכוונה עכשיו עושים שמשחקים חדשים רצים מעאפן על ה- PS4 הרגיל. TLG ממש ביאס אותי, אני כל פעם נכנס למשחק ומתבאס מחדש.
בושה וכלימה, 10 שנים פיתוח של משחק בגרפיקה של PS3 וזה רץ ב- 15 FPS.

אני רואה סרטונים של horizon על PS4 הרגיל, אני מריח את הירידות FPS מקילומטרים.
כואב לי על זה, זה הזמן לחכות לסוני 5

אני אחכה גם לעדכון שלכם, אם תגידו שעובד לכם חלק אני אקנה את המשחק

אז בוא אני אוכיח לך שהמרמור מיותר כי....

אחי אם אתה חושב שלא יהיו משחקים שירוצו על הPS4 הרגיל יותר טוב ממה שהם רצים על הפרו פה ושם (בגלל הזנחה של המפתחים) - טעות.

אם אתה חושב שלא יהיו משחקי צד ג' פה ושם שירוצו על הפס4 הרגיל יותר טוב מהמחשב העוצמתי שלך - טעות.
(בגלל הזנחה של המפתחים)

הPS4 הרגיל הוא המכשיר שהכי מעניין את המפתחים בדור הזה, יותר מהמחשב
העוצמתי שקנית יותר מהפרו, יותר מהONE יותר מהסקורפיו.

פשוט כי יש אותו ליותר אנשים.

אז כן קנית את TLG והוא ממש ביאס אותך, אבל אחי למה ציפית למשחק מצוות של טים אייקו? כולם יודעים שהם רצו כמו חילזון בPS2

זה צוות שלא יודע להוציא משחקים עם FPS יציב, הלכת לדוגמת קיצון כדי להתבאס על הפס4?

אז כו יש אנשים עם פרו שיכולים עכשיו לשחק just cause 3 וAC יוניטי על הפרו שלהם בקצב יותר יציב משלך אתה באמת תאבד שעות שינה על המשחקים המעפנים האלה ? עובדה שאתה לא משתמש במחשב העוצמתי שלך לשחק אותם.

אני בכייף אעדכן אותך על הפריים רייט, אתה יודע שאני בעצמי רגיש מוות לירידות פריים רייט, תראה שלא יהיה כלום.

הבאסה שיש לך זה מה שקורה שבן אדם קונה 2 פלטפורמות גיימינג.
אף אחד לא אוהב לנדוד בין המחשב לקונסולה כל הזמן, מכאן הבאסה האמיתית שלך.

ואני אומר את זה כי הייתי בכל המצבים שתיארתי כאן :)

מישהו 2

New member
אני מאוד מרוצה דווקא

מחשב + PS4 זה הקומבו המושלם, ברור לי שיש מצבים כמו מה שקרה עם באטמן ובמצבים כאלה יהיה לי את ה PS4. מרגיש שאני יכול סוף סוף להנות מכל העולמות. אבל זה מבאס שהמשחקים הטובים באמת, אלה שיוצאים ל ps4 ומעניינים אותי לא רצים כמו שצריך, כזה איבוד פוטנציאל. מתפלל שהורייזון רץ נורמלי כמו שאתה טוען

מעולה
ובנתיים רק TLG רץ חרא.

כי המפתחים שלו אפילו לא הצליחו לפתח משחק לPS3.
אנצרטד 4 רץ מדהים.

אפילו המכשף 3 כבר רץ סבבה :)

הוריזון אתה סתם החלטת על סמך יוטיוב וTLG שהוא ירוץ זוועה. :)
הכל מראה הפוך :)

כל עוד אתה נהנה מכל העולמות זה הכי טוב.

evilplate

New member
בדיוק

רק TLG רץ בצורה שחורגת מהסטנדרט של הדור הזה אבל הוא עשה מזה כאילו אנחנו בדור הפס3 שכל משחק רץ פה על 20+, וואלה משחקים רצים ממש סבבה על הפס4 וגם הוריזון רץ יפה וחלק ולא נשמעה אף תלונה על הביצועים שלו מאף מי ששיחק בו.
&nbsp
מסכים ש TLG יחסית פאשלה כי חוץ מטריקו גם אני בעצמי אמרתי שמרגיש פס3 ברזולוציה גבוהה, אפילו על הפרו הם ניצלו את הכח שלו כדי שירוץ חלק יותר אבל לא שיפרו את הגראפיקה מה שאומר שהדבר הזה לא יעיל בשיט, זה לא שבעלי הפרו נהנים מאיזו גרסה מדהימה של המשחק הזה, מה לעשות טים איקו בקושי הצליחו לשחרר את הדבר הזה אז בוא נגיד תודה שבכלל אנחנו משחקים בזה וסוני לא זרקה את זה לפח.

בדיוק, כל משחק שתוכנת על הפנים יכול לרוץ טוב עם Brute force

גם אני הצלחתי לשחק בדור הקודם את סקיירים על 60FPS או יותר ב1080P בלי האטות על המחשב שלי.

לכמה גיימרים על הקונסולות היתה חוויה כזו?

זה לא אשמת הקונסולות/סוני/מייק. שבטסד'ה מפתחת על הפנים.

במקרה של טים אייקו זה גם ככה, צוות מדהים אבל הם לא ממש כישרון טכני.
אנחנו צריכים באמת להגיד תודה שסוני לא פירקה את הפרויקט והמפתח שלו לא הלך לפתח משחקי אינדי דו מימדים בקיקסטארטר :)

גם במקרה של just cause 3 וAC יוניטי, אני מוכן להתחייב שגם הם יכלו לרוץ חלק על הפס4 המקורי לסקוור ויובי פשוט לא איכפת מהפרייארים שקנו את משחקי ההשקה האלו.

זו האמת, קצת כואבת קצת מעצבנת, אבל זו האמת.

evilplate

New member
בדיוק בסכ"ה brute force

הוא מציג את TLG כאיזה משחק על שתוכנן לנצל את הפרו במלואו ובגלל זה בעלי הפס4 הרגיל נדפקו כשבמציאות זה אותו המשחק שתיאר כבעל גראפיקת פס3 רק עם פריימרייט יציב של 30, מה אני אגיד לך, רץ לשדרג

&nbsp
צריך לציין שיש על הפרו מוד של רזולוציה גבוהה בהרבה משל הפס4 הרגיל אבל אז הפריימרייט עדיין בעייתי, לפי DF הדרך היחידה לשחק ב 30 יציבים זה לבחור באופציה שהמשחק ירוץ ב 1080P על הפרו (המשחק נראה זהה ככה לפס4 הרגיל), וגם אז אתה לא מקבל איזה 60 פריימים שנגיד שזה שווה, כולה 30 יציבים, יותר סימן לזה שהמשחק לא מתוכנת טוב?
&nbsp
אה וצריך לציין שהמשחק ברגעים הטובים שלו בהחלט יכול להוציא ממך לא מעט וואו כמו שמעט אחרים הצליחו בדור הזה אז קצת לא לעניין לאמר שזה ממש פס3.
&nbsp

מישהו 2 כועס על סוני שהם לא גלויים על הפרו מ2013 :)

ושהוא לא יכל פשוט לחכות לו :)
ולדעתי גיימרים שמפריע להם ששחקנים מסוימים יכולים להריץ משחקים בFPS
יותר גבוה ממה שהם יכולים צריכים פשוט להיות על הPC או לכל הפחות שהPC
תהיה הפלטפורמה העיקרית שלהם.

הרי מישהו שיש לו פרו עדיין יכול לראות שחקני PC ולהתבאס לאללה. אני לא אתפלא אם המחשב שלי מ2010 יכל להריץ את הוריזון עם שדרוגון קליל לחומרה, אין לזה סוף.(בהנחה שזה היה יוצא למחשב)

אני מסכים עם זה שTLG בכלל לא לא תוכנן לנצל במלואו את הפרו ואפילו הוא לא תוכנן לנצל במלואו את את הPS4 בעצמו, סוני הייתה צריכה להביא מהנדס תוכנה מהטובים בתחום כדי שהוא ירוץ בצורה סבירה מינוס על הPS4.

זה לא שזה משחק כזה מורכב לPS4 לדעתי הוא פשוט היה big mess מבחינת טכנות ומנוע וכל המסביב.

אחי, נתפשר על זה שTLG הוא בעצם משחק Nintendo Switch מבחינת הדור שלו ? :)

גם ממה שאתה אומר TLG רץ הרבה יותר טוב ממה ששאדו רץ בPS2
וזה לא מנע מאנשים שהוא יהיה משחק הדור שלהם אז TLG
עוד במצב סבבה :)

עד היום אני מתבאס שאותי הFPS שבר, היה לשאדו הזה את אחד מפסי הקול הכי טובים ששמעתי בחיים שלי.

(יש לי אותו בפס3 מהפלוס אז אני אשחק)

אני גם חושב שהרבה אנשים עם PRO/פס4 רגיל מדמיינים לעצמם
שבפרו הכול נראה הרבה יותר טוב.

לבעלי הפרו זה עושה טוב לאגו ולרכישה ולבעלי הפס4 שחושבים את זה זה מבאס את הצורה.

כל מה שהפרו עושה באמת זה לשפר משחקים זוחלים, משחקים שאנשים היו בסדר עם הזחילה שלהם בכל הדורות הקודמים.

שמישהו יראה לנו אפילו משחק אחד שהשיפור שלו בFPS מצדיק את השידרוג.

יובי וסקוור בחיים לא היו מוציאות לJC3 וAC יוניטי פאץ של 30FPS לפרו
אם זה היה תלוי בהן פשוט הפרו נפל עליהן מהשמים, ולסוני זה מתאים שיש כמה משחקים חרא כאלה בתור "עלק סיסטם סלר" :)

מישהו 2

New member
אבל זה בידיוק העניין... (הביג דיל האמיתי)

לפרו יש יותר מפי 2 טרה פלופס ופוטנציאל להריץ משחקים הרבה יותר חלק וטוב. וביננו לא אכפת לי מגרפיקה יותר בשיט, אם היה אפשר הייתי מוריד את הרזולוציה של TLG ל- 720P אם זה אומר שיפור ב- FPS.

אם הפרו היה מביא את השדרוג המשמעותי הזה ב- FPS, הייתי כבר משדרג. אבל הפרו הוא ההבדל בין משחק שרץ די גרוע למשחק שרץ סביר וגם זה - לא בכל המשחקים.
אז מצד אחד זה באמת לא באגו שלי לרוץ לשדרג את הקונסולה בשביל ההבדל הזניח הזה. ומצד שני אני תקוע עם משחקים שרצים פחות טוב. ואני מרגיש שסוני מנסה לדחוף אותי לעשות את השדרוג המסריח הזה, כדי להנות כמו שצריך. כי ככה אני עכשיו לא סלחני כלפי ירידות FPS.
ולדעתי הפרו יכל להביא את השינוי הזה, אבל סוני החליטה לנצל את זה יותר לכיוון של 4K וגרפיקה משופרת שזה נחמד, אבל אלה לא העדיפויות העליונות שלי.

זה ממש לא ככה אחי איזו הגזמה :) אתה מנסה למצוא את העסקה

הכי משתלמת ואין כזו.

לכל אופציה יש את היתרונות והחסרונות.

על הפרו ראינו בהתחלה שמשחקים רצים עם בעיות ואף אחד לא יודע מתי ובאלו משחקים הבעיות האלה יצוצו שוב בגלל זה סוני אמרה שאם משחקים עושים בעיות לא צפויות צריך לכבות בהם את מצב הפרו.ואני מבטיח לך שיהיו מצבים שהכיבוי לא יפתור את הבעיה.

על המחשב- אתה תמיד תמצא פה ושם משחקים כמו באטמן שירוצו חרא למרות שהשקעת אלפי שקלים, לי זה גרם להגיד שנמאס לי מהמחשב בדור הקודם.

על הPS4 הרגיל- אתה תמצא כמה משחקים שהמפתחים לא השקיעו מאמץ בפיתוח שלהם, מכל מיני סיבות.

יובי לא השקיעה בAC יוניטי כי הם ידעו שיהיה AC סיינדיקט עוד שנה אז מה צריך שירוץ חלק?

סקוור ידעו שאין לJust cause 3 מספיק קהל שיצדיק תיקון ל30FPS
אז מה הטעם?

טיים אייקו? לא רק שכולנו ידענו שהצוות שלו לא מסוגל לעשות משחק של 30FPS
היו לך סרטונים שמדגימים לך את זה על הPS4 המקורי ככה שקנית אותו ביודעין שזה המצב.

בסופו של דבר רוב המשחקים רצים על הPS4 הרגיל ב30FPS וזה מה שכל קונסולה הבטיחה אי פעם.

תביא חריגים לזה, אני אביא לך חריגים לזה בפרו ובPC.

אין אופציה שהיא האופציה האידיאלית, אופציה אידיאלית יש רק בתאוריה ובמחשבה ועל הנייר :)

הפרו לא יכול להריץ את כל משחקי הדור הזה ב60FPS וגם לא חצי מהם.
הוא יכול להריץ את כל משחקי הדור הקודם ב60FPS או כמעט את כולם זה כן.

באופן אובייקטיבי רוב האנשים מעדיפים משחק שרץ על 30FPS מאשר משחק על 40FPS שיורד כל הזמן ל30FPS זה גורם להרגשה הרבה פחות חלקה בעין.

למה הפרו טוב? לאנשים אימפולסיבים שיראו את GTA6 וTLOU2 וירצו לשחק אותם על 30FPS נעול. סוני אף פעם לא הבטיחה שהפרו יהיה מעבר לזה.
וזה אופציה מעולה למי שרוצה את זה.

הכל עניין של גישה גבר.

אתה בוחר להסתכל על חצי הכוס הריקה, שכמה אנשים שחיכו 3 שנים להשתדרג
יכולים לשחק את TLG קצת יותר טוב ממך, למה לא תסתכל על זה שנהנהת מהדור הזה 3 שנים ועוד שנתיים שנתיים וחצי יש לך כבר PS5 ?

מישהו 2

New member
לא הייתי בטוח בכלל עד עכשיו שבאמת בפרו זה עובד טוב יותר

באמת אנשים יכולים לשחק TLG, קצת יותר טוב ממני. רק עכשיו אחרי חיפוש בגוגל מצאתי את הכתבה הזאת.
https://www.vg247.com/2016/12/06/th...ro-1080p-mode-the-best-way-to-play-it-report/
&nbsp
עכשיו אתם אומרים שזה מקרה בודד, שהחברה של המשחק זאת חברה שידועה בלהוציא משחקים בביצועים כאלה. אני מקבל את זה בינתיים... אבל העובדות בשטח מראות שמשחק בלעדי של פלייסטיישן מקרטע על הקונסולה הישנה ועובד כמו שצריך על הפרו, ולא מדובר במשחק תובעני במיוחד.
והזמן כבר יספר אם גם המשחקים הבאים הבלעדיים של סוני הולכים להיות ככה.

אז הנה צפה בDF להוכחה כמה טוב הוריזון רץ.

איוול שם את זה למטה בשרשור.בהמשך גם שאר הבלעדיים יוכיחו לך את זה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל פעם אחרונה שהייתי כאן הסבירו לי שבשונה ממחשב...

מכשיר משחקים מיוצר בצורה כזאת שיתאים בצורה מושלמת למשחקים שמיצרים לו.
בשונה ממחשב, שיש כאלה שחזקים פחות ואז המשחקים ירוצו עליהם בצורה לא מושלמת.
&nbsp
והינה אני פתאום קורא כאן שזה הכל בלוף וגם למכשיר משחקים יש משחקים שנוצרו במיוחד בשבילו ועדיין המשחקים האלה רצים עליו עם בעיות ובצורה לא מושלמת.
&nbsp
&nbsp

מישהו 2

New member
מה שהבנת כאן בפעם האחרונה הוא נכון ובתקווה ישאר נכון

אבל כמו בכל דבר תמיד יש מקרים חריגים ויוצאי דופן. ו- The last guardian הוא דוגמה לאחד המקרים האלו.

החשש שלי הוא שבשונה מדורות הקודמים של קונסולות, הפעם יש לנו "חצאי דור" פלייסטיישן פרו ואקסבוקס משופר וכו'.. זאת אומרת אנחנו מתקדמים לכיוון של מכשירים משופרים, בידיוק כמו מה שקורה עם מחשבי PC רגילים.
זה כבר לא ממש נכון שמפתחים משחקים בלעדיים לגמרי רק לחומרה אחת, ולמעשה זה מה שחשבתי עליו ביום שבו התחילו השמועות על הפרו.

אולי TLG הוא רק ההתחלה ושהרבה מאוד משחקים מעכשיו והלאה ירוצו קצת 'צולע' על ה-PS4 הרגיל. אבל צליעה מיוחדת כזאת, שלשחקנים קז'ואלים זה לא יזיז אבל יעצבן מי שזה קצת חשוב לו כמוני ולנסות לגרום לו לשדרג לפרו, איפה שאותם משחקים יעבדו כמו שצריך.

אבל בינתיים, הורייזון המשחק הבלעדי החדש מוכיח אחרת ומשיב את האמונה שמדובר במקרה חריג ובודד.

evilplate

New member
זה לא נכון

רוב המבקרים שיחקו על הפס4 הרגיל, גם כשהיו אירועים של previews זה נעשה על הפס4 הרגיל והרוב הגדול של קטעי הגיימפליי גם נלקחו מהפס4.

evilplate

New member
חבל שהסייד קווסטס די חלשים

ידעתי שלא נקבל פה רמת תוכן של הוויצ׳ר 3 אבל בכל זאת אין לי כח להרבה תוכן פילר. לפחות כן יש בקווסטים הללו סיפורים וזה לא תוכן צדדי של פעילויות סטייל יובי ככה שגם אם הם בסיסיים ורפטטיביים לפחות מקבלים קצת עלילה.
&nbsp
בכל אופן 89 זה ממוצע מעולה, גם אם ירד בנקודה שניים ברור שגרילה שיחקו אותה פה, אני שוקל לקנות אותו רק בשביל העולם והגראפיקה, נראה לי גם הסיפור יהיה מעולה, רוב המבקרים כן אהבו אותו, מערכת הקרב ביחס לז׳אנר כמו שכרונו הביא בציטוט היא כצפוי ברמה אחרת ממה שמקובל וקובעת סטנדרט חדש, כמו גם הגראפיקה, רק לדמיין את רמת התוכן והכתיבה של הוויצ׳ר 3 עם מערכת הקרב והגראפיקה של הוריזון... משחק כזה בטח היה מקבל ממוצע שנושק ל 100.
&nbsp
אבל גם עכשיו זה מסוג המשחקים שמצדיקים מחיר מלא אז אם את זה אני לא אביא כנראה כבר אף משחק אחר לא נקנה השנה ב 60$ ובטוח שכמו במקרה של אנצ׳רטד 4 אנחנו נראה ירידת מחיר ששווה משהו רק בסוף השנה במקרה הטוב אז אם עכשיו לא נקנה זה אומר שנחכה אולי שנה בשביל הנחה של איזה 30$, וואלה לא יודע אם שווה את זה אבל נראה.
&nbsp
מה אתך כרונו אתה מחכה איתו?

אני ממש לא יודע מה לעשות אני באמצע יאקוזה

מה שלא יהיה אין מצב בעולם שאני מפסיק לשחק ביקאוזה עכשיו, הוא כל כך טוב.
מצד שני חיכיתי להוריזון בטירוף, אני חושב שאני אשחק את שניהם במקביל אין ברירה.

ועוד רציתי לדחוף את DQ8 לתוך החודש הזה עברו 8 שנים מאז ששיחקתי בו פעם אחרונה, נו טוב נקנה אותו לתמוך בסדרה והוא יחכה.

כן בטח אם היה להוריזון קווסטים כמו של המכשף היה לנו פה משחק של ציון 96-97 משהו מטורף אחי!

וכן בהרבה מקומות קראתי שהסייד קווסטים לא בהכרח גרועים אלא זה יותר mixed bag שאתה לא ממש יודע באיזו רמה יהיה הסייד קווסט שתיפול.

וכן כמו שאתה אומר יש סיפורים ומוטיבים לקווסטים.

זה לא שכל הקווסטים זה "תאסוף 3 ביצים מהלול ותכין ביצת עין לילד של ראש השבט"

ואני מזכיר לכולנו שיש פה גם מבוכים עם פאזלים ככה שיש פה גם את הvibe של זלדה וזה לבד יכול לספק הרבה תוכן ואתגר.

אני בעיקר תוהה באיזו רמת קושי לשחק כי אני לא רוצה רמה שתאלץ אותי רק להתגנב מערכת הקרב נראת טוב מדי!

לעזאזל על מה אני עובד אני מביא אותו בהשקה.

למעלה