Horizon גיימפלי מהPS4 המקורי ורשמים!. (חפירה)

Horizon גיימפלי מהPS4 המקורי ורשמים!. (חפירה)

כן, הגיימפלי הזה הוא מהPS4 המקורי חברים. אני חושב שהמשחק נראה פשוט לא אמיתי, כן זה לא אמיתי כמה שהוא נראה טוב.

מהסרטונים ששוחררו מהפרו המשחק נראה אפילו יותר מרהיב על הפרו, פשוט יצירת מופת ויזואלית על כל דגם, אין מילים.

בנוגע למשחק עצמו, אתם כמובן יכולים להתרשם בעצמכם מהסרטון והגיימפלי, מה דעתכם?

לפני שאגיד את דעתי, אגיד שהרבה מבקרים ששיחקו אמרו שאפילו אחרי 4 שעות
קצת קשה לגבש דעה מוצקה על RPG מאסיבי כזה, אבל לא חסרים מבקרים ומבקרות, שהסתקרנו לחלוטין מהעלילה והגיבורה ופשוט מתים להמשיך לשחק.

אחרים התלהבו בעיקר מהעולם הפתוח המרשים ורוצים לחקור את כולו.
לפי גרילה, למשחק יהיה סוף אחד, אבל לחלק מהבחירות שלנו במשחק כן יהיו השלכות מהותיות על הסיפור.

לפי גרילה, הם לא רצו להכניס מערכת קארמה שמפצה או מענישה אותנו בהתאם לבחירות שלנו כדי שנוכל לבחור מה שאנחנו מרגישים שנכון, בלי שיקולים של תועלת.

אישית, אני קונה את המשחק הזה על היום הראשון שהוא יוצא, או לפחות ישר שאני מוצא חנות שתמכור לי עותק פיזי.

מאז סקיירים לא ראיתי עולם פתוח כזה מרהיב שבא לי לחקור את כולו, המשחק
הזה גם מאוד מזכיר לי את זלדה האחרון שעומד לצאת וזה כנראה המשחק הכי קרוב אליו שיש לפלייסטישן כרגע.

אני הולך לחקור כל פינה לעשות המון סיייד קווסטים גם אם הם fetch quest.

אהבתי לשמוע שאפשר לשמור את ההתקדמות רק במקומות מיוחדים שפזורים במפה (המשחק שומר אוטומטית גם באמצע משימה)

ואי אפשר לעשות fast travel מתי שמתחשק לנו צריך להכין חפצים מיוחדים שיתנו לנו את זה, מה שמבטיח שנהיה חייבים לסייר בעולם הענקי הזה בלי לדלג על שום דבר.

עוד משהו שאהבתי, שגרילה פיזרו הרבה audio log במשחק הזה, לאנשים כמוני שאשכרה יישבו להקשיב לaudio logs האלה ולהתעניין בLore של המשחק זה אחלה דבר.

קיצור שיגיע כבר! רק שהפס4 לא יתחיל לזרוק דיסקים שוב :(

5 דקות גיימפלי חדש מfor Honor האם זה נארוטו הבא?

FOR Honor של יוביסופט הוא משחק מעניין, הוא משחק מכות לכל דבר ועניין
(פי כמה מאשר נארוטו גם נראה מאוזן ותחרותי בהרבה מנארוטו)

מצד שני יש לו אלמנטים של משחק MOBA שהורגים בו המון יריבי AI ושחקנים יכולים לעזור אחד לשני להילחם באויבים אנושים אחרים ולתקוף ביחד,ככה שזה כנראה יהיה משחק פחות מלחיץ ממשחק מכות מסורתי.

אני חייב להגיד, זה משחק מסקרן מאוד. כשהוא נחשף זלזלתי בו פה בפורום מאוד וחשבתי שהוא משחק האק אנד סלאש מטומטם.

אבל עכשיו אני ממש רוצה לנסות אותו ואני אפילו מסוגל לרכוש אותו אם יהיה לו אונליין פעיל, אחרי החודשים הראשונים שלו.

כל הכבוד ליוביסופט, אבל אני תוהה אם המשחק הזה ימצא הצלחה, הוא יותר מדי באמצע, בין משחק הארדקור לקאזואל ועלול לעצבן את שני הסוגים. מאחל להם הצלחה מכל הלב.

evilplate

New member
נראה קצת משעמם לצפות בזה

אבל יכול להיות שמערכת הקרב פה עמוקה, זה מסוג הדברים שצריך לנסות, בכל אופן אני גם מאחל ליובי הרבה בהצלחה רק בגלל הניסיון הנועז והשונה שלהם ביחס ל AAA הרגיל שהם מייצרים (ובתכל׳ס זה נועז וחדשני ביחס גם ל AAA הממוצע שכמעט כל החברות מוציאות, זו לא ירידה רק על יובי), הם לקחו פה סיכון לא קטן ואני מקווה שהוא ישתלם להם.

כן, באופן מפתיע משחקי המולטיפלייר שלהם די איכותים

גם זה, גם דה דוויזן (לפחות אחרי כל העידכונים והשיפורים כיום) הם הולכים על כל מיני כיוונים די מקוריים (יחסית) בכותרים האלה.כי גם דה דוויזן, יכל ללכת יותר על בטוח ולהיות בגוף ראשון.

לצערי, רוב האינטרנט מגיב כמוך על המשחק הזה.

כאילו המשחק הזה לא מצליח לייצר סביבו באז של must have, אולי בגלל שכמו שאתה ומישהו 2 אמרתם זה משחק שילהיב אנשים רק שהם ינסו אותו בעצמם.

חבל שיוביסופט לא הולכת על כיוון קצת נינטנדואי במשחקי המולטיפלייר שלה.
כאילו אם הם כבר החליטו שמולטיפלייר זה הכיוון הראשי שלהם כחברה כיום.

מה לא הייתי נותן בשביל איזה חיקוי איכותי לSplatoon בפס4 ויובי נראה לי אחת החברות שיצליחו להרים כותר כזה.

כן, רוב הסיכוים שיהיה לי סוויץ מתישהו ואני אוכל לנסות את Splatoon שם, אבל אני חושב שאם הם היו מחקים את משחקי המולטיפלייר של נינטנדו, הם היו מוצאים איזו נישה על הPS4/ONE שצמאה למשחקים צבעונים אבל עמוקים :)

evilplate

New member
אתה באמת הולך לקנות את הסוויץ׳?

בטח אבל לא בהשקה, יש גבול לעד כמה פראיירים אפשר להיות, מכשיר שעולה כמו פס4 רק בלי כח, בלי צד ג׳ ועם אביזרים יקרים וכל זה רק בשביל לשחק במשחקי נינטנדו שאני אומנם לא מזלזל בהם, הם מעולים וזלדה בטח יקח את ה GOTY השנה, אבל כמה שהם טובים זה לא מצדיק הוצאה של סכום כזה על הקונסולה.

אני חייב את הסופר מריו אחי, אבל כן אין מצב שבהשקה!

הוא גם לא יהיה זמין בהשקה מימלא (לדעתי טעות גדולה של נינטנדו)
זלדה נראה מדהים אבל אני אף פעם לא הייתי בן אדם של זלדה אני איש של סופר מריו ואם נינטנדו באמת רוצים אותי אצלם בהשקה, הוא היה צריך להיות שם.

אין כל כך מה לשחק על הסוויץ הזה בהשקה אם אתה לא פאנט של זלדה.
במה אנשים הולכים לשחק אחרי זלדה? במשחק הזה של חליבת פרות? חחח זה ממש ביזיון.

שאר המשחקים שהם הראו לא כאלה מענינים.

כשלקונסולה הזו יהיה מריו ראשי, סמאש, מריו קארט וpokken tournament חדש אני בהחלט אשקול לקנות אותה.

כקונסולה צדדית היא אחלה דבר כי הפס4 היא הקונסולה הראשית שלי שמספקת לי את כל משחקי הAAA אז אני יכול להרשות שהסוויץ תהיה קונסולה של אקסקלוסיבים, אבל כן זה ממש פרייארי לקנות בהשקה, כבר נכוותי בעבר מה3DS בהשקה, לקח מעל לשנה עד שהיה ל3DS משחקים שענינו אותי.

מניח שארכוש אותה מתישהו באמצע 2018 :) הכול תלוי כמובן מה יהיה המחיר שלה אז, אם היא עדיין תהיה יקרה כמו פס4 אני אחכה.

מישהו 2

New member
אתה לא מתבייש? לעשות לי כזה clickbait

בשום יקום זה לא מזכיר נארוטו חח P:
&nbsp
זה כבד ואיטי ולא בגרפיקה, זה גם לא מרהיב לצפייה. אין פה קסמים ואפקטים מטורפים ואנשים שהופכים לסופר סאייה.
&nbsp
יכול להיות שזה נחמד לשחק , את זה אי אפשר לדעת עד שמנסים

תגיד שאני לא אמן של clickbait

כן, זה לא מרהיב כמו נארוטו, אבל זה כן מזכיר לי את נארוטו וPokkén Tournament בזה ששלושתם שייכים למין ז'אנר חמקמק של משחקי מכות מגוף שלישי.
ומעניין אותי אם המשחק הזה יכול לגנוב קצת את הקהל של נארוטו.

מהתגובה שלך אני מבין שזה ממש לא ככה, ולא נראה מעבר של שחקני נארוטו לfor honor חחחח.

הPS4 פרו מקבל בוסט מוד למשחקים ישנים.

הPS4 פרו מקבל שידרוג תוכנה שמאפשר לו לשפר פריים רייט של משחקים ישנים שיצאו מאז השקת הPS4.

והתוצאות מצוינות, צירפתי סרטונים של AC יוניטי וjust cause 3 שני משחקים שרצו זוועה על הPS4/ONE והם רצים ממש טוב.

חשוב להדגיש שהמטרה העיקרית של השידרוג היא לא להביא משחקים ל60FPS אלא לנעול על 30FPS יציבים את המשחקים המקרטעים והזוחלים למינהם.

סוני אתם מרשימים אותי, אתם פאקינג מגשימים את הציפיות שלי מהפרו, כמעט ואין לי תלונות.

evilplate

New member
גראפית המשחק נראה מטורף

הם אשכרה עשו עולם פתוח שברגעים היפים שלו עובר אפילו את אנצ׳רטד 4 לדעתי מבחינת יופי ואפקט וואו, המשחק הזה גורם לדאוס אקס האחרון להראות כאילו נחת מדור אחר ולוויצ׳ר 3 להראות לפחות חצי דור מתחתיו, ללא ספק המשחק הכי מרשים לדעתי כיום, וזה בטח ישאר ככה גם בסוף השנה עד שיצא GOW4 או משהו.
&nbsp
וכמובן גרסת הפרו הולכת בכלל לעלף, אני בטוח שכל שחקני הפס4 יהיו מרוצים מאוד מהגראפיקה, אבל זה מסוג המשחקים שיועדו להיות כותרי דגל של הפרו וזה יראה מדהים במיוחד עליו, כמה שמה שאנחנו שחקני הפס4 הרגיל מקבלים נראה מטורף זו עדיין קצת הרגשת PC מבאסת שאנחנו לא יכולים לשחק בגרסה הכי יפה של זה, גורם לי לחשוב שזה אולי עניין של זמן עד שאני אכנע ואשדרג, מקווה להשאר חזק ולהתאפק עד הפס5.
&nbsp
בקשר למשחק עצמו... מערכת הקרב נראית מאוד כיפית ומלוטשת, אם נשווה אותו למשחקי RPG בסקייל הזה כמו הוויצ׳ר או דראגון אייג׳ אז היא משאירה להם אבק כמו שהמשחק עושה להם בתחום הגראפי, אבל, עדיין לא התרשמתי שהתוכן של המשימות והסייד קווסט טוב או שהסיפור מעניין במיוחד, מרגיש לי שיכול לשעמם די מהר אם הקווסטים לא יהיו כתובים ומוגשים מספיק טוב, קשה לי להאמין שיוכל להתחרות עם הוויצ׳ר מבחינת רמת התוכן, שהרבה משימות ירגישו יחסית בסיסיות ופשוטות, גם ה voice acting של חלק מהדמויות השוליות מזעזע ומרגיש כמו הפקה סוג ד׳, הליפ סינקינג והאנימציות פנים של חלקן רע, הכתיבה גם יכולה להיות חלשה מאוד ממה שראיתי.
&nbsp
לי נראה שכדאי קצת להוריד ציפיות שזה הולך להיות הוויצ׳ר הבא מבחינת איכות, אולי מערכת הקרב מתקדמת בהרבה כמו גם הגראפיקה אבל ב RPG יש חשיבות ענקית לרמה של קווסטים ולסייד קווסט ולגיוון שלהם, ופה אני חושב שהמשחק קצת יפול, בכל מקרה אין פה משהו מהפכני, אבל כן משחק מאוד מלוטש שלוקח כל מני דברים טובים ממשחקים אחרים, אני מאמין שיסיים באיזור ה 80-85 ככה, אני בטוח שיש פה אחלה משחק גם אם זה משימות ועולם בסגנון יוביסופט רק בגלל הגראפיקה, הליטוש של הכל ומערכת הקרב לבד.

הוא נראה ממש יפה על הפרו אני מודה.

אבל בשבילי לא ברמה מספיקה שאני אשדרג לפרו שהPS5 אמור להיות כאן מתישהו בשלהי 2019.
הפס5 בטח יהיה תואם לאחור לפס4 ויריץ את הוריזון בגרפיקה של פרו, אני אריץ עליו סיבוב נוסף ב2020.

מה שכן, אני בטוח שיקח למשחק הזה זמן לרוץ בצורה חלקה על שתי הפלטפורמות כמו שלקח זמן לוויצר אחי, וזו הסיבה היחידה שאני שוקל לחכות איתו בהשקה ולקרוא רשמים על הביצועים.

אתה צודק שכנראה אין לנו פה מאסטר פיס עלילתי,אבל אני מודה שהליטוש שדיברת עליו מושך אותי לא פחות מהעלילה והLevel design.

כמו שאמרתי הרבה פעמים, המכשף 3 זה משחק שאני יכול להעריך מאוד, אני יכול להגיד שהוא איכותי ברמות, אבל אני לא מצליח להנות מהגיימפלי שלו.

עם הוריזון אני בטוח שאני אהנה רק מהחקירה עצמה והקרבות עם החץ וקשת.
אם נהנהתי לעשות את זה בסקיירים לפני 6 שנים.

להוריזון גם בטח יהיה קמפיין הרבה יותר מושקע משל סקיירים וזה מספיק טוב.
זה נראה מאוד סינמטי לעולם פתוח :)

זה לא שאין בעיות למשחק הזה. אני מת על החץ וקשת והיא נראת מאוד וורסטלית
עם הרבה סוגים של חצים ויש גם מלכודות, אבל חסרים לי נשקים חמים במשחק הזה, רובים וכו'.

בסקיירים רובים היו מרגישים לא קשורים בשיט וגם בטסדה כל כך גרועים בגיימפלי שזה גדול עליהם. בהוריזון רובים לדעתי ירגישו יותר טבעי כי זה משחק חצי מדע

בדיוני שכזה, ואי אפשר להתעלם מהעובדה שגרילה יכולים לעשות מערכת ירי פצצה עם הניסון שלהם, כל זה גורם לזה שנשקים חמים חסרים לי מאוד, כאן.

אהבתי גם שהמבוכים בהוריזון עוצבו על ידי המפתחים וזה לא איזה אלגוריתם מיוחד שבנה אותם כמו בסקיירים.

בעיקרון אני מנסה להגיד שגם אני די בטוח שהמכשף 3 וסייברפאנק יהיו הקלאסיקות של הדור ויעשו מהוריזון אבק כוכבים בכל הנוגע לביקורות ולאיכות הכתיבה ושהם יהיו יותר "art" ממנו.

מצד שני, הוריזון יהיה היורש של סקיירים שתמיד רציתי, רק עם גיימפלי שעושה בית ספר לכל משחק RPG אחר וקמפיין AAA מושקע לקינוח :)

ממש כמו שברזידנט איוול 7 ברור שהבית והמשפחה הם הכוכבים האמיתים של המשחק, גם בהוריזון ברור לי שהעולם שלו הגרפיקה והגיימפלי הם הכוכבים האמיתים וזה שווה הייפ :)

evilplate

New member
לא חושב שיש לך מה לדאוג מבחינת ביצועים

מדובר פה במפתחת תותחית מבחינה טכנית שגם יש לה ניסיון על קונסולות ושסך הכל מפתחת גרסה אחת של המשחק בניגוד למתפתחת של הוויצ׳ר, אני בטוח שהוא ירוץ ממש סבבה.
&nbsp
גם הוויצ׳ר אגב חוץ מכמה איזורים בעייתיים רץ לא רע בסך הכל, אחרי זה תיקנו לו את הפריימרייט אבל גם עד אז הוא לא היה כזה רע, אם כבר עם הוויצ׳ר השיפורים ההרבה יותר משמעותיים שהוסיפו זה בתפריטים שהיו מסורבלים (ובילית בהם במצטבר שעות אז זה לא צחוק), בתזוזה של גראלט שהיתה מגושמת, בזה ששמו תיבות שאפשר לשמור בהן חפצים במקרה שיש לך עודף (מאוד חשוב) וכו׳.
&nbsp
אלו הדברים שבאמת שיפרו את המשחק משמעותית, יותר מפריימרייט משופר, אבל אני חושב שהוריזון יגיע במצב מלוטש מכל בחינה והוא לא יצטרך תיקונים כאלו נרחבים.
&nbsp
אני מבין את הסיבות שלך להתלהבות מהמשחק ואני בטוח גם שתהנה ממנו, זה נראה שאתה יודע מה אתה הולך לקבל ממנו ואין לך ציפיות לא מציאותיות.
&nbsp
אגב רק שתדע שיש גם סוג של נשקים חמים, ראיתי באחד מסרטוני הגיימפליי האחרונים שהיא יורה באיזה נשק שיש לו קצב של מכונת ירייה, יש שם המון נשקים ושיפורים ממה שראיתי, המבוכים נשמעים גם מעניינים מאוד ולמדתי פרט שממש מדבר אלי אבל אליך כנראה פחות אבל נשמור לך כדי שתגלה :)

רק אל תגיד לי שהמשחק מוצף פאזלים, כי....

אם יש משהו שאתה יודע שאני מתעב זה QTE ופאזלים
. QTE אני יודע שאין כאן לפחות לא במינון שיציק לי אחרת כבר הייתי רואה אותם אז נשאר רק פאזלים.... אוף!

אבל אם זה נכון והמשחק מוצף פאזלים אני מקווה לפחות שהם לא יהיו חלק עיקרי מהקמפיין וזה יהיה כמו טומב ריידר שאם מישהו רוצה לעשות אותם הוא מוצא אותם במפה.

בצורה הזו אין לי כל כך מה להתלונן כי לא מכריחים אותי לפתור פאזלים.

אבל תמיד יש את הסכנה שגרילה ירצו לדחוף פאזלים לקמפיין, עכשיו אני חושש :(

נ.ב אתה צודק שהם תותחים אבל הם גם אף פעם לא עשו משחק בסקאלה הזו ואני גם חושב שאף חברה חוץ מנוטי דוג לא דחפה ככה את הפס4 מבחינה טכנית
ואפילו אני אומר שהמשחק הזה דוחף את הפס4 יותר מנוטי דוג לפי דעתי, כשלוקחים בחשבון את הגודל של העולם הזה.

מקווה שאתה צודק, וגם אם יהיו באגים כמו כל משחק, הם לא יהיו דייל ברייקר.

במכשף 3 מה שהפריע לי זה פחות הבעיות הטכניות שבאמת סודרו, זה יותר מערכת הקרב הלא כייפית והפשטנית וזה שלמשחק היו המון פגמים מעצבנים בהגשה.

פונט פצפון שלא מתחשב בזה שגיימרים של קונסולה לא יושבים קרוב למסך... במשחק כזה עלילתי שמכיל המון טקסטים זה פשע...

אני אחזור למכשף 3 כי זו אחת החוויות המעצבות של הדור ואני לא רוצה להגיד שלא חוויתי אותה לעומק, אבל הוא יחכה המון זמן :) בגלל שהם פישלו בהמון תחומים לדעתי.

evilplate

New member
חחח סורי

אבל לא יודע אם הייתי מגדיר את זה מוצף, זה לא סיילנט היל חדש כן? לא חושב שיש לך מה לדאוג, יהיו כמה מבוכים עם פאזלים ואני מאמין שהם יהיו מאוד קלים וזורמים וגם אופציונאליים.
&nbsp
וכן יש מצב טוב שהמשחק דוחף את הקונסולה יותר מאנצ׳רטד 4 אבל עדיין אני מאמין בגרילה כמפתחת עם הרבה ניסיון על קונסולות שמפתחת משחק עבור קונסולה אחת ובאמצע הדור שכבר היא משופשפת עם המכשיר וכלי הפיתוח מתקדמים יותר, בכל אופן יהיה לך את DF שידווחו לך אם יש בעיות טכניות כלשהן.
&nbsp
גם אני מקווה לחזור למכשף יום אחד, כל כך נהניתי ממנו אבל יצאתי לגמרי מהעולם ואני לא זוכר חצי ממה שהולך שם :(
&nbsp
ממש קשה להכנס אליו בחזרה, מבואס רצח שככה פספסתי אותו.

amithas190

New member
המשחק הכי טוב בכל הזמנים . אני כאן כדי להזכיר לכם :)

תראו מה הולך בפורומים -אנשים מסיימים את המשחק ולא יודעים מה לעשות עם עצמם.עוברים ממשחק למשחק ולא נהנים מכלום .

תעשו לעצמכם טובה ותתחילו אותו מחדש -אתם תודו לי

evilplate

New member
אחי הגעתי לאיי הקרח האלה

כבר שכחתי את השם, זה עשרות שעות של גיימפליי, אתה באמת ממליץ לי להתחיל מההתחלה? לא נראה לי שאני יכול.
&nbsp
יש לי סייב והכל אבל אני באמצע איזה סיפור ושחכתי מה הולך שם בכלל.

amithas190

New member
סקליגה .תשמע

באיזשהו שלב במשחק אתה מקבל אופציה לחפש את סירי בעיר נוביגרד ולחפש אותה גם באיי סקליגה. הדרך הנכונה לחוות את המשחק היא להתחיל בנוביגרד ולסיים שם את המשימות. רק אז להפליג לאיים.
&nbsp
אם התחלת בסקליגה עדיף לחזור כמה סייבים קודם ולעשות את המשימות בנוביגרד.

evilplate

New member
סיימתי את המשימות הראשיות בנוביגרד

נשארו לי שם רק קווסטים צדדיים בלבלים מתקדמים מדי משלי, לא צחקתי כשאמרתי ששמתי כבר עשרות שעות עליו, זה משחק ענק אבל אחרי שעשיתי הפסקה בשביל לשחק במגס5 יצאתי לגמרי מהקצב, שכחתי כבר חלק מהעלילה ולא הצלחתי לחזור לצערי, מה שמצחיק זה שגם את מגס5 נטשתי אבל זה משיעמום בניגוד לוויצ׳ר.

amithas190

New member
אז תקרא קצת תקצירים של המשימות הראשיות בנוביגרד ועל כל מה

שהיה עם הברון האדום ותמשיך פחות או יותר איפה שהפסקת.

evilplate

New member
אני זוכר את הברון האדום

איך אפשר לשכוח בכלל את הקווסט האדיר הזה?
&nbsp
אם היה לי סייב שמביא לי להתחיל את סקליגה מההתחלה זה היה ליגה, עכשיו כשאני טוען את המשחק אני נמצא באמצע קווסט שלא זכור לי בכלל מה רוצה ממני, שכחתי מי אלו הדמויות שם, אולי שווה לחפש ביוטיוב ולראות איזה חצי שעה שעה של סרטונים ודיאלוגים כדי להשלים את הפער אבל ברור לי כבר שזה לא יהיה אותו הדבר כי בטח שכחתי הרבה בחירות קטנות שעשיתי בעבר שיתחברו בהמשך וכאלה, זה באמת משחק שאסור להפסיק באמצע ככה :/

למעלה