מה שיחקתם השבוע חברים?

V Has Come To

New member
Dead Rising הראשון...

למי שלא יודע 3 משחקים מהסדרה זמינים עכשיו לקניה על הדור החדש...שדרגו קצת את הגרפיקה והמשחקים רצים על 60FPS.
בחרתי לקנות ולשחק את הראשון כי עברו 10 שנים מאז ששיחקתי בו ורציתי לבלות קצת זמן עם פרנק לפני שאני פוגש אותו שוב במשחק הרביעי...
הראשון הוא אפילו יותר גריינד מהשני ואין קומבואים של כלי נשק אז הוא גם פחות כיפי אבל אני עדיין נהנה ממנו...

CallMeCavanaugh

New member
חזרתי ל Fallout 4

המשימות הצדדיות לא ברמה של הוויצ'ר. מה שכן נחמד שם זה שהן כן משפיעות על העולם, אפילו אם זו רק השפעה קוסמטית.
למשל - הלכתי לחסל כנופיית שודדים שהתבצרה במבשלת בירה ישנה. אחר כך הלכתי למאורת שודדים אחרת ושמעתי את השודדים מדברים על זה ש"שמענו שאיש אחד חיסל לבדו את כל כנופיית המבשלה! איזה פחד!" וביומן של מנהיג שודדים אחר הוא התייחס לזה שהכנופיה הזאת חוסלה. במקום אחר קראתי ביומן של מישהו איך הוא חטף מישהי לצרכי כופר אבל היא נהרגה בטעות, אז הוא מזייף מכתבים למשפחה שלה כדי לסחוט אותם, ואז מצאתי את היומן של קרובת משפחה שלה שכתבה בו שמכתבי הסחיטה נראים חשודים. בינתיים לא חזרתי לקו העלילה הראשי כי יש המון קווסטים צדדיים קלים ששווים די הרבה ניסיון אז אני רוצה לשפר את הדמות קצת לפני שאני מתחיל להתקדם בכיוון - בפעם האחרונה שניסיתי נתקלתי בכנופיית שודדים במקום שנראה כמו מעבר הכרחי והם חיסלו אותי די מהר. מצד שני - לא לבשתי שיריון כח בזמנו.
&nbsp
חוץ מזה שיחקתי כמה דקות בחידוש של Abe's Oddysey. זה עדיין כיף אבל אני זוכר שכשהוא היה משחק חדש הוא נמאס עלי די מהר.

מה שאתה מתאר בפולאאוט 4 זה אחד הצצדים החזקים של בטסדה.

העולם מרגיש אורגני ונושם והסייד קווסטים אמנם לא ברמה של המכשף אבל הם מצליחים לתת הרגשה שהכול מחובר ובעיקר הרגשה שהעולם מפוצץ דברים למצוא.

חבל שמערכת הקרב על הפנים בכל סיטואציה.גם בתורות וגם בזמן אמת.

בנוגע לOddworld אני משוחד מדובר באחד המשחקים הכי אהובים עלי אי פעם.
אחד היורשים הרוחנים הכי טובים שראיתי לנסיך הפרסי המקורי.

(הוא שונה ממנו מאוד מבחינת אווירה אבל הקונספט של הגיימפלי ממש דומה)

מה שביאס אותי בחידוש זה שאתה יכול לשלוט באייב רק דרך האנלוג סטיק.
ולמשחק המקורי היתה שליטה חדה ומדויקת עם הDPAD ההנאה מקטעי הפלטפורמה נהרסת בחידוש כליל לפעמים.

מה שנשאר זה הקסם והאווירה בחידוש.

בכל זאת תנסה לתת לו צאנס, במיוחד להציל את היצורים, משחק כזה מיוחד ומתגמל, אם יש לך יכולת לתת צאנס למקוריים בויטה/PS3 זה עדיף על החידוש.

Caladrius Blaze (השאלתי תPS3 לתקופה) R&C.

Caladrius Blaze- שמתי סרטון שלי עובר את השלב הראשון בלי למות אפילו פעם אחת :) כמובן שיש לי כברת דרך לעבור עד שאסיים את המשחק כולו בלי למות פעם אחת ואז לעשות את זה בכל רמות הקושי... ולעשות פלטיניום.

אבל אני ממש נהנה ממנו. מעצב הדמויות והספינות הוא המעצב של חלק ממשחקי SMT. וזה השוטמאפ הכי טוב לPS4 לפי דעתי.

ממלא את החסר מצוין עד שאיקרוגה יקבל פורט לPS4 או עד שאשאיל אקסבוקס וואן. בשביל ריידן 5.

השאלתי את הפס3 לאחי לתקופה, מה שאומר שיאקוזה 4 לא על הפרק כרגע, לא נורא. גם ככה מאפיה 3 ודרגון קווסט 7 תכף נוחתים עלי ואין סיבה לנסות לשחק ב500 במשחקים בו זמנית עדיף להנות מכל אחד בזמן שלו ועד הסוף.

DQ7 אמור להיות אצלי בכל יום השבוע, אמן.

מעבר לזה שיחקתי כרגיל בSF5 והאתגרים השבועים שנוספו די סבבה. מהחישוב שלי, אם מישהו עושה את כל האתגרים השבועים למשך שנה, יש להם כסף לכל הדמויות של העונה של 2017 פלוס עוד רזרבות, אז מעולה.

נראה אם אספיק לסיים את LIS עד שמאפיה 3 נוחת,, אמור ללכת סבבה אם אתנתק קצת מSF5.

statrix

New member
אם אתה כבר משאיל בוקס

תתארגן על dodonpachi saidaioujou
ותשחק על expert

אם אתה עובר שלושה שלבים בלי פסילה אחת אתה מקבל פרס
(אפילפסיה)

משחק אש

לps4 יש פורט של dariusburst שהוא גם די נחמד

יש לי אקסבוקס 360 גבר dodonpach תמיד רציתי, מחכה לפורט

לפס4 :) אני משתדל כמה שפחות לקנות משחקים חדשים לקונסולות הישנות.

אפילפסיה חחחחח.זה אשכרה ככה, אני מת על השוטמאפים של CAVE. תמיד מחורפנים.

אני גם אזרוק עליך אתגר, תנסה את crismon clover אחד החזקים שיש למחשב, אני מת שיקבל פורט לפס4 כי אני לא אוהב לשחק על המחשב.

השוטמאפ הכי אהוב עלי אי פעם.שחק בו ותראה מה זה באמת אפילפסיה חחח.
יש דמו בחינם עם שלושה שלבים.

בדרך כלל בשוטמאפים אני מנסה לסיים אותם עם 3 פסילות כמו בארקייד, זה בדרך כלל החוק עם שוטמאפס, אבל בשבילך, ברגע שיש לי dodonpachi אני עובר לך שלוש שלבים בלי להיפסל עוד לפני שאסיים אותו.

statrix

New member
crimson clover

זה משחק שאולי נראה מהצד כמו דודונפאצ'י
אבל ברגע שאתה שם עליו תידיים תמבין שזה משחק אינדי זול +
קניתי בהשקה +- ... התאכזבתי ... יש שמה ספיישל אטק מגניב כזה שמוחק תמסך חוץ מזה כלום .. יובש ( לא הפתעת )
&nbsp
מממ רשימת שמפים שווים ( לפי דעתי לפחות )
&nbsp
1 dodonpachi saidaioujou (המיץ של המיץ של הכיף הטהור
דיסק עולה מקורי כ1200 שקל בלק לייבל ו ארקייד pcb היחיד שראיתי למכירה היה בגרמניה והוא עלה 4000 יורו וזה שווה כל אגורה ... צריך להתחיל למלות לוטו
&nbsp
2 ikaruga
3 resuraction\dodonpachi daifakatsu
4 gradius v
5 r-type final
6 darius burst chronicles
7 mushihimesama futari 1.5 arrange ( איך שלא רושמים את זה קיץ המשחק עם החיפושיות חח )
8 border down
9 deathsmile
10 akai katana
&nbsp
רובם זמינים ב xbla\ psn
&nbsp
&nbsp

איך אתה אומר דבר כזה על crimson clover האגדי.

הייתי בטוח שתאהב אותו. הרשימה תותחית לפחות לפי המשחקים שאני מכיר מכאן כמו איקרוגה gradius v ו deathsmile אז אני סומך עליך גם בשאר המשחקים.

הבעיה שרובם לא זמינים לפס4 ואין לי כוח לחבר את ה360.
אולי יום אחד שאני אכין את חדר הרטרו שלי.

akai katana הכי עשה לי את זה מהרשימה מהטריילרים. נחזיק אצבעות לפורט.

יש לי המון על המחשב/על הפס3/על ה360 אבל לא בא לי לשחק על המכשירים האלה.

amithas190

New member
מסיים את דיאבלו היום. מוכר את Diablo+DOOM .

בינתיים מחכה למשחקים שהזמנתי וגם לסדרת הספרים של ה WITCHER .

איזה משחקים הזמנת?

הייתי ממליץ להשאיר את דיאבלו 3 למולטיפלייר עם החברה\חברים שבאים אבל מכרת את השלט השני :(

למעלה