ות (without hats)

PlayGirl3

New member
סוני מתנצלת על כך שנתנה את Retro/Grade בפלוס

כמו שכתבתי בהודעה על משחקי החודש בפלוס- זה משחק שכבר נתנו בחינם ב-2012

כפיצוי נוסף משחק אחר למשחקי הפלוס החודש- Tom Clancy’s EndWar

למי איכפת בכלל ממשחקי הפס3?

אנחנו צריכים להגיד תודה על יאקוזה 5 ולהתפלל שסוני תעיף את הפס3 לכל הרוחות לשם הוא שייך ותתחיל להשקיע בקונסולה שלה שפאקינג נמצאת בשנה השלישית שלה
הגיע הזמן למשחקי פס4 נורמלים בפלוס.

די נו.

איכפת לך רק כי לא שידרגת.
שתשדרגי לניאו לא תסתכלי בכלל מה בעלי הפס3 מקבלים..

PlayGirl3

New member
אמר מי שכבר חודשיים מרייר על יאקוזה 5

אם יתנו משחקים טובים ל-PS4 יהיה אכפת לי מהם.
המציאות היא שכבר 3 שנים נתנו אולי 2-3 משחקים ששווה לסמן ל-PS4.
מה מפריע לך שיתנו משחקים טובים לכל הקונסולות? זה לא בא על חשבון זה.

אני אכן מרייר על יאקוזה 5 אבל הוא בערך

המשחק האחרון (החדש) הטוב שנשאר לפס3.ואני חושב שכשהם משקיעים בויטה או בפס3 זה כן בא על חשבון הפס4 ולהפך.עובדה שהם נתנו את יאקוזה 5 ונתנו חרא משחקים בפס4.

קודם הם לפחות נתנו משחקי AAA/AA בפס4 גם אם הם לא בדיוק לטעמך ולטעמי.
ובחודש של יקאוזה קיבלנו שאריות בפס4.
אני אשחק ביקאוזה ואני שמח שקיבלנו אותו ואני ממש לא נגד זה שכל בעל פלייסטישן יקבל משחקים טובים.

אני פשוט חושב שלטובת כולנו עדיף לנו שנקבל משחקי פס4 טובים על חשבון משחקי פס3 טובים.

PlayGirl3

New member
כשקיבלת את יאקוזה 4 בפלוס

שבזמנו אגב היה שווה הרבה יותר כי הוא עלה ממש אחרי שהמשחק בכלל עלה לחנות הדיגיטלית, קיבלת ל-PS4 את Apotheon ואת Transistor, שאני בטוחה ששמחת לקבל.

אל תחפש הגיון במשחקי החודש. גם זה שחודשיים במקרה קיבלת משחקים שיותר קולעים לטעמך (למרות שאני לא חושבת שאי פעם תשחק ב-NBA או בטרופיקו) לא אומר בהכרח שסוני מתחילים להשקיע ב-PS4.

לא שמחתי לקבל את טרנזיסטור כי...

כבר קניתי אותו בהשקה שלו.וNBA לא לטעמי (אבל אני שמח שקיבלנו אותו כי זה כן שיפור זה AAA )

טרופיקו כן לטעמי ואני בהחלט הולך לשחק בו.

אני סה'כ לא רוצה שיהיה פה רולטה, של "חודש משחק פס 3 טוב" "חודש משחק פס4" טוב, זה הכל.

כי בשלב הזה עדיף להשקיע את כל האנרגיה בפס4.

אבל כבר דיברנו על זה, מבחינתך כל עוד את לא מקבלת 600 דולר מנימום מהפלוס הוא לא שווה.

כל הזמן אמרת "למה סוני לא מתייחסים לפס3" והנה קיבלנו יאקוזה 5 ואמרת שזה לא מספיק לך.

אז מה יוצא לנו מזה שהפס3 מקבל משחקים טובים? בעלי הפס3 לא מרוצים. בעלי הפס4 לא מרוצים.

היחידים שמרוויחים הם אנשים שיש להם את כל הפלטפורמות ובעוד שיש לי את כל פלטפורמות הפלייסטישן ואני יכול להרוויח ממשחקי פס3 אני מעדיף בשביל כולנו
שכל האנרגיה תושקע במשחקי פס4, בין השאר כדי שיהיו לאנשים כמוך שעוד לא שידרגו משחקים נורמלים לשחק כשאתם משדרגים.

אני מבין אותך שאת לא רואה שיפור בשירות ואת אומרת לא לחפש היגיון אבל בספטמבר נהיה יותר חכמים.אני עדיין בטוח במגמת השיפור.

הקטע זה שאני בטוח שאם היית מחדשת את הפלוס אפילו רק בשביל ההנחות הוא כבר היה שווה לך את המחיר שלו.

טיטנפול 2 מקבל בטא פתוחה בשישי הזה. לפס4/ONE

הבטא תהיה פתוחה לכולם לא צריך להירשם בשום אתר ולא להתחנן בנואשות למפתחות לבטא. כל מה שצריך לעשות זה לחפש את הבטא ביום שישי להוריד ולשחק.
הבטא לא תהיה זמינה למחשב.

אני מאוד שמח על הבטא הזו תמיד רציתי לנסות את טיטנפול ולשחק בבטא בלי לשלם זה כל מה שרציתי.

קינגדום הרטס 3 בדרך לNX ?

EB Games Australia שמו באתר שלהם גרסת NX עם מחיר לKH3 והורידו את הגרסה הזו אחרי זמן קצר.

סקוור תומכים חזק בNX אם יהיה למכשיר הזה את רוב הJRPGS של הדור הזה, פלוס יוקאי וואץ/רוב הJRPGS של הניידות הוא יהיה מכשיר פצצה לאוהבי משחקים יפנים.
http://www.nintendo-insider.com/2016/08/kingdom-hearts-3-rumoured-for-nintendo-nx/

PlayGirl3

New member
יחידת המתאבדים מגיעה ל-Injustice 2

טריילר חדש עם הארלי קווין ודדשוט.

הארלי נראית הרבה יותר מעניינת מאשר במשחק הראשון ודדשוט תוספת מפתיעה כיוון שהוא בדר"כ לא נלחם פנים אל פנים אבל נראה שגם לו יש מהלכים מעניינים.

אני מת על הארלי.

תמיד אהבתי אותה ואת הג'וקר הרבה יותר מאשר את באטמן.איזה כייף יהיה לקרוע איתה את באטמן למוות.

עכשיו ההתלבטות שלי היא רק בינה לסופר גיירל.הדבר היחיד שמבאס זה שלמרות שהגרפיקה הרבה יותר יפה, הארלי לא ממש דומה לעצמה במשחק הזה.

טריילר חדש ל Yooka-Laylee

גאד! נשבר לי הזה... מכל השוטרים האלה. סוף סוף משחק מהנינטייז.
הכי קרוב שנקבל למריו בפס4.

אמנם אמרתי שסוניק מאניה המשחק הכי מצופה שלי ל2017 אבל זה היה רק כל שכחתי לגמרי מיוקא.

יוקא מקום ראשון, אחכ סוניק מאניה אחכ פרסונה 5, אחכ הוריזון.

PlayGirl3

New member
RE7 טריילר חדש

מצטערת אבל זה פשוט נראה רע.
התאורה, הטקסטורות, המודלים... נראה ברמה של איזה רימאסטר של טומב ריידר 2.

נראה כמו איזה משחק אינדי מהפלוס

ואני אומר את זה כאחד שנהנה מהדמו. לפחות הם עובדים על רימיק של RE2 נקווה שהוא יהיה RE7 האמיתי בכל הנוגע לתקציב וערכי הפקה.

מישהו 2

New member
עפ"י הסרטון אני מסכים איתך

אבל נראה לי שהסרטון עושה עוול למשחק. הדמו הקצר שהם שחררו ל- PS4 ויזואלית נראה מרשים!

למעלה