במה שיחקתם השבוע? מישהו קנה את no mans sky ?

amithas190

New member
התחלתי את blackops3 , בינתיים שני השלבים הראשונים מעפנים

אני מקווה שמשהו יתפתח בקמפיין הזה... זה לא הקול אוף דיוטי שאני מכיר.
אי אפשר לקח נשק מאויבים שהרגת ! , יש רובוטים שמתים אחרי כמה צרורות ככה שאתה צריך לצאת מהמחסה לזמן ארוך מידי ואתה מת בקלות.
&nbsp
סאונד מעולה ונשקים שמורגשים טוב

מישהו 2

New member
הקמפיין של BO3 על הפנים

למעשה לא הצלחתי אפילו להחזיק בו את ה 5 דקות הראשונות כל כך מאכזב.
רק האונליין ממכר ושווה

רק sf5. אני מת לשחק lis או יאקוזה 5

אבל כמו שאמרתי בשבוע הקודם אני לא מצליח להגיע אליהם הפסקתי לספור כמה פעמים עשיתי ריסטארט לlis.

עכשיו סיימתי סשן של sf שהתחלתי ב1 בצהריים ואני רוצה לחשוב שמאוחר בלילה אשחק במשהו אחר.. אבל זה לא נראה ככה.מצב קשה

PlayGirl3

New member
אם אתה כל כך רוצה לשחק במשהו אחר תמחק את SF וזהו

אולי הפיתרון זה לא לחדש את הפלוס

נגמר לי באוקטובר. או לפחות לעשות הפסקה מהפלוס

במה את שיחקת השבוע ? :)

aaamar

New member
קניתי את no man's sky

קניתי את nms. בכנות. משחק אדיר אבל לא לכולם. מי שאוהב exploration וcrafting וכאלה, המשחק יהיה תפור עליו. אמנם במהלך כל המשחק תמיד יש אלמנט לחץ כלשהוא (נגיד הגעת לפלטה עם גשם חומצי כל הזמן כך שמדי פעם צריך למצוא מחסה כדי לחדש את ההגנה נגד חומציות של החליפה).

צריך להזהר מטורפים או מהרובוטים ששומרים על הפלנטה במידה ואתה פוגע ביצורים אחרים \ כורה יותר מדי משאבים בלי אבחנה, ואתה צריך למצוא דלק לחללית וגם לחליפה שלך. אבל עם כל הדברים הללו הוא מאד relaxed.

יש כל הזמן תחושה של התקדמות (משפרים ציוד, לומדים טכנולוגיות חדשות, לומדים עוד מילים בשפת הgek כך שאפשר לפתור חידות ולדבר עם סוחרים שונים ביותר קלות ולקבל בונוסים). אם נמאס לך מפלנטה מסויימת אפשר לעבור לאחרת. אפשר לסרוק בע"ח. צמחים לתת להם שמות (לא חייבים. יש שם דיפולטי שהמשחק יוצר) ולקבל על זה כסף. אפשר לשדרג את החללית ואת החליפה והציוד.

הבנתי שגם אפשר לעשות קרבות עם פיראטים בחלל (זה עוד לא יצא לי כי החלליות המשודרגות די יקרות והבנתי שלא כדאי לפני שיש לך חללית משודרגת)

יש לו פסקול מדהים ובכללי אתה יכול לטוס ברחבי הכוכב וכל הזמן לראות דברים חדשים. אני חייב לציין שהמנגנון שלהם שמייצר תוכן רנדומי עובד טוב. נכון שיש דברים שמזכירים אחד את השני. אבל בכללי זה עובד מאד יפה.

חשוב לציין שהמשחק לא מיועד למי שרוצה המון אקשן וקרבות, יש לך את הMULTITOOL שזה מעין כלי שמשמש לכריית משאבים, ירי וגם מטול רימונים. אבל כמעט ולא יצא לי להלחם במשחק הזה (אין להתכופף ולמצוא מחסה, אין STEALTH וכאלה, כי גם אין כל כך מול מי לעשות את זה מלבד טורפים פה ושם, והSENTINELS שהם הרובוטים ששומרים על הפלנטה),

אם תוקפים את הרובוטים (הSENTINELS), או אם הם רואים שעשית משהו לא בסדר, יש מנגנון שדומה לGTA כך שככל שדרגת המסוכנות שלך עולה כך יגיעו רובוטים יותר חזקים ובכמויות יותר גדולות (בGTA אלו שוטרים בשלב ראשון, אחרי זה ימ"מ , אחרי זה צבא וכו')

מבחינת ביקורות יש לו ביקורות מאד קוטביות, וזה בגלל שהציפיות מהמשחק היו מטורפות (בטח למשחק שהוא בשורה התחתונה משחק INDIE שפותח ע"י צוות לא גדול) וגם לא מעט אנשים קנו את המשחק בלי לדעת לאיפה הם נכנסים, כי נדיר שיכול להיות משחק שיקלע לטעם של כולם ויעשה את זה בצורה טובה.

בכללי משחק מעולה ואני כמעט שלא קונה משחקים במחיר מלא. במקרה הזה הוא שווה כל דולר.

כן. זה בהחלט נראה שאין אקשן וקרבות זה הבאסה.

אני אוהב קראפטינג אבל אם אין הרבה קרבות ויצורים תוקפנים שיכריחו אותי לעשות קרפטינג אז מה הטעם? רק בשביל לטוס מהר יותר?

שמח שאתה נהנה מהמשחק. אני קיוויתי שהמשטרה הגלקסית תהיה הרבה יותר תוקפנית ותציק לנו על כל דבר קטן כדי למלא את הצורך הזה בקרבות ואקשן וקיוויתי שיהיו לנו המון מרדפים איתה בחלל ושנהיה חייבים תמיד לשדרג כדי לעמוד בקצב איתם.

חבל שזה לא קרה.

V Has Come To

New member
Deus Ex: Mankind Divided זמין כבר בכמה מהחנויות בארץ...

אני אחכה לביקורות אבל אני תמיד מבסוט על מכירה לפני ההשקה הרשמית...

רק במרכז בטח...

עד שאזמין אותו זה איזה 4 ימים עד שיגיע בדואר.

מבאס.כי אם הייתי יכול ללכת הביתה ולשחק הייתי קונה.

V Has Come To

New member
הסניף הכי דרומי של אנג'ויסטיק הוא באשדוד...

קח חבר או עדיף חברה סעו לקנות את המשחק ובדרך חזרה תאכלו באיזה מסעדת דרכים טובה...

V Has Come To

New member
אז בכלל טוב...

יש הערב את האירוע ההשקה של המשחק בסניף של ראשון...

מישהו 2

New member
התחדשתי

עלה לי 230 ש"ח עותק DAY 1 בחנות גיימינג בישראל. נפלא. אני כבר לא צריך לקנות דיגיטליים כמעט.
ביקורת בקרוב

&nbsp
&nbsp

כבנימאט, פורע חוק שכמוך! שיחקת בקודם?

תמידאתה משיג משחקים לפני ההשקות הרשמיות.
לי ממש מדגדג להשיג את המשחק לפני ההשקה הרשמית ואני דווקא יכול לעשות את זה. אבל לא רוצה לשחק משחק כזה בלי הפאץ של היום הראשון.

מישהו 2

New member
זה דווקא הוריד לי איזה פאצ' של 3 ג'יגה

לא יודע אם בהשקה הרשמית אולי יהיה אחד נוסף.. יכול להיות תקופה יבשה פשוט והחופשה שלי בקרוב תגמר

למעלה