אז מה שיחקתם/שיחקתן השבוע?

amithas190

New member
סיימתי את mgs

המשחק מסתיים בלי לסגור את הקצוות האחרונים , ואת המשימה שסוגרת אותם-מספר 51 ,איאפשר לעשות -אלא לראות סרטון מעפן ביוטיוב.
&nbsp
לא הבנתי למה הורידו את המשימה הזו.

הכי מצחיק ממה שהבנתי לגבי MGS5.

זה שאת כל העלילה והסרטונים שכן יש בו, אנשים כבר ראו מהטריילרים ברשת.
זה עדיין משחק שאני אשחק בו אחרי שאני אתחיל לפנות קצת משחקים מהבקלוג שלי.

אז מה החלטת? מה המשחק הבא שלך?

amithas190

New member
הזאב שבינינו מגיע בדואר , וההרחבה של הוויצ'ר יוצאת ב 31 למאי

ונראה אם מישהו מוכן להחליף איתי את mgs תמורת משהו מעניין

SF5,Uncharted 4 שובל נייט וכמעט התחלתי את ביונטה עוד פעם.

אורלי עשתה לי חשק
בסוף לא היה לי זמן לביונטה.

Uncharted 4 - אני בפרק 7. (מה, evil ביקש ממני למשוך את החוויה)
פשוט פצצה,את כל מה שיש לי לומר על המשחק המדהים הזה, כבר אמרתי בשרשורים האחרים, אני רק יכול להגיד שבGAF אומרים שמי שהגיע לפרק הזה לא חווה כלום עדיין ואני כבר נפלתי מהכיסא. מי שרוצה לדסקס על המשחק עד החלק הזה בכייף, רק סמנו ספוילרים :)

SF5- כרגיל שמתי סרטון שלי, אבל נגד שחקן KEN די טוב. הכרתי ברשת איזה שחקן על ישראלי בסטריט פייטר והוא הולך קצת לאמן אותי (אני מקווה)

אני רוצה השבוע לעבוד קשה על הv רוורסלים שלי.

V רוורסל זה מהלך שאתה יכול לבצע בSF5 כשדוחקים אותך לקצה הפינה במסך
ואין לך לאן לזוז אז הV רוורסל מוציא אותך מהפינה ונותן לך מרווח נשימה.

הבעיה שזה די קשה לי לבצע אותו ואפילו שחקנים אלופים לא משתמשים בו הרבה, אז מתכוון להתאמן קשה השבת.

שובל נייט: כמובן שuncharted 4 עשה לי חשק למשחק פלטפורמה אמיתי
(ולא R@C זה לא משחק פלטפורמה מצטער, זה משחק אקשן)
אז שובל נייט האגדי שוב, מתקדם ונהנה מכל שניה, איזה משחק מדהים זה אלוהים.
כל כך טוב!

PlayGirl3

New member
אין לך דחיית סיפוקים אתה

כמעט התחלת את ביונטה?

סיימת כבר את דיג'ימון, LiS, R&C, בורדרלנדס ומי יודע כמה עוד משחקים שהתחלת ועזבת אחרי רבע שעה שאתה חוזר לזבל האוברייטד הזה?

חחחחח :) את לא הוגנת כלפי. את יודעת שדיג'ימון וSF5 יצאו

באותו החודש? :) זו היתה טעות לקנות את דיגימון באותו חודש שיש SF5 חדש או את R@C די קרוב כשיש Uncharted חדש, אבל את יודעת איך זה, אחרי שאני מסיים עם Un4.

יש לי המון משחקים טובים לחזור אליהם הם :) להגנתי אני יכול להגיד שיש לי זיכרון טוב ברמה יוצאת דופן, אז בניגוד ל99% מהגיימרים שיעזבו משחק באמצע וישכחו הכל, אני זוכר בדיוק איפה הייתי :)

נ.ב אל תדאגי יהיה לנו שרשור Life is strange אני לא שכחתי את זה אני רק אסיים עם UN4.

eran_le

New member
איך Uncharted יחסית ל TLOU מבחינת אינטראקטיביות?

בהמשך לדיון למטה (נהיה שרשור ארוך...) - את Uncharted הקודמים (שיחקתי ב 3 ו 2) די אהבתי אבל לא עפתי מהכסא כי למרות שהם היו מרשימים מבחינה ויזואלית, זה נתן לי תחושה של סרט אינטראקטיבי ופחות מדי משחק. את TLOU אהבת אם זכור לי נכון. משום מה לי זה היה אחד המשחקים החזקים בשנים האחרונות, למרות שהוא לא שונה מהותית מ Uncharted. הרגשתי הרבה יותר מחובר וחלק מהמשחק. לדעתך Uncharted החדש חזק כמו TLOU במבחינת הסיפור והחיבור לשחקן?

גם Uncharted 4 זה מאוד סרט אינטרקטיבי, אבל אחד ממש טוב

אני מרגיש הכי מחובר לקאסט יותר מאי פעם :) יש פה המון דגש על סיפור. המון סרטונים
המון דיאלוגים המון שיחות, והמון פארקור יש מצב שuncharted 4 עדיין ירגיש לך יותר סרט ממשחק.אני לא יכול להעיד בשלמות כי לא סיימתי אותו עדיין.

אני מתאר לעצמי שאולי הפארקור מרגיש לך אוטומטי מדי ואולי בגלל שTLOU היה יותר "התגנבות" וגיימפלי הרגשת יותר פעיל שם.

מה שאני יכול להגיד שיש פה את הפארקור הכי טוב בסדרה.

אני יכול להגיד שנקשרתי לדמויות את דרייק אני כבר מכיר ואוהב והוא הכי מצחיק כאן מתמיד עם כל הערות המצחיקות שלו על כל דבר,אבל גם דמויות המשנה
החדשות/ישנות אני יותר מחובר כאן עלילתית הכתיבה של הדיאלוגים מעולה.
הבעות הפנים מדהימות, הרגש שהדמויות מצליחות להעביר בסרטונים, מטורף.

אני יכול להגיד כבר מעכשיו שאני יודע שבשבילי זה לא יהיה משחק שמתעלה על the last of us. פשוט כי אהבתי את אלי, ואין פה דמות שיש לי אליה חיבור כזה.

אז קשה לי להגיד אם תתחבר או לא, מה שאני כן יכול להגיד יש פה המון, המון השראה מTHE LAST OF US הסביבה יותר אינטרקטיבית וכו'.

אבל שוב, אני לא יודע אם כדאי לצפות למשחק שתתחבר אליו כמו the last of us.
זה משחק שונה, והוא יותר דומה לקודמים מאשר לthe last of us.

eran_le

New member
חוץ מזה, אני מנסה להשלים סוף סוף את המכשף

כמות התוכן במשחקים האלה בלתי נגמרת... אני גם נוטה לאבד את הסיפור כי אני קופץ ממשימה למשימה ומשחק בשעות בהן כבר קשה לי לקרוא את הספרות שבתוך המשחק.
באופן כללי משחק מצויין ואני נהנה אבל קצת פחות התחברתי אליו מ Skyrim למשל.

PlayGirl3

New member
פלטינום בביונטה והתחלתי Alice: Madness Returns

הגעתי שוב למסקנה שכבר הייתה ידועה לי, שאני לא מתה על PlatinumGames.
מלבד מערכת הקרב שוב דבר במשחק הזה לא ממש טוב. כנראה שזה באמת הדבר היחיד שהם יודעים לעשות. אם Nier החדש יהיה דומה לזה, אני כבר מוותרת מראש.

התחלתי את אליס מה-DLC שהוא בעצם המשחק המקורי American McGee's Alice.
וואו, ככה באמת משחקים היו לפני 15 שנה? זה פשוט זוועה. הסיפור והאווירה נחמדים ואפשר עוד איכשהו להתגבר על הגרפיקה שממש לא עומדת במבחן הזמן אבל השליטה היא כמו לנסות לשחק עם הדואלשוק משחק שאמור להיות משוחק עם מקלדת ועכבר (כי זה מה שזה). צריך לשמור לפני ואחרי כל קפיצה כי אי אפשר לדעת מתי יבוא לאליס להשתגע ולהתחיל לרוץ הצידה בלי שמבקשים ממנה. יש שם גם מלא באגים שתוקעים את הקונסולה אחרי סצינות או פעולות אוטומטיות. מאוד מעצבן. אני זוכרת שמתישהו לפני הרבה שנים התחלתי לשחק בו על המחשב ופרשתי די מהר, לא זוכרת אם זה כי הוא היה רע גם לזמנו או כי הוא פשוט מאוד לא ברור... בכל מקרה, לפחות הוא די קצר אז סיימתי אותו כדי שיהיה לי את הרקע למשחק השני.
סיימתי את השלב הראשון ובינתיים הוא די כיפי. אפילו קצת מסקרן אותי לראות מה אליס תגלה בסוף.

תמיד רציתי לשחק באליס Madness Returns אבל

תמיד אמרו לי לא לשחק בו כי הוא חוזר על עצמו בגיימפלי וממצה את עצמו מהר מאוד בלי גיוון.

נראה לי משחק טריפי ופסיכודלי וכייפי, בנוגע לאליס 1 גם לי זה קרה איתו על המחשב.
זה היה גרוע.

אם כבר מדברים על שליטות גרועות. החלטתי שאני חייב לחזור לKH1ֹ+2 לפני שאני מתחיל את KH3 השליטה שופרה בגרסת הPS3,לא?

PlayGirl3

New member
דווקא שמעתי עליו הרבה דברים טובים ובינתיים הוא אחלה

אני בתחילת פרק 3 (מתוך 5) ועד עכשיו דווקא לא מרגיש בכלל שהמשחק חוזר על עצמו. יש קטעי פלטפורמה טובים וכל אויב דורש אסטרטגיה שונה ושימוש בכלי נשק שונים ולא סתם להניף את הסכין כל הזמן. כשיש קרבות עם כמה סוגים שונים של אויבים זה אפילו קצת מאתגר. הסביבות ממש יפות וצבעוניות.

לגבי KH, אני לא בטוחה למה אתה מתכוון כי ל-KH יש חוקי פיזיקה קצת שונים מהעולם האמיתי. לי לא הייתה בעיה עם זה. לא זוכרת כבר איך השליטה ב-ps2 הרגישה, עבר יותר מדי זמן.
אני גם צריכה מתישהו לחזור לראשון וגם להשיג את השני. למה הם לא יצאו גם דיגיטלית?

ממה. שאני זוכר התלונות על אליס היו.

1.שהסיפור מעפן ולא קיים
2. שיש יותר מדי חפצים לאסוף (דמאט, זה משחק פלטפורמה מה הם ציפו לעשות בו?)
3. שהוא ארוך מדי.
4. שהחידות שלו גרועות.

לאור מה שאת אומרת זה רק מחזק לי את התחושה שבזמן שהוא יצא לאנשים לא היה כוח למשחק פלטפורמה טוב, אז הם ניסו לחפש פגמים בכוח.

זה בסדר גמור לא לאהוב פלטפורמה אבל להתלונן שיש הרבה collectibles במשחק פלטפורמה זה כמו להתלונן, שיש הרבה נהיגה במשחקי עולם פתוח/הרבה ירי.

בכלל אמריקן מק'גי יוצר המשחק הוא אדם מיוחד לדעתי. כל המשחקים שלו מאז דום 2 הם מוזרים אש, אבל הוא ניסה לעשות משחקים מיוחדים.

אני זוכר שהוא רצה לעשות גרסה כזו גם לכיפה אדומה והקוסם מארץ עוז, חבל שהמשחקים לא הצליחו, כי תמיד רציתי לראות מה הוא יעשה עם פיטר פן.

בנוגע לKH הניסוח שלי שם היה על הפנים. התכוונתי למצלמה, לא לשליטה.
למרות שאם אין לך תלונות על המשחקים, אז הם בטח בסדר, בPS2 המצלמה עשתה לי סיוטים.
(לא יותר סיוטים ממה שעשתה הGummi Ship אבל את יודעת, קרוב)

PlayGirl3

New member
נשמע כאילו מי שדיברת איתו לא שיחק באותו משחק

1. יש סיפור ויחסית למשחק פלטפורמה הוא דווקא מעניין. אליס מנסה להבין איך פרצה השריפה שהרגה את המשפחה שלה בזמן שכולם בבית ישנו וההזיות שלה על ארץ הפלאות עוזרות לה להתמודד עם המציאות ולהגיע לאמת.
2. נכון, יש הרבה collectibles. אז מה? חוץ ממי שרוצה את הפלטינום, לא אמור להיות יותר מדי אכפת מהם. למרות שהרבה מהם ממש נחמדים, הם פותחים זכרונות של אליס מאנשים שונים וככה לומדים עליהם יותר. גם כיף לנסות למצוא את כל האזורים הסודיים שהם מוסתרים בהם ולהבין איך מגיעים אליהם.
3. 5 פרקים זה ארוך מדי? אני חושבת שאפשר לסיים את המשחק ב-10-15 שעות.
4. איזה חידות?

זאת לא איזו יצירת מופת, אבל זה משחק כיפי עם אווירה שונה ממה שאנחנו רגילים והוא עשוי טוב.

כן, הגאמי שיפ זה גם הסיוט שלי ב-KH הראשון...
המצלמה היא אותה מצלמה אבל עכשיו אתה יכול לשלוט בה עם הסטיק מה שפותר הרבה בעיות.

חחח יש מצב שלגבי החידות לא זכרתי נכון

אבל אני די סגור על זה שכולם אמרו תמיד שהעלילה לא קיימת, כנראה העלילה סוריאליסטית ומוזרה והאנשים לא הסתדרו עם זה כל כך :)
2. לטעמי האישית מי שלא אוסף את כל הcollectibles מפסיד את כל המשחק אז אני בעד האיסוף. מזכיר את המקרה של שרוני שתהה למה לו לאסוף את כל הכוכבים במריו.

לגבי האורך אני חושב שבגלל שלאנשים רבים הוא הרגיש רפטטיבי אז הוא הרגיש ארוך מדי ונמרח.

אלה דברים שנחרטו לי בזיכרון כי גם אנשים בארץ אמרו לי את זה וגם בפורומים בחוץ לארץ וגם סתם אנשים שהם בכלל לא גיימרים רצינים שהעבירו עליו סיבוב :)

אז היה נדמה שזו דעת הרוב לגביו, לא שהרוב תמיד צודק, אז זה לא חשוב.

למעלה