OFF- נטפליקס "הישראלי" מישהו ניסה? חושב לנסות?

OFF- נטפליקס "הישראלי" מישהו ניסה? חושב לנסות?

אז אממ מי שלא יודע נטפליקס "הגיעה" לישראל. בלי תמיכה בעברית, בלי חצי מהתכנים הכי טובים שלהם. ובלי שום תוכן ישראלי מקומי (מן הסתם הרי זה הקלף היחיד שיש לhot וייס נגד דברים כמו נטפליקס)

בעצם הדבר היחיד שעומד לזכות נטפליקס "הישראלי" כרגע כמו שאני רואה את זה, זה מחיר זול.

יש מישהו שהתנסה בזה ויכול לשתף ברשמים? לי לא איכפת שאין כתוביות בעברית
אבל כן מאוד חשוב לי שיהיה לפחות כתוביות באנגלית הדיבור האמריקאי הוא לרוב
מהיר מדי בשבילי ולכן חשוב לי שיהיה לי סוג כלשהו של כתוביות בסדרות שלהם.
הם לא מדברים ברור.

שמעתי שיש כתוביות בערבית אבל זה לא כזה אטרקטיבי.

ולסיום שאלה.

מה נטפליקס צריכה לעשות בשירות הישראלי כדי לגרום לכם להעיף את ייס/הוט מהבית? והאם זה בכלל משהו שתשקלו לעשות ? (לי יש הרגשה שהרוב יבחרו להשאיר אותם בבית בכל מקרה)

אבל מה נטפליקס צריכה לעשות כדי להפוך להיות הgo to שלנו, בקשר לטלווזיה?

V Has Come To

New member
אני נרשמתי מהיום הראשון שזה נפתח לישראל..

לא דווקא כי כלכך הייתי חם על השירות שלהם אלא יותר בגלל הסקרנות של לבדוק את זה כי אני תמיד רוצה להיות מעודכן במה שחדש בעולם התוכן...
בוא נתעלם מהעובדה שאין כתוביות בעברית כי אמרת שזה לא אכפת לך ואני אגיד לך על שאר הדברים ותחליט אם זה שווה לך או לא...
מבחינת תוכן שזמין לנו כישראלים לדעתי המבחר כרגע מאכזב..גם מבחינת הסרטים וגם הסדרות..למרות שמצאתי שם כמה פנינים כמו "master of none" סרטים דוקומנטרים ומופעי סטנדאפ. אם תגיד לי שם של סדרה או סרט מסויים אני יכול לבדוק אם הוא קיים שם.
אני חושב שלכמעט כל סרט או סדרה שראיתי שם יש אפשרויות של כתוביות גם באנגלית אבל לפעמים אלו כתוביות לכבדי שמיעה שזה לרוב בסדר אבל לפעמים זה קצת מעצבן כי הכתוביות האלו לא רק מתרגמות את מה שהדמויות מדברות אלא גם מוסיפות תיאור של מה שקורה ברקע. נגיד אם יש רעש של דלת נסגרת כתוב בכתוביות "דלת נסגרת"..כמו שאמרתי זה קצת מעצבן אבל בסוף מתרגלים לזה ומתעלמים מזה ולפעמים יש אפשרות גם לבחור בכתוביות רגילות שזה עדיף כמובן למי שלא כבד שמיעה...
מבחינת הממשק..הוא פשוט מעולה..פשוט ונקי ואם יש לך אינטרנט ממש מהיר הכל עובד סופר חלק ובלי שום תקיעות גם באיכויות הכי גבוהות...

סבבה :) תודה רבה

נשמע שווה לדעתי. אני כבר רגיל ליפול לפעמים על כתוביות כמו שתיארת אבל זה אכן לא אידאלי.

מישהו 2

New member
ממה שהבנתי

עדיף לתת לשירות הזה עוד שנה שנתיים להתבסס קצת עם התמיכה הישראלית.
אבל בכל אופן החודש הראשון הוא בחינם ככה שאתה יכול לבדוק בעצמך.

לגבי ה-הוט/יס... נטפליקס לעולם לא תחליף את הטלוויזיה הישראלית. אבל יש כבר תחליף חינמי שמלא אנשים כבר משתמשים ומרוצים ממנו, זה נקרא "קודי" ואני לא יודע עד כמה זה חוקי להרחיב עליו, אבל תרגיש חופשי לגגל את המילה בגוגל

V Has Come To

New member
אם אנחנו נכנסים לתחום הפיראטי...

אני לא חושב שיש אף פלטפורמה בתשלום או חוקית שיכולה להתחרות בפיראטיות...
נגיד הסדרה שכתבתי שאהבתי בנטפליקס - מאסטר אוף נון יכולתי כבר להוריד בטורנט באיכות הכי גבוה ולהוסיף גם כתוביות בעברית שהורדתי מאחד מאתרי הכתוביות הישראלים עוד לפני שנטפליקס פתחו את השירות שלהם בארץ...
אבל יש אנשים שבכל זאת רוצים לשמור על מצפון נקי ולעשות הכל חוקי ושנטפליקס תעבוד כמן שצריך בארץ לדעתי זה אחלה פתרון בשבילם שעדיף על חברת הכבלים\לווין...

voguemaster

New member
הכי קרובים כרגע הם

סלקום TV ושירות ה-VOC של VONETIZE שחלק מכירים אותו בתור אפליקציה לטלוויזיות סמסונג חכמות.
בעיקרון באלו יש סרטים, סדרות והכל עם תרגומים והכל חוקי כמובן. כמובן שבערוץ הפיראטי תמיד אפשר להשיג דברים שאין שם אבל בכללי זה פיתרון חלק שעובד היטב ומספק את הסחורה במחיר הרבה יותר נמוך מהוט ו-YES.

עטלפוני

New member
אני מאוד מרוצה מהשירות

אני משתמש בנטפליקס כבר די הרבה זמן דרך VPN, ואין לי כבלים/יס מאז 2008. ת'כלס אני לא חושב שצריך יס/כבלים אלא אם יש צורך בשידורי ספורט או חייבים תרגום עברי. גם הילדה מרוצה מאוד מהמבחר הגדול של סדרות ילדים שיש שם. יחד עם הולו זה נותן פיתרון מושלם לצרכי הטלוויזיה שלנו בעלות של כ 80 שקלים.
&nbsp
אם עשית מנוי נטפליקס, אני מציע לבדוק את unblock-us.com, זה שירות DNS שמאפשר לקפוץ (בין היתר) בין כל המדינות של נטפליקס. בניגוד למה שחושבים אין נטפליקס אולטימטיבי, ולכל מדינה יש את התכנים שלה (ארה"ב זו התחלה טובה אבל גם אנגליה, ספרד והמדינות הסקנדינביות טובות). אפשר להשתמש באותו יוזר בכל המדינות.

אתה משתמש באקסבוקס כדי לגשת לשירות נכון?

אני אנסה את את הנטפליקס הזה.

עטלפוני

New member
בעיקר, כן

אבל לעיתים גם מהטאבלט/טלפון לפי הצורך. בעבר צפיתי דרך מחשב מדיה, אבל העפתי אותו מאז הוואן.

voguemaster

New member
מבחינתי יש בו בעיה גדולה - אין משחקי הכס

הרי הם בריב עם HBO וכו'... זה קצת בעייתי לי

V Has Come To

New member
תכלס...

HBO עושים את הסדרות הכי איכותיות לדעתי...אבל בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי בשאר הרשתות וגם הן מצליחות להוציא דברים לא רעים בכלל...

CallMeCavanaugh

New member
זה לא ריב

HBO לא נותנים לאף ספק את התכנים שלהם. מי שרוצה לצרוך את התכנים שלהם צריך להשתמש באפליקציה שלהם שמותנית ברכישת מנוי לערוץ. הדרך החוקית היחידה לצרוך תכנים שלהם בזמן אמת בארץ היא לעשות מנוי על יס.

למעלה