game news babe

שמועות, ניחושים, הכחשות, תככים ומזימות בקשר לPS PLUS.

טוב, מועד משחקי הפלוס מתקרב אלינו. זה זמן למשחק ניחושים ושמועות.
רבים הימרו שCrypt of the Necrodancer יהיה אחד ממשחקי החודש לPS4 עד שהמפתח שלו הכחיש את זה.מה שמשאיר סיכוי (קלוש!) למשחק AAA החודש.

יש גם שמעות עקשניות שהריימיק של רזידנט איוול 1 יהיה המשחק החינמי של החודש, שזה ממש יבאס אותי כי כבר יש לי אותו.

שמענו גם על אפשרות של Shovel Knight שזה גם ממש יבאס אותי כי יש לי גם אותו. גם Not a hero היה בשמועות. וגם מטאל סלוג 3.
(אני ממש ממש אשמח אם זה מטאל סלוג 3) כי התכוונתי לקנות אותו גם ככה החודש, ואם הוא יהיה בחינם אני אשמח לחסוך את הכסף כי אני חייב לחדש את הפלוס החודש.

אם נפנטז על משחק AAA מה אתם רוצים שיהיה?

גיימפלי פשוט מדהים מפיינל פנטזי 15.

WOW.
גיימפלי ההתגנבות נראה ממש מגניב יחסית לזה שזה משחק JRPG. הקרבות נראים מדהים, ממש מרגישים איך הדמו היה גרסת אלפא/בטא לעומת הדבר האמיתי.

הקטע עם המכונת יריה היה פגז וקסם האש של נוקטיס, נראה מטריף עם כל הפיצוצים שהוא עשה.

נקבל את תאריך היציאה בסוף מרץ.

10 המשחקים שGT הכי מצפים להם השנה. (רשימה מטורפת)

הרשימה שלהם פשוט מראה איזו שנה חזקה הולכת להיות לנו. 8 משחקים מהמשחקים שברשימה הם must have לדעתי. אני גם חושב שהם הלכו על בחירה נורא מענינת למקום הראשון, ואני יכול להבין מאוד את הבהחירה שלהם. הם רק גרמו לי לשים לב לזה שיש יותר מ8 משחקים שאני רוצה השנה, חולני.

כמה משחקים אתם הולכים לקנות מהעשריה הזו? לא חייב בהשקה כמובן.

PlayGirl3

New member
מסכימה עם השלשה הראשונה

אני חושבת שגם בשבילי אלה המשחקים המצופים באותו סדר ואחריהם הוריזון.

מישהו 2

New member
איזה משחקים אני לא הולך לקנות - יותר קל

והתשובה לשאלה הזאת זה זלדה, dark souls 3 וסטריט פייטר ואולי גם על פרסונה אני אדלג.
&nbsp
וגם בקשר אליהם אני לא בטוח ב- 100% שאני לא אקנה חח
&nbsp

אני חושב שסטריט פייטר 5 הוא ממש בשבילך ואולי אשכנע אותך.

קפקום כבר הודיעו שSF5 יהיה משחק המכות הכי נגיש שהם אי פעם יצרו כי הם רוצים להגיע לפופלאריות של משחקים כמו League of Legends.

הם אמרו שלאורך השנים הם בדקו מה מרתיע אנשים חדשים להיכנס לסדרה והם גילו
שרוב השחקנים שהיו מעוניניים לשחק לא תמיד מצליחים לבצע את המהלכים שהם מתכננים וזה מתסכל אותם (משהו שהתלוננת עליו לא פעם)

אז אמרו שהכול יעבור פישוט וכל קומבו יהיה קל יותר לביצוע גם אם זה יגרום לשחקנים המקצוענים בליגות הגדולות להרים גבה.

חוץ מזה הם אמרו שהם יעשו "ליגות" זאת אומרת אתה כבר לא תוכל לשחק אונליין
נגד שחקן שהוא טוב ממך פי כמה וכמה וגם לא נגד שחקנים חלשים ממך.
אתה תוכל לשחק ברשת רק נגד אנשים שהם ברמה שלך.
ככה לא יהיה שאנחנו משחקים נגד אנשים שגדולים עלינו בכמה לבלים ומתסכלים אותנו.

בנוגע לדארק סולס 3 גם אני לא מתכוון לקנות אותו :)

מישהו 2

New member
אמרת את כל הדברים הנכונים

בסדר. אני אחכה שהוא יצא, ניתן קצת להייפ שלו לחלוף ואז אני אגבש דיעה לגביו

PlayGirl3

New member
האם נראה בדור הזה Wild Arms חדש?

למי שלא מכיר, מדובר בסדרת jRPG מדור הפלייסטיישן 1 ו-2 שהיו לה 4 כותרים. המיוחד בה, שבניגוד לרוב הסדרות (לא רק מהז'אנר הזה) היא לא מתרחשת בעולם פנטזיה או עולם עתידני אלא בעולם סטייל המערב הפרוע. בשני הראשונים לא שיחקתי אבל השלישי היה מוצלח במיוחד והוא מגיע בקרוב ל-PS4.

לא מזמן התקיים כנס 20 שנה לסדרה וכל היוצרים נפגשו ועשו סוג של טיזינג למשחק חדש...
http://gematsu.com/2016/01/wild-arms-creator-teases-20th-anniversary-meeting

שמע ישראל, הלוואי.

האיינסידר הכי אמין של סוני אמר שהם עובדים על JRPG ברמה של פיינל פנטזי אבל אחרי החשיפה של ני נו קוני 2 זה די נראה שקוף שהוא התכוון אליו.

הלוואי שזה wild arms.

PlayGirl3

New member
לא סביר לדעתי שהם השוו אותו לפיינל פנטזי

באמת יותר הגיוני שדובר על ני נו קוני.

WA הוא יותר ברמה של משחקי טיילס, או לפחות ככה זה היה פעם, ולא נראה לי שיעשו לו מייקאובר יותר מדי קיצוני. אני בכל מקרה ממש אשמח ל-WA חדש באיכות של משחקי טיילס החדשים.

אגב אותו אייניסדר באמת אישר ש...

DQ11 מגיע ב2018 למערב :(
הוא אמר שסקוור שוקלים ברצינות להוציא אותו בו זמנית ב2017 גם במערב וגם ביפן
אבל שזה לא נראה לו מעשי.
אוף :((
לפחות אנחנו נהיה בגן עדן של JRPGS עד אז.

ותלוי לאיזה טיילס את מתכוונת כי WA לא היה ברמה של ווספריה וסימפוניה
(אני מדבר מבחינת רמת הפקה נטו ותקציב לא טעם אישי :)

אבל הוא כן ברמה של הטיילס של הPS3 ואביס, שזה באמת משחקים עם תקציב נמוך. משחקי AA לעומת וספריה ופפ15 וסימפוניה שזה כבר באמת AAA.

PlayGirl3

New member
התכוונתי למקבילים מימי ה-PS2 כמובן

כמו לג'נדיה ואביס.
גם ב-WA היו משחקים עם ערכי הפקה ברמות שונות. החמישי סבל כל כך מ-4 שהיה נפילה ולא מכר שכבר לא עשו לו קטעי אנימציה, הכל היה במנוע של ה-in-game.

זה רשמי הרימאסטר של וולקריה קרוניקלס במערב וגם....

מידע חדש ומרתק על פיינל פנטזי 15. סקוור אומרים שהערים יהיו כל כך ענקיות שיהיו מספר בתי קפה בכל עיר המון פארקים בנינים וכו'.תבר

המידע היותר עסיסי ומרתק הוא שסקוור אמרו שהיה להם המון מה להציע למי שמחפש אתגר אמיתי.

מסתבר שהם מיישמים במשחק לא פחות משלושה מצבים שונים למערכת הקרב.
כלומר שלוש דרכים שונות לשחק במשחק. יהיה למערכת קרב מצב שמיועד לאנשים שאוהבים משחקי אקשן והוא יהיה לא רק מאתגר בהרבה הוא יסתמך על רפלקסים וסקיל, סקוור אמרו שבקרוב הם ידברו על המצבים האלה ושהם נעשו במיוחד לאור הפיידבק על מערכת הקרב של פפ15. יהיה מעניין.
וולקריה קרוניקלס יגיע באביב לפס4 דיגטלית ופיזית ויעלה 29 דולר.

11 דקות מדהימות של יאקוזה 6. מי בכה שאין אקסקלוסיבים?

גיימפלי מדהים של יאקוזה 6 הגיע לרשת. 11 דקות של גיימפלי נהדר.
האיכות אמנם בעיתית (רק 360P אלוהים ישמור)

הקרבות נראים כל כך ברוטאלים ומספקים, פשוט תענוג עם כל הדם.
סוף סוף משחק חדש שמספק הקלה לitch שיש לי למשחק שגורם לך להרגיש חלק מסרט קונג פו.

העיר נראת שוקקת חיים ממש.

עכשיו, תמיד יש את אלה שמתלוננים שאין אקסקלוסיבים ואין משחקים שווים לPS4.
אז באמת בלי לעקוץ אף אחד אישית (כי אני באמת לא מתכוון לעקוץ או לזלזל)

מי שרואה משחק ברמה כזו בלעדי לפס4 ופוסל אותו רק כי הוא מגיע מסטודיו יפני ולא מסטודיו מערבי, אז הפסד שלו לגמרי.

מציע לאנשים לצאת קצת מהcomfort zone שלהם ולנסות חוויות חדשות, אל תחמיצו את המשחק הזה כשהוא יוצא.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1hNuB756MxU

אני כל כך בהייפ על זה אורלי את לא מבינה כמה.

אמן רק שתהיה לזה עלילה כלשהי ושזה לא יהיה משחק מעפן לco op ומולטיפלייר. אני אשכרה סופר את השעות לחשיפה.

PlayGirl3

New member
הוא כולל קו-אופ ומולטיפלייר

זה כבר ודאי לפי רשימת הגביעים שדלפה. יש כמובן קמפיין ואפשר לשחק סולו אבל הוא גם בטח ירגיש זול כמו במשחקים הקודמים שלהם.

גם נודע עכשיו שהוא יוצא גם ל-PS360.

אין co op מקומי איזה דפוק זה.

הטריילר לא היה משהו בכלל. בקיצור קונים את זה שזה יעלה 10 דולר. הפנים של הצבים ממש מכוערים נוסף לכל.

PlayGirl3

New member
אוהבים את הסדרה הירוז? אוהבים ביושוק? פורטל?

קבלו משחק שמשלב את כל השלושה ויוצא היום.

המשחק הוא סיפור צד לסדרת הטלויזיה Heroes Reborn שבדיוק הסתיימה (סדרה פח שהיא המשך של Heroes, הפח המקורי), אבל המשחק נראה דווקא מעניין. כמו שתוכלו לראות בטריילר המפתחים לקחו השראה רבה (שלא לומר העתיקו) מביושוק ופורטל.

למעלה