בדרך כלל אני לא מחסידי ה"ההפקה מתערבת" אבל הפעם זה כל כך

בדרך כלל אני לא מחסידי ה"ההפקה מתערבת" אבל הפעם זה כל כך

בוטה ושקוף שאפילו אני שמנסה להעלים עין בדרך כלל- מרגיש שכבר אין טעם לצפיה. והנה מצעד התערבות ההפקה [הלא שלם]: ישראל בסכנת הדחה? מערבבים שבטים; ליטל בסכנת הדחה? הפלא ופלא! מערבבים שבטים! בשבטים החדשים- שבט אנטינג צד ביעילות את פליטי קפרה סמיון ועידו. שום הפתעות, שום שפנים. שניהם עפים, וחבריהם עידן וירדן נשארים במיעוט. רגב בסכנת הדחה? מי היה מאמין! שבט אנטינג מקבלים כוח להציל מהדחה, מעניין את מי הם יצילו! [לא שסמיון ועידו זכו לאיזה התערבות שמימית כמובן]. כמובן שבשלב הבא עידן וירדן יעופו בלי סנטימנטים , גם הפסלון של עידן לא יעזור לו כי ההפקה תמציא כבר איזה תעלול. באמת שאין סיבה לראות את המשך העונה. כנראה שאו ישראל או ליטל ינצחו, כי ככה זה- כמה שאתה יותר דוחה ובריון כך ההפקה חפצה ביקרך. חבל.

שרי48

Active member
הפסלון לא יעזור לעידן, כי לאלה המכשפה יש זכות לביטול חסינות

והיא תשתמש בה נגד הפסלון של עידן או חסינות שירדן או עידן או עידו יקחו. זה הקלף שבני גנב לה ואח"כ החזיר לה. בקשר להתערבות ההפקה, שכחת את הפרישה של נאוה שהצילה את ישראל, כמודח ודאי. אני חשבתי שמי שטוען שההפקה מתערבת (סטילהוק - סליחה) מגזים. עכשו אני מסכימה עם הדיעה הזו ב- 100% ואי אפשר לפספס את זה. לצערי הם מעודדים דוקא את הבוטים, הגסים, הפוגעניים והמתלוננים הסידרתיים. מעונה לעונה התוכנית הולכת ומידרדרת. אני בטוחה שהם לוחשים על אוזנם של מי שהם חפצים ביקרם (מביאים רייטינג) ומדריכים אותם, כפי שבטוח היה גם עם נעמה קסרי. כמובן, שנעמה קסרי היא ליגה אחרת לגמרי, אבל גם בעונה הקודמת ההפקה התערבה לטובת נעמה באופן בוטה. כמה חבל שזה כך.

למעלה