לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1325313,253 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'בדרך כלל אני לא מחסידי ה"ההפקה מתערבת" אבל הפעם זה כל כך '
בדרך כלל אני לא מחסידי ה"ההפקה מתערבת" אבל הפעם זה כל כך
<< ההודעה הנוכחית
07/07/2020 | 00:08
2
123
בוטה ושקוף שאפילו אני שמנסה להעלים עין בדרך כלל- מרגיש שכבר אין טעם לצפיה.
והנה מצעד התערבות ההפקה [הלא שלם]:
ישראל בסכנת הדחה? מערבבים שבטים;
ליטל בסכנת הדחה? הפלא ופלא! מערבבים שבטים!
בשבטים החדשים- שבט אנטינג צד ביעילות את פליטי קפרה סמיון ועידו. שום הפתעות, שום שפנים. שניהם עפים, וחבריהם עידן וירדן נשארים במיעוט.
רגב בסכנת הדחה? מי היה מאמין! שבט אנטינג מקבלים כוח להציל מהדחה, מעניין את מי הם יצילו! [לא שסמיון ועידו זכו לאיזה התערבות שמימית כמובן].

כמובן שבשלב הבא עידן וירדן יעופו בלי סנטימנטים , גם הפסלון של עידן לא יעזור לו כי ההפקה תמציא כבר איזה תעלול. באמת שאין סיבה לראות את המשך העונה. כנראה שאו ישראל או ליטל ינצחו, כי ככה זה- כמה שאתה יותר דוחה ובריון כך ההפקה חפצה ביקרך.
חבל.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צודק,אתמול אחרי 5 דקות הפסקתי לראות,די זה נהיה דוחה'
צודק,אתמול אחרי 5 דקות הפסקתי לראות,די זה נהיה דוחה
08/07/2020 | 22:32
14
לצפיה ב-'הפסלון לא יעזור לעידן, כי לאלה המכשפה יש זכות לביטול חסינות'
הפסלון לא יעזור לעידן, כי לאלה המכשפה יש זכות לביטול חסינות
09/07/2020 | 19:47
55
והיא תשתמש בה נגד הפסלון של עידן או חסינות שירדן או עידן או עידו יקחו. זה הקלף שבני גנב לה ואח"כ החזיר לה. בקשר להתערבות ההפקה, שכחת את הפרישה של נאוה שהצילה את ישראל, כמודח ודאי.
אני חשבתי שמי שטוען שההפקה מתערבת (סטילהוק - סליחה) מגזים. עכשו אני מסכימה עם הדיעה הזו ב- 100% ואי אפשר לפספס את זה. לצערי הם מעודדים דוקא את הבוטים, הגסים, הפוגעניים והמתלוננים הסידרתיים. מעונה לעונה התוכנית הולכת ומידרדרת. אני בטוחה שהם לוחשים על אוזנם של מי שהם חפצים ביקרם (מביאים רייטינג) ומדריכים אותם, כפי שבטוח היה גם עם נעמה קסרי. כמובן, שנעמה קסרי היא ליגה אחרת לגמרי, אבל גם בעונה הקודמת ההפקה התערבה לטובת נעמה באופן בוטה. כמה חבל שזה כך.
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

01:30 | 16.07.20 אלטרנטיבי4
01:23 | 16.07.20 אלטרנטיבי4
22:52 | 15.07.20 010101010101010101
15:41 | 15.07.20 איציק3332
15:27 | 15.07.20 עמלץ הפלדה
22:39 | 12.07.20 עמלץ הפלדה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ