לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1323613,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 7 '
הישרדות VIP - פרק 7
23/05/2020 | 18:35
9
94
הערב בהישרדות: המתיחות בין אסי בוזגלו לדוד דביר מגיעה לנקודת רתיחה.

האם ברית הבנים כרגיל בהישרדות שוב תכריע את ברית הבנות ושוב יוכח בפעם המיליון ואחד שבנות פשוט לא מסוגלות להתאחד ולהישאר מאוחדות וחזקות יחד בברית עד הגמר, או שאולי אלין תעשה את הבלתי יאומן ותצליח לאחד מחדש את ברית הבנות ולחשוף את פרצופו המכוער של אסי שלהזכירכם היה שותף בשתיקה (שכמוה כהודאה) מלא לגניבת היתרון של אלה ע"י בני, והוא יהיה המודח הבא?... 

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כנסו והצביעו באיזה צד אתם? '
כנסו והצביעו באיזה צד אתם?
23/05/2020 | 18:43
4
136
אלינה לוי VS אלה איילון: באיזה צד אתם?

הן התחילו את המשחק כחברות הכי טובות ומהר מאוד רקמו ביניהן ברית נשים חזקה, אבל רגע אחרי ההדחה המפתיעה והדרמטית של זהר מהמשחק, הסדקים ביניהן הלכו והעמיקו עד לפיצוץ הגדול. אז באיזה מחנה אתם?

#צוותאלינה או #צוותאלה ?

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אלינה היתה עם זהר,לכן מגיע לה לעוף.אני בצד של אלה'
אלינה היתה עם זהר,לכן מגיע לה לעוף.אני בצד של אלה
23/05/2020 | 19:03
2
58
לצפיה ב-'מצד שני אני לטובת דוד דביר כי'
מצד שני אני לטובת דוד דביר כי
23/05/2020 | 19:30
146
הוא מהמשפחה שלי....אז לא יודע...גם אני לא ממש סובל את אלה ואת אלינה דווקא מחבב,רק ירד לי ממנה שהיתה עם זהר שלא סבלתי
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אתה טועה, אלין לא היתה עם זהר, היא היתה בברית עם הבנות'
אתה טועה, אלין לא היתה עם זהר, היא היתה בברית עם הבנות
23/05/2020 | 19:51
126
להזכירך, זהר בכלל היה בברית עם אסי כבר מתחילת העונה ועם רגב בברית בנים. אבל בהישרדות גם כשאתה בברית אתה צריך להחזיק לשון מאזניים כדי שיהיה לך יתרון בשבט וזה מה שאלין עשתה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אלינה היתה יכולה להיות נכס לשתי הבנות.'
אלינה היתה יכולה להיות נכס לשתי הבנות.
23/05/2020 | 23:11
110
חבל שאלה בגדה בחברתה הטובה. ממרום שנותי אני עדיין לא מבינה איך אפשר ככה לשקר במצח נחושה ועדיין להחשב בעיני עצמה לצודקת. מפליא ומדהים. ואני תמיד חוזרת על המנטרה: יש חיים אחרי הישרדות. ואפילו שזה "רק משחק", משפט שתמיד מעלה אצלי הפיוז, איך את יכולה להסתכל בעיני אנשים, חברים ומשפחה?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אלה איילון- העצמה נשית?? טמטום אנושי. דבעית לא אפויה'
אלה איילון- העצמה נשית?? טמטום אנושי. דבעית לא אפויה
<< ההודעה הנוכחית
23/05/2020 | 22:18
2
124
ויתרה עכל ברית בנות חזקה -3

ויתרה על שני בנים - 2

בשביל אסי
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נראה לי שהיא מהר מאוד תבין איזו טעות היא עשתה'
נראה לי שהיא מהר מאוד תבין איזו טעות היא עשתה
23/05/2020 | 22:45
1
130
כי כפי שזה נראה אסי מתחיל לעלות לכל השבט שלו על העצבים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אסי מזכיר לי את דן מנו... היחיד שמבין עניין '
אסי מזכיר לי את דן מנו... היחיד שמבין עניין
23/05/2020 | 23:35
45
לצפיה ב-'יש לי שאלה על הסדרה עניין של זמן . לא קשור לפה. אבל שאלה'
יש לי שאלה על הסדרה עניין של זמן . לא קשור לפה. אבל שאלה
23/05/2020 | 23:33
138
למי שיכול
של זיהוי
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ