לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1323613,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'זהר לא שייך לגזע העליון?הוא לא אשכנזי?'
זהר לא שייך לגזע העליון?הוא לא אשכנזי?
20/05/2020 | 16:58
8
151
הוא לא אמור להיות חכם יותר מכולם? אז איך הוא עף כמו כלב?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-' איציק, המשפט שכתבת בכותרת הוא שיא הגזענות '
איציק, המשפט שכתבת בכותרת הוא שיא הגזענות
21/05/2020 | 16:58
2
102
אם זהר הוא גזען (ואני מסכימה איתך שהוא אכן התנהג בהתנשאות וגזענות) עדיין אי אפשר לייחס את זה ל:"הוא לא אשכנזי?". גזענות יש בכל העדות, והתכונה הזאת לא מאפיינת ולא שייכת רק לאשכנזים. אמירתך - גזענית פר אקסלנס. תחשוב על זה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סליחה שרי,צודקת ב100 אחוז'
סליחה שרי,צודקת ב100 אחוז
21/05/2020 | 19:08
1
82
אבל נראה שזוהר משתמש בעדה שלו בשביל לצחוק על אחרים.נראה שהוא חושב שהם נחותים ממנו
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את ההתנשאות של זהר, אבל לא ייחסתי לו גזענות,'
גם אני לא אהבתי את ההתנשאות של זהר, אבל לא ייחסתי לו גזענות,
22/05/2020 | 01:39
77
פשוט כי אני לא רואה שאף אחד משום עדה, מוצא, צבע , דת וכו' אינו מורם מאחר רק בגלל שהוא שייך לקבוצה מסוימת.יש הכל מהכל, טוב ורע, חכם וטיפש בכל עדה ובכל מוצא. צריך לשפוט כל אדם לפי התנהגותו ולא להטיל דופי בבכל האנשים שהם במקרה שייכים לאותה קבוצה. קיים שוני בין אנשים בתוך עדה, מוצא, משפחה ואפילו אחים שונים זה מזה, אז מה הן הההכללות האלה? זהר שטראוב הוא זהר שטראוס ולא מייצג אף אחד אחר.
ואיציק, כמובן שסולחת לך. אני בטוחה שלא היתה לך כוונה רעה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אשמח אם תתייחס גם לגזענות של ליטל סמדג'ה וישראל. '
אשמח אם תתייחס גם לגזענות של ליטל סמדג'ה וישראל.
21/05/2020 | 19:02
3
121
פלוס ניקול המזדנבת (יאללה!).
האם רגשי נחיתות הם רשיון לגזענות, הכללות והשמצות של ציבור אחר (הצהובים, שלא יודעים לשמוח)?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא ראיתי,מה הם אמרו? מה הכוונה צהובים?'
לא ראיתי,מה הם אמרו? מה הכוונה צהובים?
21/05/2020 | 19:17
2
78
עכשיו אני מתעצבן מהכיוון השני...התכוונו האשכנזים לא יודעים לשמוח? גם מגעיל מעצבן וגזעני..אנשים דפוקים אין מה להגיד.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'המשפט שליטל אמרה הוא: "הם לא יודעים לשיר, הם לא יודעים'
המשפט שליטל אמרה הוא: "הם לא יודעים לשיר, הם לא יודעים
<< ההודעה הנוכחית
22/05/2020 | 02:15
1
104
לצחוק הם לא יודעים לעשות שמח. הם פשוט מאד אנשים משעממים. אנשים הכי "בשאלים" (מה זה?) שקיימים... זה אנשים צהובים, מה שנקרא המיץ של הצהוב של הצהובות של הלימון של האוכלוסיה".
זה היה ציטוט מדויק של דבריה של ליטל סמדג'ה, בשיחה עם ישראל ועם ניקול. 
לאחר שעידו קוז'יקרו אמר שהוא לא מכיר שירים מזרחיים והוא אוהב שנסונים צרפתיים, התפתחה השיחה הזאת, בהכללה על אשכנזים, על שמאלנים וכו'.
זה היה בפרק 5. חוצפנית ומלאת ריגשי נחיתות, זה מה שהיא.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'צודקת היא דפוקה,גם אני לא אוהב מזרחית'
צודקת היא דפוקה,גם אני לא אוהב מזרחית
22/05/2020 | 13:32
98
ואני חולה חולה מוזיקה...וזה פשוט טעם ולא קשור לגזענות.גם שנסונים צרפתים אני לא אוהב..אולי טיפה. לא יודע מה זה בשלים
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הגזע העליון בלשנות היסטורית ואתנוגרפיה של העמים'
הגזע העליון בלשנות היסטורית ואתנוגרפיה של העמים
24/05/2020 | 00:20
79
זה הגזע הארי ואנחנו, היהודים בכללותם גם אשכנזים ספרדים או מזרחים,שמים.
המפלגה הנאצית סיננה את הגזעים לקטגוריות.
גזע זה לא עדה.עדה זה חלק מאוכלוסייה בעל מאפיינים ייחודיים
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ