לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1323613,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'אשמח להבין כמה דברים על התוכנית'
אשמח להבין כמה דברים על התוכנית
06/05/2020 | 03:26
5
179
ו- מתנצלת מראש על הבורות, אני חדשה בלצפות בתוכניות ריאלטי

1. לא הבנתי, איך הולכים הצילומים?  זה לא אמור להיות 37 ימי צילום רצופים?  ואם הם בעצם כבר צולמו- אז המשתתפים יודעים מי הזוכה?

2. לגבי ה'קטעי וידוי'  - מתי מצלמים את זה?  מייד לאחר האירוע?

3.  באמת משאירים אותם ללא אוכל (מדברת על קבוצת אנטי-אנטי)?!!?

אשמח קצת להבין :)  תודה :)
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי.'
עד כמה שידוע לי.
<< ההודעה הנוכחית
06/05/2020 | 06:04
3
177
1. הצילומים נעשים רצופים על האי. הם כבר צולמו אבל לבסוף נשארים 3 שורדים שייבחרו כשהתוכנית תסתיים. פעם זה היה עם קהל, שהקהל בחר את השורד האחרון, ופעם זה היה על האי שהשורדים בעצמם בחרו את השורד האחרון. מה יהיה הפעם, לא ידוע.
2. זו גם שאלה שאני שואלת. כי הרי הם לבושים יפה ומסורקים. יתכן שלגבי הקטע של הוידוי נותנים להם אפשרות להתלבש.
3. הם נשארים ללא אוכל חוץ מקוקוס ובננות ומה שהם מוצאים על האי. הרי זה השרדות, לא פיקניק. האוכל היחיד שיקבלו זה יהיה כפרס שיזכו במשימה, כמו האורז למשל. 
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז בעצם כל המשתתפים יודעים מי הם 3 הפיינליסטים?'
אז בעצם כל המשתתפים יודעים מי הם 3 הפיינליסטים?
06/05/2020 | 12:46
2
149
אתמול צפיתי בתוכנית, ואחרי זה היה 'הצינור' שבה הופיעו סמיון וישראל.
אז בעצם אם הם כנראה נופו?
לא הבנתי איך המשחק מתנהל?
זה יומיים צילומים חוזרים לארץ או שזה ברצף?
בעצם סמיון יודע כבר מי הפיינפיסטים? בעצם זה שהוא הופיע בצינור זה אומר שהוא הודח?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'התכנית צולמה כבר מאוגוסט למשך חודשיים'
התכנית צולמה כבר מאוגוסט למשך חודשיים
06/05/2020 | 14:31
1
126
ככה שהמתמודדים כבר יודעים מי בגמר, והגמר יצולם בהתאם למסורת בישראל ויחשפו את קולות המושבעים רק בארץ אחרי שהם הצביעו על האי, כמעט שנה אחרי שהצילומים הסתיימו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'התוכנית צולמה בזמן שידורה של העונה הקודמת, אם אני לא טועה '
התוכנית צולמה בזמן שידורה של העונה הקודמת, אם אני לא טועה
06/05/2020 | 14:54
114
אגב, כבר היום התחילו ליהוקים לעונה הבאה של הישרדות VIP
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לגבי סצינות הוידוי '
לגבי סצינות הוידוי
07/05/2020 | 21:14
108
יש המון זמן בין בין טייקים מציאותיים שאנחנו  רואים , ההפקה מאוד מעורבת , זה לא שזורקים אותם   עם כמה צלמים , ואומרים להם תחיו לבד ..    חלקם אפילו מצטלמים בארץ  כצילומי השלמה ...
מקבלים אפילו אורז בזמן ההמתנה למועצות .. זה יותר ממה שאנחנו רואים על המסך...
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ