אשמח להבין כמה דברים על התוכנית

lo1981

New member
אשמח להבין כמה דברים על התוכנית

ו- מתנצלת מראש על הבורות, אני חדשה בלצפות בתוכניות ריאלטי

1. לא הבנתי, איך הולכים הצילומים? זה לא אמור להיות 37 ימי צילום רצופים? ואם הם בעצם כבר צולמו- אז המשתתפים יודעים מי הזוכה?

2. לגבי ה'קטעי וידוי' - מתי מצלמים את זה? מייד לאחר האירוע?

3. באמת משאירים אותם ללא אוכל (מדברת על קבוצת אנטי-אנטי)?!!?

אשמח קצת להבין :) תודה :)

נהורית1

New member
עד כמה שידוע לי.

1. הצילומים נעשים רצופים על האי. הם כבר צולמו אבל לבסוף נשארים 3 שורדים שייבחרו כשהתוכנית תסתיים. פעם זה היה עם קהל, שהקהל בחר את השורד האחרון, ופעם זה היה על האי שהשורדים בעצמם בחרו את השורד האחרון. מה יהיה הפעם, לא ידוע.
2. זו גם שאלה שאני שואלת. כי הרי הם לבושים יפה ומסורקים. יתכן שלגבי הקטע של הוידוי נותנים להם אפשרות להתלבש.
3. הם נשארים ללא אוכל חוץ מקוקוס ובננות ומה שהם מוצאים על האי. הרי זה השרדות, לא פיקניק. האוכל היחיד שיקבלו זה יהיה כפרס שיזכו במשימה, כמו האורז למשל.

lo1981

New member
אז בעצם כל המשתתפים יודעים מי הם 3 הפיינליסטים?

אתמול צפיתי בתוכנית, ואחרי זה היה 'הצינור' שבה הופיעו סמיון וישראל.
אז בעצם אם הם כנראה נופו?
לא הבנתי איך המשחק מתנהל?
זה יומיים צילומים חוזרים לארץ או שזה ברצף?
בעצם סמיון יודע כבר מי הפיינפיסטים? בעצם זה שהוא הופיע בצינור זה אומר שהוא הודח?

נליאו

New member
התכנית צולמה כבר מאוגוסט למשך חודשיים

ככה שהמתמודדים כבר יודעים מי בגמר, והגמר יצולם בהתאם למסורת בישראל ויחשפו את קולות המושבעים רק בארץ אחרי שהם הצביעו על האי, כמעט שנה אחרי שהצילומים הסתיימו.

PardoFM

New member
התוכנית צולמה בזמן שידורה של העונה הקודמת, אם אני לא טועה

אגב, כבר היום התחילו ליהוקים לעונה הבאה של הישרדות VIP

Roei152

Well-known member
מנהל
לגבי סצינות הוידוי
יש המון זמן בין בין טייקים מציאותיים שאנחנו רואים , ההפקה מאוד מעורבת , זה לא שזורקים אותם עם כמה צלמים , ואומרים להם תחיו לבד .. חלקם אפילו מצטלמים בארץ כצילומי השלמה ...
מקבלים אפילו אורז בזמן ההמתנה למועצות .. זה יותר ממה שאנחנו רואים על המסך...

למעלה