לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1323613,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP 3 - פרק 2 - הההצעה של דנה '
הישרדות VIP 3 - פרק 2 - הההצעה של דנה
05/05/2020 | 21:34
8
112
דנה הציעה הצעה לגיא  שתשנה את כללי המשחק ? מה היא?

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הצעה עלק, אפשר לחשוב כבר מה היא "הציעה" לו '
הצעה עלק, אפשר לחשוב כבר מה היא "הציעה" לו
05/05/2020 | 21:57
180
בסך הכל הכריזה שהיא פורשת. ההצעה היתה בכלל של גיא בשבילה, שאם היא ישאר במשחק אף אחד מהשבט שלה לא יודח והשבט יישאר שלם. אך זה לא עזר והיא בסוף פרשה, כי גיא לא היה מוכן להוסיף להצעתו גם ברזנט נגד הגשם. והעלובה פרשה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז הבועה התפוצצה בפנים... '
אז הבועה התפוצצה בפנים...
<< ההודעה הנוכחית
05/05/2020 | 22:17
202
יופי דנה  סתם מתחו אותנ... עלאק הצעה ..
אסי סתם טיפש , ומנסה להיותת נעמה עם זוהר..  לתכנן ברית ...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
05/05/2020 | 22:46
139
בני מעצבן  אותי , לא יודע משהו באעך  שהתווכח עם אלה  לא מצא חן ני..
והנה  קפרה מנצחים שוב , והתהלים ..
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'כצפוי '
כצפוי
05/05/2020 | 22:46
161
כצפוי ישראל היענו "גנגסר" (יותר גנגסטרית) מצליח לעלות לכולם על העצבים, בשני השבטים. הספיק כבר להסתכסך עם לפחות 4 מתמודדים, אם לא אפילו יותר, וזה רק הפרק השני של העונה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'נראה לי שאילנה הכי פייטרית.'
נראה לי שאילנה הכי פייטרית.
05/05/2020 | 23:12
1
167
חבל שלא מקשיבים לה. אמנם היא קצת פומפוזית, אני ואני, אבל בסך הכל היא יכולה לשמש כאם בית לקבוצה, יש לה ניסיון ויכולת. חבל שישראל  הינוקה מזלזל בה. בסך הכל היא יכולה להיות האמא שלו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'ישראל באנמת מזלזל באילנה '
ישראל באנמת מזלזל באילנה
05/05/2020 | 23:24
173
ובפרק הבא זה רק יחריף..

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הדעה שלי'
הדעה שלי
06/05/2020 | 00:37
182
מעניין המתח הזה בשבט קפרה, נראה שיש ברית שמתחילה להיווצר בין אילנה-קוז'י וג'רבי, אולי גם עידן חביב. מצד שני נראה שיש אופזיציה של ישראל וסמיון, מעניין איך הם יעבדו

אני לא יודע איך שני הצדדים בקפרה יתנהלו, אבל מה שבטוח, שני הבריתות האלה נראות ויראו יותר טוב מכל ברית שאסי בוזגלו בונה. שעושה את זה בצורה חובבנית.

רגב הוא אוויר לא מורגש בנתיים. בני בלי רצון ועם הומור בכוח.

ודנה אני לא יודע לאן היא חשבה שהיא באה, אולי ל"אח הגדול פיליפינים"?

ותודה לשר התקשורת שיצר הרבה באז ומשך הרבה רייטינג כי אנשים רצו לדעת, מה קרה לתהילים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'דנה עשתה טעות'
דנה עשתה טעות
07/05/2020 | 19:29
88
לכולם קשה, ועדיין רק היא פרשה. ביזיון.
הישרדות ישראל >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ