הישרדות VIP 3 - עונת העשור - פרק הבכורה!!!!

סטילהוק

New member
שום עלבונות והתנצחויות, אני לא מכריח אף אחד לקרוא את הודעותי
רוצה תקרא, לא רוצה אל תקרא. לא מבין מה עלבונות והתנצחויות בזה?

Roei152

Well-known member
מנהל
הישרדות VIP 3 - עונת העשור - פרק הבכורה!!!!
עונה עשירית להישרדות ישראל!!!!!!
יאלללה להסתער , והנאה מרובה...

שבוע טוב לכולם. אני משתדל לא לראות פרומואים. כי אני לא רוצה
לדעת מי מגיע מי לא

Roei152

Well-known member
מנהל
עמלץ התגעגעתי אליך!!!
איך אתה מעביר את התקופה הלא פשוטה הזאת?

מה מצב. גם אני התגעגעתי... זו תקופה מבאסת כלכלית.. הפסדים בעבודה...

גם כספים..

די מבאס .

אבל מסתדרים...

מקווים לטוב.

Roei152

Well-known member
מנהל
פתיחה מעצבנת
כל פתיחת עונה היא מעצבנת עד שבונים את הסיפור , אבל זאת מעצבנת במיוחד עם המשימה הפותחת שכולם מתנפלים על כולם , לא אהבתי
פחות התחברתי לדוד דביר.. זהר ועדי אני מכיר מפרויקטים קודמים
עם עדי יש לי תמונה אפילו , השאר עוד לא גיבשתי דעה עליהם ,, אבל ליטל חמושה באופן מפתיע...

ariel1612

New member
זהר שטראוס הפייבוריט שלי!! ומה זו החלוקה מזעזעת וגם ישראל

Roei152

Well-known member
מנהל
נאווה אהההה
חושבת את עצמה .. גם אני מאמין בנשים ,אבל היא פשוט לא מתוחכמת בשיט
&nbsp

RossieL

Active member
הישרדות VIP יצאה לדרך
פרק פתיחה מצוין, בלי יותר מידי התמרחות אלא 'ישר ולענין' כדי שיבינו באמת לאן הגיעו.
והישרדות- כשמה כן היא.
המהלך ש"בישל" סמיון הוא מהלך אסטרטגי ממעלה ראשונה ואם ימשיך כך, אין ספק שהוא מעלה את הקבוצה שלו ליתרון ענק על קבוצת הצהובים (סליחה, עוד לא מצליחה לזכור את שם הקבוצות והמתמודדים כולם).
אין כאן שום דבר שאינו "כשר", שום דבר דריכה על אחרים (חכו חכו, זה יגיע. היזכרו בנעמה קסרי) אלא מהלך גאוני שחסך מהם הרבה אנרגיות והביא להם את הניצחון.
לגבי התנהלות כמה מהמתמודדים:

ישראל
הבחור בא לנצח אבל! כן, יש אבל גדול.
יש דרך ולדעתי הוא הגיע עם קצת Over motivation ונחישות כדי להראות שהוא זה שינהל ת'ענינים.
הוא רוצה את המיליון אבל יש עוד 8 שרוצים ולדעתי בהמשך נראה שינוי.

עידו (גוליבר
הכדורסלן)
וואי, הוא ממש ענק.
וזה יתרון עצום, אבל! במשחק ההישרדות צריך יותר מכוח והוא כבר 'זרק' לסמיון שהוא לא רק על תקן איש הברזל.
זוכרים את שמעון אמסלם (2.04 מ') ומה היה גורלו במשחק?
אז, ללמוד לקח ולא לחזור על טעויות ולהתנהל בתבונה כדי למצות את כל היתרונות מהמבנה הפיזי של עידו אבל לא לשכוח שהוא מתמודד ראוי בפני עצמו.

נאוה בוקר
ווי, כמה בכיינות בפרק אחד ראשון??
מה זה??
במקום לבכות על כך שרוצים להדיח אותך, אגב, מיד כשהגיעו לאי, תעשי מעשים ותוכיחי לכולם שאותך אסור לאבד.
תיזמי, תשתתפי, תהיי חלק.
נאווה, בכנסת ידעת להתלכלך, אז קדימה, קחי את כל הניסיון שלך מהעבר והביאי אותו לקבוצה!

אסי בוזגלו
כל שיכולתי לחשוב עליו הוא מה אשתו חושבת עכשיו בבית כשהיא צופה בו מתחבק עם כל הצעירות החתיכות האלו באי.
ברור שהכל אסטרטגיה (הוא אולי לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אבל בהחלט יש לו חוד) ועדין, הרי רעייתו מאד דאגה מכך שיישן כפיות עם איזו בחורה צעירה וחטובה שם ביער.

דנה רון
דנה הבינה בדיוק לאן היא מגיעה והיתה מוכנה נפשית למשחק.
האמנם?
כי בקושי הראשון היא התפרקה לרסיסים ובדמעות (תנין?) כבר רצתה לשבור את הכלים ולשוב הביתה.
ורק אני, הצחיק אוי כובע המצחיה שלה עם שיער הבלונד שלא יכולתי להסיר ממנו את עיני כי היא נראתה לי כמו איזה תרנגול פולני??

אילנה אביטל
וואלה, מרגיש לי שאילנה הולכת להיות הפתעת העונה.
מדובר באשה חזקה, שורדת!
אמרו חז"ל: מַיִם שְׁקֵטִים זוֹרְמִים עָמוֹק.
ואילנה? אין ספק שהיא עונה בדיוק על הפתגם.
היא יודעת לקבל מרות אבל גם לחלק הוראות ולהיות אסרטיבית.
בעיני, מובילי הקבוצה הם אילנה וסמיון.
שני אנשים ששתי תכונות עיקריות יש להם:
מנהיגות ויחסי אנוש.

לגבי כל השאר, כרגע עוד אין לי דעה ששווה "ניתוח"
אבל מחכה לפרקים הבאים ועושה לי רושם שזו הולכת להיות עונה מענינת.

PardoFM

New member
הדעות שלי על הפרק
רעיון יפה לחלק ככה את השבטים, למרות שלכאורה הפופלארים יותר, הם הפייבוריטים כמעט לכל משימה, כפי שראינו הפעם במשימה שיש בה גם עניין של כוח ופיזיות וגם עניין של אסטרטגיה, היא ניצחה והיא קיבלה דברים שווים. דווקא הם מעניינים אותי, מה יקרה והם יפסידו, איפה שם יתחילו המחנאות והבריתות

סמיון שם מתחיל להיראות כמו פייבוריט, גם ישראל פוטנציאל לזה, עידן חביב, מקווה מאוד שידע להשתמש בפסלון החסינות באופן חכם יותר ויהיה פחות תמים מהעונה הקודמת שהוא השתתף בה.

אילנה אביטל חייבת להיזהר, בהישרדות ישראל, לא ממש אוהבים דמויות שלוקחות לעצמם תפקיד של כוחניות, של אנשים שנותנים פקודות. יש מצב שהיא תהיה המודחת הראשונה, כשיגיע התור שלהם להדיח

באשר לקבוצה השנייה.

אלינה נראית טוב מהבחינה של איך היא משחקת את זה, יהיה מאוד מעניין לעקוב אחריה
אסי בוזגלו, סך הכל, נראה כמו בחור טוב עם ראש על הכתפיים, אבל אם הוא לא יזהר באיך הוא נסחף כשהוא מדבר, הוא ימצא את עצמו מודח מהר מאוד.

נאווה בוקר, מנסה לעשות אסטרטגיה, שאני בעד, אבל היא עושה את זה לא באופן חכם. במקום להציל את עצמה באופן יותר חכם, היא די עשתה מהלך התאבדותי של לסמן את עצמה מראש כמודחת ולנסות ללכת בין אחד לשני כדי לשכנע אותם להישאר, זה לעשות עבודה קלה מדי עבור האחרים.

דנה רון, אם היא לא תפסיק עם הבכי הזה שלה, יש מצב שהיא כבר תופסת את המקום של "המעצבנת של העונה", הלו זה הישרדות. אם לא חשבת שזה מה שתקבלי שתרשמי לדבר הזה, את באמת חסרת מושג. חבר'ה אם אתם מקבלים הצעה להשתתף בהישרדות, תצפו בו קודם כל שתבינו, על מה מדובר, אחר כך תדעו האם זה באמת מה שאתם רוצים

סטילהוק

New member
שונא את הגרסה הישראלית שקוטעת מועצת שבט באמצע

שונא את הגרסה הישראלית של הישרדות, שהיא היחידה בעולם שקוטעת מועצת שבט באמצע רק בשביל למרוח כל הדחה על לפחות 2-3 פרקים כדי שיוכלו לדחוף כמה שיותר פרסומות. לא אהבתי בכלל את הפרק הראשון, לחצי מהקאסט אני לא מתחבר בכלל, את חלקם אני אפילו לא סובל, והחלוקה המפגרת לשבטים כפי שבוצעה זה בדיוק השיעור איך לא מחלקים שבטים בהישרדות, בטח לא כשכל הכוח הפיזי בשבט אחד של "הפופולארים" ו"המקובלים" עלק, בעוד שבשבט השני כל החלשים פיזית. מה שכן, אלין ממשיכה להוכיח שהיא זן אחר, גם כשורדת, כמה שהיא מצחיקה ככה היא גם חדה ובעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה, ובדיוק כמו בעונה האגדית של האח הגדול 2, היא קוראת אנשים כמו ספר פתוח, פייטרית שלא נכנעת ולא מרימה ידיים בחום ובקור, באש ובמיים, ראינו הרי כולנו כמה היא התאמנה בכל משך שהותה בבית האח הגדול, בכל הזדמנות כל לילה היא עשתה כושר ושמרה על רוח ספורטיבית. גם לא אתפלא כלל אם היא תתגלה כאסטרטגית לא קטנה, הרי ראינו כולנו מה היא עשתה לתומר שניסה לסבן אותה ואיך חשפה את פרצופו המכוער. נאווה בוקר לא מפליאה אותי כלל, האישה הזא חושבת שבאה לקמפיין בחירות במאלדיבים ולא להישרדות, עלק צריך להעיף את החזקים, ומי בדיוק יזכה בחסינויות השבטיות? את? ועוד היא טוענת שהיא הכי חלשה פיזית, אז מה הטעם בכלל להחזיק אותה אם הכי חלשה פיזית? גם דנה רון לא באמת קלטה לאיפה היא מגיעה, אך ייאמר לזכותה שהיא לעומת זאת התעשתה די מהר בזכות התמיכה הנפשית שקיבלה. גם השופט מרוקדים עם כוכבים לא בא לי טוב ומתנהג כאילו יעשה הכל כדי לא להתלכלך חלילה. בשבט השני אילנה התחילה באגרסיביות מדי, ואף אחד לא אוהב בוסים שנותנים לו פקודות בהישרדות, ונראה שאם תמשיך כך גורלה יהיה כגורלה של נטלי קול המעצבנת מעונה 37 של הישרדות האמריקאית, קרי היא תמצא את עצמה מהר מאוד מודחת. ישראל ממשיך לשחק אותה גנגסטר כמו ששיחק אותה בפח הגדול של רשת, אבל אחרי שנחשף הבלוף לגביו זה כבר לא משנה איך הוא ישחק אותה, פייבוריט שלי הוא לא יהיה העונה ואני מקווה מאוד שהוא יודח עוד לפני איחוד השבטים. את סמיון אני לא סובל ולא סבלתי אף פעם, הבדיחות קרש שלו כבר מזמן נמאסו עלי, וגם המבטא הרוסי המעצבן הזה שהוא ממשיך איתו בכוונה, למרות ששמענו אותו כבר מדבר עברית נורמלית ללא שום מבטא. ועידן חביב מצא אליל וזה דווקא יכול לפעול לרעתו, כי זה דבר אחד שאתה מוצא אליל ולא מגלה לאף אחד עד שמגיע הזמן להשתמש בו, וזה דבר אחר לחלוטין שכולם יודעים שיש לך אליל, ואז יש על גבך מטרה ענקית. ולכן עדיף למי שמוצא אליל חסינות בהישרדות לא לספר עליו לאף אחד, עם כמה שהפיתוי לשתף ולהתגאות במציאה גדול. לפעמים זה יכול לעשות את ההבדל בין לזכות במיליון ולבין להפסיד את המיליון. ואת זה הרבה שורדים עדיין לא מבינים.

עכשיו, לפי הפרומו לפרק הבא נראה שדנה רון הולכת להציע לגיא זו-ארץ הצעה שבכמותה הוא לא נתקל מעולם בכל שנות הנחייתו בהישרדות, כלשונו, אך לא מעניין אותי מה ההצעה אם זה אומר שנאווה בוקר לא תודח זו תיחשב בעיניי התערבות של ההפקה פר אקסלנס, ושום הצעה של דנה רון או כל שורד אחר לא יצליחו לטייח זאת ולהציג את זה אחרת ממה שזה. בדיוק כמו אם החזרתה של נעמה אחרי שהודחה כבר בפרק הראשון של עונת ה VIP הקודמת של הישרדות, ומאז אין ספור התערבויות של ההפקה לטובתה, כולל שפע היתרונות שהרעיפו עליה ובת בריתה, ואפילו כל זה לא עזר לה בסוף לזכות אפילו בקול אחד בגמר.

Shusha 77

New member
מתה לדעת מה לדנה רון יש להציע כדי
להשאיר את נאווה במשחק כי עד הרגע האחרון נראה כאילו היא זאת שעפה.
די מגעילה ההתבכיינות " הבטחתי לבנות שלי
"

למעלה