להצביע למני, מגיע לו

שרי48

Active member
להצביע למני, מגיע לו

הצביעו למני, מכל מכשיר נייד, מחשב, טאבלט - פעם ביום. שיקבל את אהבת הקהל על טוב ליבו, על חריצותו, על תמימותו, על היושר, על סימונה והילדים המקסימים. מקוה שיזכה בתואר הזה, לפחות. מאד התאכזבתי אתמול כשנעמה הצביעה נגדו, אם כי הבנתי את שיקוליה.
מני אתה הזוכה שלי.

שרי48

Active member
רק ביקשתי להצביע לו כשורד האהוב, לא הזוכה
.

אבל כמובן, שכל אחד יעשה כטוב בעיניו ויצביע למי שהוא אוהב.

שרי48

Active member
הכוונה שלי להצביע לו כשורד האהוב של העונה, יודעת שהוא לא בגמ

בשלישיית הגמר.

deebeebee

New member
מני בהחלט האהוב

היה ראוי לזכות בגמר, אבל ה ליכלוך מנע זאת ממנו.

שרי48

Active member
מהפייסבוק מלפני 3 שעות, מאת ‏Isra Moses‏. אוהבת את הניתוח

מחר בערב הגמר הגדול של השרדות
ברור לרובינו שמי שהיה צריך לזכות זה מני
ולמה?? כי מני היה ה-שורד האמיתי !! נתחיל בכך ששורד אמיתי על אי בודד צריך לדעת להדליק אש, מה שרק מני ידע לעשות, מני היחידי שידע לבנות ולהפיק מתנאי האי את מירב תנאי ההשרדות, ובואו נאמר שהיה היחידי שלו היה נשאר לבד על האי משך 42 יום היה שורד!
בנוסף היה ספורטיבי, פייטר, חברותי בצורה שלו היה נשאר במשחק כל חבר המושבעים היה מצביע לו **פה אחד**
אבללל ההפקה החליטה שהיא מחליטה מי עולה לגמר, ואיך?? דרך משימות החסינות..
"פתאום" במשימת ההדחה המפתיעה יצאה משימה שלא דורשת מאמץ גופני כדי להקל על גברת גואטה שלא תצטרך לאמץ ולשרוף כמה קלוריות כדי להצטייר כמי שכביכול מנסה להנצל, אז תפרו לה בול משימה שתוכל להציל אותה, ניחא
אבל ככל שמני התקדם במשחק היה שקוף עד כמה ההפקה עוזרת לנעמה להדיח אותו, כי רבאק...כמה משימות חסינות כבר אפשר לעשות על אותו בסיס בו מעמידים את החבר'ה על עמודים ?? כבר אין יותר רעיונות למשחק שהכל צריך להתבסס על שיווי משקל? נו באמת!
בעולם כולו יש לפחות משימת ניווט אחת, בדר"כּ האחרונה, למה לא בארץ בעונה של מני ונעמה??? כי ההפקה כבר קלטה יופי יופי שמשימת עמודים היא היחידה בה נעמה גוברת על מני!
וממתי עונת VIP כוללת רק שלושה אנשים בגמר ולא ארבעה??? וממתי מישהי פצועה בצורה שלא יכולה להשתתף בלמעלה משתי משימות ממשיכה במשחק???
בקיצור משחק מכור נגד מני נפתלי, פשוט גועל! אני עם השרדות סיימתי, אני רק מקווה שמחר זה ג'ובאני שיזכה על אפם וחמתם של אנשי ההפקה שכיוונו אחרת
ומגיעה לו זכייה, ולו מעצם סחיבתו משא כבד על הגב עד שכבר נהייתה לו פריצת דיסק...����
ומני? נקווה שיקבל את התואר "חביב הקהל" ושיקבל פרס ראוי בהתאם ולא חופשונת באירופה

פלג ק

New member
אכן אין להאמין ב
זה היה פרס ניחומים מטעם ההפקה

הרי רוב התגובות ברשת, משך כל העונה, היו נגדה.

סטילהוק

New member
יש מצב, כי בעונה הקודמת מעיין אדם אהובת הצופים לא זכתה בכלום

ואילו השנה אירגנו ל"אהובת הצופים" נעמה פרס לא קטן.

כמו כן, בשנה שעברה היה ברור על פי התגובות ברשת ובכלל שמעיין אדם אהובת הצופים, אך השנה לא היה ברור בכלל, וקרה ההיפך הגמור.

ולכן יש בהחלט מצב שזה פרס ניחומים מטעם ההפקה.

למעלה