לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1302613,026 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP 2- פרק 23 -משימת הסוצימוטרי '
הישרדות VIP 2- פרק 23 -משימת הסוצימוטרי
25/05/2019 | 18:07
14
171
מה  יקרה בשאלון של העונה?

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הג'ובאני הזה כזה מלא בעצמו שזה פשוט מגעיל '
הג'ובאני הזה כזה מלא בעצמו שזה פשוט מגעיל
26/05/2019 | 11:38
182
מי מת ומינה אותו לסנדק? ועל הטמטום שלו אני כבר לא מדבר, אדם שכל העונה מונע מנקמה לא יזכה. המטומטם הזה לא מבין בכלל את המשחק, וזה לא סתם מה שכולם חושבים עליו. ושיעשה עד מחר , אין הנחתום מעיד על עיסתו, והפעולות הגרועות שלו מעידות עליו הרבה יותר מהדיבורים. אני מאוד אשמח אם השחצן העלוב הזה יהיה המודח הבא. ואם נעמה תזכה שוב במיליון יהיה מעניין לראות את הפנים השחצניות והעלובות של ג'ובאני, שזקנתו מביישת את בחרותו, כשהוא יבין שהוא הגיש לה את המיליון השני על מגש של כסף במו ידיו וטיפשותו.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'השמחה הזאת כזאת סתומה שזה מפחיד '
השמחה הזאת כזאת סתומה שזה מפחיד
26/05/2019 | 21:35
133
עלק עדיף להגיע עם נעמה לגמר.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'היחידה שמגיע לה לזכות העונה זאת לונא'
היחידה שמגיע לה לזכות העונה זאת לונא
27/05/2019 | 13:21
11
100
לכל השאר לא מגיע אפילו להגיע לגמר. רובם שם עזים ונעמה וליהיא שהיא גם עז מעצבנת בעצמה, הן יקירות ההפקה שמקבלות טונות עזרה ויתרונות מיומן הראשון על האי. לא פלא שלצופים פשוט נמאס מהעונה הזאת וההתערבות הכל כך בולטת של ההפקה בה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'והיא לא קיבלה עזרה אתמול ?'
והיא לא קיבלה עזרה אתמול ?
27/05/2019 | 13:39
10
42
לצפיה ב-'לא '
לא
27/05/2019 | 13:42
9
77
אם אתה מדבר על המאובן המוזהב, הם קיבלו אותם כבר בתחילת העונה, לא אתמול. וכל אחד יכל להגריל אותו, כי לא חילקו להם את המאובנים, הם שלפו אותם בעצמם.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
27/05/2019 | 13:49
8
74
זה לא מנע ממך לטעון  לאורך כל העונה שזה בטח נמצא אצל נעמה או אצל  ליהיא
אז כן היה נראה לך שהפקה יכולה לקבוע אצל מי זה ימצא אז בגלל זה אני מאמינה שהפקה בכוונה הביאה ללונא את אבן המוזהבת

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אם ליהיא או נעמה היו בסכנת הדחה אמיתית '
אם ליהיא או נעמה היו בסכנת הדחה אמיתית
<< ההודעה הנוכחית
27/05/2019 | 14:03
6
91
אם ליהיא או נעמה היו בסכנת הדחה אמיתית ההפקה היתה מתערבת לטובתן כפי שהתערבה לאורך כל העונה ומחליפה להן את המאובן למאובן מוזהב רגע לפני מועצת השבט שבה היה רוב נגדן ולא היה לאף אחת מהן יתרון. עובדה שראינו שההפקה אומרת לכולם אחרי שהמאובן המוזהב נמצא שאין יותר שום ערך למאובנים שבידם והם יכולים לזרוק אותם, מה שעוד יותר מחשיד בעיניי את האמצעים של ההפקה העונה. וכולנו ראינו לטובת מי ההפקה התערבה וללא שום ניסיון אפילו להסתיר זאת לאורך כל העונה, עוד מהיום הראשון ועד עכשיו. תמיד אבל תמיד קורה משהו מוזר שקשור לגמרי בהפקה והתערבותה הבוטה במשחק כשנעמה או ליהיא בסכנה. ואם לא קלטת את זה כבר לבדך, אז כנראה שאתה לא מבין בהישרדות או בכלל בריאליטי.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני חושדת שהפקה עוזרת לנעמה וליהיא אבל גם לשקד ולונא '
אני חושדת שהפקה עוזרת לנעמה וליהיא אבל גם לשקד ולונא
27/05/2019 | 14:06
5
37
לצפיה ב-'לונא לא קיבלה מההפקה שום עזרה עד היום, רק נעמה וליהיא'
לונא לא קיבלה מההפקה שום עזרה עד היום, רק נעמה וליהיא
27/05/2019 | 14:39
4
79
ואם ההפקה היתה עוזרת לשקד היא היתה דואגת שמי שמחזיקה בחצי השני של פסלון החסינות שלו ושל ג'וזי תגיע לאיחוד ולא תודח לפניו, עוד שמי שבגללו היא הודחה פרש בנסיבות מסתוריות ולא ברורות עד היום מיד רגע אחרי הדחתה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'איזה שטויות'
איזה שטויות
29/05/2019 | 17:34
3
45
תגיד לי דבר אחד שעזרו לה בו חוץ מההתחלה, מה לעשות שכולם שם שחקנים גרועים.
עוד מעט תגיד שההפקה שיכנעה את מני לבחור בנעמה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'תגיד לי אתה דבר אחד שלא עזרו לה מההפקה מתחילת המשחק?'
תגיד לי אתה דבר אחד שלא עזרו לה מההפקה מתחילת המשחק?
29/05/2019 | 21:50
2
42
תגיד לי אתה אפילו דבר אחד שנראה לך היגיוני שקרה העונה ולא נראה לך חשוד?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
30/05/2019 | 22:05
1
28
לי שום דבר לא נראה חשוד זה אתה אמרת, אני רואה אנשים שלא יודעים לשחק ואחת שמשחקת בכולם
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'זה בגלל שאת לא מבינה בהישרדות'
זה בגלל שאת לא מבינה בהישרדות
01/06/2019 | 14:38
19
ואת זה אומר לך מי שצפה בכל העונות בכל הגרסאות הכי גדולות של הישרדות, ובראשן בהישרדות ארה"ב שהעונה ה 38 שלה הסתיימה לא מזמן.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-''
29/05/2019 | 14:15
13

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ