הישרדות VIP 2 -פרק 19 -הברית הסודית

Roei152

Well-known member
מנהל
הישרדות VIP 2 -פרק 19 -הברית הסודית מה נעמה תעשה כדי להשאיר אותה ואת ליהיא במשחק?

סטילהוק

New member
ג'ובאני שחקן גרוע
להשאיר את נעמה במשחק זה לשחק באש בבית מלא בדלק ששפוך על הרצפה.

Dark Bubbles

New member
נראה לי שהוא הבין שההפקה איתה ולא אפשרי להדיח אותה בשלב זה
הם רואים עוד יותר איך ההפקה שומרת על נעמה וליהיא (אנחנו לא רואים את השיחות שלהם עם עובדי ההפקה, ואנחנו לא יודעים למשל איך גרמו לכולם להדיח פה אחד את ליהיא). הוא גם יודע שנעמה ניסתה לעשות מהלך להדיח אותו, ולכן הוא לא רוצה ללכת ראש בראש מול נעמה ומול ההפקה ולסכן את עצמו. עדיף לו שהיא תלך ראש בראש עם שקד.
יש מצב שאפילו רמזו לו בהפקה שבונים עליו לגמר יחד עם נעמה ואולי גם ליהיא, ואם רמזו או לא רמזו אולי הוא מעדיף להגיע לגמר איתן ולנצח אצל המושבעים.

סטילהוק

New member
ולי דווקא יש תחושה

שג'ובאני הוא המודח הבא. כי אם זו לא תהיה נעמה או ליהיא, 4 קולות לפחות יצביעו לג'ובאני. ומי שמשחק באש בסופו של דבר נכווה.

Dark Bubbles

New member
מאוד יכול להיות שאתה צודק
כתבתי מה נראה לי שהוא חשב בשלב הזה ולמה החליט לחבור לנעמה. אם השיקולים שלו יהיו נכונים או לא, נדע בפרק הבא. בכל מקרה הוא במצב בעייתי. או להיות תלוי בנעמה או להדיח את נעמה ולהלחם על כל חסינות כי שקד ירצה להדיח אותו אחרי נעמה.

סטילהוק

New member
טוב, זה כנראה כבר לא יקרה בהדחה הקרובה

ההפקה סידרה לג'ובאני בפרק המגעיל (תרתי משמע), ששודר אמש שרשרת חסינות ולאסף שנשלח להתחרת בו בדו-קרב שם אחד בכד ההצבעות הדחה.

ושימו לב לזה, עוד אלמנט חדש בכדי להטות את המשחק לתוצאות שההפקה רוצה נוסף לאלמנטים של הישרדות הישראלית: גלגל המזל, שמעכשיו והלאה כל זוכה בדו-קרב שנערך לאחר הזכייה בחסינות ישתמש בו מול יריבו.

Dark Bubbles

New member
מעניין מה ימציאו בפעם הבאה. כ"כ הרבה רעיונות יש להפקה
אולי יגיע זמנו של המאובן המוזהב שיש לנעמה

סטילהוק

New member
לדעתי

לדעתי לכולם יש מאובן רגיל, שההפקה מתכוונת להחליפו במאובן מוזהב רק אם וכאשר אחת מיקירות ההפקה, בדגש על ליהיא, יקירת ההפקה הכי שקופה בתולדות הישרדות עוד מתחילת העונה, יהיה באמת בסכנת הדחה, ואז שיישברו לה את המאובן יתגלה שהוא המאובן המוזהב.

בוביץ

New member
לאו דווקא זה קשור למספרים
כרגע זה הוא , מני ושמחה מול שקד, לונה ואסף,
ליהיא ונעמה הם הקולות המתנדנדים המספקים לו רוב 5-3.
למה להגיע למצב שהם יהיו 3-3 ולאז להסתמך על החסינות?

סטילהוק

New member

אין לו כבר את מני, וגם ממש לא בטוח שאת שמחה. האידיוט הזה איבד את שניהם בשביל לשמור על ליהיא יקירת ההפקה. ואין לזה שום קשר למספרים. כי נעמה וליהיא ייפטרו ממנו בהזדמנות הראשונה. ודווקא עכשיו כשלאף אחת מהן אין שום פסלון שרשרת חסינות זה הזמן להיפטר מהן. שאחרת לא בטוח שתהיה הזדמנות נוספת.

למרות שלא צפיתי אתמול (כי נמאס לי מהחוסר הגינות)
קלטתי בריאיון של גיא זוארץ עם פרימו שג'ובני ונעמה לא יודחו בשתי ההדחות הבאות וגם שמחה ואסף לא יודחו בשתי ההדחות הבאות.
פרימו אמר לגיא זוארץ "אנחנו עוד מעט סוגרים 30 ימים" והפרקים ביום 22
פרימו דיבר על זה שנעמה וג'ובני שחקנים טובים ולא נראה לי שהוא היה אומר את זה אם הם היו מודחים לפני היום ה30
פרימו גם אמר שנשארו במשחק אנשים שהכושר הגופני שלהם לא יותר טוב משלו
אז כנראה שגם שמחה ואסף לא יודחו בשתי ההדחות הקרובות

סטילהוק

New member
כמי שפרש אחרי שבוע בלבד מוטב לפרימו לשתוק.
גם ככה אני לא מאמין לשום דבר שהוא אומר, בהתחשב בכך שהוא שפוט של ההפקה.

נכון שהוא ציין גם את ג'וזי בתור מישהו שמגיע לו לזכות
אבל אחר כך הוא שיבח רק את נעמה וג'ובאני
הוא אמר שבמשחק נשארו כאלה שהם בעלי כושר גופני לא יותר טוב משלו.. איך הוא יודע מי נשאר במשחק אם אין להם מושג מי הודח ?
אני תמיד מנסה למצוא ספוילרים בריאיונות.. בריאיון עם שמחה הבנתי שאם היא הגיעה לגמר אייל ואירה בטוח לא יצביעו בשבילה.

הוא לא יודע מי הודח מאלו שהפכו למושבעים כל שאר נמצאים איתו בוילת המודחים אז הוא רואה שאסף ושמחה לא הגיעו לשם

אני דווקא מעדיפה לא ליפול על ספוילר בטעות כמו נגיד שאני רואה תמונה שחלק ממשתתפים ביחד שבתוכנית עצמה כרגע אין בהן קשר כי זה גורם לי לחשוב שזה בגלל דברים שיקרו בהמשך

סטילהוק

New member
לפרימו אין שום דרך לדעת מי הודח ומי נשאר במשחק
אלא אם כן המשחק מכור מראש והשחקנים בו הם רק ניצבים ומריונטות של ההפקה תמורת תשלום.

אתה רואה וילת המודחים כי כתבת על זה בעבר אז אתה יודע שהוא יודע שדרור עינת ארין אלכסה ומישל מחוץ למשחק
אז הוא גם יודע ששאר עוד במשחק

סטילהוק

New member
וילת המודחים כבר מזמן הפכה לוילת המושבעים
והמודחים ששהו בה לפני האיחוד עזבו אותה כולם עד האחרון שבהם וטסו ארצה. כך שפרימו לא יכול לדעת כלום מאז שהם עזבואת הוילה לפני האיחוד. ומה שקרה אחרי האיחוד.

למעלה