הישרדות VIP 2 - פרק 7 - פרק הדחה

סטילהוק

New member
הג'וזי הזה אכזבה גדולה, גם אידיוט וגם צבוע

באיזו קלות נעמה וחברותיה מאיפוגו מצליחים למרוח אותו ולהסית אותו לפגוע בשבט שלו, זה פשוט לא יאומן. והצבוע הזה רק לפני רגע אמר לחברי שבטו שמי שיילך לשבט היריב ייחשב לבוגד, ומה הוא עושה עכשיו אם לא בדיוק את מה שאמר לחברי שבטו לא להעז לעשות?

איציק3332

New member
גיא זוארץ הכי צבוע והתערב לטובת ארליך במועצה

גוזי משחק את המשחק מעולה ואחלה גבר.זוארץ ניצל את התמימות שלהם והתערב בצורה גסה נגד גוזי ולטובת ארליך. אגב זוארץ ניסה לסכסך ששאל אותם מה הם יעשו אחרי שיעיפו את המבוגרים ומי הבא בתור.הם לא ענו לו. יכלו לענות לו שאין לדעת בהישרדות עם משימות חסינות וכולי והם למרות הברית יכולים למצוא את עצמם עם מבוגר למשל אסף עד הסוף.זוארץ בעזרתה של ליהיא הכשילו את גוזי במשימת החסינות וזה לא היה הוגן

סטילהוק

New member
לא רק שג'וזי ממש לא משחק טוב את המשחק

ותאמין לי, אני צפיתי כבר בכל העונות של הגרסאות של הישרדות הכי חשובות, כולל הישרדות האמריקאית על כל 38 עונותיה, שהעונה ה 38 שלה עם 4 השחקנים החוזרים משודרת במקביל בארה"ב בימים אלו ממש, אלא שהוא גם התגלה כטיפש ומי שאפשר לסובב אותו ולעבוד עליו פעמים בעיניים. נעמה המלכה עשתה לג'וזי כבר פעמיים בית ספר, ובלי אפילו להיות בשבטו, אלא מהשבט היריב, והאפס הזה פעמיים נפל בפח שלה ביחד עם שקד. הם אולי טועים לחשוב שהם חכמים גדולים ששולטים בשבט שלהם, אך למעשה מי שבאמת שולטת בהם זו נעמה. ועם כאלה אפסים מולה זה ממש לא פלא, היא עוד יכולה לזכות גם העונה במיליון. וג'וזי יוכל להאשים אך ורק את עצמו ואת טיפשותו בכך שנפל בפח שלה. אני ממש לא רואה את ג'וזי בגמר, ואני גם לא חושב שבמקרה הוא שיתף את שקד במזימת הפסלון החצוי, כי אם הוא יודח לפני מיזוג השבטים שקד ואלכסה עדיין יוכלו להרכיב את הפסלון במיזוג ולשחק איתו בשביל להתקדם במשחק. וגם אם ג'וזי לא יודח במיזוג הוא לא יגיע לגמר בגלל שהוא לא שחקן טוב וטיפש מדי.

איציק3332

New member
חוץ מזוארץ שמיצה הליהוק של המתמודדים מצויין

ואני די מחבב את רובם ואין לי משהו נגד מישהו.מקווה שנעמה לא תזכה כי היא כבר זכתה.לגבי גוזי בוא נראה קשה עכשיו לדעת מה יהיה בהמשך.גם כאלה שנראים עכשיו חלשים יכולים להגיע לסוף

סטילהוק

New member
ג'וזי המטומטם יזכה רק אם ההפקה תעזור לו באמצעים לא כשרים

והמבין יבין...

Dark Bubbles

New member
היה פרק הערב? עוד לא הבנתי באיזה ימים התכנית משודרת חוץ משבת

סטילהוק

New member
רשמתי המפורש בשרשור של שבת שיש פרק בשבת וראשון

הפרק הבא של הישרדות VIP ישודר כרגיל ברביעי, והבא אחריו בשבת.

שרי48

Active member
ומה התגלה לנו בסוף הפרק, כשהראו את ההצבעות?

שגם אירה רשמה את שמה של עינת, כשבפתק שלה היה כתוב "ארליך" עם 2 קוים אנכיים, להוכחת נאמנותה לברית. אני מבינה שזה משיקולים של המשך דרכה בשבט, אבל היא יצאה לא אמינה, לא נאמנה (לעינת), לא אמיצה, כנועה, ובטוח שהיא תישאר על המוקד כך או כך. לפחות היתה מצילה את כבודה. אני ממש התאכזבתי ממנה.
ועל ג'וזי - אין לי מילים בכלל. נעתקו המילים מפי.

סטילהוק

New member

לא נותרה לה ברירה, כי לונא לא היתה מוכנה להצביע איתם נגד אורין. ואירה לא רצתה להיות במיעוט בהצבעות של מועצת השבט. וזה גם כבר לא היה עוזר לעינת.

שרי48

Active member
נכון מאד, אבל בהיררכיה בשבט היא כרגע במקום האחרון,

או במקרה הטוב - אחד לפני האחרון (אסף). רק שרשרת חסינות תעזור לה להמשיך, להישאר ולהתקדם הלאה במשחק בשבט המעפן הזה. כעת כשעינת הודחה - כוחה נחלש עוד יותר ואין לה סיכוי לעשות "מהלך" (הפיכה). מבאס שהיא שוייכה לשבט הזה, שאין בו לא כוח ולא מוח, רק אווזים וברווזים. אני מחכה לרגע ששקד יתהפך על ג'וזי, ואני בטוחה שזה יקרה מתישהו (אולי מקוה יותר מבטוחה
).

סטילהוק

New member
זה בגלל שהיא נפלה לצערה על שבט של מטומטמים וסתומים

והיא לא אשמה בזה, ההפקה שחילקה את השבטים בצורה הכי לא שיוויונית אשמה בזה. אך מה אפשר לצפות כשהפח הגדול רועי עוז העורך של התוכנית...

`
אני מסכימה איתך בקשר לאירה

נראה לי שהיא לא הבינה שהיא הבאה בתור

בקשר לשקד אז איזה סיבה יש לו להתהפך על ג'וזי?
הוא בן ברית נהדר בשבילו
שימי לב שאלכסה לא שיתפה את אייל בקשר לפסלון חסינות
וגם כל מהלך ג'וזי מתאם איתו
מי שכן צריכה להתעורר ולהתהפך זאת לונא

שרי48

Active member
במצב הנוכחי, אין לשקד סיבה להתהפך על ג'וזי, אבל

מאחר וג'וזי לא חכם גדול, בלשון המעטה, ויש רק מנצח אחד המשחק, אני מניחה ומקוה שגם השלב הזה יגיע.

סטילהוק

New member
ג'וזי כבר לא ינצח העונה

כזה מטומטם שכל כך למרוח אותו, ולא פעם, פעמיים, לא אחד שיכול לנצח.

למעלה