טניטה: אני מצדיעה למעיין, היא שיחקה את המשחק יותר טוב מכולם

טניטה איכזבה אותי,הייתה חייבת לוותר למנגיסטו באי המתים

הרי מנגו הציל אותה עם שרשרת החסינות

סטילהוק

New member
זה בדיוק מה שהיא עשתה, היא ויתרה לו.

ואותי היא איכזבה דווקא בגלל שויתרה לו.

איפה ראית שטניטה ויתרה לו?? היא נלחמה כמו נמרה נגדו

במקומה הייתי אומר לגמר שאני בגלל מוותר על ההתמודדות מולו ופורש

סטילהוק

New member
מה ציפית שהיא תמכור את הדו-קרב בשקיפות?

לא מספיק שכל מי שצפה בדו-קרב ביניהם ראה איך היא הולכת להפסיד?
ובכלל, אם אתה הולך להישרדות בשביל להפסיד למישהו אחר, אל תלך, תישאר בבית.

תחשוב הפוך, שגיא מניח שרשרת חסינות על מעיין. ומודח.

שגיא נמצא באי המתים, ומתמודד נגד המודחים.

אחרי כמה ימים, הודחה מעיין, בת בריתו.

האם היא תוותר לו, אחרי שנתן לה את שרשרת החיסונית

או שתילחם נגדו, אחרי שבזכותו ניצלה

סטילהוק

New member
למה אתה הולך עד שגיא ומעיין עמלץ? בוא נשים אותי ואותך על האי

אתה נמצא על אי המתים ומתמודד מול המודחים, ניצחת 3 מהם, ואז אני מגיע. כזכור לך הצלתי אותך פעם אחת כשהורדתי את שרשרת החסינות שלי ושמתי אותה על צווארך, כי היית בן ברית שלי והיה לי אינטרס להצילך מהדחה. באותה הדחה ניצלת בזכותי אך שבוע אח"כ הודחת בשל טיפשותך להכשיל את השבט במשימת החסינות השבטית בכדי לנקום בכלל בשבט השני. הדבר היחיד שעומד בינך לבין החזרה למשחק והסיכוי לזכות במיליון ש"ח עכשיו, זה אני, האם תוותר בשבילי על הסיכוי היחיד שלך ותפסיד בכוונה בדו-קרב בינינו או שתילחם נגדי בכל הכוח בכדי לחזור למשחק ואולי אף לזכות במיליון ש"ח, כמו שקרה להזכירך לענבר?

סטילהוק

New member
אגב, את אותה שאלה אפשר להפנות גם למנגיסטו

למה מנגיסטו לא הפסיד בכוונה לאלון שבשמו הוא התיימר להכשיל את משימת החסינות השבטית של השבט שלו בכדי לנקום לכאורה את נקמתו בשבט השני, אך להדיח אותו בעצמו מהמשחק נראה שלא היתה לו שום בעיה.

טניטה אבל , לא מסרה לו שרשרת חסינות.

בגלל שטניתה ניצלה אני מצפה ממנה לטיפה כבוד

שאלה טובה, כלומר אתה מקביל את הכוונה שלי לטניטה

כלומר מה שקרה לה

אני חושב שאם היו מצילים אותי , ואחרי זה הייתי עף?

קשה לענות...

סטילהוק

New member
אז למה אתה דורש ממישהו אחר מה שאינך דורש מעצמך?

אם אתה בא בטענות לטניטה בזמן שאינך בטוח מה אתה היית עושה במצבה זה אומר למעשה הכל.

סטילהוק

New member
זהבי אפנדי עצלן שלא בראש שלו משימות קשות

זהבי ידע שככל שהולכים ומתקרבים לגמר גם רמת המשימות תהיה קשה יותר, וככל שהולכים ומתמעטים השורדים במשחק אין בכלל אופציה להמשיך לזלזל במשימות הפיזיות הקשות. ולזהבי זה לא התאים, ולכן באותו רגע נתון הוא החליט לוותר, למרות שהוא טען שהוא 'מקריב' את עצמו בשביל מיכל בת הברית שלו, שלא הגיע לה בכלל שהוא יקריב את עצמו בשבילה, כי מנגד לא זכור לי שהיא עשתה בשבילו שום דבר, ולמעשה בשביל אף אחד לא עשתה שום דבר בניגוד למעיין ולענבר שהסתכנו ואף היו מוכנות להקריב את עצמן בשביל מי שגם הם היו מוכנים להקריב את עצמם בשבילן. ובעיקר בשלבים המתקדמים של המשחק זו עבור זו.

אבל - עדיין מדובר על כמה משימות, והוא כבר מתקרב לסוף

אז למה לו לוותר??

מסכים שהוא אפנדי

סטילהוק

New member
בגלל שככל שמתקרבים לסוף המשימות פיזיות וקשות יותר ואי אפשר

להתחמק מהן כמו לפני זה. חוץ מזה, בגלל שהוא אפנדי וסוציומט רוב הסיכויים שהוא לא ייבחר כזוכה, אז למה לו בכלל לטרוח? לא עדיף לבלות בוילת המושבעים בזמן הזה ולאכול ולישון כמו מלך? הרי זה חלומו של כל אפנדי.

למעלה