הישרדות פאלאוון -פרק 30 - משימת חסינות ואלי גם ווטו

נתי זכה בחסינות וכולם עשו מעגל אבלים

ואף אחד לא טרח לברך אותו על הזכייה. זה יפה?
שנית הפרק הזה הוכיח כמה מעיין דו פרצופית ומניפולטיבית. כשורד באה אליה בפרקים הקודמים, לא יצא לה מזה כלום, היא זרקה אותה לכלבים ורצה לדווח לברית שלה, וגם עמדה בצד עם פוקורן ושתיה והתענגה על כל רגע. אבל שמיכל ומגיסטו עולים אליה לרגל, היא שוב מראה את טיבה האימיתי וחושבת רק על עצמה, ומרשה לעצמה לזגזג בלי להיות חייבת לאף אחד. בקיצור, מעיין שכולנו מכירים...

סטילהוק

New member
מעיין לא חייבת למיכל שהדיחה את בני בריתה ובגדה בהם כלום

הנקמה של מעיין במיכל הבוגדנית והצבועה שחשפה את פניה האמיתיות מזמן מוגשת קרה. לעומת זאת, מעיין לא חייבת כלום גם למנגיסטו. היחידה שמעיין נאמנה לה ובברית שלה איתה ולא תבגוד בה זו ענבר, שמעיין אף הצילה אותה במשימת ההדחה והעלתה אותה לשלב הבא.

סטילהוק

New member
הישרדות פאלאוון -פרק 30 - משימת חסינות ואלי גם ווטו

כאמור, מנהל הפורום טס לחו"ל ויחזור רק בשבוע הבא, ובינתיים ביקש ממני להחליפו בפתיחת שרשורי הפרקים.

אז מה יהיה לנו הערב בהישרדות? ראשית אמורה להיערך משימת חסינות על שרשרת החסינות שבשלב הזה כבר ממש קריטית עבור מי שרוצים להדיחו. אך האם תערך הערב גם תחרות על צמיד הווטו שקצת פחות חשוב אם כולם במילא מצביעים לאותו מתמודד? ובאיזו משימה הראו לנו בפרומו שנתי נתקע באמצע המשימה ולא מסוגל להיחלץ? במשימת החסינות או שאולי רק במשימת הווטו?

בכל אופן, הולך להיות מעניין הערב, ולדעתי בדיוק כמו בשבוע הבא הם עוזבים לפרק שישודר בשבת, אם בכלל אפשר לקרוא לכמה דקות פרק, רק את מועצת השבט הבאה שתהיה טעונה במיוחד, וכמובן את ההדחה בסופה שכמעט ידועה מראש. אך אם למדנו משהו העונה זה ששום דבר לא ידוע מראש וזאת עונה משוגעת לגמרי ורצופת הפתעות.... כך ששום דבר לא יפליא אותי כבר.

שתהיה צפייה מהנה לכולם

לא זוכרת שדובר על ברית בין מעיין וענבר...

זוכרת "אקח אותך הכי רחוק שאוכל"
אבל לא זוכרת את המילה ברית

סטילהוק

New member
יש ביניהם הרבה יותר מברית יש ביניהן חברות אמיצה

ענבר הצילה את מעיין ומעיין הצילה את ענבר, זה קשר הרבה יותר חזק מכל ברית. זה כמו להציל חייל בשדה הקרב ושהוא יציל אותך בחזרה בשדה הקרב, שני החיילים האלה יישארו חברים לנצח. שום ברית לא יותר חזקה מזה.

וחברות אמיצה זה לדעתך יותר או פחות מברית?

חברות אמיצה נשמע לי קצת כמו אינטרס. כשנוח לי , וכשאין לי אחרים לדבוק בהם אני איתך
לעומת זאת, ברית, זה אומר אני איתך באש ובמים. גם כשיש פיתויים אחרים.
כך שבחינתי ברית חשובה הרבה יותר וענבר לא הייתה צריכה להגיד את כל הדברים האלו שהיא אמרה למיכל

סטילהוק

New member
בגלל זה בדיוק ענבר ביקשה להוציא את עצמה מהבחירה במועצת השבט

זה עוד עלול לפעול אפילו לרעתה ולהביא בסופו של דבר להדחתה, אך מיכל הולכת עם הלב, והלב שלה לא מאפשר לה להחליט בין החברים שלה. מיכל לעומתה נמצאת לראשונה על הכוונת של מנגיסטו, ומנגיסטו על הכוונת שלה. המרוויחה הגדולה מהמצב הזה היא כמובן מעיין שמחוזרת ע"י שני הצדדים, שראינו כולנו את המפגש הטעון ביניהם. ולנתי יש שרשרת חסינות אז הוא מרגיש אל קאפונה ועלה לו השתן לראש. הוא רק שוכח את המושבעים שחוץ מוורד אף אחד מהם לא יצביע לו בגמר.

אבל ברגע שענבר עם וטו מיכל מודחת!

זה ברור כשמש גם לענבר
למרות זאת היא מבקשת את הצמיד בידעה ברורה שזה ידיח את בת הברית שלה
&nbsp
ייאמר לזכות מעיין, שהיא לפחות דאגה לשמור על החברים שלה באש במים. הדרך שלה לא מצאה חן בעיני אבל אני בהחלט מעריכה את המטרה
בבחירה בין ענבר למעיין למי מגיע לזכות- לדעתי למעיין . לפחות למעיין היה קו מנחה, חברי הברית שלי מעל הכל. ענבר התלגלתה כסתם אגואיסטית.
&nbsp

סטילהוק

New member
ענבר לא יכולה לדעת מה יצביע נתי שלהזכירך מקורב יותר למיכל

מלכל השאר, ומיכל אף הצילה אותו מהדחה בטוחה כשהורידה את שרשרת החסינות מצווארה ושמה לו אותה, בהדחה של יוסי. נתי מעולם לא החזיר לה על הטובה הזאת. כמו כן, ענבר הבהירה למנגיסטו שהיא מעדיפה שהיא, הוא ומיכל יגיעו לגמר לפני כל קונסטלציה אחרת. כך שענבר לא בגדה במיכל, היא פשוט לא רוצה לבחור את מי מחבריה להדיח, ומעדיפה אפילו להיות מודחת בעצמה מלקחת חלק בהחלטה הזאת. מה שעוד עלול לקרות בשבת, וזה לא יפליא אותי כלל.

סטילהוק

New member
הערב קיבלנו את ההוכחה הכי טובה למה למעיין הכי מגיע לזכות

כזאת כמות של צביעות בפרק אחד לא נראתה מעולם בהישרדות.
והיחידה שלא צבועה זו מעיין. לנתי שהבין שההפקה רוצה אותו בגמר עלה השתן לראש, והפך למקסימום אל קאפונה דה לה שמעטה, שכולם עולים אליו לרגל.

פרארי1

New member
האסטרטגית הדגולה חזרה להיות הבכיינית של הכיתה

ענבר שיחקה אותה אסטרטגית ל-5 דקות, כשהכל היה ברור, כשהכח היה אצלה במאה אחוז, כשכלום לא סיכן אותה ואת חבריה.
כשקצת קשה, היא חוזרת למשבצת הרגשית שלה, לא רוצה לדעת, לא רוצה להיות מעורבת ונראה שגם את ערכי החברות המהוללים שלה היא קצת שוכחת, אבל לא שוכחת למלמל לעצמה כמה היא בסדר וכמה לא פייר שמעמידים אותה בדילמות.
אוי אוי אוי, לא סיפרו לך שהישרדות זה משחק חברתי, שמעמיד אותך לפעמים בפני בחירות לא פשוטות בין חברים ובני ברית שלך?
אסטרטגית, עאלק.

תכלס, מאד ישעשע אותי אם איכשהו מועצת השבט תתהפך עליה ותעיף אותה.
מבין החמישה שנותרו, היא הכי פחות ראויה לזכיה, לטעמי.

מסכימה עם כל מילה פרארי

היא באמת הכי פחות ראויה לזכות.
מכרה את חברת הברית שלה, פחדנית, מתעקשת לשמור על עצמה מלכלוך גם שזה פוגע בבת הברית שלה שלא היססה להתלכלך בישבילה...

סטילהוק

New member
באמת? מה מיכל בדיוק עשתה בשבילה כל העונה?

מעיין הצילה אותה במשימת ההדחה, רק בזכותה היא בכלל עלתה לשלב הבא. בעוד שמיכל לא יכלה אפילו להציל את עצמה וזהבי היה צריך להקריב את עצמו למענה.

מיכל הלכה איתה לגבי כל ההדחה של ורד

למרות שלא רצתה בכך
ויש הבדל בין לבקש וטו כדי להמנע ממשהו שאין לה ברית איתו אבל לא נעים לה להצביע לו
לבין לבקש וטו ובכך לדעת שאתה גורם להדחה של בן ברית שלך במקום להצביע ולהציל אותו בקול שלך

סטילהוק

New member
מיכל לא הלכה איתה היא ביקשה במפורש שישימו עליה את צמיד הווטו

ואף יותר מזה, אחרי שהיא גילתה שורד התכוונה להדיח את חבר הברית שלה הכי טוב (שלהזכירך הקריב את עצמו בשבילה במשימת ההדחה), היא פעלה להחזיר למשחק את מי שהתכוונה להדיחו, למרות שהיא ידעה וראתה שגם ענבר וגם זהבי לא רוצים שהיא תחזור למשחק כי היא מסכנת אותם ואת הברית המשולשת.

משהו מוכן להסביר לי איך מעיין נהפכה לפייבוריטית של כולם?

מה בדיוק היא הבטיחה לענבר בתמורה למכירה הזולה של ענבר את מיכל? להפעיל קשרים עבורה ולארגן לה התמחות במשרד ממשלתי? מה עוד יכול להיות הסיבה שהיא מוכנה למכור את מיכל, בת הברית שלה עוד מתחילת העונה?
משהו ממש ממש לא מובן כאן.
ואיך מיכל, נתי ומנגיסטו לא מתאגדים נגד מעיין?! זה לא מתבקש? נתי לא סובל אותה ושומר לה טינה על ורד, את מנגו היא הדיחה בבושת פנים, וגם מיכל לא מסתדרת איתה .

בקיצור רב הנסתר על הגלוי. בטוחה שיש או שהיו תהליכים מתחת לפנ השטח אבל בהפקה דאגו לצנזר.

סטילהוק

New member
וזה שמיכל התנשקה איתה ואמרה לה שהיא רוצה אותה איתה בגמר?

או שאת זה בדיוק פספסת... מעיין הפכה ל'פייבוריטית' של כולם כי הם חושבים על המושבעים בגמר. עם מי עדיף להגיע לגמר? עם מי שרוב המושבעים יצביעו לו או עם מי שיש לו שונאים ואוייבים בקרב המושבעים?

מיכל תמיד הייתה מיודדת איתה

כך שלא ייחסתי לנשיקה הזאת משמעות נסתרת כמוך
גם בשיח הטלפון מהבית כולם התחבקו עם כולם וזה לא אומר כלום
ואגב זה כבר לא רוב במושבעים,
יש את יוסי שגיא ובר
למול אמיר ורד ורז שלא יצביעו למעיין

למעלה