יוסי הוא התותח של הסדרה הפעם

Anatiga

New member
יוסי הוא התותח של הסדרה הפעם

אין על יוסי. מי שלא מבין חבל. אני מעריצה את הנחישות וההתמדה של הבחור. הוא ווינר אמיתי. והוא ומעיין עושים את הסדרה לשווה כל כך לצפייה.
כל שאר המשתתפים לדעתי הם וריאציה זהה של אותו הדבר. מי יותר מרושע ומי פחות. יוסי וגם מעיין בולטים מעל כולם. ואני מצדיעה להם.

מנו7

New member
יוסי תותח ? אולי תותח מהסוג שהיה בשימוש

במלחמות נפוליאון.

הקלישאה "התפקיד עושה את הבן אדם" יוצרת אשליה שהוא תותח. אבל הוא ממש לא. כל מי שהיה נקלע למיעוט מול רוב היה עושה קומבינות דומות לאלה שיוסי עשה/עושה/יעשה.

מעבר לכך יוסי שבר כל שיא שלילי בתולדות הישרדות לדורותיה/מדינותיה.

1. האיש קיבל במתנה מההפקה 2 פסולני חסינות על כלום ושום דבר.

2. למרות היותו איש צעיר בעל כושר הוא מפסידן סדרתי במשימות חסינות. ההפסדים שלו מביכים.

3. יוסי והשלישייה שלו הוציאו שם רע למונח "בגידה". התרגלנו לשבירת בריתות והבטחות. לכולם ברור שהבטחות ובריתות בהישרדות הן כחתימה על בלוק קרח. אבל לבגוד בקבוצה ? זו ירידה הכי נמוך שאפשר. אז נכון שאת הרעיון הניבזי הזה הגו הצדיק בעיני עצמו - שגיא והצדקת בר. אבל יוסי שיתף בכיף פעולה עם הביזיון.

מעבר לכך, יוסי כבר הודח. רק בהישרדות הבלוף שלנו מי שהודח יכול לחזור למשחק ועוד עם פסלון חסינות.

סטילהוק

New member
בולשיט. הראשון שבגד בקבוצה, היה מנגיגסטו

ראש הקבוצה, ועוד על טמטום, בשביל לנקום בקבוצה השנייה על הדחת בן הברית שלו. ובסופו של דבר המטומטם הזה הודח בעצמו וגם הדיח בעצמו את שני בני בריתו. אבל ההפקה החליטה לשמור עליו עד הגמר, ואפילו הפכו את אי המתים למנגו איילנד, כרמז לכך שהוא נשאר בו עד הגמר ויגיע משם ישירות אליו. לעומת זאת, יוסי, מעיין, שגיא ובר לא בגדו מעולם בבני בריתם, והיו אף מוכנים להקריב את עצמם בשבילם. ובניגוד למשל למיכל הבוגדנית, אמרו וממשיכים לאמר לכולם את האמת רק בפרצוף ולא מאחורי הגב או בטסטות, כמו שעושה למשל הגברת ספיבק, שזכתה לכינוי ובצדק, 'המכשפה הפולניה'.

אז אולי יוסי לא תותח, אך ייאמר לזכותו שבניגוד לאחרים שם יש לו ביצים ועמוד שדרה ולא עשו אותו עם האצבע. וכנ"ל לגבי מעיין. ולכן גם לא פלא שהם גם הכי אהודים בקרב הצופים, ואילו הגברת ספיבק, נתי והגברת פוקס מככבים בתחתית.

noamlah

New member
אההה...לא הייתי לוקח "אהוד על ידיי הצופים" כאיזה נקודת זכות

לשורד כלשהוא
הקהל ברובו דיי אוכל את מה שהעורכים נותנים לו לאכול
והחביבים שלו דיי קלישאות קבועות של דברים שראינו מליון פעם

"אני אמיתי, עברתי קשיים, מילה זה מילה, כולם פה צבועים, באש ובמים"
הנה, עכשיו תעשה טסטות שלי שבהם אני משחיל את הביטויים הללו בכל מיניי וריאציות וגם אני אהיה אהוד על הקהל הישראלי
איזה כיף לי

לקבוע מי השחקן הכי טוב לפי כמות האהדה של הקהל הישראלי זה כמו לקבוע מי שחקן הכדורגל הכי טוב ע"פ שיפוט של מספר גרושות שיראו את השחקנים בתחתונים

noamlah

New member
אם יצא לי איי פעם להשתתף בהישרדות

מקווה מאוד שלא אהיה אהוד בקרב הקהל הישראלי

דיברגנט חדש

Well-known member
ונתי טיפש ובעצם חרץ את גורלו במשחק להיות המודח הבא או במקרה

הטוב המודח לאחר המודח הבא.
כמו כן, עכשיו מה שאמרו עליו שהוא חי בצלה של ורד מקבל גושפנקה.
הטמבל יכל להיות בגמר בלי בושה, כי עצם זה שהוא החמישי, זה מראה שהם לא סופרים אותו ולכן הוא לא מחויב להם באותה מידה.
&nbsp

למעלה