הישרדות פאלאון -פרק 21 - משימת חסינות אישית ראשונה

Roei152

Well-known member
מנהל
הישרדות פאלאון -פרק 21 - משימת חסינות אישית ראשונה מה יקרה באי המתים ? מה מנגיסטו מתכנן עם ענבר ?
ומי ינצח במשימת החסינות? האם יוסי יעשה משהו עם פסלון החסינות?
צילום מיכה לובטון ..

סטילהוק

New member
מכה של פרסומות, רק עכשיו היה ים של פרסומות ושוב פעם
נראה כאילו יש כמה קטעי תוכנית באמצע הפרסומות, ולא להיפך.

פרארי1

New member
ובקטעים של התכנית יש תוכן שיווקי
והפעם ספרינג ואורביטול הצטרפו לחגיגה.

עניינית, אני חוזר למה שאמרתי בשרשור אחר - בהנחה שהשלישיה לא תצליח למשוך אליה אף אחד ותיאלץ לשלוף את הפסלון, השישיה צריכה לפצל הצבעות בין יוסי ומעיין, אחרת אחד מהם הולך.
מכיוון שענבר היא היחידה מהשישיה שיודעת על הפסלון של יוסי, זה מונח על כתפיה.
מה שעוד יכול להשפיע, זה אם יהיה צמיד וטו.

נהורית1

New member
נראה לי שהפרק הבא די צפוי.
ניחוש שלי: השישיה תצביע להדיח את יוסי. והשלישיה את מיכל. מכיוון
שיוסי לא יודח בגלל פסל החסינות, הרי שמיכל תהיה המודחת הבאה.

פרארי1

New member
אם השישיה תצביע ליוסי
כולם, כולל ענבר שיודעת על הפסלון, זה אומר שמנגיסטו הדביק אותה בטפשת קשה באי המתים.

סטילהוק

New member
אבל יוסי עשה טעות וסיפר לענבר על הפסלון, וכמו שכבר ראינו
ענבר לא ממש יודעת לשמור סוד, היא יותר מדי כנה והגונה למשחק הזה, והסודות נשפכים ממנה כמו מים.

אגב, בפרק האחרון יוסי סיפר לשגיא שמנגיסטו גם הוא מכר את המשחק בשביל להדיח אותו או את מעיין כנקמה על הדחת אלון. מה שאומר שמנגיסטו סיפר על זה ליוסי באי המתים, אחרת איך יוסי יודע את מה שאף אחד לא יודע חוץ ממנגיסטו?
וזה אומר שההפקה מסתירה מאיתנו שיחות חשובות, כמו השיחה הזאת למשל בין יוסי למנגיסטו על אי המתים.

noamlah

New member
לא מפתיע
כמו שאמרתי כבר כנראה מנגיסטו לא רלוונטי יותר למשחק אז גם השיחה הזאת לא ממש רלוונטי
כנראה לא מדובר באיזה פרט חשוב שיבוא לשימוש במשחק
יש גם שמועה על שיחה שהייתה בין בר למיכל שבה בר אמרה לה "חכי שניה, אני הולכת להתפנות", גם את זה משום מה ההפקה החליטה לא לשדר

סטילהוק

New member
אם כולם ישימו את השם של יוסי השלישיה יוכלו לבחור את מי להדיח
ואני במקומם הייתי מנצל את ההזדמנות בכדי להדיח את אמיר האסטרטג הבוגדני שהכי מאיים על השלישייה. גם ורד או נתי הם אופציה לא רעה בכלל, למרות שעל פי הפרומו השלישייה מתכוונת דווקא לגייס את נתי לצידם, ולדעתי הם עוד עלולים לשלם מחיר יקר על זה. כי נתי רק מחכה שהם יעשו את הצעד הזה, כמו שהוא כבר אמר לאמיר רז ורד ומיכל.

smadga2

New member
משימת החסינות הזאת היא הדבר הכי מטופש שראיתי
אם המתמודדים יכולים לנסות כמה מפתחות שהם רוצים אחד אחרי השני אז למה להתאמץ לזכור את המספרים? פשוט תנסו את כל המפתחות עד שאחד מהם יתאים. לאמיר למשל לקח מלא זמן עד שניסה את הפעם הראשונה, שגיא ניסה שני מפתחות אחד אחרי השני.
ואם את לא זוכרת את המספרים - כמו מעיין - לפחות תעשי ניסיון אחד לפני שאת שוחה שוב, מה יש לך להפסיד? הרי אחרי שתשחי תצטרכי לזכור רק 3-4 מספרים.
בקיצור, טמטמת. וזה נדמה לי או שגיא זוארץ מעודד את שגיא והקבוצה שלו קצת יותר מידי?

סטילהוק

New member
זה שאמיר הפסיד במשימת החסינות מצביע על המודח הבא
להזכירכם: כשטניטה הפסידה במשימת החסינות היא הודחה, כשיוסי הפסיד במשימת החסינות הוא הודח, כשבר הפסידה במשימת החסינות היא הודחה.

בקיצור, מסתמן שלא סתם הראו שאמיר הפסיד במשימת החסינות והוא בדרך לאי המתים לפגוש את 'ידידו' הטוב מנגיסטו.

אגב, שמתם לב איך ענבר הכינה את השטח ואת מנגיסטו נפשית לקראת בואו של אמיר לאי? אם לא שמתם לב ופספסתם את הקטע הזה, ממליץ לכם לצפות שוב בפרק האחרון, ולהתמקד בשיחה של ענבר ומנגיסטו על אי המתים.

Pלמוני

New member
לפי הפרומואים..
יכול להיות מצב,שנתי/וורד יחברו ליוסי/שגיא [תוך הבטחה לעתיד להקריב את מעיין ללא ידיעתה],כי אז מבטיח להם יוסי ל'קדם' אותם להיות ברביעייה האחרונה,במקום מצבם הנוכחי שהם רק במקומות 5/6 בברית הנגדית,אולי גם יבטיח יוסי לנתי לתת לו את פסלון החסינות.
במצב של השלישייה נגד שישייה,אין כנראה ברירה אחרת ליוסי.
וגם מעיין כנראה,לא יכולה לקלקל,כי כולם לא סובלים אותה בברית הנגדית.
(בפרומו רואים את נתי,האומר שצריך לעשות 'מהלך'-אולי זו הכוונה כדלעיל).
זה מסתדר עם דעתך,שאמיר יודח.

סטילהוק

New member
משהו חשוב לגבי כל תוכניות הריאליטי, ובעיקר בארץ
בדרך כלל, להוציא מקרים נדירים, בפרק עצמו קורה ההיפך ממה שמראים בפרומו.

ואגב, זה שנתי אומר שהוא סוף סוף יוכל לבצע מהלך, יכול להיות מאוד שהוא מתכוון למהלך נגד השלישייה, אחרי שהם יהיו בטוחים שהוא איתם. וכמו שכבר למדתי להכיר את נתי, רוב הסיכויים שלזה הוא התכוון.

Pלמוני

New member
אם ה6 ידיחו את ה3..
ואח"כ ידיחו לפי הסדר את נתי/וורד/אמיר-אז צפוי להיות מאוד משעמם,כי השלישיה רז/עינבר/מיכל הם (ידוע) ברזל,ואם מנגיסטו יצטרף-אז זו תהיה רביעיית הגמר.
אותי עכ"פ,זה מאוד מאוד ישעמם.

סטילהוק

New member
את ורד ונתי היה צריך להדיח מזמן
הסיבה היחידה שהשניים הללו עדיין במשחק זו ההפקה וכל הטריקים והשטיקים שעשתה עד עכשיו בכדי להשאירם, ועוד יותר מזה, בכדי להבטיח את הישארותם במשחק.

הטעות האסטרטגית הכי גדולה שיוסי עשה לאחר ששגיא שכנע אותו לעשות זאת, היה להדיח את ניקולה. אם הם היו מדיחים את נתי באותה מועצת שבט, נתי כבר מזמן היה בבית, והחמישייה היתה שולטת במשחק. טעות גדולה היתה להדיח את ניקולה ולעזוב את נתי בטענה שהוא חזק ממנה פיזית.

סטילהוק

New member
נכון, אבל מטעויות אמורים ללמוד ולא לחזור על אותם טעויות
של אחרים.

Pלמוני

New member
מאין אתה בטוח..
שההפקה שומרת על נתי?!.
אולי זו פשוט 'טעות' של יוסי,שהדיח את ניקולה?! (ב'חוכמה' שלאחר מעשה)-הרי הוא לא היה יכול לדעת שהשבט חלש בין כה וכה גם עם נתי.

סטילהוק

New member

והנה שוב, למרות שהשלישייה יכלה להדיח את נתי, הם לא הדיחו אותו, למרות שהוא לא הסכים לחבור אליהם נגד אמיר.

Pלמוני

New member
הם הדיחו את אמיר..
מכיוון שהוא לא אמין.
בעוד עם נתי,אולי יהיה אפשר בעתיד לעשות עסקה

למעלה