תגידו, זה רק אני שנדמה לי?

נהורית1

New member
זה מילא, ומה עם מנה חמה?

בכלל, לא מספיק הפירסומות שנתקעות לנו,
כל 10 דקות סדרה לחצי שעה פרסומות, אז
גם יש פרסומות מוסוות וגלויות בתוך הסדרה
עצמה. טוב, צריך מימון לא?

פרארי1

New member
המשקפיים, מנה חמה, ריבוק, BBB, קליניק

וזה רק מה שאני זוכר ככה, בשליפה, בטח יש עוד.

מדי פעם, דקה פה דקה שם, יש גם משחק, הרוב זה תוכן שיווקי.

תָּמִיר

New member
מפאת הפירסומות אני לעולם לא צופה בצפיה ישירה

.
אפשר לראות את התוכנית כשעה לאחר השידור באתר רשת ללא פירסומות כלל.
&nbsp
מבחינת החזירות הקפטליסטית, עבור המיליונים שהם מרוויחים מהאבסת הפירסומות במורד גרוננו, היו בהחלט יכולים להכפיל, לשלש וגם לרבע את הפרס הראשון ועדיין לצאת עם רווח נאה (בארה"ב הפרס הוא מיליון דולר, שבהשוואה לפרס בישראל הוא פי ארבע ויותר)
&nbsp
וביננו, זו מזמן כבר לא "הישרדות". זו תוכנית אינטריגות מתובלת בהמון טוסיקים, ציצים ושרירי חזה + פינת הרומנטיקה בגרוש.
&nbsp
מבחיל. (אבל בכל זאת צופים)
&nbsp
תָּמִיר

נהורית1

New member
תגידו, זה רק אני שנדמה לי?

נראה שהחברה האלה למדו איך להזיל דמעות כמים. מיד עם הזכירם את בני המשפחה, נפתח סכר הדמעות לשטפון. אם אתם כל כך רגישים לבני המשפחה, למה עזבתם והגעתם רחוק אלפי קילומטרים מהבית? מילא, אמהות לילדים, אני מבינה את הגעגוע, אבל אבא שסילק אותך מהבית ונתן לך לסלול לבד את דרכך בחיים האכזריים האלה, בלי תמיכה, מה את כל כך מתעגעת ובוכה? והכוונה כמובן למעיין, עם יכולת המשחק הבלתי נדלה שלה. לא רק אני, אני חושבת גם החברים שלה יפסיקו להאמין לה, אצלה הכל משחק, שום דבר לא אמיתי. גם לא הרומן שלה עם שגיא שמתחיל שוב להתפתח.

סטילהוק

New member
ראית פעם תוכנית ריאליטי שמשתתפיה לא בכו כשהציגו את המשפחות?

אם יש משהו שכל הפקות הריאליטי בארץ ובעולם יכולים לבנות עליו כדרמה זה קטע הצגת המשפחות למשתתפים, וככל שאחרי יותר זמן של ניתוק יותר טוב. כך שהישרדות ממש לא שונה משאר תוכניות הריאליטי בקטע הזה.

יחד עם זאת, אלה הקטעים הכי מיותרים בתוכניות הריאליטי והייתי שמח אם לא היו.
ראשית מכיוון שהן גוזלים זמן שידור של המשחק, ושנית כל ההשתפכויות וההתייפכויות האלה של המשתתפים ממש לא מענינים אותי כצופה. שיראו להם את משפחות בלי לשדר את זה גם לנו. לנו שיראו את המשחק, שזה מה שחשוב.

סוף סוף אני מסכים איתך

לא צפיתי בפרק האחרון ששודר (ודרך אגב מי חזר ?) אבל הקטעים האלה באמת לא מעניינים.
מה אכפת לי מהקשר המשפחתי שלהם ?.. זה עניין פרטי שלהם.. אפילו המשפחות של החברים שלי לא מעניינים אותי אז בטח שלא המשפחה של משתתפי ריאלטי.

למעלה