האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים

סטילהוק

New member
האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים

ולהעמיד 5 מול 3.
אך מה שהשורדים הנותרים במשחק לא יודעים זה שיש מצב שגם יוסי עם פסלון חסינות וגם מנגיסטו שיש לו חשבון לא סגור עם אמיר הבוגדני, עומדים להצטרף אליהם. ואם אני חושב כמה צעדים קדימה, מנגיסטו יעדיף לחבור ליוסי שאיתו כבר יש לו יחסים טובים ואמון (יוסי שיתף אותו ברמז על פסלון החסינות), ואיתו לברית שלו. ה שיהפוך את יחסי הכוחות במשחק ל 5 מול 5. כשהמטרה המשותפת של כל החמישה להדיח את אמיר שבגד בחמישתם. ועכשיו אחרי שאמיר התגלה כבוגד סדרתי, גם החברים שלו לברית ינסו להדיח אותו בין הראשונים.

Roei152

Well-known member
מנהל
מנגיסטו לא יבגוד בשביל אלון!!!!!
יוסי דקר את המנציטה בגב של אלון שהדיח אותו בשביל להגן על ברבור , אם מנגיסטו ממילא מתכנן מהלך כזה אז הוא בוגד מבחינתי בברית של מיכל , רז , ענבר , ורד , נתי ואמיר שמתכוונים להדיח את הרביעייה שגרמה להדחתו של אלון...
&nbsp

סטילהוק

New member
מנגיסטו עצמו הדיח את אלון סופית מהמשחק

אם הספקת כבר לשכוח, וגם את טניטה.
למנגיסטו אין יותר בעלי ברית על האי, בעלי הברית שלו, להוציא אולי נתי, שאני לא בטוח עד כמה מנגיסטו רוצה בכלל להתחבר אליו, מבלים בוילת המודחים.

חוץ מזה, למנגיסטו יש עכשיו קשר חזק עם יוסי, שחשף בפניו את הרמז לפסלון החסינות שקיבל. והוא יעדיף להצטרף לברית של יוסי מאשר לברית של אמיר שתקע לו סכין בגב. גם ליוסי וגם למנגיסטו יש עכשיו מטרה משותפת: להדיח את אמיר, שבדיעבד עומד גם מאחורי הדחתו של יוסי.

זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי חוזר למשחק מאי המתים, ולא כנקמה דווקא, אלא יותר מאסטרטגיה. כי אמיר נכון לכרגע האסטרטג הכי מסוכן במשחק. ועדיף להעיף אותו מהמשחק לפני שהוא ידיח אותך. א-ב בהישרדות.

Pלמוני

New member
לא זוכר,אם מישהו כאן (כולל אני)..

העלו את האפשרות, שאמיר העדיף ברית של 6 לעומת ברית של 3.
גם עכשיו,אמיר בברית של 5 נגד 3.
לגבי אי המתים,מעניין מה יקרה עם ענבר.
לגבי האיחוד,מה יקרה?!-זה תלוי בהרבה משתנים.
לגבי אמיר,הוא אמנם בגד בברית של יוסי,אבל לפני זה הוא הציל את מעיין.
גם לגבי מנגיסטו,בסופו של דבר הצטרף לברית שלו.
כך שנקמה לא בטוח שתהיה פה.
אם הם ימצאו פסלון חסינות,נראה לי שזה הולך להיות יותר מעניין.
לגבי הדחתו של אמיר,בגלל שהוא אסטרטג,לא בטוח-כי ראיתי כבר איסטרטגים שהגיעו לגמר בעולם ופה.

רגע רק רגע

Active member
להיכן נעלם הפוסט שלי?

כתבתי עכשיו פוסט די ארוך ו... תפוז "אכל" אותו.
המוצא הישר יבוא על שכרו.

רגע רק רגע

Active member
טוב, אני רואה שתפוז לא פרסם את התגובה

אנסה לשחזר.

אז ככה, באופן כללי זו אחת העונות הטובות שהיו בהישרדות ישראל ולא בזכות ההפקה.
יש יותר משחקן אחד או שניים שבאו לשחק ושמוכנים לעשות מהלכים יפים. זה כבר חידוש מרענן.
רק הלוואי שיפסיקו כבר עם כל ההתחסדויות. זה מעייף, זה מתיש, וכמו שבר אמרה על נתי ויוסי - זה בעיקר לא אמין.
מיכל סיכמה את זה מעולה - "נתי, אתה לא חייב ליוסי כלום". רק חבל שאח"כ תיבלה את ההדחה של יוסי עם "זה בשביל אלון". באמת? כאילו את מכירה אותו יום וחצי והוא כבר הפך לחבר נפש שלך? לא רציני.

אבל מה שהכי מציק לי כרגע הכי הרבה זה ההפקה.
היו כמה וכמה מקרים שבהחלט ניתן לפרש כהתערבות הפקתית, אבל אפשר גם לסנגר על המקרים האלה כעל מקרים שנקבעו מראש.
רובם ארעו בבקתת המו"מ. בעצם, בקתת המום. מום שההפקה הישראלית תקועה בו עמוק עוד מהעונה הראשונה בכך שכל צופה וצופה מרגיש שיש כאן התערבות ואין משחק נקי.
אבל המקרה האחרון הוא בהחלט התערבות הפקתית, ואני מתכוון למתן הרמז לפסלון החסינות ליוסי ומנגיסטו (מוזר בעיני שלא ראיתי מישהו כותב על זה).
עד עכשיו, כל מי שהגיע לאי המתים התמודד מול שחקן אחר ולא ניתן שום רמז על כך שבאי נמצא פסלון חסינות. למה דווקא כאשר יוסי מגיע לאי המתים ההפקה מחליטה לבצע משימה מיוחדת רק בשביל להעניק רמז לפסלון?
בנוסף, עכשיו כשענבר מגיעה לאי המתים, האם גם לה תינתן ההזדמנות למתן רמז או שזו זכות שהוענקה אך ורק ליוסי ומנגיסטו?

ועוד בקטנה...
אין לי בעית מוסר עם מה שמעין ושגיא עשו במשימת החסינות ועייף אותי כל הקטע המתחסד של שאר המתמודדים.
יש לי בעיה עם זה ברמה האסטרטגית.
מהלך שיכל לעלות להם בעונה כולה אם לא צמיד הוטו שענבר "העניקה" לשגיא.

מחזיק אצבעות שתפוז יפרסם את זה

סטילהוק

New member
ברור כבר מזמן שההפקה מתערבת

מי שהאינטרס של ההפקה שיישאר במשחק נשאר, מי שלא מודח. למה אתה חושב מנגיסטו ניצח את אלון ואת טניטה, אם לא בגלל שההפקה רוצה להחזיר אותו למשחק ובגלל זה משימות הדו-קרב נתפרו במיוחד למידותיו ושתיהן התבססו על שיווי משקל, שזה הצד הכי חזק של מנגיסטו?

ולגבי ענבר, אתמול בערב שודר הפרק ה 12 של וילת המודחים, פרק שבו הבינו המודחים שנמצאים כרגע בוילה ומבלים בה ביחד בתנאי VIP שזה כנראה הערב האחרון שלהם בוילה. ואיך הם הבינו את זה? הרי כל 3-4 ימים אמור להגיע לוילת המודחים מודח נוסף, וכשהם ראו שהפעם לא מגיע אף מודח מאי המתים, הם הבינו לבד שכנראה החלק שלהם במשחק הסתיים והם טסים הביתה לישראל.

ולמה אני מציין את זה? בגלל שלדעתי, וייתכן מאוד שאני טועה, ענבר לא תגיע לאי המתים ותגיע ישירות לוילת המודחים בתור המושבעת הראשונה שתחליט מי יהיה הזוכה העונה. וזאת בגלל שההפקה רוצה להחזיר למשחק העונה שניים: הן את מנגיסטו והן את יוסי. אחרת היא היתה מחכה עם הדו-קרב על הרמז לפסלון החסינות עד שענבר תגיע לאי המתים, ואז עורכת תלת-קרב בין כל השלושה.

בכל אופן, נראה לי שהערב, או לכל המאוחר בשבת בערב, נגלה אם אני צודק או לא.

למעלה