ההפקה עושה הכל לפרק את הרביעייה ולשמור על התחת של נתי

סטילהוק

New member
ההפקה עושה הכל לפרק את הרביעייה ולשמור על התחת של נתי

שניצל כבר פעמיים מהדחה בטוחה. מקווה מאוד שמיכל תצביע נכון במועצת השבט בשבת, ושזהבי לא יחבור לורד ונתי.

Pלמוני

New member
הגיוני שיוסי יודח

כך מיכל ורז יוכלו להיות חלק מרביעיה באופן שווה [ענבר+רז +מיכל+אמיר] כשוורד ונתי במקום חמישי שישי (גם מיכל מסמפטת את וורד).
אבל אם מיכל ורז יחברו ליוסי-הם יהיו רק במקום החמישי שישי [אחרי יוסי+בר+שגיא+מעיין].
אא"כ יקרה הבלתי יאומן,ויוסי ישכנע את נתי/וורד לייצור ברית חדשה,שבה יתקדמו הנ"ל (נתי/וורד) לפחות למקום 3-4 ,במקרה כזה הם יצטרכו לשכנע את נתי/וורד,שהם נוטשים את שגיא/מעיין.
אפשרות נוספת (גם בלתי סבירה) שיוסי ישכנע את מיכל/רז לייצור רביעייה (גם תוך כדי נטישת שגיא/מעיין).

סטילהוק

New member
לא נראה לי שיוסי יודח הערב, למרות שהעונה הזאת מלאת הפתעות

ותהפוכות, ושום דבר לא יפתיע אותי כבר בה.
יש יותר סיכוי שבר או אפילו נתי או ורד יודחו מאשר יוסי.
מה שכן, אם מנגיסטו מדיח את טניטה ויוסי מגיע לאי המתים, תהיה למנגיסטו הזדמנות לנקום במי שבאמת הדיח את אלון. והכי מגניב אם יוסי ידיח גם אותו ויחזור למשחק.

הכל יכול לקרות העונה הזאת, ובגלל זה אני כל כך אוהב את העונה הזאת, שהיא העונה אולי הכי מותחת ומסקרנת שראיתי.

Pלמוני

New member
בר או יוסי,זה אותו דבר

לא נראה לי בעדיפות,שנתי/וורד שמהווים ברית זוגית בלבד/גם לא מאיימים במיוחד,יודחו לפני האחרים הנ"ל.
לגבי העונה בכללי,בתור פריק של הישרדות,קשה לי לשפוט באופן אובייקטיבי,מבחינת איכות השידור

סטילהוק

New member
לא, זה לא. אם בר תודח יתנהל משחק אחר מאם יוסי יודח

יוסי גם הרבה יותר אסטרטג תחמן וערמומי מבר, שיותר נגררת מאשר יוזמת ומתכננת. נכון, היתה לה הברקה אחת בבקתת ההתדיינות, אך אפשר לאמר שזה יותר הוגש לה על מגש מההפקה, וכל מה שהיא היתה צריכה לעשות זה רק לחטוף את מה שהוגש לה. בדיוק כמו שקרה השבוע עם ורד, שאי אפשר לאמר עליה שהיא אסטרטגית גדולה.

PardoFM

New member
אני בבחירה שלך, אבל בדעה שונה

בשביל זהבי, עדיף לנסות להדיח את יוסי לפני בר. כי יוסי חזק במשימות, יוסי עלול לנצח במשימה הבאה ואז מיכל על הכוונת.
&nbsp
יש גם את אלמנט של משימת החסינות, פחות יוסי, משאיר רק את נתי במשימת החסינות מול שלושה בנים מהשבט השני

Pלמוני

New member
1.לא הבנתי. 2.מסכים

1.אם יוסי יוביל נצחון במשימה קבוצתית-אז איך מיכל תודח?!.מסכים איתך שעדיף לרז להדיח את יוסי,אבל מהסיבה ש'סטילהוק' כתב [לדעתי סטילהוק סותר את עצמו].
2.מסכים- <יש גם את אלמנט של משימת החסינות, פחות יוסי, משאיר רק את נתי במשימת החסינות מול שלושה בנים מהשבט השני>

PardoFM

New member
לגבי 1

זה שיוסי שם לא אומר ניצחון בטוח לליגאו, אבל זה אומר כוח שווה מול השבט השני. ההדחה של יוסי גורמת לשני הסטיואציות להיות טובות בשביל רז והשבט שלו וגם בשביל לשמור על מיכל בשבט, הכוונה שבמקרה וליגאו יפסידו, אם הוא היה נשאר. הוא פייבוריט כמעט בטוח לניצחון בחסינות אישית. וניצחון שלו אומר סכנה למיכל. או הדחה ישירה או קרב אש. בשביל רז זהבי. זה טוב להדיח את יוסי, כי הוא חזק במשימות, בין החסינות האישית והקבוצתית. וכל עוד הוא במשחק במקום בר, זה סכנה בשביל הבת ברית היחידה שלו בליגאו.

Pלמוני

New member
לכן כתבתי-סביר שיוסי יודח..

ולא כתבתי בר,למרות שהם בברית.

למעלה