לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1112911,129 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 7-פרק הדחה '
הישרדות פאלאוון -פרק 7-פרק הדחה
<< ההודעה הנוכחית
17/06/2017 | 20:59
37
186
מי תעזוב  את אי המתים ?-ניקולה או דניאל?
ומי יצטרף  למנצחת משבט ליגאוו?
ומה ההפתעה שמתוכננת לנו בפרק?
צפייה מהנה ודיון פורה
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני ממש מקווה '
אני ממש מקווה
17/06/2017 | 21:28
9
178
שמיכל תעשה את הבחירה הנכונה , אולי להציע לאלון להצטרף לברית עם יוסי ובר ...

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'דניאל הודחה סופית '
דניאל הודחה סופית
17/06/2017 | 22:02
141
טוב ... לא שסימפטתי אותה  בממיוחד .. אבלל הייתה יכולה  להיות שורדת מצחיקה .. לפי מה שראיתי איתה ברגעים הקצרים ...
מעיין יותר מדי אסטרטרגית ... ענבר הייתי מציע לך להמשיך במסגרת של הברית עם מנגו , רז וטניטה...
 אני לא מכיר את מעיין ושגיא ולא יודע מה מתאים להם מבחינת  המקום שהם נמצאים בו ולכן אני מעדיף לא לשפוט...

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'משחק מלוכלך '
משחק מלוכלך
17/06/2017 | 22:29
177
היום הבנתי כמה הישרדות יכולה לתעתע ולבלבל ... אני אחד שהולך עם המצב , ומיכל באה לי בטוב, אני מקווה שתבחר נכון עם אלון , רק לא נתי וורד , אחד מהם חחייב להגיד בייי  למשחק  ולבווא לאי המתים ולהכסח ע"יי ניקולה....

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'יופי יוסי '
יופי יוסי
17/06/2017 | 23:08
147
יופי שאתה מודה בטעות שהדחת את ניקולה.... באמת עכשיו הנקמה  באה אוטמטיית ואתה לא יודע מה המצב ששלך במשחק ...אני עדיין מקווה לברית של מיכל , אלון , בר ויוסי...

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אז אלון הודח '
אז אלון הודח
17/06/2017 | 23:32
5
144
ביאוס , אבל טכנית הוא עדיין במשלח...
איזה תרגיל יוסי עשה!!!!  לא שלא היה צפוי אבל עדיןן...

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני הייתי בטוח שהוא נותן לבר את השרשרת ומפעיל את הפסל עליו'
אני הייתי בטוח שהוא נותן לבר את השרשרת ומפעיל את הפסל עליו
17/06/2017 | 23:44
156
בכל מקרה, היה מעניין אותי, אלון ונתי. אם באמת הבחירה שלהם, כמו שהם אומרים "לטובת השבט", מה היה קורה ויוסי היה מחליט לתת לבר את השרשרת. הייתי אולי שואל אותם את זה, אולי זה היה יוצר מן כאוס אם הם רוצים לנצח במשימות כמו שאלון טוען, נגיד הוא היה בוחר בורד מה שמתסיס את העניינים, ואם נתי היה אומר יוסי, אז זה היה חושף שהוא לא ממש לטובת השבט.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הי רוי, אם אפשר לסמן ספויילרים.. אולי יש כאלו שלא ראו עדיין '
הי רוי, אם אפשר לסמן ספויילרים.. אולי יש כאלו שלא ראו עדיין
18/06/2017 | 00:14
3
113
לצפיה ב-'מצטרפת לבקשה'
מצטרפת לבקשה
18/06/2017 | 11:20
82
לא ראיתי אתמול את הפרק ועכשיו, וממש מבאס לראות את 
כל מה שקרה כאן בפורום .
אשמח אם תיקח את בקשתי לתשומת ליבך.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אקח זאת לתשומת ליבי תודה '
אקח זאת לתשומת ליבי תודה
18/06/2017 | 11:54
1
81
דרך אגב רועי לא רוי...

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אוקי, רועי,'
אוקי, רועי,
18/06/2017 | 12:10
20
לצפיה ב-'שיט התבלבלתי מספר הפרק הוא 8 '
שיט התבלבלתי מספר הפרק הוא 8
17/06/2017 | 22:35
131
סליחה ... הטעיתי ....  החל מפרק הבא אני לא טועה יותר
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'המחיר של מנגיסטו'
המחיר של מנגיסטו
17/06/2017 | 23:39
5
178
אני מסתכל על התוכנית הזאת, על הפרומו של התוכנית הבאה ואני נזכר בתוכניות הראשונות. העובדה קודם כל שאומנם בלי מודע, אבל נתן לחבר שלו להיות מודח. נראה שבתוכנית הבאה הוא עובד עם הרבה רגש. מזכיר מאוד את תורג'י עם המחשבה שהוא על פי מה שנשמע בפרומואים, מעוניין בנקמה, אבל כמו תורג'י מתכנן דווקא להיכשל בכוונה במשימת החסינות. שזה מעניין מה יקרה אם באמת הם יפסידו. מישהו זוכר אגב שרז זהבי היה במוקד ההדחות של מנגיסטו? עכשיו זה בכלל מעיין או שגיא, ככה לפחות לפי הפרומו. אם הוא כל כך רוצה לגרום לנקום בשבט השני, למה הרצון היא לא לנצח דווקא ולתת לשבט שם לאכול אחד את השני,אבל לזה נהיה יותר חכמים כנראה, בפרק הבא.

לגבי הפרק הזה, מעניין שהבחירה במקום נתי אלא אלון. אבל אם יוסי פעמיים מציל ככה את נתי אחרי שהתוודא שזה היה טעות. שלא יתלונן אחר כך. כי היה לו הזדמנות להוריד ממנו את נתי(ומאיתנו כי הוא מעצבן אותי נורא). אם בהדחה הבאה הוא או בר לא מודחים. זה יהיה נס מבחינתם, אחרי שאין פסל חסינות

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לא. יוסי פעל בחוכמה שהדיח את אלון ולא את נתי'
לא. יוסי פעל בחוכמה שהדיח את אלון ולא את נתי
18/06/2017 | 10:26
4
132
עכשיו בת הברית של אלון(שכחתי את שמה) תישאר לבד והיא מחבבת יותר את יוסי ובר מאשר את נתי וורד. רוב הסיכויים שהיא תלך איתם עכשיו שאלון הודח.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'או שתפעל מנקמה'
או שתפעל מנקמה
18/06/2017 | 10:26
2
38
לצפיה ב-'היא יודעת שלא הייתה להם ממש ברירה'
היא יודעת שלא הייתה להם ממש ברירה
18/06/2017 | 10:27
1
34
לצפיה ב-'אלון בונקר שמאמין רק בכוח.היא תבין שהם היו חייבים להדיח אותו'
אלון בונקר שמאמין רק בכוח.היא תבין שהם היו חייבים להדיח אותו
18/06/2017 | 10:29
38
לצפיה ב-'פעל נכון? איך?'
פעל נכון? איך?
18/06/2017 | 11:26
107
כאשר בשבט השני יש את מנגיסטו, אמיר, שגיא, טניטה וגם מעיין
לא פראיירית.
עם מה הוא נשאר? הוא ונתי? הרי יטווחו בהם.

(כמובן שההפקה כבר עובדת על הטוויסט הבא, "הנקמה של מנגיסטו")
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'שרשרת ופיסלון, הם התשובה הניצחת (?)למצדדים באסטרטגיות'
שרשרת ופיסלון, הם התשובה הניצחת (?)למצדדים באסטרטגיות
18/06/2017 | 00:12
7
168
שנים היה לי ויכוח האם אסטרטגיה היא המפתח או המאמץ ופסלוני החסינות

או שרשרות

לפניכ כמה שנים הצלחתי להוכיח ששיש מהלכים בהם החסינות היא קובעת לא מעט ואולי אפילו יותר מאשר אסטרג'

בעיקר בתקופת טלכו השחצן 

והפרק הזה הוכיח 
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'טלכו היה דמות מעניינת'
טלכו היה דמות מעניינת
18/06/2017 | 12:49
6
131
אחד שטבע את המשפט: "להפסיד כל הדרך לגמר" ואכן הוא הגיע לגמר. הוא הוכיח שהישרדות בראש ובראשונה הוא משחק חברתי, ואדם כמוהו שמבין בפסיכולגיה של האדם יכול להמשיך לשרוד באי מבלי לנצח באתגר אחד אפילו.
העובדה שאני זוכרת אותו אחרי כל כך הרבה שנים, מראה שהוא היה דמות מיוחדת עם עדויות יוצאות דופן ומעניינות. אחד ששיחק את המשחק בלי רגש, אבל עם הרבה מאוד חוכמה. אחד שנדמה בהתחלה שהיה סימפטי ומבין ואכפתי, אבל למעשה רק ניצל את האנשים להתקדם במשחק.
ולכן הוא היה דמות מעניינת. העדויות עכשיו מאוד סתמיות הם לא מוסיפות כלום למשחק, ולא מלמדות על האדם, רק דברת בלתי נגמרת ומיותרת לחלוטין
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'היטבת לתאר זאת, לא הכרתי את המשפט , טלכו לדעתי היה בזוי'
היטבת לתאר זאת, לא הכרתי את המשפט , טלכו לדעתי היה בזוי
18/06/2017 | 13:50
5
99
ואדם נצלן (אני מאמין שכך זה גם באזרחות ..)

כמו הד'ר,

אדם שכל מה שיוצא לו מהפה זה שקר וציניות

התקדם בגלל שהמועמדים שם היו דבעים
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שכך הוא במציאות'
קשה לי להאמין שכך הוא במציאות
18/06/2017 | 14:30
4
99
אני חושבת שזו הייתה אסטרטיגיית משחק. הדר זכור לי במעומעם.
התקדם כי הוא שידר אמינות לאנשים ורק בעדויות נגלה הפרצוף שלו.
אדם שהיה מעניין לצפות בו על המסך. אדם שקידם את עצמו.
הלוואי שבעונות הבאות ימצאו אנשים קצת יותר אסטטיגיים וקצת פחות משמימים.
שהעדויות יחשפו טפח מהאופי שלהם, וזה לא יהיה סתם דברת-קשקשת משעממת לחלוטין.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'לי דווקא, הוא נראה רע וציניקו במציאות '
לי דווקא, הוא נראה רע וציניקו במציאות
19/06/2017 | 11:02
48
הוא מזכיר לי בקטנה כמה שלמדו איתי והיו נבלות
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מי זה הדר ? לא מוכר לי '
מי זה הדר ? לא מוכר לי
19/06/2017 | 11:03
2
22
לצפיה ב-'לדעתי התכוונה ל: ה-ד"ר (זוכה העונה השנייה אריק, שהיה רופא) '
לדעתי התכוונה ל: ה-ד"ר (זוכה העונה השנייה אריק, שהיה רופא)
22/06/2017 | 00:03
1
16
לצפיה ב-'דווקא שמעתי שהוא רופא מעולה, אבל לא אוהב את האישיות שלו'
דווקא שמעתי שהוא רופא מעולה, אבל לא אוהב את האישיות שלו
22/06/2017 | 00:45
15
לצפיה ב-'אחרי 8 פרקים כבר אפשר לחלק אותם לאהובים ושנואים ומי על הגדר'
אחרי 8 פרקים כבר אפשר לחלק אותם לאהובים ושנואים ומי על הגדר
20/06/2017 | 00:13
11
110
ואתחיל בקבוצת האהובים יותר עלי:

ענבר משבט בוהאיי שפועלת מהלב והרגש ופחות אסטרטגית
יוסי משבט ליגאו שפועל מהראש וגם קצת מהרגש והפיל את הענק השני במשחק.
שגיא משבט בוהאיי (לשעבר ליגאו) שכל מילה נוספת מיותרת לגביו.
בר משבט ליגאו קטנה ויפה ולא פראיירית בכלל, מזכירה לי מאוד את לירון רביבו
רז זהבי משבט בוהאיי שכבר מהתחלה אהבתי את איך שהוא התחבר לענבר דווקא בגלל שהיא פועלת מהלב והרגש וכל השאר ראו בו אסטרטג ועשו לו עוול.

קבוצת השנואים עלי:

נתי משבט ליגאו שכבר מתחילת העונה לא בא לי טוב ולא סבלתי אותו, וככל שהעונה התקדמה גם הבנתי למה ועד כמה. אחרי עדי שכבר עפה הוא הבא בתור שהייתי רוצה שיעוף. הבעיה שנראה שהפקה משום מה שומרת עליו.
מנגיסטו משבט בוהאיי עוד אחד שלא בא לי טוב כבר מתחילת העונה, ישר זיהיתי בו את האסטרטג התחמן והבוגד, ועובדה שהוא הולך כבר בפרק הבא לבגוד בשבט שלו. הדבר היחיד שייאמר לזכותו שהוא מתמצא טוב בטבע. אך ברגע האמת הוא נכשל אפילו במה שהוא כביכול הכי טוב בו, הדלקת אבן אש.
אלון משבט ליגאו (לשעבר בוהאיי) כמה גדול וחזק ככה טיפש ובוק. בדיוק כמו מקבילו שבינתיים פרש ועזב מרצונו את המשחק. איך שמחתי שיוסי ובר הדיחו אותו אחרי שניסה לכרות להם בור שבסופו של דבר נפל לתוכו בעצמו. הבעיה שעכשיו לניקולה על אי המתים מחכה קרב הישרדות לא פשוט בכלל, כי האחרון שהיא מצפה שיגיע לאי המתים להתמודד מולה זה הוא. למרות זאת, אני עדיין מקווה שהוא יפסיד לה ויודח סופית מהמשחק.
אמיר משבט בוהאיי אסטרטג תחמן אגואיסט ולא נאמן, שגם הוא כבר מתחילת העונה בא לי לא טוב, ושהוא ניסה להפיל את חברו רז זהבי כשחבר לעדי זה רק הוכיח לי למה ועד כמה. ולא, החזרה שלו עם 'הפקת הלקחים' מאי הבידוד ממש לא שיפרה את תדמיתו בעיניי. ועצם זה שהוא העדיף את טובתו האישית על טובת השבט רק מוכיחה עד כמה שהוא לא ממש הפיק שום לקח.
ורד משבט ליגאו אשה רעה שעצם החיבור שלה עם נתי אומר למעשה הכל לגביה.

היושבים על הגדר נכון לכרגע:

מעיין משבט בוהאיי (לשעבר ליגאו) שמצד אחד אסטרטגית ומצד שני נותנת ללב ולרגשות להשתלט עליה. שלא לדבר על כך שלהיות הדוברת של רגב זו לא מעלה בעיניי. אני עדיין לא יודע איך לאכול אותה. והיא תצטרך לעבוד קשה בכדי להוכיח לי שהיא ראויה להיות בקבוצת האהובים עלי.
מיכל משבט ליגאו (לשעבר בוהאיי) שמצד אחד אהבתי את החיבור שלה עם ענבר ורז זהבי, אך מצד שני ממש לא אהבתי את החיבור שלה עם אלון הטיפש והבוק. וגם החבירה שלה להדחתה של בר, אחרי שהיא אמרה לה שהיא ממש אוהבת אותה, מסמן אותה בעיניי כלא אמינה. גם היא תצטרך לעבוד קשה בכדי להוכיח לי שבכל זאת היא ראויה להיות בקבוצת האהובים עלי.
טניטה משבט בוהאיי מצד אחד רוסיה קשוחה ולא פראיירית, אך מצד שני פרנואידית שישר סימנה את רז זהבי על לא עוול בכפו מבלי להכיר אותו בכלל. גם היא תצטרך לעבוד מאוד קשה בכדי להוכיח שהיא בכל זאת ראויה להיות בקבוצת האהובים עלי.
ניקולה משבט ליגאו שמבחינתי זו היתה טעות קשה להדיח אותה במקום את נתי, ועובדה שכבר בפרק הזה התברר שצדקתי לגבי זה. אך מצד שני אפשר להגיד שהיא הביאה את זה בעצמה בזה שישבה רוב היום על התחת ולא תרמה הרבה לשבט, שלא לדבר על כך שהרשתה לעצמה לבקר ולהעיר הערות לשגיא ולאלה שכן תרמו. גם היא צריכה לעבוד קשה, במידה ותשרוד את אי המתים, בכדי לחזור למשחק ולהוכיח לי שהיא ראויה להיות בקבוצת האהובים עלי.

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני חלוק עליך לגמרי... (אגב מי זו עדי?) '
אני חלוק עליך לגמרי... (אגב מי זו עדי?)
22/06/2017 | 00:35
10
72
האהובים = החבר'ה של בשבקין + איתי+טומי+הליצנית+ מירית 

הרעים = טלכו + זיו + אופיר + החתיך שנגרר אחרי מנו, והוא החתן של דנקנר(שפעם חיבבתי אותו) + נעמה קיסרי + אלון הרע + הדבע הזה שהוא עשיר ומדבר על עצמו בגוף שלישי שהיה חבר של לידר היפה 

באמצע זה קפון ודן מנו... 

הטובים 

1 . הרב המפרש התנכי, הד"ר לכדורסל רז ניסים כהן, 

הערס הלייט טוב הלב הזה שקרס מנטאלית.

כך כל רציתי לכתוב עליו ..מלך משחקי אחד על אחד ,

איזה בזבוז  שעף, על ההתחלה, איזה פנינים יכל להפיק

2. מניגסטו, בחור חכם, חזק, ידי זהב, משקיע את כול כולו בשבט, עובד ומתקן שקט אבל לא פראייר בכללעקרב שחור ,

3. אלוני - חץ אלוני, חזק מאוד, טוב לב, מתחרה הגון, לא ממש חכם, (הבחירה הראשונית שלו  לא הייתה טובה ..) 

4. נתי - הנמסיס (למדתי את המילה הזו פה)  של יוסי בובליל, בחור עממי, לא נראה תככן, משקיע את כל כולו, דואג לשבט מבעיר אש אבל לא פראייר

5. הגב' ספיבק - לגב' ספיבק לא נותנים הוראות....
אולי מועדון ספיבק נשמע לכם מוכר כמי שגר בר"ג... 
מיקום מעולה, מקום  ישן , אבל במצב סביר...

הרעים

1. יוסי בובליל - כן , יש יוסי בובליל, וזה לא המלך מלכי הריאליטי, זה אחר צעיר יותר, אבל הוא תככן, שחצן חכם, שד , אבל רע, מהלכים יפים, (במזל...) אחד שיודע לקרוא את השבט.. מזכיר קצת את דן מנו 

2. בר , ברבור , לא שחור, ברבור בלונדיני, רעה, נגררת , לא יודע מי קבע שהיא דוגמנית?  בזבוז מקום, על חשבון מתחרה נורמלית, בחורה של 30 ק"ג, מתמוטטת, 
וואלק , בחורות בגודל שלה בארצות הברית של אמריקה עושות דדליפטים של 150 ק"ג, וסקווטים של 130 ק"ג. או אפילו יותר 

המשפט הכי חכם ממנה היה :
"אותי יכולים להרים יותר בקלות מאשר את נתי " , (בוויכוח מי יותר חזק ומועיל לשבט)  וכן בר, יכולים להרים אותך יותר בקלות את צודקת.

3. ניקולה - הבעיה של ניקולה ,  שהיא לא באה עם איפור , ככה ירוק מעל העין 
כמו עיני חתול , היום בדיוק חילקתי סרדינים לאחד מהחתולים בבריכה והם אוהבים את זה....וכך נזרכרתי בניקולה, כי רק עיניים יפות יש לה, השאר פאקצה רעה ומתנשאת , לא רוצה לעבוד למען השבט 

(כשהערתי לאחת ממרימות המשקולות בארצות הברית, באינסטגרם משהו דומה למה היא נמנעת מאיפור,שישווה לעיניה מראה של עיני חתול  אז יצא לה קטע פמניסטי כזה,ויותר אני לא עושה לה לייק (יש לה תוצאות רעות במשקולות) ולמרימת משקולות אחרת, קצת חששתי , בכ"ז האחרת עושה דד ליפט וסקווטים מעל 250 ק"ג, ושוקלת 120 ק"ג על 175 סנטים..)

רז זהבי - יש לו קול מעצבן , של מתנשא , מתנהג בפטרוניזם ,  כשיש אנשים עם קול מעצבן , אז בא לי להזכיר מה עשו לאביו של אלברז , (סדרת המופת ,OZׂ)
כן, גם לאביו של מנהיג ההיספנים, חתכו את הלשון ... 

השאר על הגדר ,,,

אגב,

מריל בוזגלו , עושה חיים בווגאס, הורידה מלאן במשקל , נראה אנורקטית
ויש לה ילד מתוק... 

הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'סבבה, אם כולנו היינו חושבים אותו דבר העולם היה משעמם'
סבבה, אם כולנו היינו חושבים אותו דבר העולם היה משעמם
22/06/2017 | 21:10
9
42
כמובן שאני חולק עליך לגמרי לגבי הבחירות בין הטובים לרעים. ואם לא ההפקה ששומרת לו על התחת והצילה אותו משני הדחות בטוחות יקירך נתי היה כבר מזמן בביתו אחרי שהיה מפסיד לעדי או ניקולה על אי המתים. אבל מה לעשות שההפקות הישראליות אוהבות את המניאקים ומקדמות אותם בכל תוכנית ריאליטי ישראלית. עיין ערך שי חי בפח הגדול ישראל.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אני מתעב את שיחי, זה בסדר, אבל אם כבר הפוך שמרו על יוסי?'
אני מתעב את שיחי, זה בסדר, אבל אם כבר הפוך שמרו על יוסי?
22/06/2017 | 21:20
8
46
קיבל במתנה פיסלון

נתי לא היה מפסיד ... נתי תותח ...
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הוא לא קיבל במתנה פסלון, הוא עבד קשה בשבילו'
הוא לא קיבל במתנה פסלון, הוא עבד קשה בשבילו
23/06/2017 | 18:42
7
28
חוץ מזה, נתי לא עשה שום דבר שמצדיק את הישארותו במשחק. יש לו מזל שההפקה שומרת לו על התחת, כי כמו שיוסי ובר הדיחו את אלון הם יכלו בקלות להדיח אותו. נתי לא תורם שום דבר למשחק. וגם במשימות ראינו כמה הוא מעפן.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'מה עבד קשה? זכה באיזה משימה עם אמיר, היה הדחוי של השבט'
מה עבד קשה? זכה באיזה משימה עם אמיר, היה הדחוי של השבט
24/06/2017 | 23:23
6
8
לצפיה ב-'היה 'הדחוי' של השבט בגלל כולה שני קולות של ורד ונתי.'
היה 'הדחוי' של השבט בגלל כולה שני קולות של ורד ונתי.
24/06/2017 | 23:37
5
19
ביג פאקינג דיל. לעומת זאת את שמו של אמיר שמו כל חברי השבט שלו, אחרי חבירתו לעדי הדרמה קווין השנואה.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'דווקא החזקתי מאמיר, שהגן על עדי, מי זו עדי? שכחתי את פניה'
דווקא החזקתי מאמיר, שהגן על עדי, מי זו עדי? שכחתי את פניה
24/06/2017 | 23:39
4
4
לצפיה ב-'הדרמה קווין שונאת הנשים שניסתה לתקוע סכין בגב של זהבי.'
הדרמה קווין שונאת הנשים שניסתה לתקוע סכין בגב של זהבי.
24/06/2017 | 23:43
3
7
לצפיה ב-'זו האדריכלית?'
זו האדריכלית?
24/06/2017 | 23:57
2
7
לצפיה ב-'כן, האדריכלית שכבר בפרק הראשון הצהירה שהיא מתעבת נשים.'
כן, האדריכלית שכבר בפרק הראשון הצהירה שהיא מתעבת נשים.
25/06/2017 | 00:00
1
22
וזה היה כשהיא היתה על אי הנשים.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'הייתה קצת ערסית'
הייתה קצת ערסית
25/06/2017 | 00:02
7

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ