מה שנהיה מהישרדות...

צודקת...

תָּמִיר

New member
מה שנהיה מהישרדות...

הדמיון להישרדות המקורי הולך ומיטשטש מעונה לעונה.
רוב הזמן מצלמים מזוית תחת או המפשעה עם קלוזאפ הולך ומתרחק, כאילו "במקרה".. אבל כל צילום של זוג בנות שהולכות להביא מים או קוקוסים, תמיד מתחיל מקלוזאפ על התחת(ים) ומתרחק לאט לאט. בעיני לא ראוי.

מה גם שבגדי הים (של הבנות), ממש מגעילים. מילא ציצים כמעט בחוץ אבל החלק התחתון, הישבנים חשופים (מדי) ורצועת הבד המינימלית רק מדגישה את הכיעור (ואני לא סבור שישבן חטוב הוא מכוער. בגדי הים מכוערים)

על "הישרדות" במשמעות של "שרידה" בג'ונגל כמעט ואין על מה לדבר. רוב זמן הפרק עובר בדיונים, בתיחכמונים, בהצצות לאינטריגות, בריאיונות אינסופיים על דעתו של שורד מסוים על סיטואציה בשבט ועל תוכניותיו.

חוץ מאפקט הרעב שגם הוא מאוד מינורי, זו כבר לא הישרדות.

יבבנות של אנשים לא בוגרים, חיצוניות 10, בגרות ואישיות 0 (אפס).
(וכמובן שבכל כלל יש יוצאים מהכלל)

תָּמִיר

חביבי, באמריקה הבחורות עושות סקווטים ודדליפטים של 200 קילו

הן סוסות

כל רגל רגל

וכמו שנאמר בסרט האלמותי

"ככה בן אדם לוקח מברשת ניהיה צבעי? בלי דיפלומה ? מה את חושבת באמריקה פראיירים. "

נהורית1

New member
ועוד לא דברנו על התערבות ההפקה.

אומרים לזה תתאהב בההיא, להיא אומרים תרימי את הקול ותצעקי, ועוד כהנה. אבל למרות זאת, ממילא אין תכניות מעניינות שאפשר לראות ולהנות חוץ מהתכנית הזו. אולי איזה תכנית או סדרה מהבי. בי. סי, או משהו דומה.

תָּמִיר

New member
יש הישרדות אמריקאי..

בדיוק אני רואה את עונה 7 וזה מהמם שם.
הישרדות של ממש. הם צריכים לדוג בעצמם, לחפש פירות ביער.
&nbsp
בלילה לפעמים יורד עליהם גשם והם עומדים רטובים ומחכים לבוקר.
&nbsp
מגוחך לראות את "השורדים" אצלנו שכמו מישהי שאמרה "כל הזמן עסוקים בלהחליף מצעים.."
&nbsp
מצד שני, הפרס הוא רבע מהמקורי, אז גם האישיות והבגרות הנפשית היא רבע ממה שמצופה מאדם בוגר בגילם.
&nbsp
תָּמִיר

נהורית1

New member
בתכלס, קצת קשה לי לראות אנשים במצוקה.

לא בטוח שהייתי 'שורדת' לראות תכנית כזו.
מלבד זאת, האנגלית לא שגורה כל כך בפי,
כך שלא בטוח שאבין מה קורה שם.
למי שרואה, מאחלת הנאה.

מסכימה לגמרי

במילה אחת משעמם!
לעסו את הפורמט הזה מכל הכיוונים. העדויות בטעם רע. ה"אהבה" של שגיא והדוברת, מעיין, כמדומני מריח לגמרי כתרגיל של ההפקה.
היה ברור לחלוטין שבר לא תודח. כי אחר כך למה הוא סיפר לה על פסלון החסינות שמוחבא אצלו.
הכל כל כך צפוי. המשימות משעממות. אין עניין. אין קסם. רק דברת אין סופית שלא נגמרת.

למעלה