לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1112911,129 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות פאלאון-פרק 5'
הישרדות פאלאון-פרק 5
<< ההודעה הנוכחית
07/06/2017 | 20:40
4
119
אז מי יהיה השבט שחסין מהדחה השבוע ? ליגאוו או בוהאיי? לאחר הדרמות הראשונות  בשני השבטים?  
ומה צפוי לנו הפרק עוד?
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אהלן רועי וכולם'
אהלן רועי וכולם
08/06/2017 | 19:08
3
157
ברכות על הניהול, לא הייתי כאן המון זמן ועדיין לא הצלחתי להכיר ממש את הדמויות בהישרדות.
הפרק החמישי כמו הקודמים לפניו, לא הצליח להכניס אותי עדיין למשחק. אני עדיין לא ממש התחברתי לאף אחד משום שבט.
אבל אני כבר יודעת שאני לא סובלת את זאת שעשתה את המשא ומתן מול רז זהבי.
לא סובלת את השחצנות שלה. היא מתלהבת מעצמה יותר מדי והייתה צריכה לחשוב שאולי תמונות או ציור של ילד, הרבה יותר חשוב ממברשת לשיער של הדוגמנית התורנית.
לא הכרתי את רז זהבי קודם לכן, אבל אני אוהבת את האנושיות שלו. לא יודעת אם הוא תמים באמת, אבל זה הרושם שהוא יוצר אצלי. 
אני מקווה שבהמשך אצליח להתחבר קצת יותר לאחד או שניים מהשורדים כדי שאוכל להמשיך ולשרוד את התוכנית הזאת.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'את ממש טועה, היא אולי לא נסבלת אבל המשא ומתן שלה היה חכם'
את ממש טועה, היא אולי לא נסבלת אבל המשא ומתן שלה היה חכם
11/06/2017 | 12:49
2
112
ועובדה שאילו בשבט השני שקיבלו פריטים אישים כמו תמונה או עבודת אומנות התאכזבו.

מברשת לנשים עם שיער ארוך על האי זה הצלה משמים, אולר זה פריט מעולה וכו'.
תכלס לטובת השבט עדיף להביא פריטים שימושיים ברמה היומיומית מאשר לנחש שאולי התמונה הזו שייכת לאיש הזה ובסוף גם אולי לטעות וזה כלל לא יהיה קשור אליו וגם אם כן....זה יעזור רק לו ולא לשבט כולו  ..עם מברשת את לא טועה ועם אולר גם לא וזה תמיד שימושי וחשוב וזה שמברשת שייכת לדוגמנית לא מוריד מהערך של המברשת כמברשת.
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'אכן המשא ומתן שלה היה חכם מדי ואני לא אהבתי את זה'
אכן המשא ומתן שלה היה חכם מדי ואני לא אהבתי את זה
11/06/2017 | 15:15
1
77
אני לא אוהבת אותה. 
הישרדות ישראל >>
לצפיה ב-'על זה אני מסכימה, היא בלתי נסבלת ועפה על עצמה קצת יותר מידי'
על זה אני מסכימה, היא בלתי נסבלת ועפה על עצמה קצת יותר מידי
11/06/2017 | 17:44
22

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ