שגב תפס תחת נפרד ממאיה רוטמן

שרוני 18

New member
קשה לי להבין את הבחורות שדלוקות עליו אחרי

ההופעה הקטסטרופלית והמביישת שלו בתוכנית . מאחר ונטלי דדון גילתה הערצה כלפיו אני מאחל לה ולו זוגיות מושלמת.

דבר אחד בטוח אני יכולה להגיד

שהוא חייב ללכת לבדוק אצל הרופא למה הלשון שלו כל כך לבנה... ברצינות, או שיש לו בעיות בקיבה או מחסור בנוזלים, אבל גם ביום של הגמר כשהוא הוציא את הלשון היא היתה לבנה לגמריי וזה מראה על בעיות כלשהן. שיילך לבדוק את זה קודם כל, ואחר כך רצוי שלא יעשה מהלשון שלו קריירה. עדיף שינצל את הראש ואת החושים הבריאים שלו ולא יהפוך את הלשון לסמל המסחרי שלו. זה לא יהיה חכם.

droriko

New member
זוכר שביקשת ממני לנשק לך את הטוסיק

אז אם לא שמת לב עניתי "בכיף" כמו שרצית, אז מה את אומרת?

IDGAD5

New member
מאיפה הביטחון

שהוא עזב אותה? אני קראתי ב-2 מקומות שהיא עזבה כי היה לה קשה. לא שזה משנה משהו פרדה זה דבר קשה לא משנה באלו נסיבות. בכל מקרה יחסית לאדם שאתם לא מסמפטים אתם מגלים דיי עניין בחיים האישיים שלו. מנצל"שת לראיון של איריס קול עם שגב מדבר על התגובות ועל העליהום על תורג'י
http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FJDDKL&c41t4nzVQ=M

black scar1

New member
בואו לא ניכנס לדיון הזה.. דיי זה מרגיש לי ממש

צהוב ודבילי. מה זה משנה מה קורה בניהם? למה לדבר על זה בכלל?

תודה על הקישור לרדיו אגב

black scar1

New member
אמר בגדול שהיה בניהם כסאח...

והם לא דיברו מאז סיום הצילומים וכו', אבל כשהוא זכה תורג'י לחץ לו את היד ואמר כל הכבוד. והוא אמר שהוא גם ממש לא אהב את השריקות בוז לתורג'י כי הוא לא שמח לאידו ולא חשב שהיו צריכים לעשות את זה. ובנוסף הוא אמר שאפילו התקשרו אליו כשחקרו את הקטע עם זה שהמועדון שלו לא העביר סלקציה אתיופי וקישרו את זה לחיקוי על האתיופים שהוא עשה בתוכנית וכשהתקשרו לשאול את דעתו הוא הגן עליו ואמר שבגלל שהוא מפורסם מתנקלים לו, כי הרי ברור שהוא לא הסלקטור ולא היה שם, ונוח להפיל את זה עליו בגלל הפירסום.

היה לי ברור שתורג'י פרגן לו על הזכיה והיה

לי ברור ששגב לא ילכלך עליו שאין לו מטרה.
אבל תמיד נחמד לראות שהם השאירו את המשחק באי.

IDGAD5

New member
שאלה

בעצם 2: האם באיזשהו שלב מפרסמים את ההצבעה האחרונה עם סאונד?
2. האם מפרסמים את הצבעת הקהל כלומר כמה הצביעו לכל אחד?

למעלה