סיכום גמר אישי

סיכום גמר אישי

היה ארוך, כמצופה. היו המון פרסומות, גם כמצופה, אבל תודות לפורום הזמן עבר בסבבה. רק בסבב הרביעי קלטתי שהפרסומת ההיא עם הגלידה היא בכלל לא לגלידה אלא לסלקום. אה, נו. אבל העיקר שהקתרזיס המיוחל הגיע בסוף וכל מה שרציתי שיקרה - קרה. שגב ניצח, אנה הודחה בשלב האסאמסים, משה לא בגד בשנית ויוליה ובוקי הצביעו לשגב.

אז מכיוון שאני במצב רוח נדיב החלטתי לחלק פרסים.

פרס התלבושת המכוערת: אנה אהרונוב בחרה לבוא לגמר בגלביה בדואית (?) כעורה במיוחד, אולי כחלק משינוי הפאזה שלה והפיכתה לאישה הקטנה, הצייתנית והכנועה, כנראה שהבורקה הייתה בכביסה.
פרס הפריזורה המכוערת: אושרי כהן לוקח בגדול עם לחמניה על המצח ושפמפם מפוקפק.
פרס השחקן הדרמטי המצטיין: בוקי. ראבק, בן אדם, תורג'י עלב בך מתישהו לפני הספירה, אולי תפסיק לטחון את זה? כנ"ל ה"בגידה" של שגב ושאר הבלים (אבל סחתיין על החולצה).
פרס שורת המחץ: שגב לאושרי עם ה-"הדחתי אותך פעמים, לא מספיק?".
פרס הפירגון והקולינאליזם הנאור: אנה אהרונוב לא מתנגדת לקידמה הסלולרית בכפר מרר.
פרס ההכי לא מעניין אותי להיות פה אבל מה אכפת לי אני כבר עם רגל בחוץ: זוארץ, שאפילו קטע נאום ציוני נלהב של עזאם ב"נהדר" אדיש ויבשושי במיוחד.
פרס האנטיקליימקס: למחלקת הפרומו על הסטירה של בוקי.
וברוח ההגדה של פסח...
פרס החכם: נטלי. בצורה חדה ולעיניין סיכמה את ההתנהגות של תורג'י במשפט אחד ואת היתרון הלא הוגן של ברית הבוטיק בגלל הטוויסטים של הצמידים במשפט שני.
פרס הרשע: תורג'י, למרות שדווקא בגמר הוא היה בסדר ואפילו רגוע יחסית, הוא הנבל העונתי אז לא אקפח אותו.
פרס התם תם: עזאם עזאם.
פרס זה שלא יודע לשאול: אושרי.

אורישקי

New member

למעלה