שירשור ההימורים הרשמי

אורישקי

New member
שירשור ההימורים הרשמי

דיברתי על זה עם עומר לפני כן ורק עכשיו יצא לי לפתוח, תהיו מוכנים לנחש!

אולי אני אחשב חלק מהתוצאות אבל נראה כבר לגבי זה.

אעלה את כל השאלות תכף

אורישקי

New member
נאומי מושבעים

מבין כל המושבעים.. הנאום של מי בסה"כ ייקח הכי הרבה זמן?
מי המושבע שייתן את הנאום הכי ממורמר וכלפי מי?
במהלך העונות היו כמה פעמים של אינטראקציה בין המתמודדים למושבעים. למשל יואב שהציע לנטע לי את המפתחות לאוטו תמורת מקום בגמר (מבוים 99 % אבל נניח), ליעד שחיבקה את טלכו, זיו שלחץ את היד של ליאורה והיו שמועות שריקי גם נתנה לליאורה מטאטא של מכשפה
. תנו הימורים לשני מקרים דומים שיהיו הפעם.
נסו לנחש מה עזאם יגיד על כל השלושה
מה אושרי יגיד על כל השלושה
מה יוליה תגיד
מה נטלי תגיד
מה משה יגיד
מה תורג'י יגיד
מה בוקי יגיד

אורישקי

New member
מהמר

מבין כל המושבעים.. הנאום של מי בסה"כ ייקח הכי הרבה זמן? תורג'מן
מי המושבע שייתן את הנאום הכי ממורמר וכלפי מי? תורג'מן כלפי שגב
במהלך העונות היו כמה פעמים של אינטראקציה בין המתמודדים למושבעים. למשל יואב שהציע לנטע לי את המפתחות לאוטו תמורת מקום בגמר (מבוים 99 % אבל נניח), ליעד שחיבקה את טלכו, זיו שלחץ את היד של ליאורה והיו שמועות שריקי גם נתנה לליאורה מטאטא של מכשפה . תנו הימורים לשני מקרים דומים שיהיו הפעם. אם יויו אמרה שהייתה סטירה אז... אני אהמר על תורג'י סוטר לשגב ונטלי מחבקת את שגב.
נסו לנחש מה עזאם יגיד על כל השלושה יגיד לענת שהוא מעריך אותה אבל כועס עליה שבגדה בו, יגיד שאנה רכבה על הגב של כולם במשחק וידבר טובות על שגב למעט הקטע עם בוקי
מה אושרי יגיד על כל השלושה יגיד ששלושתם שיחקו משחק לא ערכי.
מה יוליה תגיד תשאל את ענת ואנה למה כששיקרו להן זה היה נורא אבל כשהן שיקרו אז זה היה בסדר גמור. תגיד לשגב שהיא מעריכה אותו אבל שהיא גם התאכזבה ממנו ומזה ששיקר לה ולבוקי. היא תשאל את שלושתם שאלה בקשר למה שאמרה
מה נטלי תגיד נאום תמיכה מטורף בשגב לעומת נאום כנגד הבנות
מה משה יגיד ישאל את שגב לגבי הקשר ביניהם, את ענת ואנה... לא יודע
מה תורג'י יגיד נאום תמיכה מטורף בענת ובמיוחד באנה. קטילה מטורפת כנגד שגב
מה בוקי יגיד יקטול כל אחד ואחד מהמודחים, כל אחד על משהו שעשה במשחק. ענת ואנה על ההתנהגות שלהם, שגב על הבגידה במועצה האחרונה, לא עולות לי שאלות שישאל

הנאומים שיהיו בגמר

הנאום הכי ארוך יהיה של בוקי החופר בע"מ
הנאום הכי ממורמר יהיה של בוקי הממורמר בע"מ
בוקי יתן סטירה לשגב, תורג'י יתן נשיקה צרפתית לאנה וענת תלטף ותנשק לעזאם את הקרחת.
עזאם יגיד שמי שלא נתן כבוד לעזאם עזאם ישלם את החשבון חשבון.
אושרי יגיד שהם הפריעו לו להמשיך לישון בעמידה, ושהוא חייב להתחיל להוריד מהמינון שהוא לוקח
יוליה תגיד שהיא מאוכזבת משלושתם כי חשבה שהם חברים אמיתיים.
נטלי תצעק לשגב ששגב תעשה לי ילד
משה יגיד שהוא מתגעגע לאי, וישלח לו נשיקה באוויר
תורג'י יגיד ששגב נמושה ושהוא חולה על התחת של אנה ויאשים את בוקי עוד פעם שהוא גנב לו את המקום בגמר.
בוקי יכריז שהזקנה מהמסדרון בפנימית ג זו שתקבע מי המנצח, ויתן נאום חוצב להבות של שעתיים למה לאף אחד מהם לא מגיע ולרק לו מגיע לזכות.

X יו יו S

New member
מוסיפה שאלה

בידיעות כתבו שאחד המושבעים נתן סטירה לאחד הפיינליסטים במועצה האחרונה

אתם מוזמנים לנחש מי ולמי?

נ.ב לי אין מושג

OOOO0

New member
לכמה אירועים במועצת השבט

כן. היה כתוב שם שאחד מהמושבעים ייתן סטירה לאחד מהפיינליסטים. אני מהמרת שזה בוקי לשגב כי ראיתי אתמול חדשות הבידור ובוקי די רמז שם שהוא הולך להכניס למישהו בגמר.
עוד הם מציינים שתורג'י הולך לבקש מענת ואנה להגדיר את ההתנהלות שלהן במשחק, ושאנה נדרשת להסביר לתורג'י מדוע עליו להצביע בשבילה. במהלך המועצה נוצר ויכוח לוהט בין אנה וענת לאחר שענת אמרה כי היא מרגישה ש"הרבה פעמים היה מאוד נוח לשלוח אותי מקדימה, בשר לתותחים".

OOOO0

New member
לא, לא

גם הראו חלקים מהמועצה בגיא פינס היום. באמת רואים את בוקי סוטר לשגב פעמיים תוך כדי שהוא מקלל אותו....

X יו יו S

New member
התכונתי מתח בין מעשה להצבעה

אין מצב שזה משהו שישפיע

בכל אופן אני הולכת לראות את הקלטה של גיא פינס

black scar1

New member
אבל המועצה הזאת, עדיין לא התקיימה...

אז איך הראו קטעים ממנה? אני מבולבלת... בנתיים גיא פינס פתוח אצלי אני מחכה לקטע הזה שאתם מדברים עליו כדי להבין קצת יותר על מה אתם מדברים.

הכוונה היא לחזרות למועצה האחרונה?

אורישקי

New member
הראו קטעים מהמועצה בגיא פינס

בוקי סוטר לשגב. וואווו. הרג אותי מה שאמר לו (בכלל אני אוהב מועצות שהמושבעים קצת ממורמרים כל עוד זה במידה המתאימה, אבל בסוף מצביעים לשחקן הכי טוב) אבל לתת סטירה לבן אדם? ועוד אחרי שאמרת ש"תורג'י הוא לא דוגמא לנוער כי הוא אלים?" אז אמנם ההתנהגות של תורג'י רוב העונה הייתה יותר דוחה אבל לתת סטירה לבן אדם בפריים טיים זה גם כן לא דוגמא חינוכית. פייר? התאכזבתי.

למעלה