ענת ושגב הבטיחו לבוקי כסף עבור ידידתו (שוחד)

טלומרז

New member
ענת ושגב הבטיחו לבוקי כסף עבור ידידתו (שוחד)

במידה ויזכו. ידידה של בוקי עוברת גמילה ובוקי חילץ מענת ושגב הבטחה שאם וכאשר יזכו במליון, יממנו לידידתו את עלות הגמילה.
למרות שזה למטרה טובה, אסור לאף אחד מהמועמדים לשחד את המושבעים ולהבטיח שום סכום של כסף במידה וינצחו בגמר. זה לא חוקי.
בוקי יכל לבקש מכל אחד מהם לאחר הזכיה, ואני בטוחה שהיה נענה בחיוב, אבל הוא ניצל את מצבם כדי לסחוט הבטחה. גם אם למטרה טובה, אין לו ולהם שום זכות לסגור על עסקה כזאת, שלא נדע מה עוד מתרחש שם מאחורי הקלעים... עם זה שחוץ מאנה שלא מתלכלכת ולא מלקקת לאף אחד, שני האחרים נועצים את לשונם עמוק עמוק ב... של בוקי, מכיוון שהוא זה שיכריע בסופו של דבר מי ייקח את המליון. חבל שההפקה רואה ומעלימה עין.

אורישקי

New member
מי אמר לך את זה?

לא מבין למה המיליון שקל בגמר לא נתרם לנזקקים

באח הגדול VIP דודי מליץ נאלץ לתרום את פרס הזכיה שלו בגמר ולא קיבל אותו בעצמו. וגם כל סלב קיבל מאות אלפי שקלים על השתתפותו בעונת הVIP של הישרדות.

זה לא שמישהו מהם גווע מרעב ואין לו איך לגמור את החודש, כולם שם כבר מסודרים מבחינה כלכלית. אני הייתי מוכן לוותר על הפרס בגמר ולתרום אותו לנזקקים, אם היו משלמים לי מאות אלפי שקלים על השתתפות של חודש ימים בתוכנית ריאליטי, ועוד לצידה של אנה ארונוב הסקסית בטירוף. לא הייתי מתנגד גם לבר רפאלי, בר פאלי, גל גדות ואגם רודברג.

z dead

New member
....

לא יודע לגבי האחרות אבל לאיתי שגב יש מינוס של כ800K.
להיות עם ארונוב במקום אחד יותר מחמש דקות כשאין את האופציה לתקתק אותה? עדיף כבר להתאבד, זה לא שמדובר באשת רוח עמוקה.

אתה היית מוכן לוותר על הפרס, אמין.

בומטון

New member
גם איתי שגב מסודר כלכלית

כפי שהוא מספר בתוכניתו של גיא פינס
http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=917513

הוא כבר מזמן אחרי הקריסה הכלכלית, היום הוא כבר מסודר כלכלית כפי שהוא מספר למעריב
לוזר, אבל לפניך

איך התמודדת עם הקריסה הכלכלית?
"עברתי תקופה מאוד קשה, אבל זה המקצוע שלנו, והקריסה הכלכלית היא לפעמים חלק מזה. נאלצתי לשרוד. זה לא פשוט, פתאום בגיל 33 אני חוזר 15 שנה אחורה, מחפש דירה ובודק אם יש דוד שמש או דוד חשמל. זאת תחושה איומה ואתה מרגיש הכי לוזר, כאילו לא הצלחת. תחושה הכי קשה בעולם. אבל את המזונות מעולם לא פספסתי, אני מאלה שנותנים גם כשאין. נעזרתי בהורים שלי, לקחתי כל עבודה שהציעו לי, לוויתי כספים מהבנק. לא החסרתי מהבת שלי כלום. גם כשלא היה לי כסף ואכלתי אורז, הבת שלי אכלה פסטה.

"לא הייתה קריסה טוטאלית כמו שזה נשמע לאנשים, לא היו פשיטת רגל ועיקולים, אבל כן היו הלוואות וחובות בבנק. עבדתי מסביב לשעון למרות הקושי שהיה בפנים. כשלא הייתה עבודה חייגתי לאנשים, והתחנפתי, כן התחנפתי, ולא התביישתי, ואני חושב שזה הכי לא תחתית, כי הורדתי את הראש כדי להרים את הראש של הבת שלי. 'הישרדות' גרמה לי להבין את זה במיוחד, איזה ווינר הייתי, כן כן, וואללה, כי הצלחתי לא להחסיר מהבת שלי בלי לגנוב או לקחת הלוואות מאנשים שלא אוכל להחזיר ומבלי לדרוך על אחרים.

"וכשהיא הייתה באה אלי היינו יותר עשירים מכל מי שגר בכפר שמריהו ובהרצליה פיתוח. אמנם זה נשמע כמו קלישאה, אבל עם הבת שלי זאת לא קלישאה. באמת. כוס הפטל הייתה שווה לנו פי כמה מכל משקה הכי יוקרתי שיש. בדירת שני חדרים וחצי הייתה לנו בריכה קטנה מגיגית, אבל מטאפורית זאת הייתה בריכה ענקית. ביימתי בים, אז הבאתי חול ושפכתי בסלון".

מה מצבך היום?
"לאט לאט התאוששתי והיום באמת שטוב לי, אני בסדר, התאוששתי כלכלית, ואני כבר יכול להרשות לעצמי חופשות. לראיה, סירבתי לא מזמן לעבודה, תוכנית שהציעו לי, והסירוב הזה מבחינתי משול להצלחה. תקראי לזה האנדרדוג מהפריפריה הנפשית שהפך לאישיות פריים טיימית, סיפור הסינדרלה הקיומית, אבל לנצח אני אעדיף פריפריות מאשר פריים טיים. תמיד אני אעדיף את רחובות. אני כזה, אוהב את הפשוט".

אורישקי

New member
בסדר, הוא התאושש מהקריסה

אבל הוא בהחלט צריך חלק מהמיליון לעצמו, לגבי תרומות - אני משער שמי שיזכה יתרום חלק, מעדיף שזה יהיה בשקט כי הגדולה של בן אדם זה לתרום בלי לפרסם לכל העולם.

השורד

New member
הוא לא מסודר כלכלית

אל תעוות את דבריו. זה שהוא התאושש לא אומר שהוא מסודר.

ברור שגם הוא מסודר

כל אחד מהם קיבל על השתתפותו בתוכנית מאות אלפי שקלים.
כל אחד מאיתנו יכול רק לחלום לקבל כזה סכום לחודש של השתתפות בריאליטי.
אף אחד מהם לא מסכן שרעב ללחם ואין לו כסף לדלק. אני הייתי מוכן להשתתף גם בחצי מחיר ממה שהם קיבלו, אבל חוץ מבמשימת האוכל המגעיל.

אם אני הייתי שם איתה היא לא היתה צריכה אף גבר

לא את תורג'י ולא אף אחד אחר. הסיבה שהיא התחברה לתורג'י זה בגלל שכל שאר הגברים שם היו נמושות או ישנו בעמידה.
אם היה שם גבר אמיתי כמוני היא לא היתה צריכה את תורג'י ולא אף אחד אחר, היא היתה כל הזמן רק איתי והיתה נהנית מכל רגע.

היא לא היתה איתו אם לואיס לא היה בשבט השני

ואז הוא חטף דום לב ועף, ועכשיו הוא גם שבר את הרגל.

רוב הסלבים בארץ נאבקים כדי לשרוד

ולגמור את החודש בדיוק כמו כל אחד אחר.
אם מושיק (המיליונר מהעונה הראשונה) או גל ארז (המיליונר מהעונה השניה) היו זוכים הם היו צריך לתרום? יכול להיות שהם היו תורמים מרצון אבל בהחלט לא מחובה.

נכון שהם מקבלים תשלום הרבה יותר גבוה מאחרים אבל זה עיניין של ביקוש והיצע. גם באח הגדול לא כולם קיבלו את אותו הסכום, מי שחיזרו אחריו שיכנס (כמו סער למשל) קיבל הרבה יותר ממי שנכנס לתוכנית דרך הצינורות המקובלים (אודישנים).
אני יודעת שגם אצל הסלבים זה ככה, תורג'י ואושרי קיבלו יותר מאיריס בר און ויוליה פלוטקין.

IDGAD5

New member
שגב וענת הם גם לא בדיוק

סלב. שגב הוא סלב עבר וענת פרזנטורית של פיטנס ומדריכת כושר

גם נכון וזה גם נכון לגבי עזאם, בוקי

פרסטר ואיריס בר און. על שגב גם יודעים שהוא לא במצב כלכלי טוב ושהוא חווה קריסה כלכלית וגם לענת בוודאי לא היה קל כאם חד הורית.
ענבל גבריאלי מוכרת אבל היא לא בדיוק סלבית, מה שכן היא מסודרת כלכלית יותר מרובם כי היא עורכת דין ממשפחה מבוססת.
יוליה היא דוגמנית ושחקנית בתחילת דרכה, גם לא ממש סלב כי בקושי הכירו אותה לפני התוכנית והיא מברמנת לפרנסתה.
גם נטלי דדון לא שוחה במזומנים, היא לא בר רפאלי. היא הייתה יותר מוכרת מיוליה אבל גם היא נאבקת על פרנסה.
ג'מצי בטח מסודר טוב, מויאל בטח לא משהו, והוא גם בעל משפחה שזה מאוד משנה. רווקים כמו תורג'י ואושרי יכולים לחשוב רק על עצמם אבל כשיש ילדים אז פתאום כל הכסף מתאדה. לפרסטר יש אם אני לא טועה 3 ילדים.
נכון שיש הנחות סלבס ויש תשלומים על השקות אבל מצד שני כשסלב הולך לעבוד במלצרות כותבים על זה בעיתון כאילו הוא התדרדר לזנות, אז בסך הכל זה לא שהם שוחים בשמנת.

זה היה אולי נכון לפני עשור, לא היום

היום רוב הסלבים בארץ מיליונרים, יש להם הנחות סלב, הם מוזמנים להשקות ומקבלים מתנות חופשי.
מעטים הסלבים היום בארץ שאין להם מעל מיליון בבנק. ממש לא צריך לרחם עליהם שהם גוועים מרעב ואין להם כסף לדלק.

OOOO0

New member
לא גוועים ברעב, אבל גם לא מיליונרים

גם מפורסמים הם בני אדם ויוקר המחיה בארץ משפיע גם עליהם. אי אפשר באמת להתעשר מהנחות סלב והשקות....

למעלה