בוקי משמיץ בחדשות הבידור את תורג'י-מה דעתכם?

בוקי משמיץ בחדשות הבידור את תורג'י-מה דעתכם?

בלי קשר מה דעתכם על תורג'י,היה לי ממש קשה לראות היום את בוקי בחדשות הבידור. הוא אמר שאושרי בחור נהדר והבעיה היחידה שלו היא ההתחברות לתורג'י הערס (שכח שבכתבה לאחר גניבת הפסלון אמר שהוא דואג לכך שבארץ לא יהיה נוער כמו אושרי ותורג'י) ושאת אנה הוא מאד אוהב אבל לדעתו היא עושה טעות שהיא עם תורג'י. אני חייבת להגיד שאני אישית הרגשתי שמדובר פה בחציית גבולות. הסטטוסים ההזויים שהוא מוציא פעם ביומיים נגד תורג'י. הראיונות בעיתונות ובטלויזיה נגד תורג'י. אין חוק שאוסר הוצאת לשון הרע. חשבתי מה היה קורה עם חלילה מישהו שאני מכירה היו עושים נגדו מסע צלב שכזה. מה ההורים/המשפחה/החברים של תורג'י מרגישים. באיזה זכות בוקי מייעץ לאנה לא להיות בת הזוג של תורג'י ולאושרי לא להיות חבר שלו. האם זה רק אני או שגם לדעתכם נחצה פה קו?

X יו יו S

New member
לא ראיתי חדשות הבידור

ואני לא יודעתי אם דעתי נחשבת כי אני אוהבת את תורג'י

בכל אופן כבר בצפייה בפרקים ובאמת שיש לי חיבה בה מאוד גדולה גם לבוקי
אבל הוא ממש הגזים ונסחף עם ירידות על תורג'י
בניגוד נגיד לעזאם לבוקי לא הייתה סיבה שאני יכולה להגיד טוב תורג'י עשה איקס אז בגלל זה מגיע לו שידברו עליו כה

יש דברים שאני מחבבת בבוקי אבל שהוא נטפל

למישהו (במקרה זה לתורג'י) זה ברמה של הטרדה והוצאת דיבה. להוציא סטטוסים הזויים וראיונות בעיתונות בנוסח בזכותי לא יהיה נוער כמו תורג'י ואושרי. הכתבות בחדשות הבידור-מה שכתבתי שהוא אמר+כל מיני דברים הזויים נוספים. אני מרגישה ממש חוסר נוחות. מחזיר אותי לתקופת בית הספר שהחליטו להיטפל למישהו והמציאו עליו סיפורים ולך תוכיח....
וגם אני מחבבת את תורג'י, אבל זאת ממש לא הנקודה פה. זה היה נראה לי נורא גם אם זה היה נגד מישהו שאני ממש לא מחבבת.

rz19861

New member
מגיע לתורג'מן אחרי איך שהתייחס לכולם

ושים לב שכולם מציינים אותו לרעה כשמראיינים אותם , אל תשכח גם איך תורג'מן דיבר עליו וגם מתברר גם שהוא ניסה לתקוף אותו במועצה ופשוט לא שידרו את זה .

X יו יו S

New member
ברור של תורג'י יש בעיה אם יותר מאדם אחד

אבל עדיין בוקי מגזים ראיתי את תורג'י בארץ ממשיך לדבר נגד מישהו?
וגם בתוכנית עצמה בוקי כל זמן דיבר רע על תורג'י בלי שהוא עשה לו משהו
ורק אחרי הפסלון תורג'י באמת נהיה נגדו ובצדק
אבל לפני הפסלון? איזה סיבה בדיוק יש לו להיות נגדו?

שוה זה היה בתוך משחק. בחוץ בשום ראיון תורג'י

לא השמיץ אף אחד. ברור ששגב ונטלי לא אהבו לראות מה שתורג'י אומר עליהם אבל עדיין הם לא ירדו לרמת ההשמצות של בוקי. בעיני זה ברמה של הטרדה.

הכי פשוט זה.. לא להתעסק בזה

אפשר גם בלי גיא פינס
ובלי חדשות הבידור
ובלי סטטוסים בפייסבוק

לא חייבים לצרוך את כל מה שמוכרים לנו.

כל מה שאני 'יודעת' זה מהכתבות שמביאים לכאן לפורום.
אין לי מושג איך אפשר לא להסתחרר מכל המידע הזה שנורה מכל עבר.
נראה לי שבצבא היו אומרים על זה 'חדל קשקשת ברשת' כי
זה לא באמת דברים שקשורים למשחק, זה הכל סתם ליד.
לא ממש משנה לי אם אנה שוביניסטית, או אם הבת של שגב עוזרת לו לתחזק ת'אתר שלו, או אם ענת נפרדה מבן זוגה.

מחרתיים הגמר, ובזה זה נגמר.

אז אני מעדיפה בלי

X יו יו S

New member
ואי לא בא לי להיגמל

מזמן לא הייתי ממש בתוך סדרה

אז פליז אל תזכרי מתי נגמר הכיף

Im All That

New member
בא לי שזה יגמר כבר..

ושכל מי שצופה בזה או מעורב בזה יחזור להיות נורמלי.
יש סדרות יותר מעניינות מהישרדות VIP, חוץ מזה שעוד מעט תתחיל עונה חדשה בארה"ב. אבל כנראה אני לא אראה אותה...

X יו יו S

New member
נכון

אבל אין הרבה תוכניות שיגרמו לך להיות מעורב רגשית כמו ריאליטי

אני כבר לא עוקבת אחרי העונות של ארה"ב
כי אין ביס

בכל אופן אם כל חסרונות של הגרסה הישראלית אני מעדיפה אותה

למעלה