משהו נחמד

משהו נחמד

משימה פשוטה על כל מתמודד/ת, אני שואל שתי שאלות, למה הוא/היא ראוי/ה לנצח ולמה הוא/היא לא ראוי/ה, אתם צריכים להגיב על שתי שאלות ובבקשה תענו כמו שצריך

איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP?
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP?

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות?
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות?

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP?
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות?

אורישקי

New member
יאללה

איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? משחק אסטרטגי מוצלח במיוחד בהתאם למצב הנוראי שנכלא אליו, מינימום ירידה לפסים אישיים ורמות אישיות, לא מתחסד.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? הליקוקים וההתרפסויות שלו בשלבים מסוים היו קצת מוגזמים, ואפילו מדי פעם לא היה בהם צורך.

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שהיא ראויה זה כי היא פחות עושה קמפיינים מהשניים האחרים לניצחון. למרות זאת כל עוד מה שהם עושים לא גובל בשוחד או משהו פלילי אין בזה שום רע, ואנה כבר יודעת שהתדמית הציבורית שלה ובפני המושבעים חלשה ושאין לה סיכוי לנצח. ובצדק.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? נגררה אחרי ענת ותורג'י, התייחסה מגעיל לכל חברי השבט, ניצחה תודות לעצמה ולא תודות לויתור מצד הברית/טעות של מי שהובילה רק משימה אחת, וזה למרות שהיא בחורה צעירה, רקדנית ובכושר. למרות שזכתה רק במשימה אחת ולא תרמה במיוחד גם במשימות השבטיות לא הייתה לה בושה לדבר על "קריטריונים לשורדים" ו"אנשים שלא זכו בחצי משימה". היחס שלה לבוקי ושגב שהעזו לפנות נגדה היה תת רמה.

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? כי היא הייתה פייטרית לאורך כל הדרך, שלטה בברית שלה, הראתה מחשבה אסטרטגית, הייתה יותר נחמדה עם רוב האנשים, יש לה יכולות רטוריות מאד גדולות והיא כן ידעה להתנצל מול בוקי על איך שדיברה (עוד בשלב המשחק, לפני שידעה שהתדמית שלה הולכת להיפגע ושבוקי יהיה כ"כ פופולארי).
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי למרות שהייתה אחד המוחות האסטרטגיים של המשחק היא עשתה הרבה טעויות טקטיות. להדיח מישהו כמו עזאם שהיה קול נאמן אליה והיא אפילו הודתה שהצליחה להתחבר אליו. אח"כ גם להדיח את אושרי שההדחה שלו יכלה לחכות לפחות לשבוע שאחרי. כמובן אי-פיצול הקולות, טעויות מול המושבעים (שיקרה לכולם גם כשלא היה צורך, התנהגה בצורה לא חכמה בתשובות למושבעים). וגם בגלל היחס לשגב ובמיוחד לבוקי אחרי גניבת הפסלון, למרות שבמקרה שלה היא כן התנצלה אז אני מעריך אותה על זה.

UFC MAN

New member
טוב

למה מגיע לשגב? כי הוא היחידי ששיחק אסטרטגיה במשחק הזה.
למה לא מגיע לו? לא היה צריך להצטדק בפני הראל וארונוב לגבי הידיעה שלו על הגניבה של בוקי.

למה מגיע לאנה? מצאה בני ברית חזקים.
למה לא מגיע לה? כי זה כל מה שהיא עשתה.

למה מגיע לענת הראל? לקחה משימות בכמות מטורפת.
למה לא מגיע לה? כי בלי עזאם היא עפה על הפרק הראשון, התעלקה על הצמד תורג'מן את ארונוב ולמרות שידעה שהיא גלגל חמישי ומובנת מאליה(כמו שהיא ציינה) המשיכה להתנהג כמו החברה הדחויה והמכוערת של מלכת הכיתה, עפה מהמשחק והוחזרה בחוואה.

Halya65

New member
נחמד

איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? כי הוא בתכלס שיחק את המשחק,אפשר לא לאהוב את הדרך,אבל עובדה,הוא הגיע לגמר. וגם השתדל לא לפגוע ולהעליב אף אחד בדרך...ואם זה קרה,אז אני בטוחה שלא בכוונה,כי רואים עליו שהוא בנאדם טוב אין מה לעשות.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? בגלל כל ההתרפסויות והתלקקויות,ולא אהבתי את ההדחה של בוקי. זה ביאס אותי,חייבת לציין. למרות שמבינה מאיזה מקום זה מגיע,אבל עדיין.. וגם למה כל ההתחנפויות לאנה תורג'י וענת כל המשחק?
הוא תמיד התחנף לחזקים,ולחברים שלו כמו משה התנהג פחות יפה.[ שוב,מאמינה שלא בכוונה.אבל עדיין]

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא היחידה נראה לי שלא הבטיחה הבטחות לאף אחד,לא התחנפה,ולא ליקקה.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי בעיני היא לא ממש שורדת. רק בזכות הברית היא הגיעה עד לפה. זה לא שהיא חזקה במיוחד במשימות,או שהייתה לה איזשהי אסטרגיה או משהו,פשוט בחירת ברית טובה זה הכל..

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? בגלל שהיא פייטרית. רואים את זה במשימות, היא יודעת גם איך לשחק את המשחק.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? היו לה קטעים שהרגשתי שהיא ממש מתנשאת,וזה משהו שאני לא אוהבת. וגם הדיבור המזלזל והמלגלג לפעמים לבוקי ואיתי שגב.

אורישקי

New member
לגבי מה שציינת

על זה שהוא התחנף רק לתורג'י,אנה וענת.... הרי שלושתם היו תמיד השלישייה ששלטה בהכל ונתנה את הטון בזמן שהשבט של שגב היה במיעוט. לגבי השאר אני מסכים

להב ארי

New member
תשובות

התשובה הבאה נכונה לכל השלושה

למה הוא/היא ראוי/ה ?

- מפני שהם יכולים. הם יכולים לעשות הכל כמו גם לא לעשות כלום וזכייתם מוצדקת ככה סתם לפי כל גחמה שהיא זה המשחק לצערנו.

במשחק הזה אין שום עקרונות כבר ממה שההפקה מנהלים בו מתחילתו עד סופו.

למה הוא/היא לא ראויים לזכות ?

- סתם כי אני לא אוהב אותם או את המשחק שלהם.

ושורה סופית למרות שמ-אנה אני סולד פחות לעומת השאר ולמרות שענת הוכיחה יכולות מרשימות במסגרת המשחק בהיבטים רבים, אני חושב של-שגב מגיע יותר כי הוא עשה את המאמץ היותר גדול בתנאי מוצא ונסיבות קשים יותר.

שיהיה

איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? כי הוא הדיח את תורג'י הגמד המתלהם ואת ענת המכשפה ולא את אנה הסקסית.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? כי הוא נמושה.

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא סקסית בטירוף, ניצחה במשימה הכי גדולה, ולא סופרת אף אחד ממטר.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא חברה של תורג'י הגמד המתלהם ולא שלי.

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? כי היא תקתקה משימות כמו פיצוח גרעינים וחברה של אנה.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא מכשפה רעה ולא סקסית שדומה לגבר.

טוב .. שיהיה .. אשתל

שגב ..
ראוי .. חושב שמגיע לו אחרי ילדות קשה .. ואחרי כמה כפות בבית ספר .
לא ראוי .. קודם כל הוא ניצח משימות חשובות מאוד שהביא להדחת אחד מהשלישיה המדוברת לפני הגמר בצעד .. ושתק על גניבת הפיסלון שהביא להדחתו של תורג'י .

אנה ..
ראויה .. כי עזרה בהוספה לנוף הטרופי .. הייתה שותפה לשלישיה חזקה שעבדה על כולם .. ראו שעבדה בהדלקת אש ושאר הדברים .
לא ראויה .. קודם נסחבה אחרי השלישיה לא החליטה ולא יזמה רק קיבלה הוראות .. פה מלוכלך ברמות .. מתנשאת על אנשים .. (אישיות בלתי נסבלת) רואים בברור שיש לה פנים מתהפכים לכל אחד ואוהבת להעליב אנשים שזה הכי מגעיל אצלה ..

ענת ..
ראויה .. היא ניצחה הרבה משימות חסינות יותר מכולם .. עוזרת במחנה .. חזקה באישיות .. יזמה מהלכים .
לא ראויה .. קודם אותי הפתיעה האישיות שלה שמנוגדת למה שראיתי ממנה בטלוויזיה מתוכניות כמו החיים הטובים .. הצחוק שלה בהרבה זמן מזוייף ולא אמיתי .. פה מלוכלך .. לא האמנתי שהיא מוציאה מילות כאלה עד כדי כך שחשבתי שהישדות היא תוכנית מדובבת שזה לא היא שמדברת .. שיחקה מלוכלך עם עזאם שהוא מצידו לא הזיק לה .. גניבת הפיסלון טעות שלה שלא שמרה עליו שהביא למהלך הכי מדובר בתולדות הישרדות בעולם ..

דעתי על שלושתם ..
אף אחד/ת לא ראוי/ה לפרס .. רק אם יתרמו אות הכסף .

למה זה ששגב ניצח במשימות הופך אותו ללא ראוי?

ואם הוא לא היה שותק על הפיסלון הוא היה מודח.

ציוניסט

New member
מצחיק שאין מה לכתוב בכותרת.. התשובות שלי:

איתי שגב -
הוביל מספר מהלכים מרשימים, ניצח בכמה משימות, היה חביב בסך הכול ולא נגרר לגועל של האחרים וכול זה בלי שום ברית משמעותית.
המחזה הדי מביש שהיה בפרק האחרון, חוץ מזה, הוא לא שונה מאחרים.

ענת הראל -
שלטה במשחק לרוב הדרך וסחבה את השותפים שלה על הגב, ניצחה יפה במשימות, ועד גניבת הפסלון הייתה יחסית נסבלת.
המהלך נגד עזאם, השקרים, מה שקרה אחרי ההדחה של אושרי ובמיוחד מה שקרה לאחר גניבת הפסלון.

אנה אהרונוב -
...
...

למעלה